Расширенный поиск
24 Июня  2026 года
Логин: Регистрация
Пароль: Забыли пароль?
  • Кёбге таш атма.
  • Акъыл неден да кючлюдю.
  • Игиге айтсанг – билир, аманнга айтсанг – кюлюр.
  • Ата – баланы уясы.
  • Билмейме деген – бир сёз
  • Джолунга кёре – джюрюшюнг, джагъанга кёре – юлюшюнг.
  • Намысы болмагъанны, сыйы болмаз.
  • Айтылгъан сёз ызына къайтмаз.
  • Урама да – ёледи, сатама да – келеди.
  • Аякъларынгы джууургъанынга кёре узат.
  • Гугурук къычырмаса да, тангны атары къалмаз.
  • Таш бла ургъанны, аш бла ур.
  • Джаным-тиним – окъуу, билим.
  • Тёзген – тёш ашар!
  • Минг тенг да азды, бир джау да кёбдю.
  • Арба аугъандан сора, джол кёргюзтюучю кёб болур.
  • Билмегенинги, билгеннге сор.
  • Ишни ахырын ойламай, аллын башлама.
  • Джумушакъ терекни къурт ашар.
  • Сибиртки да сыйлы болду, кюрек да кюнлю болду.
  • Сабий кёргенин унутмаз.
  • Артына баргъанны, къатына барма.
  • Кёлсюзден сёзсюз тууар.
  • Адеби болмагъан къыз – тузсуз хант.
  • Къууут – джелге, берне – бошха.
  • Таукелге нюр джауар.
  • Ариу джол аджал келтирмез.
  • Алма терегинден кери кетмез.
  • Эки элинги тыйсанг, джети элде махталырса.
  • Сакъламагъан затынга джолукъсанг, не бек къууанаса, не бек ачыйса.
  • Адам боллукъ, атламындан белгили болур.
  • Сыфатында болмагъаны, суратында болмаз.
  • Къонакъны къачан кетерин сорма, къачан келлигин сор.
  • Нёгерсизни джолу узун.
  • Джарлыны эшигин махтагъан джабар.
  • Накъырда – кертини келечиси.
  • Кесинге джетмегенни, кёб сёлешме.
  • Джигер – джаннга къыйынлыкъ.
  • Керти сёзге тёре джокъ.
  • Орну джокъну – сыйы джокъ.
  • Телини эшигин, махтау джабар.
  • Ашыкъгъанны этеги бутуна чырмалыр.
  • Аман къатын алгъан, арыр, иги къатын алгъан джарыр.
  • Чакъырылмай келген къонакъ сыйланмай кетер.
  • Эки къатын алгъанны къулагъы тынгнгаймаз.
  • Бал ашаргъа сюе эсенг, чибин ургъаннга тёз.
  • Узун джолну барсанг, бюгюн келирсе, къысха джолну барсанг, тамбла келирсе.
  • Аманны эки битли тону болур, бирин сеннге кийдирир, бирин кеси киер.
  • Джарлы джети элни сёзюн этер.
  • Баланы адам этген анады.
Страницы: 1 2 3 4 5 ... 7 След.
Azamat_SPb, Туугъан кюнюнг бла ))
 
Туугъан кюнюнг бла алгъышлайма, визирь Азамат ибн Юсуф )))
Аллах муратларынга джетдирсин! Насыблы бол! )))
 
ууууу у каво днюхаааааа

паздафляю))))))))))))))) жылаю щастья и здарофья и вапще всякава разнафа ништяка
 
эх.. главный Антибиотик Эльбы )))
будь таким же ))) каким я тебя запомнила )))
КРАСАВЧЕГ ))
 
Муратларынга жет! Аллах насыплы этсин. Алгъышлайма!
 
присоединяюсь! Мои наилучшие пожелания!!! По больше радости и улыбок! С днем варенья!
 
Насыблы бло, Муратларынг барысыда толсунла!!!
 
Менда алгъышлайма!
 
насыплы бол, муратларынга джет
 
Азамат, коллега!

С днем рождения тебя! Неловко сидя в одном кабинете с тобой быть многословной, потому буду кратка: Счастья тебе, Азамат!
 
Азамат, с днюхай тебя! Желаю тебе,чтоб ты достиг всех поставленных целей.
 
Azamat_SPb
Насыблы бол, Азамат!
Аллах саулкъ-эсенглик берсин!
Эм ашхы муратларынг толсунла!
 
Туугъан кюнюнг бла алгъышлайма, Азамат!
Саулукълу бол.
 
Дорогой товарищ Азамат СПБ. От всей партии и от себя, поздравляю сердешно тебя с Днем Рождения!
Помнится как мы вместе сотрудничали для развития отношений между партией и СФ и использовали исключительно дипломатический рычаг.
Товарищи, поздравьте Азамата СПБ, благодаря ему не произошел белый террор и мировая война меджу ЦК КПСЭ и ПТЮЧИСТАМИ.
Дипломатичность Азамата достояние всего народа!
 
 
Поздравляю самого вдумчивого, диломатичного и значительного эльбавизиря с Днем Рождения! Пусть все будет так, как хочется и еще лучше! Аллах насыбдан айырмасын!
 
А как Азамат сопротивлялся сниматься в репортаже "КТО ЭТО???")))))))
 
Ааааааааааааааааааааааааа! Туугъан кюнюнг бла!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Иманлы, сюек саулу, узакъ ёмюрлю, насыплы адам бол! Аллах сюйген адамладан айырмасын!!!
Сибирского здоровья, Кавказского долголетия и Индийской любви!)
 
Азамат алгъышлайма туугъан кюнюнг бла)))насыплы саулукълу бол))Аллах кесингча бир иги къыз буйюрсун санга )))))))))
 
Поздравляю! Всего самого наилучшего и самую-самую!
 
Дипломатичность Азамата достояние всего народа!©

+100

Zdorov`ya, uspehov blagopoluchiya - ot vsey dushi!!!!

 
Алгъышлада айтылырча болсун джашауунг.

Третье поздравление с ДР...
Всё, админ, лимит исчерпан. Дальше только со свадьбой)))
 
Салам алейкум, Азамат!
Алгъышлагъа къошулама...
Жашауунгда кёп бийиклеге чыгъалгъанса...
Аллах жюрегингде туугъан бийиклеге чыгъарча кючда, саулкъда, онг да берсин...
Насыплы киши бол...

Алтын чабакъчыгъынгы тут...
 


Азамат, алгъыш айтыллыкъ кюнлеринг кеб болсун!!! Уллугъа-гитджеге да юлгюге тутарча бир аламат джашса,Туу МашалЛах, атанга ананга эл сукълана болур, эшта, Аллах атангы анангы разы этерча мир мадар берсин сана! Тутхан ишингден къууан! Аллах ашхы муратларынгы толтурсун! )))
 
поздравляю!
 
алгъышайма!!!!!!будь!!!!!!
 
...
 
С днем рождения!
Исполнения задуманного, здоровья.... и скорейшего появления в твоей жизни Mrs Гулиевой

Это тебе от нас подарки....

http://open.az/uploads/posts/2009-03/1236932475_991pivo-admina.jpg



http://www.supermaiki.com/products/admins_pricol/p_70_500x500_black.png
 
Азамат, хочу Вас поздравить

Аллах бир уллу насыб берсин, хар заманда да бетигиз къууанчдан джарыгъанлай турсун!



Пусть каждый день приносит радость и счастье!

 
эх.. главный Антибиотик Эльбы )))
 
Азамат, туугъан кюнюнг бла алгъышлайма!!! Аллах саулукълу, насыблы, кесинг сюйгенча этсин

 
Страницы: 1 2 3 4 5 ... 7 След.
Читают тему (гостей: 2)

Форум  Мобильный | Стационарный