Расширенный поиск
25 Июня  2026 года
Логин: Регистрация
Пароль: Забыли пароль?
  • Чёбню кёлтюрсенг, тюбюнден сёз чыгъар.
  • Аджашханны ызындагъы кёреди, джангылгъанны джанындагъы биледи.
  • Адамгъа аман кюн соруб келмейди.
  • Байны оноуу, джарлыгъа джарамаз.
  • Тик ёргени, тик энгишгеси да болады.
  • Илму – джашауну джолу.
  • Ач, тоймам, дейди, тойгъан, ач болмам, дейди.
  • Акъыл бла адеб эгизледиле.
  • Дууулдаса – бал чибин, къонса – къара чибин.
  • Бойнуму джети джерден кессенг да, мен ол ишни этеллик тюлме.
  • Ёгюзню мюйюзюнден тутадыла, адамны сёзюнден тутадыла.
  • Ариуну – ауруу кёб.
  • Сютден ауузу кюйген, суугъа юфгюре эди.
  • Байма, деб да, къууанма, джарлыма, деб да, джылама.
  • Тил – миллетни джаны.
  • Керилген да, ургъан кибикди.
  • Къая джолда джортма, ачыкъ сёзден къоркъма.
  • Къызгъанчдан ычхыныр, мухардан ычхынмаз.
  • Аякъларынгы джууургъанынга кёре узат.
  • Иги адам абынса да, джангылмаз.
  • Аллахдан тилесенг, кёб тиле.
  • Ат да турмайды бир териде.
  • Ашхы адам – халкъ байлыгъы, ашхы джер – джашау байлыгъы.
  • Джарлы эскисин джамаса, къууаныр.
  • Мен да «сен», дейме, сен да «кесим», дейсе.
  • Джол бла сёзню къыйыры джокъ.
  • Гитче джилтин уллу элни джандырыр.
  • Сабий болмагъан джерде, мёлек болмаз.
  • Ашхы тенг джолгъа салыр, аман тенг джолдан тайдырыр.
  • Адебсиз адам – джюгенсиз ат.
  • Баланы адам этген анады.
  • Къанны къан бла джуума, аманны аман бла къуума.
  • Ишге юренсин къоллары, халкъ бла болсун джоллары.
  • Сабийни джумушха джибер да, ызындан бар.
  • Чабар ат – джетген къыз.
  • Эринчекни аурууу – кёб.
  • Окъуусуз билим – джокъ, билимсиз кюнюнг – джокъ.
  • Нёгер болсанг, тенг бол, тенг болмасанг, кенг бол.
  • Аман къатын сабий табса, бий болур…
  • Хаухну атма, ёнгкючню сатма.
  • Нафысынгы айтханын этме, намысынгы айтханын эт.
  • Ашыкъгъан cуу, тенгизге джетмез.
  • Тин – байлыгъынг, терен саулугъунг.
  • Башы джабылгъан челекге, кир тюшмез.
  • Ёлюр джаннга, ёкюл джокъ.
  • Адамны сыфатына къарама, сёзюне къара.
  • Ышармагъан – кюлмез, кюлмеген – къууанчны билмез.
  • Кёб къычыргъандан – къоркъма, тынч олтургъандан – къоркъ.
  • Ана – юйню кюн джарыгъы.
  • Адамны артындан къара сабан сюрме.
Страницы: 1 2 След.
ГРАФ, С ДНЕМ РОЖДЕНИЯ ТЕБЯ!!!!
 
Пусть в день рожденья твоего
Тепло родных тебя согреет.
А с ним не страшно ничего,
Хоть снег летит, хоть ветер веет!
 
Желаю счастья много-много,
Хочу, чтоб в жизни молодой
Твоя широкая дорога
Не стала узкою тропой.
Еще любви тебе желаю,
Большой и чистой, как слеза,
Чтоб жизни всегда улыбались
Твои счастливые глаза.
 
Аллах сенге насыб берсин)))))))))
 
Падрушка, ты меня опередила - мен да онэки сагъатны сакълаб тура эдим биринчи джазаргъа деб)))))))..... хотя, наверняка, мы с тобой не одни в этом порыве;)))))
 
Сэстренка
Ну так это ж я:)))))))))) Хотя правильней будет, если теща его первая поздравит на форуме))))))))) гы-гы-гы)))))
 
Ваше сиятельство, со светлым праздником вас, желаю счастья, море позитива в жизни и только приятного общения ))) а также здоровья и большую многодетную семью )))
 
Кюеу! Хотела успеть первая, чтобы всем дать понять, чтобы не надеялись;)))) Ну, да ладно, думаю, тебе и самому не легко быть молодым, красивым и умным одновременно))))

Граф! Даже не знаю, как выразить все свое восхищение твоим обо(а)янием, воспитанием, сдержанностью, в то же время азартным характером, необыкновенно тонким и добрым чувством юмора, веселым нравом молодого человека и мудростью столетнего старика.

От души поздравляю тебя с Днем рождения. Аллах санга кеб къууанч берсин! Насыб, къууанч, перекет, огъурлулукъ, мамырлыкъ, рахатлыкъ, хар башламынгда джетишим, кюнден кюнюнг джарыкъ, сюек саулукъ, джуукъдан - тенгден джюрек джылыу - ма была болсунла санга Аллахдан келген юлюш!

Багъалата, эм да тансыкълай, теща;)) (пусть будущая и пусть конкуренция сильна, но надежды не теряю))) )
 
Азамат, как же я удачно зашла, не могу упустить такой возможности поздравить тебя с днём рождения.
В этот день я хочу пожелать тебе:
Что задумано - пусть исполнится,
Всё хорошее - пусть запомнится.
Пусть глаза твои счастьем светятся,
Люди добрые в жизни встретятся.
Пусть здоровье будет до старости,
Я желаю тебе только радости.)))) Береги тебя Аллах.
 
НУ.... Братик)))) что тебе пожлать))))) желаю радости)))))))
а от чего приходит радость и веселье?????
ты еще не знаешь)))))))))))))))))))))))) ))))))))))))))))))))))))
короче.... С днем Рожденья)))))
Насыблы бол!!!!!!!!!!!
и не теряй свой патриотизм!!!!!!!!!!
 
С днем рождения Солнышко!!!!!!
Аллах насып берсин!!!!!
Этген муратларынга жет!!!!!
 
Хорошего тебе настроения на весь будущий год,
здоровья, счастья, удачи, и много много приятных сюрпризов!!!
 
С днем рождения!!! Аллах насыб берсин, муратларынга джетдирсин!!! Хар ишингде Аллах негер болсун!
 
Айтылгъан алгъышла къабыл болсунла. Кёб джаша, насыблы бол, Аллах муратларынгы берсин:)
 
П_О_З_Д_Р_А_В_Л_Я_Ю!!! Кёб джаша, насыблы бол, муратларынга джет))))
 
С ДНЕМ РОЖДЕНИЯ! АЛЛАХ СЮЙГЕН АДАМЛАГЪА КОЪШСУН!!!!!!!!
 
Граф алгъышлайма туугъан кюнюнг бла!!!!!сюйген адамынгы табып,ол да сени сюйюп ,бирге къарт болуп,кесигизге да бир жюз жылдан да атлап,бир кюн елюрча Аллах этсин.
 
с днем рождения тебя, Азамат))) желаю тебе всего самого хорошего)))
 
Поздравляю! Аллах игилик берсин! Муратларынга жет!
 
От чистого сердца поздравляю тебя С ДНЕМ РОЖДЕНИЯ!!!
Желаю удачи и здоровья.
Успехов добиться, желаниям сбыться.
Счастливым минутам много раз повториться!!!
 
Саулукълу бол, кеб джаша.))


http://www.postcard.ru/pic/greet_common/1006594172_9.jpg
 
Граф, будь! :)
 
Азамат, поздравляю от всей души!
Сенича джашларыбыз кёб болсунла къарачайда!
Аллах онг берсин!
 
Сауулукълу бол, Акка)))))))))
 
С днем рождения. Счастья, радости, успехов во всех начинаниях, исполнения всех желании, удачи))))
 
C днем рождения! Будь счастлив! Пусть твои мечты сбываются! И все же не лишай нас возможности смеятся над твоими угарными фразами... В общем желаю, чтобы у тебя все было и тебе за это ничего не было))))
 
Поздравляю от всего сердца!
Будь всегда таким, какой ты есть!
Не смотря ни на что! И вопреки всему!
Аллах игилик берсин джанынгъа !
 
Аллах муратларынга джеттирсин:) Всегда оставайся таким, какой ты есть:) Иги адамса, джашаунгда иги болсун:)
 
нашла еще одного скорпиона)))))
С днем рождения Граф

http://melochi-jizni.ru/_ph/10/2/619847390.gif
 
Алгъышлайма!!! АЛЛАХ къуанчладан айырмасын, этген муратларыгъызгъа джетигиз!!!
 
С днем рождения, ваше сиятельство
 
 
 
 
Страницы: 1 2 След.
Читают тему (гостей: 3)

Форум  Мобильный | Стационарный