Расширенный поиск
24 Июня  2026 года
Логин: Регистрация
Пароль: Забыли пароль?
  • Кийиминг бла танылма, адамлыкъ бла таныл.
  • Акъдан къара болмаз.
  • Керилген да, ургъан кибикди.
  • Къарт бла баш аша, джаш бла аякъ аша.
  • Джарашыу сюйген – джалынчакъ.
  • Ёлюр джаннга, ёкюл джокъ.
  • Айныгъанлы алты кюн, тогъайгъанлы тогъуз кюн.
  • Джарлыны тону джаз битер.
  • Хансыз джомакъ болмаз.
  • Эл бла кёргенинг эрелей.
  • Ариуну – ауруу кёб.
  • Таукел тауну аудурур.
  • Къар – келтирди, суу – элтди.
  • Ашатыргъа иш – ашхы, ишлетирге аш – ашхы.
  • Ашда – бёрю, ишде – ёлю.
  • Къатыны харакетли болса, эри къымсыз болур.
  • Кёб ант этген, кёб ётюрюк айтыр.
  • Сибиртки да сыйлы болду, кюрек да кюнлю болду.
  • Тамырсыз терекге таянма – джыгъылырса.
  • Ёмюрлюк шохлукъну джел элтмез.
  • Къарт болгъан джерде, берекет болур, сабий болгъан джерде, оюн болур.
  • Ач – эснер, ат – кишнер.
  • Суу ичген шауданынга тюкюрме.
  • Окъ къызбайны джокълайды.
  • Тойну къарнашы – харс, джырны къарнашы – эжиу.
  • Ата – билек, ана – джюрек!
  • Aдам боллукъ, сыфатындан белгили.
  • Булут кёкге джарашыу, уят бетге джарашыу.
  • Акъыллы айтыр эди, акъылсыз къоймайды.
  • Ашда уялгъан – мухар, ишде уялгъан – хомух.
  • Сакъламагъан затынга джолукъсанг, не бек къууанаса, не бек ачыйса.
  • Окъугъан – асыу, окъумагъан – джарсыу.
  • Къобан да къуру да къобханлай турмайды, адам да къуру да патчахлай турмайды.
  • Эски джаугъа ышанма.
  • Айранын берсенг, челегин да къызгъанма.
  • Экеу тутушса, биреу джыгъылыр.
  • Ауурну тюбю бла, дженгилни башы бла джюрюген.
  • Къыз тиширыу кеси юйюнде да къонакъды.
  • Къыз келсе, джумуш эте келеди, къатын келсе, ушакъ эте келеди.
  • Аз сёлешген, къайгъысыз турур.
  • Кёкдеги болмаса, джердегин кёрмейди.
  • Джырчы джырчыгъа – къарнаш.
  • Арпа, будай – ащды, алтын, кюмюш а – ташды.
  • Билим насыб берир, билим джолну керир.
  • Ётюрюкден тюбю джокъ, кёлтюрюрге джиби джокъ.
  • Чёбню кёлтюрсенг, тюбюнден сёз чыгъар.
  • Сабий болмагъан джерде, мёлек болмаз.
  • Хазыр ашха – терен къашыкъ.
  • Джырчы ёлсе, джыры къалыр.
  • Таш бла ургъанны, аш бла ур.
Страницы: 1 2 3 4 5 ... 7 След.
Azamat_SPb, Туугъан кюнюнг бла ))
 
Туугъан кюнюнг бла алгъышлайма, визирь Азамат ибн Юсуф )))
Аллах муратларынга джетдирсин! Насыблы бол! )))
 
ууууу у каво днюхаааааа

паздафляю))))))))))))))) жылаю щастья и здарофья и вапще всякава разнафа ништяка
 
эх.. главный Антибиотик Эльбы )))
будь таким же ))) каким я тебя запомнила )))
КРАСАВЧЕГ ))
 
Муратларынга жет! Аллах насыплы этсин. Алгъышлайма!
 
присоединяюсь! Мои наилучшие пожелания!!! По больше радости и улыбок! С днем варенья!
 
Насыблы бло, Муратларынг барысыда толсунла!!!
 
Менда алгъышлайма!
 
насыплы бол, муратларынга джет
 
Азамат, коллега!

С днем рождения тебя! Неловко сидя в одном кабинете с тобой быть многословной, потому буду кратка: Счастья тебе, Азамат!
 
Азамат, с днюхай тебя! Желаю тебе,чтоб ты достиг всех поставленных целей.
 
Azamat_SPb
Насыблы бол, Азамат!
Аллах саулкъ-эсенглик берсин!
Эм ашхы муратларынг толсунла!
 
Туугъан кюнюнг бла алгъышлайма, Азамат!
Саулукълу бол.
 
Дорогой товарищ Азамат СПБ. От всей партии и от себя, поздравляю сердешно тебя с Днем Рождения!
Помнится как мы вместе сотрудничали для развития отношений между партией и СФ и использовали исключительно дипломатический рычаг.
Товарищи, поздравьте Азамата СПБ, благодаря ему не произошел белый террор и мировая война меджу ЦК КПСЭ и ПТЮЧИСТАМИ.
Дипломатичность Азамата достояние всего народа!
 
 
Поздравляю самого вдумчивого, диломатичного и значительного эльбавизиря с Днем Рождения! Пусть все будет так, как хочется и еще лучше! Аллах насыбдан айырмасын!
 
А как Азамат сопротивлялся сниматься в репортаже "КТО ЭТО???")))))))
 
Ааааааааааааааааааааааааа! Туугъан кюнюнг бла!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Иманлы, сюек саулу, узакъ ёмюрлю, насыплы адам бол! Аллах сюйген адамладан айырмасын!!!
Сибирского здоровья, Кавказского долголетия и Индийской любви!)
 
Азамат алгъышлайма туугъан кюнюнг бла)))насыплы саулукълу бол))Аллах кесингча бир иги къыз буйюрсун санга )))))))))
 
Поздравляю! Всего самого наилучшего и самую-самую!
 
Дипломатичность Азамата достояние всего народа!©

+100

Zdorov`ya, uspehov blagopoluchiya - ot vsey dushi!!!!

 
Алгъышлада айтылырча болсун джашауунг.

Третье поздравление с ДР...
Всё, админ, лимит исчерпан. Дальше только со свадьбой)))
 
Салам алейкум, Азамат!
Алгъышлагъа къошулама...
Жашауунгда кёп бийиклеге чыгъалгъанса...
Аллах жюрегингде туугъан бийиклеге чыгъарча кючда, саулкъда, онг да берсин...
Насыплы киши бол...

Алтын чабакъчыгъынгы тут...
 


Азамат, алгъыш айтыллыкъ кюнлеринг кеб болсун!!! Уллугъа-гитджеге да юлгюге тутарча бир аламат джашса,Туу МашалЛах, атанга ананга эл сукълана болур, эшта, Аллах атангы анангы разы этерча мир мадар берсин сана! Тутхан ишингден къууан! Аллах ашхы муратларынгы толтурсун! )))
 
поздравляю!
 
алгъышайма!!!!!!будь!!!!!!
 
...
 
С днем рождения!
Исполнения задуманного, здоровья.... и скорейшего появления в твоей жизни Mrs Гулиевой

Это тебе от нас подарки....

http://open.az/uploads/posts/2009-03/1236932475_991pivo-admina.jpg



http://www.supermaiki.com/products/admins_pricol/p_70_500x500_black.png
 
Азамат, хочу Вас поздравить

Аллах бир уллу насыб берсин, хар заманда да бетигиз къууанчдан джарыгъанлай турсун!



Пусть каждый день приносит радость и счастье!

 
эх.. главный Антибиотик Эльбы )))
 
Азамат, туугъан кюнюнг бла алгъышлайма!!! Аллах саулукълу, насыблы, кесинг сюйгенча этсин

 
Страницы: 1 2 3 4 5 ... 7 След.
Читают тему (гостей: 2)

Форум  Мобильный | Стационарный