Расширенный поиск
25 Июня  2026 года
Логин: Регистрация
Пароль: Забыли пароль?
  • Ишге юренсин къоллары, халкъ бла болсун джоллары.
  • Аман адамны тепсинге олтуртсанг, къызынгы тилер.
  • Тилсиз миллет джокъ болур.
  • Къолу уллу – асыу, аягъы уллу – джарсыу.
  • Кирсизни – саны таза, халалны – къаны таза.
  • Джаш болсун, къыз болсун, акъылы, саны тюз болсун.
  • Тели турса – той бузар.
  • Ашха уста, юйюнде болсун
  • Ашда уялгъан – мухар, ишде уялгъан – хомух.
  • Кесинге джетмегенни, кёб сёлешме.
  • Ётюрюк хапар аякъ тюбю бла джюрюйдю.
  • Асхат ашлыкъ сата, юйдегиси ачдан къата.
  • Сакъалы текени да бар, мыйыгъы киштикни да бар.
  • Таукел тауну аудурур.
  • Кёб ашасанг, татыуу чыкъмаз, кёб сёлешсенг, магъанасы чыкъмаз.
  • Керилген да, ургъан кибикди.
  • Къумурсхала джыйылсала, пилни да джыгъадыла.
  • Терслик кетер, тюзлюк джетер.
  • Чабар ат – джетген къыз.
  • Кийимни бир кюнню аясанг, минг кюннге джарар.
  • Къартны сыйын кёрмеген, къартлыгъында сыйлы болмаз.
  • Арба аугъандан сора, джол кёргюзтюучю кёб болур.
  • Эски джаугъа ышанма.
  • Адеб джокъда, намыс джокъ.
  • Ойнай билмеген, уруб къачар.
  • Байлыкъ адамны сокъур этер.
  • Билимсиз иш бармаз.
  • Уллу къазанда бишген эт, чий къалмаз.
  • Окъугъан озар, окъумагъан тозар.
  • Тенги кёбню джау алмаз, акъылы кёбню дау алмаз.
  • Элде адам къалмаса, ит тахтагъа минер.
  • Ёксюзню тилеги къабыл болур.
  • Магъанасыз сёз – тауушсуз сыбызгъы.
  • Ургъан суудан башынгы сакъла.
  • Башланнган иш битер, къымылдагъан тиш тюшер.
  • Джуртун къоругъан озар.
  • Орну джокъну – сыйы джокъ.
  • Ишленмеклик адамлыкъды.
  • Билеги кючлю, бирни джыгъар, билими кючлю, мингни джыгъар.
  • Билген билмегенни юретген адетди.
  • Чоюнну башы ачыкъ болса, итге уят керекди.
  • Къонакъ аз олтурур, кёб сынар.
  • Чакъырылмагъан къонакъ – орунсуз.
  • Ариу сёзде ауруу джокъ.
  • Таукел къуру къалмаз.
  • Рысхы – насыбха къор.
  • Керек ташны ауурлугъу джокъ.
  • Къоркъакъны кёзю экили кёрюр.
  • Тойну къарнашы – харс, джырны къарнашы – эжиу.
  • Адебни адебсизден юрен.
Страницы: 1 2 След.
А у нашего директора (къара) СЫН родился!))) Азрет бла Эльвира, джашаулучукъ болсун джашчыгъыгъыз!, Сюйюмчю!
 
У Эльбы-Карач первый племянник :ухх:
Азрет :превед: , Эльвирка :превед: джашаулу джашчыкъ болсун! :превед: Эм насыблы, саулукълу, иманлы джанлагъа тенг этсин Аллах!



Джашчыгъыгъыз сизден, сиз андан къууаныб джашар насыб буюрсун Аллах!
Изменено: Девушка Гор - 17.12.2011 16:35:49
Говорят, физически человек обновляется каждые семь лет. А духовно не обновляется ли человек еще чаще? Сколько человек умирает в одном человеке, прежде чем сам он умрет?
 
Для самой красивой мамочки на свете! :ухх:

Эльвирка, девочка моя, выросла на глазах и уже подарила и мне, и дружной семье под названием "Эльбрусоид" племянника :rose:
Говорят, физически человек обновляется каждые семь лет. А духовно не обновляется ли человек еще чаще? Сколько человек умирает в одном человеке, прежде чем сам он умрет?
 
!АЛЛАХУТАГЪАЛА ДЖАШАР СЮЕКЛИ ДЖАШ ЭТСИН! КЪАРТ-ДЖАШ АНАСЫН-АТАСЫНА КУУАННДЫРГЪАН, МИЛЛЕТИНИ АТЫН АЙТДЫРГЪАН, АДАМЛЫГЪЫБЛА ЮЛГЮ БОЛГЪАН ДЖАШ БОЛСУН, АЛЛАХ АЙТЫБ!
с УВАЖЕНИЕм !
 
Аллах насыблы, иманлы, саулукълу джаш болуб ёссюн... атасы бла анасы джашагъанына туугъанына къууаннганларындан да бек къууандырсын... сизни къыйнамагъан... миллетибизни атын иги бла айтдыргъан джаш болуб ёссюн...)))
вот и весь разговор...
 
Джашаулучукъ болсун! :rose: :rose: :rose:
псори тамам
 
Девушка Гор, уооо, а я это сижу такая, как ни в чем не бывало, поздоровалась, а он ничего не сказал))))) Поздравила лично, но и здесь напишу :ухх:

Наиприятнейшая новость!!!! Азрет, Эльвира и все все все! Поздравляюююююю! Джашаулу джашчыкъ болсун! Иманлы болсун! От таких симпатишных родителей только красавец мог родиться :ухх: Эльвира, здоровья тебе и малышу!!! Азрет, терпения тебе, бессонные ночи, крик, плач, памперсы... крепись!!!! :усипуси: оооой, уже хочу его увидеть, мусипусичку нашего :ухх: Маленький ням-нямка!!! Айшулягъа энтда бир лялькачыкъ болду)))) :танцую:
мама Рамазана!
 
для новоиспеченной мамочки))) :rose:
Изменено: Айшуля - 16.12.2011 13:51:57
мама Рамазана!
 
за последние полгода-как минимум-первый мальчик)))) а то всё девочки да девочки рождались)))) :smile27: :танцую:
мама Рамазана!
 
Ух-тыыыыыы!!! Керти да иги хапар!!! Зашагъан занцыкъ болсун!!! :браво:
Ата-анасына къууанцха ёссюн!!! Насыплыцыкъ болсун!!!
Миллетибизни атын иги бла айтдыргъан улан болсун!!! :rose: :rose: :rose:
если хочешь обвинить человека, прежде найди ему семьдесят оправданий ©
 
Ааааааааааззреееееееееееееет - друх, френдик , шохум , амигос, и Эльмирка поздравляю.......... Зашагъан занцыкъ болсун......пусть будет самым счастливым ребенком.........
П.С. остальное позже..........эмоции.... :гыы: :гыы: :гыы:
 
Азрет! Мында да алгъышламай а!Жашагъан жан болсун! Атасын, жашауу бла ёхтемлиндиргенлей турсун! Насырлы юйюрлю болугъуз!Эльвира! Аллах насыплы ана этсин, пусть материнство будет только в удовльствие, что б вы незнали , что такое бессонные ночи!!!!!!!
 
 
Алгъышлайма, Азрет :превед: Эльвира :rose:
Иманлы болсун, саулукълу болсун, насыблы болсун!
Аллах сюйген балачыкъ болсун!
:rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose:
 
Вот это новость! :браво: Алгъышлайма! Джашаулучукъ болсун! Насыблычыкъ! :превед:
 
Поздравляю! :rose:
Дуракам закон не писан, если писан - то не читан, если читан - то не понят, если понят - то не так! Увы...((((
 
фигассе... алгъышлайма, Азрет! джашаулу джан болсун! тукъумун, миллетини атын иги бла айтдыргъан джаш болсун!)) могу зарегистрировать в подарок ему аккаунт на портале... уллу джаш болса, атасына ушамагъанлай, блай нормальный затла джаза турур...)))
...
 
Присоединяюсь ко всем поздравлениям! Джашаулу балачыкъ болсун, атасын-анасын къууандырсын! :rose: :rose: :rose:
Богатое воображение в подачках реальности не нуждается!...
 
Алгъышлайма! Джашаулу болсун! Къууандыргъанлай турсун!
.
 
Алгъышлайма, джашаулу джанчыкъ болсун, игиликде миллетни аллында барлыкъ болсун :rose:
И все-таки не пейте эти дрянные напитки!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
:rose: джашаулу джанчыкъ болсун...атасы бла анасын къууандырган джаш !
 
Сегодня утром новоиспеченный папаша был замечен около больницы. :гыы: Самого запечатлеть не удалось, но.... плакатик сфоткали :lol:
Выздороветь вам поможет
Только супер-медсестра.
 
Медсестра, не ожидала)))) если бы не белый и синий цвет я бы ещё сомневалась, а тут всё по цветам Эльбы))) молодец Азрет, рождение сына пробудило в тебе романтика :ухх: :низачто:
мама Рамазана!
 
Алгъышлайма! :превед: :превед: :превед:
Насыблы саулукълу джигит джаш болсун! Атасы бла анасын къууандыргъанлай турсун!
:rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose:
 
Медсестра,
Надо было его сфотографировать, а то ....не поверю никогда. :dont_know: Хотя, может рождение сына изменило его.. :гыы:
Говорят, физически человек обновляется каждые семь лет. А духовно не обновляется ли человек еще чаще? Сколько человек умирает в одном человеке, прежде чем сам он умрет?
 
Меня такие новости таааак, радуют))) хороших людей должно быть больше :oops:
Насыбдан толу болсун юйюгюз. Сиз излегенча болсун джашауу.! :rose:
GIGIL
 
:превед: :превед: :превед: Алгъышлайма Азрет!!! Иманлы, саулукълу, насыблы пацанчикъ болсун))
бу Элягъа :rose:
бу Алишкагъа :rose: :rose: :rose:
;)
 
Аллах джашаулу, сюек саулукълу сабий этсин! :rose: :rose: :rose:
Я самая классная на форуме))))))))))))))
 
Олеее-Оле-оле-олеееееее :браво: :браво: :браво:

Азрет, Эльвира, :ухх: :ухх: :ухх: Поздравляю вас с рождением сына! Уллу Аллах саулукълу, насыблы этсин сабийчикни да саулай юйдегигизни да! Къуру да юлгюге айтылырча аллай джашчыкъ болсун! :rose:

Эля, тебе цбятокла :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose:

Изменено: SOFIKOSHKA - 17.12.2011 18:02:56
что бы быть в Эльбе, надо что бы Эльба была в тебе... (с)
 
Аллах джашаулу, саулукълу, иманлы джашчыкъ эсин !!!Сизни къууандыргъан сабий болсун !!
Аллах насыб берсин !!! :rose: :rose: :rose: :rose: :rose:
Примерь на себя счастье.. Оно тебе очень к лицу ..
 
Алгъышлайма ёсер сюек болсун .
Я всегда хотел людям отвечать добром... Но жизнь научила отвечать взаимностью!
Страницы: 1 2 След.
Читают тему (гостей: 1)

Форум  Мобильный | Стационарный