Расширенный поиск
25 Июня  2026 года
Логин: Регистрация
Пароль: Забыли пароль?
  • Таукел къуру къалмаз.
  • Дуния малгъа сатылма, кесингден телиге къатылма.
  • Кёбге таш атма.
  • Адам боллукъ, атламындан белгили болур.
  • Этни да ашады, бетни да ашады.
  • Хантына кёре тузу, юйюне кёре къызы.
  • Байлыкъ адамны сокъур этер.
  • Баш болса, бёрк табылыр.
  • Къыз чыгъаргъан – къызыл къымжа.
  • Аман адамны тепсинге олтуртсанг, къызынгы тилер.
  • Адам туугъан джеринде, ит тойгъан джеринде.
  • Тиширыусуз юй – отсуз от джагъа.
  • Къуру гыбыт бек дыгъырдар.
  • Аджаллыгъа окъсуз шкок атылыр.
  • Аш иеси бла татлыды.
  • Джашлыкъ этмеген, башлыкъ этмез.
  • Эл элде бирер малынг болгъандан эсе, бирер тенгинг болсун.
  • Кёпюр салгъан кеси ётер, уру къазгъан кеси кетер.
  • Илму – джашауну джолу.
  • Къонакъ хазыр болгъанлыкъгъа, къонакъбай хазыр тюлдю.
  • Босагъа таш юйге кирмей эди, тыбыр таш эшикге чыкъмай эди.
  • Тюзню ётмеги тюзде къалса да, тас болмаз.
  • Аманны тукъумуна къарама, игини тукъумун сорма.
  • Кийиминг бла танылма, адамлыкъ бла таныл.
  • Халкъгъа джарагъан, джарлы къалмаз.
  • Тау башында, тау болмаз, джангыз терек, бау болмаз.
  • Эки къатын алгъан – эки ташны ортасына башын салгъан.
  • Хансыз джомакъ болмаз.
  • Алма терегинден кери кетмез.
  • Къаллай салам берсенг, аллай джууаб алырса.
  • Ышармагъан – кюлмез, кюлмеген – къууанчны билмез.
  • Къан бла кирген, джан бла чыгъар.
  • Борчунг бар эсе, хурджунунга ойлаб узал.
  • Джарлыны тону джаз битер.
  • Тёзген – тёш ашар!
  • Сабийни джумушха джибер да, ызындан бар.
  • Мал тутхан – май джалар.
  • Джаш къарыу бла кючлю, къарт акъыл бла кючлю.
  • Къулакъдан эсе, кёзге ышан.
  • Намысы джокъну – дуниясы джокъ.
  • Хаухну атма, ёнгкючню сатма.
  • Келинни – келгинчи, бёркню кийгинчи кёр.
  • Эте билген, этген этеди, эте билмеген, юретген этеди!
  • Къарын къуру болса, джюрек уру болур.
  • Ач, тоймам, дейди, тойгъан, ач болмам, дейди.
  • Ёлген эшек бёрюден къоркъмайды.
  • Айраннга суу къош, телиге джол бош.
  • Хар ишни да аллы къыйынды.
  • Суу кетер, таш къалыр.
  • Сормай – алма, чакъырылмай – барма.
Страницы: 1 2 След.
ГРАФ, С ДНЕМ РОЖДЕНИЯ ТЕБЯ!!!!
 
Пусть в день рожденья твоего
Тепло родных тебя согреет.
А с ним не страшно ничего,
Хоть снег летит, хоть ветер веет!
 
Желаю счастья много-много,
Хочу, чтоб в жизни молодой
Твоя широкая дорога
Не стала узкою тропой.
Еще любви тебе желаю,
Большой и чистой, как слеза,
Чтоб жизни всегда улыбались
Твои счастливые глаза.
 
Аллах сенге насыб берсин)))))))))
 
Падрушка, ты меня опередила - мен да онэки сагъатны сакълаб тура эдим биринчи джазаргъа деб)))))))..... хотя, наверняка, мы с тобой не одни в этом порыве;)))))
 
Сэстренка
Ну так это ж я:)))))))))) Хотя правильней будет, если теща его первая поздравит на форуме))))))))) гы-гы-гы)))))
 
Ваше сиятельство, со светлым праздником вас, желаю счастья, море позитива в жизни и только приятного общения ))) а также здоровья и большую многодетную семью )))
 
Кюеу! Хотела успеть первая, чтобы всем дать понять, чтобы не надеялись;)))) Ну, да ладно, думаю, тебе и самому не легко быть молодым, красивым и умным одновременно))))

Граф! Даже не знаю, как выразить все свое восхищение твоим обо(а)янием, воспитанием, сдержанностью, в то же время азартным характером, необыкновенно тонким и добрым чувством юмора, веселым нравом молодого человека и мудростью столетнего старика.

От души поздравляю тебя с Днем рождения. Аллах санга кеб къууанч берсин! Насыб, къууанч, перекет, огъурлулукъ, мамырлыкъ, рахатлыкъ, хар башламынгда джетишим, кюнден кюнюнг джарыкъ, сюек саулукъ, джуукъдан - тенгден джюрек джылыу - ма была болсунла санга Аллахдан келген юлюш!

Багъалата, эм да тансыкълай, теща;)) (пусть будущая и пусть конкуренция сильна, но надежды не теряю))) )
 
Азамат, как же я удачно зашла, не могу упустить такой возможности поздравить тебя с днём рождения.
В этот день я хочу пожелать тебе:
Что задумано - пусть исполнится,
Всё хорошее - пусть запомнится.
Пусть глаза твои счастьем светятся,
Люди добрые в жизни встретятся.
Пусть здоровье будет до старости,
Я желаю тебе только радости.)))) Береги тебя Аллах.
 
НУ.... Братик)))) что тебе пожлать))))) желаю радости)))))))
а от чего приходит радость и веселье?????
ты еще не знаешь)))))))))))))))))))))))) ))))))))))))))))))))))))
короче.... С днем Рожденья)))))
Насыблы бол!!!!!!!!!!!
и не теряй свой патриотизм!!!!!!!!!!
 
С днем рождения Солнышко!!!!!!
Аллах насып берсин!!!!!
Этген муратларынга жет!!!!!
 
Хорошего тебе настроения на весь будущий год,
здоровья, счастья, удачи, и много много приятных сюрпризов!!!
 
С днем рождения!!! Аллах насыб берсин, муратларынга джетдирсин!!! Хар ишингде Аллах негер болсун!
 
Айтылгъан алгъышла къабыл болсунла. Кёб джаша, насыблы бол, Аллах муратларынгы берсин:)
 
П_О_З_Д_Р_А_В_Л_Я_Ю!!! Кёб джаша, насыблы бол, муратларынга джет))))
 
С ДНЕМ РОЖДЕНИЯ! АЛЛАХ СЮЙГЕН АДАМЛАГЪА КОЪШСУН!!!!!!!!
 
Граф алгъышлайма туугъан кюнюнг бла!!!!!сюйген адамынгы табып,ол да сени сюйюп ,бирге къарт болуп,кесигизге да бир жюз жылдан да атлап,бир кюн елюрча Аллах этсин.
 
с днем рождения тебя, Азамат))) желаю тебе всего самого хорошего)))
 
Поздравляю! Аллах игилик берсин! Муратларынга жет!
 
От чистого сердца поздравляю тебя С ДНЕМ РОЖДЕНИЯ!!!
Желаю удачи и здоровья.
Успехов добиться, желаниям сбыться.
Счастливым минутам много раз повториться!!!
 
Саулукълу бол, кеб джаша.))


http://www.postcard.ru/pic/greet_common/1006594172_9.jpg
 
Граф, будь! :)
 
Азамат, поздравляю от всей души!
Сенича джашларыбыз кёб болсунла къарачайда!
Аллах онг берсин!
 
Сауулукълу бол, Акка)))))))))
 
С днем рождения. Счастья, радости, успехов во всех начинаниях, исполнения всех желании, удачи))))
 
C днем рождения! Будь счастлив! Пусть твои мечты сбываются! И все же не лишай нас возможности смеятся над твоими угарными фразами... В общем желаю, чтобы у тебя все было и тебе за это ничего не было))))
 
Поздравляю от всего сердца!
Будь всегда таким, какой ты есть!
Не смотря ни на что! И вопреки всему!
Аллах игилик берсин джанынгъа !
 
Аллах муратларынга джеттирсин:) Всегда оставайся таким, какой ты есть:) Иги адамса, джашаунгда иги болсун:)
 
нашла еще одного скорпиона)))))
С днем рождения Граф

http://melochi-jizni.ru/_ph/10/2/619847390.gif
 
Алгъышлайма!!! АЛЛАХ къуанчладан айырмасын, этген муратларыгъызгъа джетигиз!!!
 
С днем рождения, ваше сиятельство
 
 
 
 
Страницы: 1 2 След.
Читают тему (гостей: 3)

Форум  Мобильный | Стационарный