Расширенный поиск
25 Июня  2026 года
Логин: Регистрация
Пароль: Забыли пароль?
  • Ата Джуртуму башы болмасам да, босагъасында ташы болайым.
  • Бек ашыкъгъан меннге джетсин, дегенди аракъы.
  • Баргъанынга кёре болур келгенинг.
  • Эки къатын алгъанны къулагъы тынгнгаймаз.
  • Бастасын ашагъан, хантусун да ичер.
  • Юйюнг бла джау болгъандан эсе, элинг бла джау бол.
  • Ёпкелегенни ашы татлы болады.
  • Накъырда – кертини келечиси.
  • Къонакъ аман болса, къонакъбай джунчур
  • Рысхы – насыбха къор.
  • Арбаз сайлама да, хоншу сайла.
  • Уллу къазанда бишген эт, чий къалмаз.
  • Къонагъы джокъну – шоху джокъ.
  • Баш – акъыл ючюн, акъылман – халкъ ючюн.
  • Ана къойну – балагъа джандет.
  • Къарны аманнга къазан такъдырма, къолу аманнга от джакъдырма.
  • Татлы сёз – балдан татлы.
  • Зар адам ашынгы ашар, кесинги сатар.
  • Ачны эсинде – аш.
  • Уллу айтханны этмеген – уллаймаз.
  • Ашхы болсанг, атынг чыгъар, аман болсанг, джанынг чыгъар.
  • Биреуге аманлыкъны тилеме да, кесинге ашхылыкъны тиле.
  • Айранны сюйген, ийнек тутар.
  • Чомарт бергенин айтмаз.
  • Кийиминг бла танылма, адамлыкъ бла таныл.
  • Джиби бир къат джетмей эди да, эки къат тарта эди.
  • Сууда джау джокъ, кёб сёзде магъана джокъ.
  • Келинни – келгинчи, бёркню кийгинчи кёр.
  • Акъыллы айтыр эди, акъылсыз къоймайды.
  • Айтхан сёзюне табылгъан.
  • Хансыз джомакъ болмаз.
  • Тау башында, тау болмаз, джангыз терек, бау болмаз.
  • Чомарт къонакъ юй иесин сыйлар.
  • Ашлыкъны арба юйге келтирир, чана базаргъа элтир.
  • Орну джокъну – сыйы джокъ.
  • Иги бла джюрюсенг, джетерсе муратынга, аман бла джюрюсенг, къалырса уятха.
  • Джан саулукъ бермей, сан саулукъ бермезсе.
  • Уясында не кёрсе, учханында аны этер.
  • Кирсизни – саны таза, халалны – къаны таза.
  • Сормай – алма, чакъырылмай – барма.
  • Хазыр ашха – терен къашыкъ.
  • Къонагъынгы артмагъын алма да, алгъышын ал.
  • Аманны эки битли тону болур, бирин сеннге кийдирир, бирин кеси киер.
  • Сёз сёзню айтдырыр.
  • Хантына кёре тузу, юйюне кёре къызы.
  • Ёмюрлюк шохлукъну джел элтмез.
  • Борчунг бар эсе, хурджунунга ойлаб узал.
  • Окъдан джара эртде-кеч болса да бителир, сёз джара, ёмюрге къалыр.
  • Ушамагъан – джукъмаз.
  • Тёрени джагъы джокъ.
Страницы: 1
ПЕРСОНА L - МАРАТ МИРЗОЕВ, он же SANSEI
 
[img:9981d2d7f1]http://s47.radikal.ru/i116/1010/d0/cd9775cea348.png[/img:9981d2d7f1]

Уважаемые Эльбрусоиды, Форумчане, Чатлане и гости фонда Эльбрусоид!
Команда [b:9981d2d7f1]Первого Эльбовского[/b:9981d2d7f1] представляет!
---------------------> [b:9981d2d7f1]Персона L[/b:9981d2d7f1] <---------------------

Сегодня у нас в гостях, хореограф-постановщик, Заслуженный артист республики Ингушетия- [b:9981d2d7f1]Марат Мирзоев[/b:9981d2d7f1], он же [b:9981d2d7f1]sansei [/b:9981d2d7f1]
[img:9981d2d7f1]http://s013.radikal.ru/i325/1101/a0/a13d4579c991.jpg[/img:9981d2d7f1]

Пользуясь случаем, команда [b:9981d2d7f1]ПЕРВОГО ЭЛЬБОВСКОГО[/b:9981d2d7f1] поздравляет Марата и Лейлю с рождением дочурки. Жашагъан жанчыкъ болсун! :smt127 :smt127 :smt127
Мы очень сильно хотели выпустить программу с Маратом к рождению дочки, но по техническим причинам у нас такой возможности не оказалось, но тем не менее этот выспуск в честь новорожденной.

В общем не будем вас долго утомлять своей долгой писаниной, тем более все то, что хочется написать про нашего гостя уже есть в самом эфире.

От вас дорогие товарищи, мы ждем рецензий, пожеланий, обсуждение гостя и.т.п.
Рады сообщить Вам о том, что нас теперь можно смотреть в [img:9981d2d7f1]http://forum.dom.shareman.tv/forum/images/forum/ico_clan_hd.gif[/img:9981d2d7f1]
Пожалуй начнем.

Итак, все камеры готовы:

[img:9981d2d7f1]http://s10.rimg.info/4f0c983e60b9662e3463e7c7bd92716d.gif[/img:9981d2d7f1] [img:9981d2d7f1]http://s10.rimg.info/4f0c983e60b9662e3463e7c7bd92716d.gif[/img:9981d2d7f1] [img:9981d2d7f1]http://s10.rimg.info/4f0c983e60b9662e3463e7c7bd92716d.gif[/img:9981d2d7f1]

громогласный [b:9981d2d7f1]МОТОР!!!![/b:9981d2d7f1]
[img:9981d2d7f1]http://s5.rimg.info/ed2ac0897b3c164a94edf62fb7d57ab0.gif[/img:9981d2d7f1]

[b:9981d2d7f1]В общем поехали:[/b:9981d2d7f1]

[b:9981d2d7f1]Часть 1[/b:9981d2d7f1]
http://www.youtube.com/watch?v=oPrPKVH16qI
[b:9981d2d7f1]Часть 2[/b:9981d2d7f1]
http://www.youtube.com/watch?v=LmwkhbSg-Zs
[b:9981d2d7f1]Часть 3[/b:9981d2d7f1]
http://www.youtube.com/watch?v=nmb0lR5bZck

[img:9981d2d7f1]http://s54.radikal.ru/i145/0911/65/b86b21aff445.jpg[/img:9981d2d7f1]
--------------[img:9981d2d7f1]http://s008.radikal.ru/i303/1011/cd/235159e899c4.png[/img:9981d2d7f1][img:9981d2d7f1]http://s009.radikal.ru/i307/1011/5f/551e88118e49.png[/img:9981d2d7f1][img:9981d2d7f1]http://s005.radikal.ru/i212/1011/5b/52326ca2494d.png[/img:9981d2d7f1]--------------
 
Как Я рада была увидеть Марата!!! :smt026 :smt023
Очень лаконичная беседа...
Очень тронуло его уважительное и *трепетное* отношение к Мутаю Ульбашеву!
Аперим, къарындашым)))
 
Очень обидно видеть только один коммент в этой теме.
 
[b:5f32bb9d08]СССР[/b:5f32bb9d08], посмотрела,наконец то! Приятный молодой человек!
Такой молодой уже двое деток!!.Жене его (к сожалению не знаю ,как зовут)отдельный респект,с артистами жить тяжело(вечно в разъездах)
Очень лаконичная беседа,присоединюсь к [b:5f32bb9d08]Piece of Happiness[/b:5f32bb9d08].
Правда мало вопросов было(( но это уже претензия к нам-форумчанам!
Команда "Персоны",как всегда на уровне! Никогда не устану вас благодарить и нахваливать! Молодцы!:smt023 спасибо вам,за то что так, близко знакомите,нас одними из самых интересных,многогранных представителей нашего народа и форумов!
з.ы.только у меня пропала картинка и звук,когда давал совет всем холостым??!Прям засада! :smt003
Страницы: 1
Читают тему (гостей: 1)

Форум  Мобильный | Стационарный