Расширенный поиск
25 Июня  2026 года
Логин: Регистрация
Пароль: Забыли пароль?
  • Тин – байлыгъынг, терен саулугъунг.
  • Аууз сакълагъан – джан сакълар.
  • Акъыллы – эл иеси, тели – эл баласы.
  • Шапа кёб болса, аш татымсыз болур.
  • Халкъны юйю – туугъан джери.
  • Бир абыннган – минг сюрюнюр.
  • Тойгъан антын унутур.
  • Баш – акъыл ючюн, акъылман – халкъ ючюн.
  • Акъылсызны джууукъгъа алма, акъыллыны кенгнге салма.
  • Нафысынгы айтханын этме, намысынгы айтханын эт.
  • Къартны сыйын кёрмеген, къартлыгъында сыйлы болмаз.
  • Уллу къазанда бишген эт, чий къалмаз.
  • Чалманны аллы къалай башланса, арты да алай барады.
  • Ёлген аслан – сау чычхан.
  • Уруну арты – къуру.
  • Адамгъа аман кюн соруб келмейди.
  • Дуния малгъа сатылма, кесингден телиге къатылма.
  • Иесиз малны бёрю ашар.
  • Бети – къучакълар, джюреги – бычакълар.
  • Адеби болмагъан къыз – тузсуз хант.
  • Айныгъанлы алты кюн, тогъайгъанлы тогъуз кюн.
  • Таула не мийик болсала да, аууш табылыр.
  • Ишленмеклик адамлыкъды.
  • Харам къарнашдан, халал тенг ашхы.
  • Ашхы тенг джолгъа салыр, аман тенг джолдан тайдырыр.
  • Телиге акъыл салгъандан эсе, ёлгеннге джан салырса.
  • Зарда марда джокъ.
  • Ёгюзню мюйюзлери ауурлукъ этмейдиле.
  • Джарлы тюеге минсе да, ит къабар.
  • Намыс сатылыб алынмайды.
  • Кёбге таш атма.
  • Арбаз къынгырды да, ийнек сауалмайма.
  • Тойчу джашха къарама, къойчу джашха къара.
  • Эл бла кёргенинг эрелей.
  • Эринчекни эр алмаз, эр алса да, кёл салмаз, кёл салса да, кёб бармаз!
  • Джолунга кёре – джюрюшюнг, джагъанга кёре – юлюшюнг.
  • Агъач халкъгъа алтынды, иссиликге салкъынды.
  • Алтыда кюлмеген, алтмышда кюлмез.
  • Къатын байлыкъны сюер, эр саулукъну сюер.
  • Миллетни бойну – базыкъ, аны бла кюрешген – джазыкъ.
  • Юй кюйдю да, кюйюз чыкъды, ортасындан тюйюш чыкъды.
  • Олтуруб кёрюнмей эди да, ёрге туруб кёрюне эди.
  • Къыз чыгъаргъан – къызыл къымжа.
  • Ашаса, ашамаса да, бёрюню ауузу – къан.
  • Ана – юйню кюн джарыгъы.
  • Келлик заман – къартлыкъ келтирир, кетген заман – джашлыкъ ёлтюрюр.
  • Къонакъ аман болса, къонакъбай джунчур
  • Чыкълы кюнде чыкъмагъан, чыкъса къуру кирмеген.
  • Аман адамны тепсинге олтуртсанг, къызынгы тилер.
  • Ишлегенден, къарагъан уста.
Страницы: 1 2 След.
ГРАФ, С ДНЕМ РОЖДЕНИЯ ТЕБЯ!!!!
 
Пусть в день рожденья твоего
Тепло родных тебя согреет.
А с ним не страшно ничего,
Хоть снег летит, хоть ветер веет!
 
Желаю счастья много-много,
Хочу, чтоб в жизни молодой
Твоя широкая дорога
Не стала узкою тропой.
Еще любви тебе желаю,
Большой и чистой, как слеза,
Чтоб жизни всегда улыбались
Твои счастливые глаза.
 
Аллах сенге насыб берсин)))))))))
 
Падрушка, ты меня опередила - мен да онэки сагъатны сакълаб тура эдим биринчи джазаргъа деб)))))))..... хотя, наверняка, мы с тобой не одни в этом порыве;)))))
 
Сэстренка
Ну так это ж я:)))))))))) Хотя правильней будет, если теща его первая поздравит на форуме))))))))) гы-гы-гы)))))
 
Ваше сиятельство, со светлым праздником вас, желаю счастья, море позитива в жизни и только приятного общения ))) а также здоровья и большую многодетную семью )))
 
Кюеу! Хотела успеть первая, чтобы всем дать понять, чтобы не надеялись;)))) Ну, да ладно, думаю, тебе и самому не легко быть молодым, красивым и умным одновременно))))

Граф! Даже не знаю, как выразить все свое восхищение твоим обо(а)янием, воспитанием, сдержанностью, в то же время азартным характером, необыкновенно тонким и добрым чувством юмора, веселым нравом молодого человека и мудростью столетнего старика.

От души поздравляю тебя с Днем рождения. Аллах санга кеб къууанч берсин! Насыб, къууанч, перекет, огъурлулукъ, мамырлыкъ, рахатлыкъ, хар башламынгда джетишим, кюнден кюнюнг джарыкъ, сюек саулукъ, джуукъдан - тенгден джюрек джылыу - ма была болсунла санга Аллахдан келген юлюш!

Багъалата, эм да тансыкълай, теща;)) (пусть будущая и пусть конкуренция сильна, но надежды не теряю))) )
 
Азамат, как же я удачно зашла, не могу упустить такой возможности поздравить тебя с днём рождения.
В этот день я хочу пожелать тебе:
Что задумано - пусть исполнится,
Всё хорошее - пусть запомнится.
Пусть глаза твои счастьем светятся,
Люди добрые в жизни встретятся.
Пусть здоровье будет до старости,
Я желаю тебе только радости.)))) Береги тебя Аллах.
 
НУ.... Братик)))) что тебе пожлать))))) желаю радости)))))))
а от чего приходит радость и веселье?????
ты еще не знаешь)))))))))))))))))))))))) ))))))))))))))))))))))))
короче.... С днем Рожденья)))))
Насыблы бол!!!!!!!!!!!
и не теряй свой патриотизм!!!!!!!!!!
 
С днем рождения Солнышко!!!!!!
Аллах насып берсин!!!!!
Этген муратларынга жет!!!!!
 
Хорошего тебе настроения на весь будущий год,
здоровья, счастья, удачи, и много много приятных сюрпризов!!!
 
С днем рождения!!! Аллах насыб берсин, муратларынга джетдирсин!!! Хар ишингде Аллах негер болсун!
 
Айтылгъан алгъышла къабыл болсунла. Кёб джаша, насыблы бол, Аллах муратларынгы берсин:)
 
П_О_З_Д_Р_А_В_Л_Я_Ю!!! Кёб джаша, насыблы бол, муратларынга джет))))
 
С ДНЕМ РОЖДЕНИЯ! АЛЛАХ СЮЙГЕН АДАМЛАГЪА КОЪШСУН!!!!!!!!
 
Граф алгъышлайма туугъан кюнюнг бла!!!!!сюйген адамынгы табып,ол да сени сюйюп ,бирге къарт болуп,кесигизге да бир жюз жылдан да атлап,бир кюн елюрча Аллах этсин.
 
с днем рождения тебя, Азамат))) желаю тебе всего самого хорошего)))
 
Поздравляю! Аллах игилик берсин! Муратларынга жет!
 
От чистого сердца поздравляю тебя С ДНЕМ РОЖДЕНИЯ!!!
Желаю удачи и здоровья.
Успехов добиться, желаниям сбыться.
Счастливым минутам много раз повториться!!!
 
Саулукълу бол, кеб джаша.))


http://www.postcard.ru/pic/greet_common/1006594172_9.jpg
 
Граф, будь! :)
 
Азамат, поздравляю от всей души!
Сенича джашларыбыз кёб болсунла къарачайда!
Аллах онг берсин!
 
Сауулукълу бол, Акка)))))))))
 
С днем рождения. Счастья, радости, успехов во всех начинаниях, исполнения всех желании, удачи))))
 
C днем рождения! Будь счастлив! Пусть твои мечты сбываются! И все же не лишай нас возможности смеятся над твоими угарными фразами... В общем желаю, чтобы у тебя все было и тебе за это ничего не было))))
 
Поздравляю от всего сердца!
Будь всегда таким, какой ты есть!
Не смотря ни на что! И вопреки всему!
Аллах игилик берсин джанынгъа !
 
Аллах муратларынга джеттирсин:) Всегда оставайся таким, какой ты есть:) Иги адамса, джашаунгда иги болсун:)
 
нашла еще одного скорпиона)))))
С днем рождения Граф

http://melochi-jizni.ru/_ph/10/2/619847390.gif
 
Алгъышлайма!!! АЛЛАХ къуанчладан айырмасын, этген муратларыгъызгъа джетигиз!!!
 
С днем рождения, ваше сиятельство
 
 
 
 
Страницы: 1 2 След.
Читают тему (гостей: 1)

Форум  Мобильный | Стационарный