Черкесск Тусуется ма Былайда

шиповник 17.04.2010 18:58:09

Ответы

шиповник 18.04.2010 12:23:38
969
ты будешь первым кто попробует мой первый чюгюндюр хычин
969 18.04.2010 12:23:54
шиповник
эте билмеймисе сора ???мен барыргъа ол да битерикди)
969 18.04.2010 12:25:06
шиповник
то есть ты только шо на весь форум заявила .. что ты угостишь меня хычыном .. и буду первм кто будет пробовать твой чюгюндюр хычын )))
все терь не отмажишься )
Faida 18.04.2010 12:29:35
шиповник
Килигиз джуукъ болугъуз (жаль тут нету офиса Эльбы) чувствуйте себя как в Учкекене
Сау болугъуз)
шиповник 18.04.2010 12:30:30
все терь не отмажишься )
969
слово джыпчыкъ тюлдю вылетит туталмасса
буду первм кто будет пробовать твой чюгюндюр хычын )))

жда хоу бир кереде да этиб кермегенме надло же начинать да тем более сен хазыр дигустатор болаесенг
969 18.04.2010 12:30:45
Faida
келгенди да харсха.. бизге сез бергенден соа уа алай бош кхутулалмаз)
шиповник 18.04.2010 12:31:09
Faida
да не сау бол
969 18.04.2010 12:31:48
шиповник
сау бол бла не отделаешься)
Faida 18.04.2010 12:32:22
969
))))))))))
шиповник 18.04.2010 12:34:41
969
сау бол бла не отделаешься)
а сора къалай этеим???
шиповник 18.04.2010 12:35:46
Faida
969
Учкекенден менге не зат ала келликсиз Хычинла ашаргъа???
969 18.04.2010 12:36:02
Faida
хазыр бол ...билдим... аны къол аязыны татыуун керейик да ....къарнашынга келтирейик)) кесида черкесскийдеди да )
969 18.04.2010 12:36:46
шиповник
бир талай хант этиб хазыр болурса..
не чик излейсе)
Faida 18.04.2010 12:37:52
969
))))))))))))))))))))))))))))))))
969 18.04.2010 12:39:03
Faida
не... бек иги джашды алай болса да )))
Faida 18.04.2010 12:39:23
шиповник
Бир уллу торт боллукъ эсе ))))))
Faida 18.04.2010 12:40:45
969
хоу))) сёз да джокъ)
шиповник 18.04.2010 12:41:11
969
бир талай хант этиб хазыр болурса
айыб этме хант деген сезню магъанасы къалайды
Faida 18.04.2010 12:41:42
хант-шхуур
шиповник 18.04.2010 12:41:56
Faida
иии только Даханагонутортларындан бир алмассыз
969 18.04.2010 12:41:58
шиповник
шхуур)))
шиповник 18.04.2010 12:42:39
Faida
969
сау болугъуз
Faida 18.04.2010 12:43:51
шиповник
къаллай Даханаговский))))кесимда сюймейме аланы)))) кесибизде этилген тортду))) Конзавод)))) юсюне да не сюйсенг аны джазарла)))
шиповник 18.04.2010 12:44:09
Faida
969
969 18.04.2010 12:44:35
шиповник
ол себебден..мени бир маджал тенгим барды.. Айданыда къарнашы.. сени хантынгы джаратсакъ ..сени Ючкекенчи этермек деб турабыз)
Faida 18.04.2010 12:45:50
969
Сразу къалай айтыб къойдунг)))))))))))))))
шиповник 18.04.2010 12:47:09
кесибизде этилген тортду))) Конзавод))))
Faida
Молодцы!!!! юсюнде джазыу Учкекен -Черкесск деб болса боллукъду
шиповник 18.04.2010 12:48:22
уялтыгъыз мени
969 18.04.2010 12:51:01
Faida
))))))) анга кере ол да тюрлю тюрлю ханла этерик ди да )))
конзаводской тортла мы дейсе ?
Faida 18.04.2010 12:55:56
969
)))))))))))) англадым планчыгъынгы))))))))))

хоу)))конзаводской))) они всегда свежие))) на д/р и на свадьбы всегда с надписями )))) и большие)))




































































Читают тему (гостей: 2)

Форум  Мобильный | Стационарный