Расширенный поиск
24 Июня  2026 года
Логин: Регистрация
Пароль: Забыли пароль?
  • Башда акъыл болмаса, эки аякъгъа кюч джетер.
  • Биреуню эскиси биреуге джангы болмайды.
  • Экиндини кеч къылсанг, чабыб джетер ашхам.
  • Юй ишлеген балта эшикде къалыр.
  • Итли къонакъ джарашмаз.
  • Ариу – кёзге, акъыл – джюрекге.
  • Адам сёзге тынгыла, акъыл сёзню ангыла.
  • Эл тойса, тоймагъан, эл къойса, къоймагъан.
  • Адебни адебсизден юрен.
  • Аш хазыр болса, иш харам болур.
  • Тилчиден кери бол.
  • Адамны аты башхача, акъылы да башхады.
  • Мухарны эси – ашарыкъда.
  • Агъач халкъгъа алтынды, иссиликге салкъынды.
  • Арбаз къынгырды да, ийнек сауалмайма.
  • Ичимден чыкъды хата, къайры барайым сата?
  • Байлыкъ тауусулур, билим тауусулмаз.
  • Ачылгъан эт джабылыр, кёрген кёз унутмаз.
  • Атлыны кёрсе, джаяуну буту талыр.
  • Халкъны джырын джырласанг, халкъ санга эжиу этер.
  • Чакъырылмагъан къонакъ къачан кетерин сормаз.
  • Уллу суу бла уллу ауруудан башынгы сакъла.
  • Ата Джуртуму башы болмасам да, босагъасында ташы болайым.
  • Сакъ юйюне сау барыр.
  • Чакъырылмай келген къонакъ сыйланмай кетер.
  • Гитче джилтин уллу элни джандырыр.
  • Джолунга кёре – джюрюшюнг, джагъанга кёре – юлюшюнг.
  • Урама да – ёледи, сатама да – келеди.
  • Эл бла кёргенинг эрелей.
  • Ойнай-ойнай кёз чыгъар.
  • Хазыр ашха – терен къашыкъ.
  • Алим болгъандан эсе, адам болгъан къыйынды.
  • Керти сёзге тёре джокъ.
  • Билген билмегенни юретген адетди.
  • Босагъагъа джууукъ орун болса, ашыгъыб тёрге озма.
  • Тилчи бир сагъатха айлыкъ хата этер.
  • Олтуруб кёрюнмей эди да, ёрге туруб кёрюне эди.
  • Дуния малгъа сатылма, кесингден телиге къатылма.
  • Ёпкелегенни ашы татлы болады.
  • Джашны джигитлиги сорулур, къызны джигерлиги сорулур.
  • Къарыусузгъа кюлме, онгсузгъа тийме.
  • Къатын къылыкъсыз, эр тынчлыкъсыз.
  • Ёксюзню къалачы уллу кёрюнюр.
  • Джерни букъусу кёкге къонмаз.
  • Бал чибинни ургъаны – ачы, балы – татлы.
  • Окъуусуз билим – джокъ, билимсиз кюнюнг – джокъ.
  • Эл ауузу – элия.
  • Нарт сёз къарт болмаз.
  • Баргъанынга кёре болур келгенинг.
  • Ариу сёз – джаннга азыкъ, аман сёз – башха къазыкъ.
Страницы: 1 2 3 4 5 ... 10 След.
ПРОШУ ПРОЩЕНИЯ..., )))тема не про свадьбы)))) я об даже не подумала)))
 
:гоккачыкъ: Я прошу ПРОЩЕНИЯ,
У всех своих родных,
У всех друзей и близких
И даже у чужих.
Может я обидела ,
Словом или делом.
Может быть молчанием,
Кого-то я задела.
Все мы ошибаемся, умеем обижать.
Но я, хочу покаяться , ведь Бог велел прощать...




Давайте , будем просить друг у друга прощение...
Разылыкъ...
 
Разы болугъуз!
 
Просить прощения нужно глядя в глаза, а не рисуясь.
 
Извините, но и отношения выяснять тоже не здесь надо. Найдите друг друга и и глядя в глаза...
 
Nasib&Namis, бек таб тема ачханса. Бизни адамларыбызны ичинде бир бирин аяй билгенибиз азды арт кёзюуде. Хар ким меннге къалай таб эсе алай деди, ол башхала уа баш тёбен болсала болсунла. Кеси ичигибизге айланыб, мен къаллайма, кимге не игилик, неуа аманлыкъ этмегенме дей сагъыш эте билмеклик уллу затды, керек затды. Хар бош зат ючюн да кёлкъалды болмазгъа кюреширге, юренирге керекбиз.
Цитата
Nasib&Namis пишет:
Разы болугъуз!
сеннге уа разыбыз (неда мен разыма), ариу сёлешгенден, адебден, намысдан башха джукъ алай кёрмейбиз. Аллах разы болсун бу форумда таб джюрютгенин ючюн кесинги, юлгю болгъанынг ючюн.

Мен да разылыкъ тилейме, меннге да разы болугъуз!))
 
Тылмач,
Сау болугъуз! !!!!!
Аллах разы болсун сизге да!!!
Къуру ана тилде джазгъаныгъыз бла да къууандырасыз бизни!!!
Хыйныгъа затха мен алай ийнанмаучанма... алай а форумубузгъа аллай бир зат этилмеген эсе мен билмейме... огъесе иш биздемиди...
Сагъыш этгеглей турама арт кёзюуде бунда болгъан затлагъа...
Мен бу фонду кеси аллыма табханма...
Журналны юсюнде адресин джазыб интернетге...
Ма андан бери хар-кимни башын къандырама бунда... бир юйленигиз....узайтмагъыз бу ишни деб ))))
Аны барын да айтханым..бек къыйналама кеси кесибизни ичинде не юлешгенибизни англамай бир-бирибиз бла кюрешиб турсакъ...
 
Nasib&Namis, тюз айтасыз, артыкъсыз да иши башы джарашыб тургъан, болуму да болгъан адам нек юйленмез, нек узатыб бу джумушну англагъан къыйынды.

Цитата
Nasib&Namis пишет:
Аны барын да айтханым..бек къыйналама кеси кесибизни ичинде не юлешгенибизни англамай бир-бирибиз бла кюрешиб турсакъ
муну англагъан да къыйынды, хоу, тохтаусуз бир затла юлешмей джашаялмагъанча кёрюнедиле бир къауумла.

Не этерикбиз, болумубуз, къарыуубуз джетгенибизча бир тюз затланы айтыргъа, юлгю бла кёргюзтюрге кюреширге керекбиз.

Бу джаны, юлгю кёргюзтесиз, къуру кеси сагъышы этгенледен болмагъаныгъыз сизни джазыуларыгъызда кёрюнеди, сёз джокъ!
 
Файгъамбарны ( салаЛЛаху галейхи уасаллям) сыйлы хадисинде айтылады
: Адамны туудукьлары аджашыучудула,
Аджашханланы эм сыйлылары разылыкъ тилегенле ( екюне билгенле)
Изменено: Azamat - 18.12.2015 10:37:19
 
:нулаадно:
 
насыб спасибо что открыл такую тему,давно хотел попросить у всех прощения не знал как..Простите аланла кого обидел простите и не поминайте лихом как говорят..особенно девочки..много грубил и был дерзким..вощем непавильно поступал :sorry:
будьте счастливы все!!!!!
 
 
alan111,я прощаю)))ты тоже прости))
Религиозность – это не только нахождение в мечети, но и хорошие взаимоотношения с людьми и благой нрав. Вот на эти качества должна обратить внимание молодежь при выборе второй половинки.
 
Если я правильно поняла, тот кто не получил РАЗЫЛЫКЪ...ПРОЩЕНИЕ... ОБИДЕВ КОГО-ТО ...КОГДА-ТО - ТОТ В РАЙ НЕ ПОПАДАЕТ. ... ФИЛЬМ ТУРЕЦКИЙ СМОТРЕЛА... ЛИСТ ПАДАЛ НА ЗЕМЛЮ... И ЧЕЛОВЕК В БЕЛОЙ ОДЕЖДЕ-ДЖАБРАИЛЬ ГОВОРИЛ... ЧЕРЕЗ 4 часа ты умрёшь,попроси прощение у всех,кого обидел или исправь то,что ты неправильно сделал ...
Алай сагъышландырадыла ол кинону сериялары...
 
alan111,
Прощаем... !
Спасибо! И тебе огромного счастья!
 
А что нам мешает сказать слова ''прости'' '' извини '' ''разы бол'' в самый нужный момент..в тот самый момент...в момент ''удара''?! ...гордость , наверное... что же ещё...
 
Ну как говорится в пословице. ..лучше поздно,чем никогда...бете лэйт ве неве))
 
Немного тезисно буду вести свою речь, не будьте суровы.
Приходилось заниматься разными вещями, реклама, копирайт, менеджмент, дизайн... бывало бил баклуши. Есть у меня одна особенность, чрезмерная наблюдательность и сравнение деталей. Время от времени делаю дизайн визиток, в нынешнее время встречают, как и раньше, по одёжке, но проважают по визитке. Каждому делаешь индивидуально, просто и со вкусом... Только, не къарачалыгъа!!! Тут нужно все, притом с маштабом максимального пикселя! Одним словом, чем сложнее, тем лучше, и горы подавай, что бы все цветы радуги, и объемнейшие буквы... Это я к чему, разве много надо, попросить прощение? Это намного приятнее, когда делаешь искренне, пусть будет всего то "прости". Мне, так же кажеться, что нужно усложнить, требуеться предыистория, значимая завуалированность.. Это присудствует у нас.
Разы болугъуз.
 
Аллах разы болсун!
 
Прошу у всех прощения! :гыы: ))))))))

До новых встреч в эфире :гоккачыкъ:

Шкафчик закрывается ))))))))
 
Цитата
Гъость [в_шкафу] пишет:
Прошу у всех прощения! ))))))))

До новых встреч в эфире

Шкафчик закрывается ))))))))
Это было ожидаемо. Вот, негодный мальчишка, попадись ты мне! :недибучот:
Лучше орел в небе, чем попугай под каблуком!
 
Цитата
Katik пишет:
Это было ожидаемо. Вот, негодный мальчишка, попадись ты мне!
Загрузка плеера


https://youtu.be/Ey-cxKMcujk

Ток я вышел и ты сразу раздухарился?)))))) Это тебе от Учителя)))))))) Развесил уши))))) уахахахахаха))))))))) :lol:
 
Сизни диалогларыгъызгъа кюле джашдан джаш болуб барама)))) но как быть с морщинками от смеха)))))))))))
Гъость [в_шкафу],Katik,
 
Nasib&Namis, главное, помолодела, морщиналагъа да бир Аллах айтхан болур))

Цитата
Гъость [в_шкафу] пишет:
Цитата
Katik пишет:
Это было ожидаемо. Вот, негодный мальчишка, попадись ты мне!
https://youtu.be/Ey-cxKMcujk

Ток я вышел и ты сразу раздухарился?)))))) Это тебе от Учителя)))))))) Развесил уши))))) уахахахахаха)))))))))
))) Кролик айтханлай, Кот за дверь - мыши в пляс)))
Лучше орел в небе, чем попугай под каблуком!
 
Цитата
Nasib&Namis пишет:
Сизни диалогларыгъызгъа кюле джашдан джаш болуб барама)))) но как быть с морщинками от смеха)))))))))))
Гъость [в_шкафу] , Katik ,
Есть верное средство))))))))))

 
Цитата
Гъость [в_шкафу] пишет:
Цитата
Nasib&Namis пишет:
Сизни диалогларыгъызгъа кюле джашдан джаш болуб барама)))) но как быть с морщинками от смеха)))))))))))
Гъость [в_шкафу] , Katik ,
Есть верное средство))))))))))

Лишь бы она теперь эту фотку себе на аватарку не поставила))) "Это подарок Гостя" - деб))))
Лучше орел в небе, чем попугай под каблуком!
 
Цитата

Katik пишет:
ЦитатаГъость [в_шкафу] пишет:
Цитата Nasib&Namis пишет:
Сизни диалогларыгъызгъа кюле джашдан джаш болуб барама)))) но как быть с морщинками от смеха)))))))))))
Гъость [в_шкафу] , Katik ,
Есть верное средство))))))))))


Лишь бы она теперь эту фотку себе на аватарку не поставила))) "Это подарок Гостя" - деб))))

😂😂😂😂
Ёлтюрдюгюз))))))))))
 
 
Цитата
Nasib&Namis пишет:
😂😂😂😂
Ёлтюрдюгюз))))))))))
Ну эт ничо, Катик тебя оживит))))))) У него не только схемы анкерных болтов и распила фанер)))))) Вот:





Испей живой водицы ))))))) :lol:
 
Цитата
Гъость [в_шкафу] пишет:
Цитата
Nasib&Namis пишет:
😂😂😂😂
Ёлтюрдюгюз))))))))))
Ну эт ничо, Катик тебя оживит))))))) У него не только схемы анкерных болтов и распила фанер)))))) Вот:





Испей живой водицы )))))))
Это установка для электролиза воды))) У нас на работе есть такая - производства фирмы "Сименс")) Так что, живой водицы всем хватит)))
Лучше орел в небе, чем попугай под каблуком!
 
Цитата
Katik пишет:
Это установка для электролиза воды))) У нас на работе есть такая - производства фирмы "Сименс")) Так что, живой водицы всем хватит)))
Nasib&Namis, вот видишь, а я тебя предупреждал! )))))))
 
Что интересно, из этого электролизера выходит не просто живая, а хыйны этильген вода))) После этой воды сразу женятся / замуж выходят)))
Лучше орел в небе, чем попугай под каблуком!
 
Катик,тащи эту воду на форум))))
Можно было бы и подзаработать...но мы так ...чачарбыз бу интернетге чёгюб женится этерге унамай тургъанлагъа)))
Бир шышачыкъны кесинге къоярса, охо?!))
Страницы: 1 2 3 4 5 ... 10 След.
Читают тему (гостей: 3)

Форум  Мобильный | Стационарный