Расширенный поиск
25 Июня  2026 года
Логин: Регистрация
Пароль: Забыли пароль?
  • Ачлыкъ отха секиртир.
  • Акъылсызны джууукъгъа алма, акъыллыны кенгнге салма.
  • «Ма», - дегенни билмесенг, «бер», - дегенни билмезсе.
  • Татлы тилде – сёз ариу, чемер къолда – иш ариу.
  • Нарт сёз къарт болмаз.
  • Ашыкъгъан cуу, тенгизге джетмез.
  • Уллу сёлешме да, уллу къаб.
  • Мал тутхан – май джалар.
  • Ёпкелегенни ашы татлы болады.
  • Насыблы элин сюер, насыбсыз кесин сюер.
  • Хатерли къул болур.
  • Къолу уллу – асыу, аягъы уллу – джарсыу.
  • Баш болса, бёрк табылыр.
  • Аман эсирсе, юйюн ояр.
  • Сютню башын джалагъан къутулур, тюбюн ичген тутулур.
  • Кенгеш болса, уруш болмаз.
  • Чомарт къолда мал къалмаз.
  • Келинни – келгинчи, бёркню кийгинчи кёр.
  • Тилчи бир сагъатха айлыкъ хата этер.
  • Адамны аманы адамны бети бла ойнар.
  • Ёгюзню мюйюзлери ауурлукъ этмейдиле.
  • Ауурну тюбю бла, дженгилни башы бла джюрюген.
  • Тойну къарнашы – харс, джырны къарнашы – эжиу.
  • Эм уллу байлыкъ – джан саулукъ.
  • Ата джурт – алтын бешик.
  • Сакъалы текени да бар, мыйыгъы киштикни да бар.
  • Бёрю да ач къалмасын, эчки да ашалмасын.
  • Къыйынлы джети элни къайгъысын этер.
  • Тин – байлыгъынг, терен саулугъунг.
  • От этилмеген джерден тютюн чыкъмайды.
  • Бичгенде ашыкъма, тикгенде ашыкъ.
  • Рысхы – сют юсюнде кёмюк кибикди.
  • Айраннга суу къош, телиге джол бош.
  • Чомарт джарлы болмаз.
  • Джогъун бар этген, барын бал этген.
  • Этек чакъмакълары баш джаргъан, сёлешген сёзлери таш джаргъан.
  • Аманны къуугъан, аманлыкъ табар.
  • Иши джокъну, сыйы джокъ.
  • Сабий кёргенин унутмаз.
  • Чабар ат – джетген къыз.
  • Кёлю джокъну – джолу джокъ.
  • Этни бети бла шорпасы.
  • Ичимден чыкъды хата, къайры барайым сата?
  • Къазанда болса, чолпугъа чыгъар.
  • Аман къатын алгъан, арыр, иги къатын алгъан джарыр.
  • Аджаллыгъа окъсуз шкок атылыр.
  • Джарашыу сюйген – джалынчакъ.
  • Адамны джюреги нени кёрюрге сюйсе, кёзю да аны кёрюрге ёч болады.
  • Харам къарнашдан, халал тенг ашхы.
  • Биреуге аманлыкъны тилеме да, кесинге ашхылыкъны тиле.
Страницы: 1 2 След.
ГРАФ, С ДНЕМ РОЖДЕНИЯ ТЕБЯ!!!!
 
Пусть в день рожденья твоего
Тепло родных тебя согреет.
А с ним не страшно ничего,
Хоть снег летит, хоть ветер веет!
 
Желаю счастья много-много,
Хочу, чтоб в жизни молодой
Твоя широкая дорога
Не стала узкою тропой.
Еще любви тебе желаю,
Большой и чистой, как слеза,
Чтоб жизни всегда улыбались
Твои счастливые глаза.
 
Аллах сенге насыб берсин)))))))))
 
Падрушка, ты меня опередила - мен да онэки сагъатны сакълаб тура эдим биринчи джазаргъа деб)))))))..... хотя, наверняка, мы с тобой не одни в этом порыве;)))))
 
Сэстренка
Ну так это ж я:)))))))))) Хотя правильней будет, если теща его первая поздравит на форуме))))))))) гы-гы-гы)))))
 
Ваше сиятельство, со светлым праздником вас, желаю счастья, море позитива в жизни и только приятного общения ))) а также здоровья и большую многодетную семью )))
 
Кюеу! Хотела успеть первая, чтобы всем дать понять, чтобы не надеялись;)))) Ну, да ладно, думаю, тебе и самому не легко быть молодым, красивым и умным одновременно))))

Граф! Даже не знаю, как выразить все свое восхищение твоим обо(а)янием, воспитанием, сдержанностью, в то же время азартным характером, необыкновенно тонким и добрым чувством юмора, веселым нравом молодого человека и мудростью столетнего старика.

От души поздравляю тебя с Днем рождения. Аллах санга кеб къууанч берсин! Насыб, къууанч, перекет, огъурлулукъ, мамырлыкъ, рахатлыкъ, хар башламынгда джетишим, кюнден кюнюнг джарыкъ, сюек саулукъ, джуукъдан - тенгден джюрек джылыу - ма была болсунла санга Аллахдан келген юлюш!

Багъалата, эм да тансыкълай, теща;)) (пусть будущая и пусть конкуренция сильна, но надежды не теряю))) )
 
Азамат, как же я удачно зашла, не могу упустить такой возможности поздравить тебя с днём рождения.
В этот день я хочу пожелать тебе:
Что задумано - пусть исполнится,
Всё хорошее - пусть запомнится.
Пусть глаза твои счастьем светятся,
Люди добрые в жизни встретятся.
Пусть здоровье будет до старости,
Я желаю тебе только радости.)))) Береги тебя Аллах.
 
НУ.... Братик)))) что тебе пожлать))))) желаю радости)))))))
а от чего приходит радость и веселье?????
ты еще не знаешь)))))))))))))))))))))))) ))))))))))))))))))))))))
короче.... С днем Рожденья)))))
Насыблы бол!!!!!!!!!!!
и не теряй свой патриотизм!!!!!!!!!!
 
С днем рождения Солнышко!!!!!!
Аллах насып берсин!!!!!
Этген муратларынга жет!!!!!
 
Хорошего тебе настроения на весь будущий год,
здоровья, счастья, удачи, и много много приятных сюрпризов!!!
 
С днем рождения!!! Аллах насыб берсин, муратларынга джетдирсин!!! Хар ишингде Аллах негер болсун!
 
Айтылгъан алгъышла къабыл болсунла. Кёб джаша, насыблы бол, Аллах муратларынгы берсин:)
 
П_О_З_Д_Р_А_В_Л_Я_Ю!!! Кёб джаша, насыблы бол, муратларынга джет))))
 
С ДНЕМ РОЖДЕНИЯ! АЛЛАХ СЮЙГЕН АДАМЛАГЪА КОЪШСУН!!!!!!!!
 
Граф алгъышлайма туугъан кюнюнг бла!!!!!сюйген адамынгы табып,ол да сени сюйюп ,бирге къарт болуп,кесигизге да бир жюз жылдан да атлап,бир кюн елюрча Аллах этсин.
 
с днем рождения тебя, Азамат))) желаю тебе всего самого хорошего)))
 
Поздравляю! Аллах игилик берсин! Муратларынга жет!
 
От чистого сердца поздравляю тебя С ДНЕМ РОЖДЕНИЯ!!!
Желаю удачи и здоровья.
Успехов добиться, желаниям сбыться.
Счастливым минутам много раз повториться!!!
 
Саулукълу бол, кеб джаша.))


http://www.postcard.ru/pic/greet_common/1006594172_9.jpg
 
Граф, будь! :)
 
Азамат, поздравляю от всей души!
Сенича джашларыбыз кёб болсунла къарачайда!
Аллах онг берсин!
 
Сауулукълу бол, Акка)))))))))
 
С днем рождения. Счастья, радости, успехов во всех начинаниях, исполнения всех желании, удачи))))
 
C днем рождения! Будь счастлив! Пусть твои мечты сбываются! И все же не лишай нас возможности смеятся над твоими угарными фразами... В общем желаю, чтобы у тебя все было и тебе за это ничего не было))))
 
Поздравляю от всего сердца!
Будь всегда таким, какой ты есть!
Не смотря ни на что! И вопреки всему!
Аллах игилик берсин джанынгъа !
 
Аллах муратларынга джеттирсин:) Всегда оставайся таким, какой ты есть:) Иги адамса, джашаунгда иги болсун:)
 
нашла еще одного скорпиона)))))
С днем рождения Граф

http://melochi-jizni.ru/_ph/10/2/619847390.gif
 
Алгъышлайма!!! АЛЛАХ къуанчладан айырмасын, этген муратларыгъызгъа джетигиз!!!
 
С днем рождения, ваше сиятельство
 
 
 
 
Страницы: 1 2 След.
Читают тему (гостей: 2)

Форум  Мобильный | Стационарный