Расширенный поиск
26 Июня  2026 года
Логин: Регистрация
Пароль: Забыли пароль?
  • Ёксюзню къалачы уллу кёрюнюр.
  • Къартны бурнун сюрт да, оноугъа тут.
  • Эри аманны, къатыны – аман.
  • Тешигини къатында, чычхан да батыр болур.
  • Айтхан – тынч, этген – къыйын.
  • Биреу ашаб къутулур, биреу джалаб тутулур.
  • Адамны джюреги нени кёрюрге сюйсе, кёзю да аны кёрюрге ёч болады.
  • Эринчекге кюн узун.
  • Джолунга кёре – джюрюшюнг, джагъанга кёре – юлюшюнг.
  • Кёзюнде тереги болгъан, чёбю болгъаннга кюле эди.
  • Эл ауузу – элия.
  • Ата Джуртуму башы болмасам да, босагъасында ташы болайым.
  • Сабыр джетер муратха, сабырсыз къалыр уятха.
  • Аз сёлеш, кёб ишле.
  • Хансыз джомакъ болмаз.
  • Битмегеннге сакъал – танг.
  • Джаханимни кёрмей, джандетге кёл салмазса.
  • Адам сёзюнден белгили.
  • Баланы адам этген анады.
  • Ачлыкъда тары гырджын халыуадан татлы.
  • Джырчы ёлсе, джыры къалыр.
  • Джыгъылгъанны сырты джерден тоймаз.
  • Кюн – узун, ёмюр – къысха.
  • Аууздан келген, къолдан келсе, ким да патчах болур эди.
  • Джетген къыз джерли эшекни танымаз.
  • Чомарт къолда мал къалмаз.
  • Эли джокъну – кёлю джокъ.
  • Эл тойса, тоймагъан, эл къойса, къоймагъан.
  • Кеси юйюмде мен да ханма.
  • Дуния мал дунияда къалады.
  • Сакъалы текени да бар, мыйыгъы киштикни да бар.
  • Чыкълы кюнде чыкъмагъан, чыкъса къуру кирмеген.
  • Оюмсуз атлагъан, аджалсыз ёлюр.
  • Магъанасыз сёз – тауушсуз сыбызгъы.
  • Джангыз терек къынгыр ёсер.
  • Кийимни бир кюнню аясанг, минг кюннге джарар.
  • Билеги кючлю, бирни джыгъар, билими кючлю, мингни джыгъар.
  • Дуния малгъа сатылма, кесингден телиге къатылма.
  • Джол бла сёзню къыйыры джокъ.
  • Къартны сыйын кёрмеген, къартлыгъында сыйлы болмаз.
  • Акъыллы айтыр эди, акъылсыз къоймайды.
  • Атлыны ашхысы, ат тизгининден билинир
  • Мал кёб болса, джууукъ кёб болур.
  • Къалгъан ишге къар джауар.
  • Акъыл сабырлыкъ берир.
  • Ач, тоймам, дейди, тойгъан, ач болмам, дейди.
  • Татлы сёз – балдан татлы.
  • Юреннген ауруу къалмаз.
  • Айтылгъан сёз ызына къайтмаз.
  • Айтылгъан буйрукъ, сёгюлмез
Страницы: 1 2 След.
Новая Эльбапара и такая тишина на форуме))), Азамат заокеанский и вишенька-Черри!!!
 
Аллах толу юйдегили этсин! Дунияда эм насыплы юйдеги болугьуз! Хар джашарыкь кюнюгюз етген кюнюгюзден татлы болсун!!! :гоккачыкъ:

Азамат, сеннге айтхан эсемда билмейме, ненча кере келгенеди келюме Мадийни теджерге, аллай джарашыб кьаллыгьелле деб юйде Шидакьулугьа экигизни кергюстюб. Олда кеслерине айт деб)) Аны айтханым, выбор одобрям-с)))) Кьарнашым юйленген кибик кьуандым, киеу болдунг узакь болсангда.
Не могу фото с однокашек вставить(((
Женщина понимающая проблемы, которые возникают при управлении домом, может понять проблемы, которые возникают при управлении страной. (Маргарет Тэтчер)
 
Ой МАШАЛЛАХ! :браво:
Иги хапар, Аллах толу юйдегили этсин! Иман, насыб, берекет эмда башха хар не тюрлю ашхылыкъны буюрсун джангы къуралгъан юйдегигизге! :нупажалста:
 
"Даже если на форуме завести тему про лампочку Ильича, все равно разговор будет о свадьбах".
Вот тебе и наша Черря стала свадебным ньюсмейкером!))))
Очень рада за молодоженов, долгих вам лет счастливой жизни!:ухх::гоккачыкъ:
I'm just gonna hurt you...really, really bad... ©
 
Так никто и не смог спасти Азамата!
Поздравляю вас дядя Азамат и джангъы келинчик Мадина! Аллах насыб берсин джангы юйюгюзге!
Желаю радоваться жизни как минимум так как мы все вместе взятые обрадовались вашей женитьбе!
:гоккачыкъ::гоккачыкъ::гоккачыкъ:
 
Азамат малэдес къапитальный красаучек))) Аллах иман,насыб,саулуукъ берсин юйдегизге)))
 
Алгышлайма!!!
Насыблы болугуз!
Сэр, мы окружены!
— Отлично!!! Теперь мы можем атаковать в любом направлении!
****
Мы так боимся быть навязчивыми, что кажемся равнодушными.
 
Сегодняшний день богат на замечательные темы-поздравлялки!)) Как же здорово))
Азамат и Мадина, поздравляю, Аллах толу юйдеги этсин :гоккачыкъ:
Богатое воображение в подачках реальности не нуждается!...
 
Алгъышлайма! Толу юйюрлю болугъуз!)
.
 
Азамат:превед: Мадина:превед:ПОЗДРАВЛЯЮ!:превед:



Аллах толу юйдегили этсин! Уллу насыб буюрсун сизге! :превед:



Келинчикге:)

Говорят, физически человек обновляется каждые семь лет. А духовно не обновляется ли человек еще чаще? Сколько человек умирает в одном человеке, прежде чем сам он умрет?
 
Азамат,Мадина,алгъышлайма!Аллах толу,насыплы,иманлы юйдегили этсин!)))
 
Примите и мои поздравления! Толу юйдеги болугъуз! этген муратларыгъыз толсунла! такая красивая пара!!!:гоккачыкъ:
Изменено: Ария - 20.02.2013 14:21:18
Сэстренка - самая классная на этом форуме!)))))))
 
Ну и денёк сегодня :alamat:Толу, насыблы, берекетли юйдеги болугъуз! Деток много много вам))
Черри умница, возвращайся на форум:гоккачыкъ:
 




Тут мимо не пройти !!! Еще раз поздравляю !!!:браво::превед:
Аллах эм насыблы этсин !! Толу юйдегили болугъуз !! Аллах къууанчдан айырмасын, айтылгъан алгъышла къабыл болсунла !!
Джюрегигизде не муратыгъыз бар эсе, Аллах джюз къат берсин !!
Аллах кеси сюйген адамладан этсин ..!! Къууанчдан, насыбдан, берекетден толтурсун хар кюгюзню, хар атлагъан атламыгъызда болушсун !!!
:гоккачыкъ::гоккачыкъ::гоккачыкъ:
Примерь на себя счастье.. Оно тебе очень к лицу ..
 
Азамат и Мадина!

Поздравлю и тут!))) Аллах насыбдан айырмасын! Аллах этген муратларыгъызны толтурсун!

Очень за вас рада))) Обоих люблю и уважаю)))))... И, ошамагъан джукъмайды дейдиле))) и в этот раз подтвердилась народная мудрость)))) Смотритесь замечательно, оба высокие, статные, красивые)))) Хотя, конечно... (прости Азамат) Мадинка гораздо красивее))))

Еще раз огромного счастья, взаимопонимания, взаимоуважения и любви! )))



П.С. Мадь... чет как-то не живется тебе в России)))))))
Верные слова не изящны. Красивые слова не заслуживают доверия. Добрый не красноречив. Красноречивый не добр. Знающий не доказывает, доказывающий не знает. (с) Лао Цзы
 
Насыплы болугъуз! Жангы юйюрюгюз энди къураллыкълагъа юлгю болсун! Алгъышлайма!
 
Дядя Азамат и Мадинка, Поздравляю вас! Насыблы, толу юйдеги болугъуз! Сизни тойугъузда айтылгъан алгъышла къабыл болсунла! маратларыгъызгъа джетигиз и не скрывайте от нас такие радостные события :гоккачыкъ:
мама Рамазана!
 
оооо машаАллах)))
Аллах толу юй этсин!!!! )
алгъышлайма
 
Алгъышлайма! :серенада:
Аллах толу юйюр эттсин! Насыб, саулукъ, кудурет эм да берекет берсин!

Загрузка плеера
 
Аллах толу юй этсин!насыбдан айырмасын!
Если радость придет, радость прими
И не гордись, будь достоин ее.
Если горе придет, губы сожми
И не страшись, будь достоин его.

К. Кулиев
 
Толу юйдегили болугъуз
![img]http://uld15.odnoklassniki.ru/getImage?photoId=483527791328&photoType=0[/img]
Изменено: всезнайка - 20.02.2013 21:25:27
псори тамам
 
Азамат, крепись..
Мадина, иги заш бол! = )))
да няйтайым.. НЕ дай вам Бог болгъан муратларыгъыз минг къаты исполниться этерге )
известно же ведь, что человек может любить что-то, а в этом есть зло. и может быть что-то ненавистным, а в этом есть благо. Аллах знает, а мы не знаем. дай Вам Бог тот прямой путь. который приводит к счастью и благу дунияда да ахирада да . хайырлы билим, халал ырысхы, къабыл болуучу ахшы ишле Аллах берсин сизге. Аллах нёгеригиз болсун жашау жолугъузда. туудукъларыгъыздан къууанып, ата ана разылыкъ табып. Аллахны разылыгъында болугъуз. и неме. жаннетли болайыкъ барыбызда! ))


+ БаракяЛлаху лякума уа баракя 'аляйкума уа джама'а байнакума фи хайр!
Изменено: МЭН - 20.02.2013 23:27:59 (+)
 
Присоединяюсь ко всем добрым пожеланиям!!!
 
:) Вы подходите друг дружке)) Живите долго и счастливо))
-если я с тобой соглашусь, то мы оба будем неправы.
 
Ъ!)
 
Маа шаа ЛЛАХ)) столько свадьб в этом месяце))) Мадин, поздравляю тебя:гоккачыкъ: Аллах сизге насыб саулукъ берсин. Бу дуньяда да ахыратда да Аллах сизге эм игисин берсин, иманлы саулукълу сабийчикле берсин.

Барака-Ллаху ля-ка, уа барака ъаляй-ка , уа джамаъа байна-кума фи хайр.
Да благословит тебя Аллах, и да ниспошлет Он тебе Свои благословения, и да соединит Он вас во благе.
Пусть тот, кто верует в АЛЛАХА и Судный день, говорит благое или молчит.
 
молодыееее
getImage.jpg (60.26 КБ)
 
Цитата
Гошаях бийче пишет:
Аллах толу юйдегили этсин! Дунияда эм насыплы юйдеги болугьуз! Хар джашарыкь кюнюгюз етген кюнюгюзден татлы болсун!!! :гоккачыкъ:
АминАллах!):гоккачыкъ:
b42a910326cd.jpg (134.91 КБ)
WE WERE BORN TO SHINE
*Чистые помыслы - добрые дела*

 
Очень красивая пара! Азамат и Мадина рада за Вас!
Толу юйдегили болугъуз! Этген муратларыгъызгъа джетигиз! :гоккачыкъ: :гоккачыкъ::гоккачыкъ:
 
!АЛЛАХУТАГЪАЛА ,МИЛЛЕТГЕ ЮЛГЮЛЮ ,ТОЛУ ЮЙДЕГИ ЭТСИН!
с УВАЖЕНИЕм !
 
Алгъышлайма. Аллах толу юйдегили этсин.
[SPAN]Да благословит тебя Аллах, и да ниспошлет Он тебе Свои благословения, и да соединит Он вас во благе![/SPAN][SPAN] [/SPAN][SPAN]И тебя сестренка поздравляю. Пусть Аллах сделает вашу семью крепкой и проявит Свою милость. Одарит вас праведным потомством. [/SPAN]
Страницы: 1 2 След.
Читают тему (гостей: 1)

Форум  Мобильный | Стационарный