Расширенный поиск
25 Июня  2026 года
Логин: Регистрация
Пароль: Забыли пароль?
  • Иги джашны ышаны – аз сёлешиб, кёб тынгылар.
  • Бюгюн дуния кибик, тамбла ахыратды.
  • Ишин билген, аны сыйын чыгъарады.
  • Къар – келтирди, суу – элтди.
  • Кесине оноу эте билмеген, халкъына да эте билмез.
  • Акъыллы эркиши атын махтар, акъылсыз эркиши къатынын махтар.
  • Джаралыны джастыгъында сау ёлюр.
  • Кёзню ачылгъаны – иги, ауузну джабылгъаны – иги.
  • Ауузу аманнга «иги», деме.
  • Тулпарлыкъ, билекден тюл – джюрекден.
  • Адам къаллай бир ишленмесе, аллай бир кесин уллу кёреди.
  • Арбаз къынгырды да, ийнек сауалмайма.
  • Ач, тоймам, дейди, тойгъан, ач болмам, дейди.
  • Ётюрюкден тюбю джокъ, кёлтюрюрге джиби джокъ.
  • Оюмсуз атлагъан, аджалсыз ёлюр.
  • Насыб бютеу халкъны юлюшюдю.
  • Иги сеники эсе да, сюйген кесимикин этеме.
  • Ашыкъгъан cуу, тенгизге джетмез.
  • Татлы сёз – балдан татлы.
  • Ёлюр джаннга, ёкюл джокъ.
  • Гугук кесини атын айтыб къычыргъанча, мен, мен деб нек тураса?
  • Кийимни бичсенг, кенг бич, тар этген къыйын тюлдю.
  • Суу ичген шауданынга тюкюрме.
  • Бети бедерден, намыс сакълама.
  • Билим къая тешер.
  • Уясында не кёрсе, учханында аны этер.
  • Аман адамны тепсинге олтуртсанг, къызынгы тилер.
  • Къарнынг ауруса, ауузунгу тый
  • Хар зат кесини орнуна иги.
  • Тенгинг джокъ эсе – изле, бар эсе – сакъла!
  • Кеси юйюмде мен да ханма.
  • Аджал соруб келмез, келсе, къайтыб кетмез.
  • Байдан умут эте, джарлыдан ёгюз багъасы къорады.
  • Эр сокъур болсун, къатын тилсиз болсун.
  • Тин – байлыгъынг, терен саулугъунг.
  • Ойнай билмеген, уруб къачар.
  • Башда акъыл болмаса, эки аякъгъа кюч джетер.
  • Къошда джокъгъа – юлюш джокъ.
  • Акъыллы башны – тили къысха.
  • Ата Джуртун танымагъан, атасын да танымаз.
  • Аманнга игилик этсенг, юйюнге сау бармазса.
  • Ичимден чыкъды хата, къайры барайым сата?
  • Кёл ашады да, кеси ашады.
  • Дуния малгъа сатылма, кесингден телиге къатылма.
  • Къонагъы джокъну – шоху джокъ.
  • Аман эсирсе, юйюн ояр.
  • Тюзлюк тас болмайды.
  • Аджашхан тёгерек айланыр.
  • Аманны тукъумуна къарама, игини тукъумун сорма.
  • Эшекге миннген – биринчи айыб, андан джыгъылгъан – экинчи айыб.
Страницы: 1 2 След.
С Днем рождения Рамазан!, заходим поздравляем нашего модератора+фотографа+хорошего парня!))))
 
Рамазан туугъан кюнюнгбла алгышлайма! Аллах муратларынга джеттирсин! и всего хорошего тебе братан!)))
 
ТотурРама Рамазана?)))

О! Рамазан! В этом году особенно искренне, особенно от души поздравляю!))) Не муратларынг бар эсе, бютеу барысын Аллах толу этсин! Тебя и КПП - Ильяса держу за самых ярких носителей "чистых помыслов" (в кавычках потому что цитата)) ), про которые написано в лозунге "Эльбрусоида"! Аллах юсюнгден алмасын ол иги шартынгы! Ниетинг ариуча джашауунг да ариу болсун! Миллетибизни сенича джашлары кеб болсун!)) Сени есдюрген атагъа, анагъа Аллах саулукъ берси, емюрлерин узакъ, къууанчлы этсин, сабийлеринден къууандырсын! Кеб джаша, насыблы бол!))


Я самая классная на форуме))))))))))))))
 
Я самая классная на форуме))))))))))))))
 
Уллу джаш бол)) кылыкъла эттиртме бизге)))
 
На открытке не реклама азартных игр))), намек это, типа - пусть твое счастье найдет тебя легко и неожиданно, как в лотерее)))
Я самая классная на форуме))))))))))))))
 
Поздравляю, Рамазан)) Болгъан муратларынга джет))) насыблы бол ))))
Потому что жизнь измеряется не числом вдохов-выдохов, а моментами, когда захватывает дух!(с)
 
С днем рождения, Рамазан!))
Желаю счастья и гармонии
 
Йех, пока искала старую тему, открыли новую))

Рамазан, прими и мои поздравления. Присоединяюсь к мннию Систер: "Тебя и КПП - Ильяса держу за самых ярких носителей "чистых помыслов". Никогда не было сомнений в отношении ваших благих намерений, как бы сложно ни складывалась ваша модерская стезя)
Пусть все выборы, которые ты будешь делать, будут тебе во благо. Пусть окружающий мир и мир в душе будут для тебя сосуществовать в гармоничном, счастливом единстве. Сени сюйген адамланы сени юсюнгден къууанчлары юзюлмесинле.
 
Рамазан, будь!)



 
Рамазан, поздравляю!)
Искренне желаю тебе всегда находиться в окужении таких же порядочных, честных и правильно воспитанных людей, как ты сам. Ну и кесинги джюрегинг излегенча къызны табаргъа...за тридцатник перевалило, так что пора уже, пора!))
 
Присоединяюсь ко всем поздравлениям

Рамазан алгъышлайма, попробую подобрать музыку к тебе)) мажорной тональности)

 
Рамазан, алгъышлайма! Насыблы бол, муратларынга джет! Кесинг излегенча - Аллах алай буюрсун джашауунгу! :гоккачыкъ: (это типа одуванчик :гыы: )
Не используй остроту своих речей на матери, которая научила тебя говорить.
 
Цитата
Sane пишет:
(это типа одуванчик )
Сани, что за история с одуванчиком?))) Халю тоже в ассоциациях с одуванчиком для Тотурама тебя представила))
Я самая классная на форуме))))))))))))))
 
Рамазан,туугъан кюнюнг бла алгъышлайма!!!!Эки дунияны насыбын,намысын Аллах санга берсин!!!!))


Врт,Сане,твой одуванчик ему)))Только ты ему обещала без ничего одуванчик ))стебелек только да?)))))

Религиозность – это не только нахождение в мечети, но и хорошие взаимоотношения с людьми и благой нрав. Вот на эти качества должна обратить внимание молодежь при выборе второй половинки.
 
Цитата
Сэстренка пишет:
Сани, что за история с одуванчиком?))) Халю тоже в ассоциациях с одуванчиком для Тотурама тебя представила))
Это в теме о номинациях Мансур предложил победителям дарить реальные призы от форумчан, а Рамазан поддержал....на что я предложила от себя одуванчик ))) (уточнила :гыы: )
Изменено: Sane - 15.06.2015 13:54:18
Не используй остроту своих речей на матери, которая научила тебя говорить.
 
Алгъышлагъа мен да къошулама)))) Аллах кеп къууанч, насып берсин, этген муратларынг да къабыл болсунла))))
 
Ой, бек сау болугъуз, джамагъат! Аллах насыб берсин! Биргегизге сиз алгъышла айтырча, шукурла этерча адамларыгъыз кёб болсун! Джашауугъуз къууанчлы, ашхы, хайырлы кюнледен толсун! Ариу сёзлеригизни, суратларыгъызны, джырыгъыз бла баппаханчыкъланы бек джаратдым, къууанчым ичиме сыйынмай!))) "Сиз айтгъанча адам бир болайым, амин, амин!" - деб, Аллахдан тилейме!
 
Алгъышлайма. Ариу муратларынг толсунла.
 
джолоучу
 
Алгъышлайма) имандан толусун джюрегинг)
 
Рамазан, коннектируюсь к пожеланиям))) желаю быть везде, во всем и всюду быть лучшим модератором))))
 
Алгъышлайма Рамз
Аллах муратларынга джетдирсин
иманынгы къаты этсин
насыбдан толсун сени юйюнг
халал ишден толсун сени джюгюнг
 
Сау болугъуз, джашла, къызла! Керти ариу сёзле айтдыгъыз! Аллах къайда да атыгъгъызны игилик бла айтдырсын!
 
Рамазан! Туугъан кюнюнг бла!

Ишингден къууан, муратларынг къабыл болсунла! Жашауунгу жолун иманынгы нюрю жарытсын.

 
Цитата
asiandria пишет:
Жашауунгу жолун иманынгы нюрю жарытсын.
Амин Аллах!

Ася, какое красивое пожелание!)) :alamat: Первый раз в жизни слышу)). Какое красивое пожелание!!!)))
P.S>! Малкъарлыладан эшитмезлигинг джокъду (с) ))))
Я самая классная на форуме))))))))))))))
 
Сэстренка, сау бол :oops: Билмейме, кесимми келиштирдим, огъесе эшитгенми этгенем :думаю:
 
Сау болугъуз, къызла! Амин, амин! Барыбызны да биргелей!
 
Салам алейкум Рамазан!

Амалым болмай тураед форумгъа эс бёльге. Къечрек болсада...)))))

Энта бир джылны есенликъде, ашхылыкъда, саулукъда къошханынгча джащаунга,
мындан ары да АЛЛАХ ол болумда, сюйген адамларынгбла, ашхы татлы тенглерингбла джашарча, джашнарча болум берсин!
Изменено: HANTERSUAB - 17.06.2015 18:56:28
COGNOSCE TE IPSUM!
 
Уа алейкум салам, HANTERSUAB! Сау бол! Сау бол! Биргелей! Быйыл уллу джукъ къошмагъанма, тюзюн айтыргъа))) Къошаргъа уа керекди!)) Аллах барыбызгъа да онг бла игиликле къошдурсун!
 
Рамазан!!! Керти джашаумда я радуюсь тому что у меня с тобой в один день день рождение !!! И очень сожалею что тортик который предназначен тебе от меня еще не получен тобой :гыы: Но это надо исправить :oops: ))) Братик насыблы бол!!! Аллах муратларынгы джедтирсин!!! :ухх:
Ваша ослепительная красота - омерзительна,
Когда в вас нет чистой души..
Страницы: 1 2 След.
Читают тему (гостей: 1)

Форум  Мобильный | Стационарный