Расширенный поиск
24 Июня  2026 года
Логин: Регистрация
Пароль: Забыли пароль?
  • Билмезни кёзю кёрмез, этмезни къулагъы эшитмез.
  • Биреуге аманлыкъны тилеме да, кесинге ашхылыкъны тиле.
  • Арыгъан къош чамчы болур.
  • Тин – байлыгъынг, терен саулугъунг.
  • Мал кёб болса, джууукъ кёб болур.
  • Дууулдаса – бал чибин, къонса – къара чибин.
  • Ишни ахырын ойламай, аллын башлама.
  • Ана къолу ачытмаз.
  • Къазанны башы ачыкъ болса, итге уят керекди.
  • Келинни – келгинчи, бёркню кийгинчи кёр.
  • Уллу сёлешме да, уллу къаб.
  • Тешигини къатында, чычхан да батыр болур.
  • Тойгъан джерге джети къайт.
  • Орну джокъну – сыйы джокъ.
  • Къыз келсе, джумуш эте келеди, къатын келсе, ушакъ эте келеди.
  • Хар ишни да аллы къыйынды.
  • Кёб джат да, бек чаб.
  • Ойнай билмеген, оюн бузар.
  • Баргъанынга кёре болур келгенинг.
  • Тас болгъан бычакъны сабы – алтын.
  • Аякъларынгы джууургъанынга кёре узат.
  • Уруну арты – къуру.
  • Ач къарынны, токъ билмез
  • Байдан умут эте, джарлыдан ёгюз багъасы къорады.
  • Ашына кёре табагъы, балына кёре къалагъы.
  • Илму – джашауну джолу.
  • Хатерли къул болур.
  • Дженгил джетерикме деб, узун джолну къоюб, къысхасын барма.
  • Ойнаб айтсанг да, эслеб айт.
  • Эр абынмай, эл танымаз.
  • Джашлыкъ этмеген, башлыкъ этмез.
  • Суу ичген шауданынга тюкюрме.
  • Ёлген аслан – сау чычхан.
  • Кесинг сынамагъан затны, адамгъа буюрма.
  • Ёгюзню мюйюзлери ауурлукъ этмейдиле.
  • Аш хазыр болса, иш харам болур.
  • Чабар ат – джетген къыз.
  • Джауумдан сора, кюн кюйдюрюр, ётюрюкден сора, айыб кюйдюрюр.
  • Ашхы тенг джолгъа салыр, аман тенг джолдан тайдырыр.
  • Абынмазлыкъ аякъ джокъ, джангылмазлыкъ джаякъ джокъ.
  • Чомарт джарлы болмаз.
  • Юй ишлеген балта эшикде къалыр.
  • Ашхы – джыяр, аман – джояр.
  • Къайтырыкъ эшигинги, къаты уруб чыкъма.
  • Къаллай салам берсенг, аллай джууаб алырса.
  • Ишни аллы бла къууанма да, арты бла къууан.
  • Кёзюнде тереги болгъан, чёбю болгъаннга кюле эди.
  • Халкъны юйю – туугъан джери.
  • Кёзден кетген, кёлден да кетеди.
  • Огъурлуну сёзю – суу, огъурсузну сёзю – уу.
Страницы: 1 2 3 4 5 ... 7 След.
Azamat_SPb, Туугъан кюнюнг бла ))
 
Туугъан кюнюнг бла алгъышлайма, визирь Азамат ибн Юсуф )))
Аллах муратларынга джетдирсин! Насыблы бол! )))
 
ууууу у каво днюхаааааа

паздафляю))))))))))))))) жылаю щастья и здарофья и вапще всякава разнафа ништяка
 
эх.. главный Антибиотик Эльбы )))
будь таким же ))) каким я тебя запомнила )))
КРАСАВЧЕГ ))
 
Муратларынга жет! Аллах насыплы этсин. Алгъышлайма!
 
присоединяюсь! Мои наилучшие пожелания!!! По больше радости и улыбок! С днем варенья!
 
Насыблы бло, Муратларынг барысыда толсунла!!!
 
Менда алгъышлайма!
 
насыплы бол, муратларынга джет
 
Азамат, коллега!

С днем рождения тебя! Неловко сидя в одном кабинете с тобой быть многословной, потому буду кратка: Счастья тебе, Азамат!
 
Азамат, с днюхай тебя! Желаю тебе,чтоб ты достиг всех поставленных целей.
 
Azamat_SPb
Насыблы бол, Азамат!
Аллах саулкъ-эсенглик берсин!
Эм ашхы муратларынг толсунла!
 
Туугъан кюнюнг бла алгъышлайма, Азамат!
Саулукълу бол.
 
Дорогой товарищ Азамат СПБ. От всей партии и от себя, поздравляю сердешно тебя с Днем Рождения!
Помнится как мы вместе сотрудничали для развития отношений между партией и СФ и использовали исключительно дипломатический рычаг.
Товарищи, поздравьте Азамата СПБ, благодаря ему не произошел белый террор и мировая война меджу ЦК КПСЭ и ПТЮЧИСТАМИ.
Дипломатичность Азамата достояние всего народа!
 
 
Поздравляю самого вдумчивого, диломатичного и значительного эльбавизиря с Днем Рождения! Пусть все будет так, как хочется и еще лучше! Аллах насыбдан айырмасын!
 
А как Азамат сопротивлялся сниматься в репортаже "КТО ЭТО???")))))))
 
Ааааааааааааааааааааааааа! Туугъан кюнюнг бла!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Иманлы, сюек саулу, узакъ ёмюрлю, насыплы адам бол! Аллах сюйген адамладан айырмасын!!!
Сибирского здоровья, Кавказского долголетия и Индийской любви!)
 
Азамат алгъышлайма туугъан кюнюнг бла)))насыплы саулукълу бол))Аллах кесингча бир иги къыз буйюрсун санга )))))))))
 
Поздравляю! Всего самого наилучшего и самую-самую!
 
Дипломатичность Азамата достояние всего народа!©

+100

Zdorov`ya, uspehov blagopoluchiya - ot vsey dushi!!!!

 
Алгъышлада айтылырча болсун джашауунг.

Третье поздравление с ДР...
Всё, админ, лимит исчерпан. Дальше только со свадьбой)))
 
Салам алейкум, Азамат!
Алгъышлагъа къошулама...
Жашауунгда кёп бийиклеге чыгъалгъанса...
Аллах жюрегингде туугъан бийиклеге чыгъарча кючда, саулкъда, онг да берсин...
Насыплы киши бол...

Алтын чабакъчыгъынгы тут...
 


Азамат, алгъыш айтыллыкъ кюнлеринг кеб болсун!!! Уллугъа-гитджеге да юлгюге тутарча бир аламат джашса,Туу МашалЛах, атанга ананга эл сукълана болур, эшта, Аллах атангы анангы разы этерча мир мадар берсин сана! Тутхан ишингден къууан! Аллах ашхы муратларынгы толтурсун! )))
 
поздравляю!
 
алгъышайма!!!!!!будь!!!!!!
 
...
 
С днем рождения!
Исполнения задуманного, здоровья.... и скорейшего появления в твоей жизни Mrs Гулиевой

Это тебе от нас подарки....

http://open.az/uploads/posts/2009-03/1236932475_991pivo-admina.jpg



http://www.supermaiki.com/products/admins_pricol/p_70_500x500_black.png
 
Азамат, хочу Вас поздравить

Аллах бир уллу насыб берсин, хар заманда да бетигиз къууанчдан джарыгъанлай турсун!



Пусть каждый день приносит радость и счастье!

 
эх.. главный Антибиотик Эльбы )))
 
Азамат, туугъан кюнюнг бла алгъышлайма!!! Аллах саулукълу, насыблы, кесинг сюйгенча этсин

 
Страницы: 1 2 3 4 5 ... 7 След.
Читают тему (гостей: 1)

Форум  Мобильный | Стационарный