969 ты будешь первым кто попробует мой первый чюгюндюр хычин
969
18.04.2010 12:23:54
шиповник эте билмеймисе сора ???мен барыргъа ол да битерикди)
969
18.04.2010 12:25:06
шиповник то есть ты только шо на весь форум заявила .. что ты угостишь меня хычыном .. и буду первм кто будет пробовать твой чюгюндюр хычын ))) все терь не отмажишься )
Faida
18.04.2010 12:29:35
шиповник Килигиз джуукъ болугъуз (жаль тут нету офиса Эльбы) чувствуйте себя как в Учкекене Сау болугъуз)
шиповник
18.04.2010 12:30:30
все терь не отмажишься ) 969 слово джыпчыкъ тюлдю вылетит туталмасса буду первм кто будет пробовать твой чюгюндюр хычын )))
жда хоу бир кереде да этиб кермегенме надло же начинать да тем более сен хазыр дигустатор болаесенг
969
18.04.2010 12:30:45
Faida келгенди да харсха.. бизге сез бергенден соа уа алай бош кхутулалмаз)
шиповник
18.04.2010 12:31:09
Faida да не сау бол
969
18.04.2010 12:31:48
шиповник сау бол бла не отделаешься)
Faida
18.04.2010 12:32:22
969 ))))))))))
шиповник
18.04.2010 12:34:41
969 сау бол бла не отделаешься) а сора къалай этеим???
шиповник
18.04.2010 12:35:46
Faida 969 Учкекенден менге не зат ала келликсиз Хычинла ашаргъа???
969
18.04.2010 12:36:02
Faida хазыр бол ...билдим... аны къол аязыны татыуун керейик да ....къарнашынга келтирейик)) кесида черкесскийдеди да )
969
18.04.2010 12:36:46
шиповник бир талай хант этиб хазыр болурса.. не чик излейсе)
Faida
18.04.2010 12:37:52
969 ))))))))))))))))))))))))))))))))
969
18.04.2010 12:39:03
Faida не... бек иги джашды алай болса да )))
Faida
18.04.2010 12:39:23
шиповник Бир уллу торт боллукъ эсе ))))))
Faida
18.04.2010 12:40:45
969 хоу))) сёз да джокъ)
шиповник
18.04.2010 12:41:11
969 бир талай хант этиб хазыр болурса айыб этме хант деген сезню магъанасы къалайды
Faida
18.04.2010 12:41:42
хант-шхуур
шиповник
18.04.2010 12:41:56
Faida иии только Даханагонутортларындан бир алмассыз
969
18.04.2010 12:41:58
шиповник шхуур)))
шиповник
18.04.2010 12:42:39
Faida 969 сау болугъуз
Faida
18.04.2010 12:43:51
шиповник къаллай Даханаговский))))кесимда сюймейме аланы)))) кесибизде этилген тортду))) Конзавод)))) юсюне да не сюйсенг аны джазарла)))
шиповник
18.04.2010 12:44:09
Faida 969
969
18.04.2010 12:44:35
шиповник ол себебден..мени бир маджал тенгим барды.. Айданыда къарнашы.. сени хантынгы джаратсакъ ..сени Ючкекенчи этермек деб турабыз)
Faida
18.04.2010 12:45:50
969 Сразу къалай айтыб къойдунг)))))))))))))))
шиповник
18.04.2010 12:47:09
кесибизде этилген тортду))) Конзавод)))) Faida Молодцы!!!! юсюнде джазыу Учкекен -Черкесск деб болса боллукъду
шиповник
18.04.2010 12:48:22
уялтыгъыз мени
969
18.04.2010 12:51:01
Faida ))))))) анга кере ол да тюрлю тюрлю ханла этерик ди да ))) конзаводской тортла мы дейсе ?
Faida
18.04.2010 12:55:56
969 )))))))))))) англадым планчыгъынгы))))))))))
хоу)))конзаводской))) они всегда свежие))) на д/р и на свадьбы всегда с надписями )))) и большие)))