Расширенный поиск
25 Июня  2026 года
Логин: Регистрация
Пароль: Забыли пароль?
  • Тюз сёз баргъан сууну тыяр.
  • Миллетни бойну – базыкъ, аны бла кюрешген – джазыкъ.
  • Тилчи бир сагъатха айлыкъ хата этер.
  • Ачылгъан эт джабылыр, кёрген кёз унутмаз.
  • Иесиз малны бёрю ашар.
  • Джолунга кёре – джюрюшюнг, джагъанга кёре – юлюшюнг.
  • Азыкълы ат арымаз, къатыны аман джарымаз.
  • Биреуге кёлтюрген таягъынг, кесинги башынга урур.
  • Юйюнгден чыкъдынг – кюнюнгден чыкъдынг.
  • От кюйдюрген, сау болса да, тот кюйдюрген, сау болмаз.
  • Аман хансны – урлугъу кёб.
  • Хаухну атма, ёнгкючню сатма.
  • Джаным-тиним – окъуу, билим.
  • Садакъачыны джаны – къапчыгъында.
  • Къарт бла баш аша, джаш бла аякъ аша.
  • Таш ата билмеген, башына урур.
  • Ата Джуртуму башы болмасам да, босагъасында ташы болайым.
  • Тойчу джашха къарама, къойчу джашха къара.
  • Эрине къаргъыш этген къатын, эрнин къабар.
  • Ашлыкъ – бюртюкден, джюн – тюкден.
  • Къатыны харакетли болса, эри къымсыз болур.
  • Чакъырылмагъан джерге барма, чакъырылгъан джерден къалма.
  • Чакъырылмагъан къонакъ – орунсуз.
  • Аман къатын сабий табса, бий болур…
  • Чомарт къолда мал къалмаз.
  • Аджал соруб келмез, келсе, къайтыб кетмез.
  • Мураты болгъанны джюрек тебюую башхады.
  • Адамны бетине къарама, адетине къара.
  • Къарын къуру болса, джюрек уру болур.
  • Тюзлюк тас болмайды.
  • Уруну арты – къуру.
  • Джан саулукъ бермей, сан саулукъ бермезсе.
  • Къызын тута билмеген, тул этер, джашын тута билмеген, къул этер.
  • Этим кетсе да, сюегим къалыр.
  • Сангырау къулакъ эл бузар.
  • Къонакъ аз олтурур, кёб сынар.
  • Джахил болса анасы, не билликди баласы?
  • Аман адам этегингден тутса, кес да къач.
  • Тилсиз миллет джокъ болур.
  • Узун джолну барсанг, бюгюн келирсе, къысха джолну барсанг, тамбла келирсе.
  • Эшекге миннген – биринчи айыб, андан джыгъылгъан – экинчи айыб.
  • Уллу сёзде уят джокъ.
  • Кийимни бичсенг, кенг бич, тар этген къыйын тюлдю.
  • Джарлы джети элни сёзюн этер.
  • Сабыр джетер муратха, сабырсыз къалыр уятха.
  • Чакъырылмагъан къонакъ къачан кетерин сормаз.
  • Терслик кетер, тюзлюк джетер.
  • Суугъа – чабакъ, къаягъа – ыргъакъ.
  • Хар сёзню орну барды.
  • Аманны къуугъан, аманлыкъ табар.
Страницы: 1
ЭШИТ, ЭШИТ, ЭШИТИГИЗ АНЫЫЫЫЫЫ )))))), АЙШУЛЯНЫ ТУУГЪАН КЮНЮДЮ БЮГЮН ! )))
 
АЙШУЛЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯ! )))))

АЛГЪЫШЛАЙМААААА !))))

УЗУННУ КЪЫСХАСЫ :
КЪАЙДАМ, АЙТЫРГЪА ЖАРАМАЙДЫ ,ТЮЗЮ ТАСХАДЫ, АНДАН ДА ТЮЗЮ УА КЪЫЗЛАДАН АНЫ СОРМАЙДЫЛА ))

КЕБ БОЛМАЙ ,ТАЛАЙ ЖЫЛЧЫКЪ МЫНДАН АЛГЪА, БИР КЪЫЗЧЫКЪ ТУУГЪАНДЫ !
ЕСЮБ, ЕСЮБ ,ЕСЮБ КЕРЕКЛИСИЧА ,УЛЛУ КЪЫЗЧЫКЪ БОЛГЪАНДЫ.
БЮГЮН АНГА
........ЖЫЛ ТОЛГЪАНДЫ :-):-):-)


ЭЛЬБАЧЫЛА !

ТЕРК, ТЕРК ,ТЕЕЕРК АЛГЪЫШЛАБ БОШАЙЫКЪ АЙШУЛЯБЫЗНЫ! :гоккачыкъ::превед:
"Къадарны этегинде...","Сени ючюн"...(с)
 
:гоккачыкъ::гоккачыкъ::гоккачыкъ::гоккачыкъ::гоккачыкъ:
Чтобы много-много счастья, здоровья, достатка, благополучия, комфорта окружало тебя и твоих любимых людей)))) Аллах мыратларынг берсин)))
 
Къара чачлы, эштиб къойдум))) керюб къойдум)))) сау бол, Дианочугъум))))) алгъышларынг къабыл болсунла!!! Аллах Амин десин, игисин буюрсун барыбызгъада! и Мира во всем Мире!!!
мама Рамазана!
 
Ай-нэ-нэ, кучерявая, золоти ручку! Да всю правду тебе скажу: будешь ты счастливая!:серенада:

Aйшулечка, Эльбаны джарыкъ, ариу форумчанкасы, джарыкъ къууанчладан, ариу насыбдан Аллах сени аирмасын :)

:гоккачыкъ::гоккачыкъ::гоккачыкъ::гоккачыкъ::гоккачыкъ::гоккачыкъ::гоккачыкъ:
 
Айтылгъаннга Уллу Аллах Амин десин !

Айшуляяя ,жюрегинги андаааа эээм теренинде не ахшы ,не кюселиб тургъан умутунг бар эсе да ,бери чыгъыб келиб ,къолунгу тутсуууун!
Ата -анган сюйгенлей бол ,биз сюйгенча болсанг да, аягъынгы ташха урлукъ тюйюлсе ,жаууунда да батмазса :-):-)
Келлик туугъан кюнюнг да къууанч бла келсин!
Быллай байрам бла сени алгъышлар кюлерибиз кеб болсунла !

Хммммм, сора неме ,былай башха байрамчыкъ бла да алгъышларча жууукъ заманны ичинде, Аллах этсин! :превед::гоккачыкъ::ухх:
"Къадарны этегинде...","Сени ючюн"...(с)
 
Менда алгъышлайма))Насып,саулукъ берсин Аллах))
Религиозность – это не только нахождение в мечети, но и хорошие взаимоотношения с людьми и благой нрав. Вот на эти качества должна обратить внимание молодежь при выборе второй половинки.
 
Айшулькин) с днем рождения) оставайся всегда таким же позитифчиком)) Аллах кеб насыб берсин))
Сэстренка - самая классная на этом форуме!)))))))
 
Айшуля, кучеряшка ты наша, умница и красавица, женственная и наивное дитя, поздравляю и желаю много много всего - благ, счастья, улыбок, любви! пусть солнце не заходит для тебя, и оставайся всегда таким ребенком (в хорошем смысле) какая ты есть!



 
Айшуля, алгъышлайма!хаманда да ма быллай иги къызчыкъ болуб тур) :гоккачыкъ:
 
Алгъышлайма, Айшат!:гоккачыкъ:
Аллах насыб берсин, ашхы муратларынг толтурсун! Не айтайым, къайдам... "Ма бу бир болгъаеди", - дегенинг, ол кюн огъунакъ болуб барсын, "ма бу затны уа джараталмайма, нееседа", - дегенинг, кёз туурангдан думп тас болуб кетсин))) къатынгда сен сюйген адамла болсунла, кюнлеринг къууанчдан, нюрден толсунла, джыбчыкъла эртенгсайын джыйылыб келиб терезе аллында эм ариу джырларын созсунла, бал чибинле сенге деб бал джыйсынла, джулдузлада сен къарайса деб джарыгыракъ джылтрасынла, гоккалада сенге барыкъбыз деб ингилрек ийис этсинле, сен ашарыкъ кегетледа эм татлыла болуб ёссюнле! айтырга, джашауунг джарыкъ, ариу, аламат болсун, не джашырыу!

Саугъагъа - джыр)))
 
Айшуля, от души поздравляю с Днем рождения! Желаю всего самого наилучшего! Будь здоровой, счастливой, любимой и всегда оставайся такой!:)
 
И еще раз поздравляю! Улыбайся и радуйся жизни каждый день)))
image.jpg (144.67 КБ)
Делай то, что должен и будь, что будет...
 
Цитата
veresk пишет:
Ай-нэ-нэ
Зарни, ты все еще под влиянием Жемчужной с вечера Эльбрусоида находишься?))) Дааааааа, это был высший пилотаж!))) Такая звезда и так запросто на вечере Эльбрусоида))).
Я самая классная на форуме))))))))))))))
 
Кокетка, с днем рождения!!!)))
Артурджан Лидия Батчаева айтханны айтхынчын джазыб къутулуб къалайым)))))))

Кеб джаша! Насыблы бол! Аллах сеге кеб игиликле берсин! Самый главный сен излеген - кючлю ийман, джууукъларынга узакъ емюр, саулукъ, насыб, къууанч, не тюрлю - не тюрлю игиликлери бар эсе, барысындан эркин юлюш этсин сеннге Аллах! :гоккачыкъ::гоккачыкъ::гыы::гоккачыкъ:
Я самая классная на форуме))))))))))))))
 
Кучеряшкам!
И еще раз поздравляю)))))

Солнышко наше!!!
будь самой успешной,здоровой, а , главное, самой счастливой!!!!!

Моя лапочка! Целую и обнимаю:гоккачыкъ::гоккачыкъ::гоккачыкъ:
Потому что жизнь измеряется не числом вдохов-выдохов, а моментами, когда захватывает дух!(с)
 
Айшуля!!!!:ухх:
кучеряшечка!!!)))
С днем рождения!Оставайся всегда такой же позитивной!!
Много много счастья тебе!!))


Сэр, мы окружены!
— Отлично!!! Теперь мы можем атаковать в любом направлении!
****
Мы так боимся быть навязчивыми, что кажемся равнодушными.
 
оооле, оле, оле, оле!
С днем рожденияяя!!!!:гыы:
счастья, здоровья, любви!
 
Неужели я прозевала Ваш день рождения?:чёссе: Хоть с опозданием, но поздравляю!:превед:
Всего Вам самого доброго и светлого!!:гоккачыкъ: Пусть каждый Ваш день будет похож на праздник!
с ДНЁМ ВАРЕНЬЯ!!!!!:куку:
yandsearch.gif (374.99 КБ)
yandsearch.png (452.4 КБ)
Изменено: Farida - 06.07.2013 01:35:35
Чистые помыслы-добрые дела)
 
Алгъышлайма!) Муратларынг толсун!
.
 
Айка! Насыблы бол) Къысха заманны ичинде сени къууанчынга барайыкъ!!!
image.jpg (95 КБ)
WE WERE BORN TO SHINE
*Чистые помыслы - добрые дела*

 
:тук:ну почему телефоны не тянут наш сайт))))))
вчера перед сном зашла сюда и все что смогла сделать, это только прочесть все пожелания и с улыбкой, позитивом уснуть)))))

Джашла, къызла!!!!! Я поняла!!! совсем кесим къалыб кетсем да интернет къоярыкъ тюлдю))))))
Сау болугъуз!!! Айтылгъан алгъышларыгъыз къабыл болсунла!!!! Аллах насыбларыгъыздан айырмасын!!!! Кеб джылланы джашаргъа Аллах буюрсун!!!!:превед:
мама Рамазана!
 
ПУРМА ЧАЧЛЫЧЫКЪНЫ АЛГЪЫШЛАБ БОШАБМЫ КЪОЙДУГЪУЗ?:нулаадно::явгневе:

ТОЙ А КЪАЙДА, ЭЖИУ ДА ТАРТМАЙ:истерика::evil:

УОООООО СИЗНИ ЮЙРЕТЕ, КЪАРА ЧАЧЫМА БИРИНЧИ АКЪ ЧЫКЪДЫ:cry:
"Къадарны этегинде...","Сени ючюн"...(с)
 
Айшуля, С прошедшим, счастья и радости в твой дом!:гоккачыкъ:
 
Алгъышлайма! Аллах имандан, насыбдан, эм къууанчдан айырмасын! Муратларынга джет!:гоккачыкъ:
 
спасибо всем и каждому по отдельности):гоккачыкъ:
на этом дне рождении я поняла насколько дорог и близок мне стал Эльбрусоид! ну я и раньше понимала)))
Аллах кеб джылла берсин сюйген Эльбачыгъыма!!!!!! Желаю, чтобы Эльбрусоид процветал! Желаю еще больше талантливой молодежи и не только!!! Желаю чтобы меньше было лени и больше взаимопонимания в одной большой и дружной семье!!!! Люблю!!!
Поднимем бокалы с грушевым лимонадом с Карачаевского пивзавода за чистые помыслы и добрые дела:превед:
мама Рамазана!
 
Айшулька, джаным, кчериксе кеч къалгъаныма)) Ох уж этот интернет в Первомайском :нулаадно:
Алгъышлайма, ариучукъ! Счастья тебе большого, удачи, успеха во всех начинаниях)) Пусть исполняется всё задуманное, пусть близкие люди всегда будут рядом))) С праздником! :гоккачыкъ:
Изменено: Кармен - 09.07.2013 18:02:12
Богатое воображение в подачках реальности не нуждается!...
 
Къара чачлы, :гыы: къыйналма аллай бир)))) хар не да таб болду ошайды))))


Кармен, :гоккачыкъ:сау бол, биргелей:превед:
мама Рамазана!
 
Кокетка! Поздравляю тебя с прошедшим днем рождения! Пусть тебе всегда светят звезды — звезда удачи, звезда любви, звезды дружбы!
Желаю только одного: чтобы ты никогда не прекращала… молодеть! Будь всегда молодой, счастливой ! Пусть удача сопутствует тебе во всем! Поздравляю!
0_6ddb9_c51dac90_.gif (143.85 КБ)
Не смогла вернуть свой старый НИК - АЗАЗЕЛЬ
 
Айшуля, С Днём Варенья!!!)) Насыблы бол!))):танцую:

Жизнь прекрасна, когда творишь её сам (с)
 
Азана, Майтри, сау болугъуз къызла:гоккачыкъ: Аллах насыбыгъыздан айырмасын!!!
мама Рамазана!
Страницы: 1
Читают тему (гостей: 1)

Форум  Мобильный | Стационарный