



хоу))) ола "обманываться рад" болгъанеди джарлы)))






))



Пусть Всевышний всегда оберегает его, его иман, его родных и близких 




Аллах муратларынгы къабыл этсин!!! Насыплы, саулукълу бол!!! Тегерегингде, кесинге ушаш, сабыр, ачыкъ иги адамла болсунла!!! 

Форум Мобильный | Стационарный