
| 25 Июня | 2026 года |
Faida
да да )) айтханымы англамагъанча этиб турады.. адеп намыс))) |
|
|
|
|
969
уялтхан этгенбиз дегенди )) |
|
|
|
|
только кремин азракъ салдырырсыз
|
|
|
|
|
![]() |
|
|
|
|
Faida
)))къайдам алай сансыз этмесе да болукъ эди) |
|
|
|
|
шиповник
![]() 969 Намыс,адет))) |
|
|
|
|
Faida
969 ![]() |
|
|
|
|
Faida
хм..... тюз айтаса... |
|
|
|
|
шиповник
а мен бла Файдадан сора кимни боллкъду чакъырыргъа))) |
|
|
|
|
сау Учкекенни джыигъыз да келигиз сау айны хычинла этиб турлукъма сизгъе ![]() |
|
|
|
|
![]() |
|
|
|
|
шиповник
![]() 15 000 адамны)))) ![]() |
|
|
|
|
Faida
прикинь Аллай бир хычин этсем рекорд саллыкъма мы*?? ![]() |
|
|
|
|
шиповник
сразу "Книга рекордов Гиннесагъа" джазабыз да къоябыз))))) ![]() |
|
|
|
|
Faida
а потом я всю жизнь не буду хычины кушать ![]() |
|
|
|
|
шиповник
Расскажи про Черкесск) Я так давно там не была((((( |
|
|
|
|
шиповник
а потом я всю жизнь не буду хычины кушать 1-2 месяца только)) потом соскучишься))) обычно у меня так))) когда сама готовлю,не люблю кушать(( |
|
|
|
|
Faida
это у всех так!!! я тоже не ем когда сама готовлю ![]() |
|
|
|
|
шиповник
)))))))))) |
|
|
|
|
шиповник
хм.. сен сау учкекеннгне этмей бизге этсенг да )))) |
|
|
|
|
969
Faida ма залимле десенг залимле, Черкесскдеда Учкекенчиле "тусоваться" этедиле)) ![]() |
|
|
|
|
управдом
да хоу Учкекенге барсанг тусоваться этерге пропускну излейдиле а биз уа ма алайляй даже Хычинлада ашатабыз |
|
|
|
|
![]() |
|
|
|
|
...почему здесь так тихо...Черкесск... )))
|
|
|
|
|
Faida..почему здесь так тихо...Черкесск... )))
Cherkessk,get up!!!!!!!!!!!!!!!!!! |
|
|
|
|
всезнайка
))) |
|
|
|
|
![]() |
|
|
|
|
...почему здесь так тихо...Черкесск... )))
Черкесскийде джашагъанла скромный тихий народдула аны бла тут так тихо ![]() |
|
|
|
|
Черкесскийде джашагъанла скромный тихий народдула аны бла тут так тихо
... ))))))) кёз тиймесин)))) ![]() |
|
|
|
|
Faida
ну )) подражать этген кибик этерге кюрешиб бла да карачаевскийчиле да тема кибикле эте .. алада болушмай) |
|
|
|
|
969
)))))))))))) ....да къарадым да...апрелден бери киши кирмей тура эди ... сора чыгъардым))))) |
|
|
|
|
Хорошо 29 го Черкесск потусовался да???
![]() |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
||||
|
|
|
|||
Форум Мобильный | Стационарный