Расширенный поиск
25 Июня  2026 года
Логин: Регистрация
Пароль: Забыли пароль?
  • Сагъыш – къартлыкъгъа сюйюмчю.
  • Къумурсхала джыйылсала, пилни да джыгъадыла.
  • Хаухну атма, ёнгкючню сатма.
  • Сабий болмагъан джерде, мёлек болмаз.
  • Кийиминг бла танылма, адамлыкъ бла таныл.
  • Ата – билек, ана – джюрек!
  • Джангыз терек къынгыр ёсер.
  • Рысхысына кёре, джаш ёсер, къышлыгъына кёре, мал ёсер.
  • Окъ къызбайны джокълайды.
  • Кесинг сынамагъан затны, адамгъа буюрма.
  • Экеу тутушса, биреу джыгъылыр.
  • Джашны джигитлиги сорулур, къызны джигерлиги сорулур.
  • Ётюрюк хапар аякъ тюбю бла джюрюйдю.
  • Джарлы джети элни сёзюн этер.
  • Бермеген къол, алмайды.
  • Юре билмеген ит, къонакъ келтирир.
  • Эрни эр этерик да, къара джер этерик да, тиширыуду.
  • Билимли ёлмез, билимсиз кёрмез.
  • Тамырсыз терекге таянма – джыгъылырса.
  • Эте билген, этген этеди, эте билмеген, юретген этеди!
  • Хоншуну тауугъу къаз кёрюнюр, келини къыз кёрюнюр.
  • Окъумагъан сокъурду, сокъур ташха абыныр!
  • Насыб бютеу халкъны юлюшюдю.
  • Биреу къой излей, биреу той излей.
  • Киштикге къанат битсе, чыпчыкъ къалмаз эди.
  • Джыланны къуйругъундан басарынг келсе, аны башы болгъанын унутма.
  • Гырджын – тепсини тамадасы.
  • Къанны къан бла джуума, аманны аман бла къуума.
  • Акъыл бла адеб эгизледиле.
  • Ишлегенден, къарагъан уста.
  • Бети къызарыучу адамны, джюреги харам болмаз.
  • Ач да бол, токъ да бол – намысынга бек бол.
  • Къуру гыбыт бек дыгъырдар.
  • Тюзлюк тас болмайды.
  • Къыз тиширыу кеси юйюнде да къонакъды.
  • Кёлю джокъну – джолу джокъ.
  • Ат да турмайды бир териде.
  • Малны кют, джерни тюрт.
  • Сабыр джетер муратха, сабырсыз къалыр уятха.
  • Ойнай-ойнай кёз чыгъар.
  • Ариу сёз аурууунгу алыр.
  • Игиге айтсанг – билир, аманнга айтсанг – кюлюр.
  • Мал тутхан – май джалар.
  • Адеб этмеген, адеб кёрмез.
  • Джылыгъа джылан илешир.
  • Хантына кёре тузу, юйюне кёре къызы.
  • Элге къуллукъ этмеген, элге ие болмаз.
  • Ачылгъан эт джабылыр, кёрген кёз унутмаз.
  • Эки къатын алгъан – эки ташны ортасына башын салгъан.
  • Ашлыкъ – бюртюкден, джюн – тюкден.
Страницы: 1 2 3 4 5 ... 7 След.
Azamat_SPb, Туугъан кюнюнг бла ))
 
Туугъан кюнюнг бла алгъышлайма, визирь Азамат ибн Юсуф )))
Аллах муратларынга джетдирсин! Насыблы бол! )))
 
ууууу у каво днюхаааааа

паздафляю))))))))))))))) жылаю щастья и здарофья и вапще всякава разнафа ништяка
 
эх.. главный Антибиотик Эльбы )))
будь таким же ))) каким я тебя запомнила )))
КРАСАВЧЕГ ))
 
Муратларынга жет! Аллах насыплы этсин. Алгъышлайма!
 
присоединяюсь! Мои наилучшие пожелания!!! По больше радости и улыбок! С днем варенья!
 
Насыблы бло, Муратларынг барысыда толсунла!!!
 
Менда алгъышлайма!
 
насыплы бол, муратларынга джет
 
Азамат, коллега!

С днем рождения тебя! Неловко сидя в одном кабинете с тобой быть многословной, потому буду кратка: Счастья тебе, Азамат!
 
Азамат, с днюхай тебя! Желаю тебе,чтоб ты достиг всех поставленных целей.
 
Azamat_SPb
Насыблы бол, Азамат!
Аллах саулкъ-эсенглик берсин!
Эм ашхы муратларынг толсунла!
 
Туугъан кюнюнг бла алгъышлайма, Азамат!
Саулукълу бол.
 
Дорогой товарищ Азамат СПБ. От всей партии и от себя, поздравляю сердешно тебя с Днем Рождения!
Помнится как мы вместе сотрудничали для развития отношений между партией и СФ и использовали исключительно дипломатический рычаг.
Товарищи, поздравьте Азамата СПБ, благодаря ему не произошел белый террор и мировая война меджу ЦК КПСЭ и ПТЮЧИСТАМИ.
Дипломатичность Азамата достояние всего народа!
 
 
Поздравляю самого вдумчивого, диломатичного и значительного эльбавизиря с Днем Рождения! Пусть все будет так, как хочется и еще лучше! Аллах насыбдан айырмасын!
 
А как Азамат сопротивлялся сниматься в репортаже "КТО ЭТО???")))))))
 
Ааааааааааааааааааааааааа! Туугъан кюнюнг бла!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Иманлы, сюек саулу, узакъ ёмюрлю, насыплы адам бол! Аллах сюйген адамладан айырмасын!!!
Сибирского здоровья, Кавказского долголетия и Индийской любви!)
 
Азамат алгъышлайма туугъан кюнюнг бла)))насыплы саулукълу бол))Аллах кесингча бир иги къыз буйюрсун санга )))))))))
 
Поздравляю! Всего самого наилучшего и самую-самую!
 
Дипломатичность Азамата достояние всего народа!©

+100

Zdorov`ya, uspehov blagopoluchiya - ot vsey dushi!!!!

 
Алгъышлада айтылырча болсун джашауунг.

Третье поздравление с ДР...
Всё, админ, лимит исчерпан. Дальше только со свадьбой)))
 
Салам алейкум, Азамат!
Алгъышлагъа къошулама...
Жашауунгда кёп бийиклеге чыгъалгъанса...
Аллах жюрегингде туугъан бийиклеге чыгъарча кючда, саулкъда, онг да берсин...
Насыплы киши бол...

Алтын чабакъчыгъынгы тут...
 


Азамат, алгъыш айтыллыкъ кюнлеринг кеб болсун!!! Уллугъа-гитджеге да юлгюге тутарча бир аламат джашса,Туу МашалЛах, атанга ананга эл сукълана болур, эшта, Аллах атангы анангы разы этерча мир мадар берсин сана! Тутхан ишингден къууан! Аллах ашхы муратларынгы толтурсун! )))
 
поздравляю!
 
алгъышайма!!!!!!будь!!!!!!
 
...
 
С днем рождения!
Исполнения задуманного, здоровья.... и скорейшего появления в твоей жизни Mrs Гулиевой

Это тебе от нас подарки....

http://open.az/uploads/posts/2009-03/1236932475_991pivo-admina.jpg



http://www.supermaiki.com/products/admins_pricol/p_70_500x500_black.png
 
Азамат, хочу Вас поздравить

Аллах бир уллу насыб берсин, хар заманда да бетигиз къууанчдан джарыгъанлай турсун!



Пусть каждый день приносит радость и счастье!

 
эх.. главный Антибиотик Эльбы )))
 
Азамат, туугъан кюнюнг бла алгъышлайма!!! Аллах саулукълу, насыблы, кесинг сюйгенча этсин

 
Страницы: 1 2 3 4 5 ... 7 След.
Читают тему (гостей: 1)

Форум  Мобильный | Стационарный