Поздравляю со знаменательной датой одного из старейших и выдающихся форумчан! С Днём Рождения Руслан, желаю тебе успехов, реализации всех планов, здоровья и счастья. 

| 25 Июня | 2026 года |
Мои искренние поздравления)))))))
![]() |
|
|
|
|
![]() с Днюхой, Къарча!!!!!!!!! Пусть будет счастьем полон дом, и станет, без сомненья, прекрасным, светлым, добрым днем День твоего рожденья |
|
|
|
|
Туугъан кюнюнг бла алгъышлайма.ю къарындаш!!!
Тап болсун иги болсун!!!! ![]() |
|
|
|
|
Туугъан кюнюнг бла!)
![]() Аллах кеб къууанч, насыб берсин!) Ол мен сюйген эгечлеринг муратларына джетерча этсиН!) |
|
|
|
|
Алгъышлайма!!!! Атанг ананг сюйгенца бол!!!
![]() |
|
|
|
|
Алгъышлайма. Санга ушагъанла кебюрек болсунла.
|
|
|
|
|
Ruslan, algishlaima tuugan kunung bla! Allah sanga da juuklaringa da sauluk bersin, imaningi kati etsin, muratlaringi jetdirsin! Nasipli bol)
|
|
|
|
|
Былайда айтылгъан алгъышланы Аллахутагъала къабыл этсин!Туугъан кюнюнг бла алгъышлайма!!!
|
|
|
|
|
Иги джаш бол, точнее ананда иги бол
![]() |
|
|
|
|
Алгъышлайма!!!!
![]() Аллах джашаун игисин берсин санга!!! Муратларынг кёр!!! |
|
|
|
|
Насыблы бол Руслан! Алгъышлайма!)
|
|
|
|
|
Руслан, как говорится, узун хапарны къысха сёзю...миллетде сенича джашла кёб болсунла!
![]() |
|
|
|
|
Поздравляю Руслан) насыблы бол, кеб джаша)) Аллах саулукъ берсин джууукъ адамлырарынг бла сеннге))
|
|
|
|
|
Туугъан кюнюнг бла алгъышлайма!
Аллах эки дуния да ем насыблыларына,ем иманлыларына тенг этсин! Джуукъларынг бла къуанч эте джашаргъа буюрсун!!! |
|
|
|
|
KALAYSA Pictures
завидуешь? |
|
|
|
|
лучше поздно чем никада!))))
с Днем Варенья!)))))))))) здоровья-эт самое главное!))))а со здоровьем будет все!))))))))) коротко, но ясно!))))))))) ![]() |
|
|
|
|
Evidence
что ты, нет! горжусь! )) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Форум Мобильный | Стационарный