Глас форумаХауа сюрюучю саламыгъызны берген эди, сауболугъуз
1) Я знаю, что вы из многодетной семьи. Будете ли Вы продолжать традицию?А къайдан билесиз?

Энди, бу ишде къуру мен излегенча боллукъ болмаз, Аллах буйюргъаны болур

Мени ишима, ол Аллах буйюргъанлагъа акъыл-билим бериб аякъ юсюне салгъан
2) Ваше любимое высказывание о дружбе, много ли у Вас друзей и как Вы понимаете дружбу?Разы болсагъыз, Тамбийланы Къасботну джырыны сёзлери бла джуаб берейим
ТенгликДжашауну джолунда, биз барабыз тенгле
Бирибиз ашыгъыб, кетер мийкге
Бирибиз атылыр, бек энгишгеде
Ызынгдан къарай, сукълана сенге
Мийкге чыкъсала, кёбле нёгерле
Тенгликден эсе, ачха дейдиле
Мийкге чыгъыб, къарасанг кёкке
Унутмай къара, ызынга джерге
Ызынга къара, кёрсенг тенгинги
Иги эт сагъыш, сен тюшер джеринги
Бермегенди Аллах, кишиге къанат
Ёмюрю учуб, айланырча хыйсаб
Тенгледен бирибиз, чыкъсакъ мийкге
Унутмай атайыкъ, аркъанны энгишге
3) Что вы понимаете под "женским характером"? Легко ли вам понять женщин?Женский характер-это образ, а он у меня ассоциируется с теми, кто очень близок мне, с мамой, с сёстрами. Иногда, даже в форуме бывает, что кого-то сравниваю с ними

Легко ли понять? Нет, да и не хочу что-то. В женщине должна быть всегда загадка, а то скучно будет
