Расширенный поиск
25 Июня  2026 года
Логин: Регистрация
Пароль: Забыли пароль?
  • Урунуу – насыбны анасы.
  • Ач бёрюге мекям джокъ.
  • Тенгинг джокъ эсе – изле, бар эсе – сакъла!
  • Тюзлюк тас болмайды.
  • Мухар, кеси тойса да, кёзю тоймаз.
  • Чарсда алчыны эл кёреди.
  • Билмейме деген – бир сёз
  • Кёрмегеннге кебек – танг, битмегеннге сакъал – танг.
  • Чакъырылмагъан къонакъ тёрге атламаз.
  • Сютню башын джалагъан къутулур, тюбюн ичген тутулур.
  • Къарнынг къанлынга кийирир.
  • Эркиши – от, тиширыу – суу.
  • Иши джокъну, сыйы джокъ.
  • Ётюрюкню башын керти кесер.
  • Эки къатын алгъанны къулагъы тынгнгаймаз.
  • Ач отунчуну ачыуу – бурнунда.
  • Тили узунну, намысы – къысха.
  • Экиндини кеч къылсанг, чабыб джетер ашхам.
  • Ата – баланы уясы.
  • Кесине гебен этелмеген, биреуге черен эте эди.
  • Тилчиден кери бол.
  • Тил джюрекге джол ишлейди.
  • Байлыкъ келсе, акъыл кетер.
  • Ойнай-ойнай кёз чыгъар.
  • Ургъан суудан башынгы сакъла.
  • Аякъларынгы джууургъанынга кёре узат.
  • Атынг аманнга чыкъгъандан эсе, джанынг тамагъынгдан чыкъсын.
  • Къыз келсе, джумуш эте келеди, къатын келсе, ушакъ эте келеди.
  • Къоркъакъны кёзю экили кёрюр.
  • Ач келгенни – тойдур, кеч келгенни – къондур.
  • Ёксюзню къалачы уллу кёрюнюр.
  • Элде адам къалмаса, ит тахтагъа минер.
  • Башсыз урчукъ тюзюне айланмаз.
  • Эртде тургъан джылкъычыны эркек аты тай табар.
  • Кийимни бир кюнню аясанг, минг кюннге джарар.
  • Къайгъыны сюйген, къайгъы табар.
  • Кёкдеги болмаса, джердегин кёрмейди.
  • Аууз сакълагъан – джан сакълар.
  • Джаным-тиним – окъуу, билим.
  • Айраннга суу къош, телиге джол бош.
  • Керилген да, ургъан кибикди.
  • Шапа кёб болса, аш татымсыз болур.
  • Кёзюнде тереги болгъан, чёбю болгъаннга кюле эди.
  • Бетинги сатма, малынгы сат.
  • Тиширыусуз юй – отсуз от джагъа.
  • Ата – билек, ана – джюрек!
  • Къатын къылыкъсыз, эр тынчлыкъсыз.
  • Къазанда болса, чолпугъа чыгъар.
  • Татлы сёз – балдан татлы.
  • Гырджын – тепсини тамадасы.
Страницы: 1 2 След.
ГРАФ, С ДНЕМ РОЖДЕНИЯ ТЕБЯ!!!!
 
Пусть в день рожденья твоего
Тепло родных тебя согреет.
А с ним не страшно ничего,
Хоть снег летит, хоть ветер веет!
 
Желаю счастья много-много,
Хочу, чтоб в жизни молодой
Твоя широкая дорога
Не стала узкою тропой.
Еще любви тебе желаю,
Большой и чистой, как слеза,
Чтоб жизни всегда улыбались
Твои счастливые глаза.
 
Аллах сенге насыб берсин)))))))))
 
Падрушка, ты меня опередила - мен да онэки сагъатны сакълаб тура эдим биринчи джазаргъа деб)))))))..... хотя, наверняка, мы с тобой не одни в этом порыве;)))))
 
Сэстренка
Ну так это ж я:)))))))))) Хотя правильней будет, если теща его первая поздравит на форуме))))))))) гы-гы-гы)))))
 
Ваше сиятельство, со светлым праздником вас, желаю счастья, море позитива в жизни и только приятного общения ))) а также здоровья и большую многодетную семью )))
 
Кюеу! Хотела успеть первая, чтобы всем дать понять, чтобы не надеялись;)))) Ну, да ладно, думаю, тебе и самому не легко быть молодым, красивым и умным одновременно))))

Граф! Даже не знаю, как выразить все свое восхищение твоим обо(а)янием, воспитанием, сдержанностью, в то же время азартным характером, необыкновенно тонким и добрым чувством юмора, веселым нравом молодого человека и мудростью столетнего старика.

От души поздравляю тебя с Днем рождения. Аллах санга кеб къууанч берсин! Насыб, къууанч, перекет, огъурлулукъ, мамырлыкъ, рахатлыкъ, хар башламынгда джетишим, кюнден кюнюнг джарыкъ, сюек саулукъ, джуукъдан - тенгден джюрек джылыу - ма была болсунла санга Аллахдан келген юлюш!

Багъалата, эм да тансыкълай, теща;)) (пусть будущая и пусть конкуренция сильна, но надежды не теряю))) )
 
Азамат, как же я удачно зашла, не могу упустить такой возможности поздравить тебя с днём рождения.
В этот день я хочу пожелать тебе:
Что задумано - пусть исполнится,
Всё хорошее - пусть запомнится.
Пусть глаза твои счастьем светятся,
Люди добрые в жизни встретятся.
Пусть здоровье будет до старости,
Я желаю тебе только радости.)))) Береги тебя Аллах.
 
НУ.... Братик)))) что тебе пожлать))))) желаю радости)))))))
а от чего приходит радость и веселье?????
ты еще не знаешь)))))))))))))))))))))))) ))))))))))))))))))))))))
короче.... С днем Рожденья)))))
Насыблы бол!!!!!!!!!!!
и не теряй свой патриотизм!!!!!!!!!!
 
С днем рождения Солнышко!!!!!!
Аллах насып берсин!!!!!
Этген муратларынга жет!!!!!
 
Хорошего тебе настроения на весь будущий год,
здоровья, счастья, удачи, и много много приятных сюрпризов!!!
 
С днем рождения!!! Аллах насыб берсин, муратларынга джетдирсин!!! Хар ишингде Аллах негер болсун!
 
Айтылгъан алгъышла къабыл болсунла. Кёб джаша, насыблы бол, Аллах муратларынгы берсин:)
 
П_О_З_Д_Р_А_В_Л_Я_Ю!!! Кёб джаша, насыблы бол, муратларынга джет))))
 
С ДНЕМ РОЖДЕНИЯ! АЛЛАХ СЮЙГЕН АДАМЛАГЪА КОЪШСУН!!!!!!!!
 
Граф алгъышлайма туугъан кюнюнг бла!!!!!сюйген адамынгы табып,ол да сени сюйюп ,бирге къарт болуп,кесигизге да бир жюз жылдан да атлап,бир кюн елюрча Аллах этсин.
 
с днем рождения тебя, Азамат))) желаю тебе всего самого хорошего)))
 
Поздравляю! Аллах игилик берсин! Муратларынга жет!
 
От чистого сердца поздравляю тебя С ДНЕМ РОЖДЕНИЯ!!!
Желаю удачи и здоровья.
Успехов добиться, желаниям сбыться.
Счастливым минутам много раз повториться!!!
 
Саулукълу бол, кеб джаша.))


http://www.postcard.ru/pic/greet_common/1006594172_9.jpg
 
Граф, будь! :)
 
Азамат, поздравляю от всей души!
Сенича джашларыбыз кёб болсунла къарачайда!
Аллах онг берсин!
 
Сауулукълу бол, Акка)))))))))
 
С днем рождения. Счастья, радости, успехов во всех начинаниях, исполнения всех желании, удачи))))
 
C днем рождения! Будь счастлив! Пусть твои мечты сбываются! И все же не лишай нас возможности смеятся над твоими угарными фразами... В общем желаю, чтобы у тебя все было и тебе за это ничего не было))))
 
Поздравляю от всего сердца!
Будь всегда таким, какой ты есть!
Не смотря ни на что! И вопреки всему!
Аллах игилик берсин джанынгъа !
 
Аллах муратларынга джеттирсин:) Всегда оставайся таким, какой ты есть:) Иги адамса, джашаунгда иги болсун:)
 
нашла еще одного скорпиона)))))
С днем рождения Граф

http://melochi-jizni.ru/_ph/10/2/619847390.gif
 
Алгъышлайма!!! АЛЛАХ къуанчладан айырмасын, этген муратларыгъызгъа джетигиз!!!
 
С днем рождения, ваше сиятельство
 
 
 
 
Страницы: 1 2 След.
Читают тему (гостей: 3)

Форум  Мобильный | Стационарный