Расширенный поиск
25 Июня  2026 года
Логин: Регистрация
Пароль: Забыли пароль?
  • Чомартха Тейри да борчлуду.
  • Къарыусузгъа кюлме, онгсузгъа тийме.
  • Бастасын ашагъан, хантусун да ичер.
  • Къар – келтирди, суу – элтди.
  • Эшекни не къадар тюйсенг да, ат болмаз.
  • Ана къолу ачытмаз.
  • Сыфатында болмагъаны, суратында болмаз.
  • Иги – алгъыш этер, аман – къаргъыш этер.
  • Гыдай эчки суугъа къараб, мюйюзле кёрмесе, джашма алкъын, дегенди.
  • Адамны сыфатына къарама, сёзюне къара.
  • Сакъ юйюне сау барыр.
  • Къарнынг бла ёч алма.
  • Аманны эки битли тону болур, бирин сеннге кийдирир, бирин кеси киер.
  • Эртде тургъан бла эртде юйленнген сокъуранмаз.
  • Тойну къарнашы – харс, джырны къарнашы – эжиу.
  • Юй кюйдю да, кюйюз чыкъды, ортасындан тюйюш чыкъды.
  • Адеб базарда сатылмаз.
  • Джолунга кёре – джюрюшюнг, джагъанга кёре – юлюшюнг.
  • Атлыны кёрсе, джаяуну буту талыр.
  • Окъуусуз билим – джокъ, билимсиз кюнюнг – джокъ.
  • Ушамагъан – джукъмаз.
  • Билимсиз иш бармаз.
  • Эки къатын алгъанны къулагъы тынгнгаймаз.
  • Игиге айтсанг – билир, аманнга айтсанг – кюлюр.
  • Аджалсыз ёлюм болмаз.
  • Аман эсирсе, юйюн ояр.
  • Биреу къой излей, биреу той излей.
  • Иги болса, тамадама – махтау, аман болса, меннге – айыб.
  • Ишленмеклик адамлыкъды.
  • Тенги кёбню джау алмаз, акъылы кёбню дау алмаз.
  • Илму – джашауну джолу.
  • Онгсузну – джакъла, тенгликни – сакъла.
  • Ата Джуртча джер болмаз, туугъан элча эл болмаз.
  • Аш берме да, къаш бер.
  • Ашлыкъ – бюртюкден, джюн – тюкден.
  • Чакъырылмагъан джерге барма, чакъырылгъан джерден къалма.
  • Ач да бол, токъ да бол – намысынга бек бол.
  • Окъумагъан сокъурду, сокъур ташха абыныр!
  • Къыз тиширыу кеси юйюнде да къонакъды.
  • Ханнга да келеди хариблик.
  • Кёб ант этген, кёб ётюрюк айтыр.
  • Къонагъынгы артмагъын алма да, алгъышын ал.
  • Кийимни бичсенг, кенг бич, тар этген къыйын тюлдю.
  • Суугъа – таянма, джаугъа – ийнанма.
  • Сёз сёзню айтдырыр.
  • Алтыннга тот къонмаз.
  • Аш кетер да бет къалыр.
  • Адеб джокъда, намыс джокъ.
  • Чабакъ башындан чирийди.
  • Таякъ этден ётер, тил сюекден ётер.
Страницы: 1 2 След.
Новая Эльбапара и такая тишина на форуме))), Азамат заокеанский и вишенька-Черри!!!
 
Аллах толу юйдегили этсин! Дунияда эм насыплы юйдеги болугьуз! Хар джашарыкь кюнюгюз етген кюнюгюзден татлы болсун!!! :гоккачыкъ:

Азамат, сеннге айтхан эсемда билмейме, ненча кере келгенеди келюме Мадийни теджерге, аллай джарашыб кьаллыгьелле деб юйде Шидакьулугьа экигизни кергюстюб. Олда кеслерине айт деб)) Аны айтханым, выбор одобрям-с)))) Кьарнашым юйленген кибик кьуандым, киеу болдунг узакь болсангда.
Не могу фото с однокашек вставить(((
Женщина понимающая проблемы, которые возникают при управлении домом, может понять проблемы, которые возникают при управлении страной. (Маргарет Тэтчер)
 
Ой МАШАЛЛАХ! :браво:
Иги хапар, Аллах толу юйдегили этсин! Иман, насыб, берекет эмда башха хар не тюрлю ашхылыкъны буюрсун джангы къуралгъан юйдегигизге! :нупажалста:
 
"Даже если на форуме завести тему про лампочку Ильича, все равно разговор будет о свадьбах".
Вот тебе и наша Черря стала свадебным ньюсмейкером!))))
Очень рада за молодоженов, долгих вам лет счастливой жизни!:ухх::гоккачыкъ:
I'm just gonna hurt you...really, really bad... ©
 
Так никто и не смог спасти Азамата!
Поздравляю вас дядя Азамат и джангъы келинчик Мадина! Аллах насыб берсин джангы юйюгюзге!
Желаю радоваться жизни как минимум так как мы все вместе взятые обрадовались вашей женитьбе!
:гоккачыкъ::гоккачыкъ::гоккачыкъ:
 
Азамат малэдес къапитальный красаучек))) Аллах иман,насыб,саулуукъ берсин юйдегизге)))
 
Алгышлайма!!!
Насыблы болугуз!
Сэр, мы окружены!
— Отлично!!! Теперь мы можем атаковать в любом направлении!
****
Мы так боимся быть навязчивыми, что кажемся равнодушными.
 
Сегодняшний день богат на замечательные темы-поздравлялки!)) Как же здорово))
Азамат и Мадина, поздравляю, Аллах толу юйдеги этсин :гоккачыкъ:
Богатое воображение в подачках реальности не нуждается!...
 
Алгъышлайма! Толу юйюрлю болугъуз!)
.
 
Азамат:превед: Мадина:превед:ПОЗДРАВЛЯЮ!:превед:



Аллах толу юйдегили этсин! Уллу насыб буюрсун сизге! :превед:



Келинчикге:)

Говорят, физически человек обновляется каждые семь лет. А духовно не обновляется ли человек еще чаще? Сколько человек умирает в одном человеке, прежде чем сам он умрет?
 
Азамат,Мадина,алгъышлайма!Аллах толу,насыплы,иманлы юйдегили этсин!)))
 
Примите и мои поздравления! Толу юйдеги болугъуз! этген муратларыгъыз толсунла! такая красивая пара!!!:гоккачыкъ:
Изменено: Ария - 20.02.2013 14:21:18
Сэстренка - самая классная на этом форуме!)))))))
 
Ну и денёк сегодня :alamat:Толу, насыблы, берекетли юйдеги болугъуз! Деток много много вам))
Черри умница, возвращайся на форум:гоккачыкъ:
 




Тут мимо не пройти !!! Еще раз поздравляю !!!:браво::превед:
Аллах эм насыблы этсин !! Толу юйдегили болугъуз !! Аллах къууанчдан айырмасын, айтылгъан алгъышла къабыл болсунла !!
Джюрегигизде не муратыгъыз бар эсе, Аллах джюз къат берсин !!
Аллах кеси сюйген адамладан этсин ..!! Къууанчдан, насыбдан, берекетден толтурсун хар кюгюзню, хар атлагъан атламыгъызда болушсун !!!
:гоккачыкъ::гоккачыкъ::гоккачыкъ:
Примерь на себя счастье.. Оно тебе очень к лицу ..
 
Азамат и Мадина!

Поздравлю и тут!))) Аллах насыбдан айырмасын! Аллах этген муратларыгъызны толтурсун!

Очень за вас рада))) Обоих люблю и уважаю)))))... И, ошамагъан джукъмайды дейдиле))) и в этот раз подтвердилась народная мудрость)))) Смотритесь замечательно, оба высокие, статные, красивые)))) Хотя, конечно... (прости Азамат) Мадинка гораздо красивее))))

Еще раз огромного счастья, взаимопонимания, взаимоуважения и любви! )))



П.С. Мадь... чет как-то не живется тебе в России)))))))
Верные слова не изящны. Красивые слова не заслуживают доверия. Добрый не красноречив. Красноречивый не добр. Знающий не доказывает, доказывающий не знает. (с) Лао Цзы
 
Насыплы болугъуз! Жангы юйюрюгюз энди къураллыкълагъа юлгю болсун! Алгъышлайма!
 
Дядя Азамат и Мадинка, Поздравляю вас! Насыблы, толу юйдеги болугъуз! Сизни тойугъузда айтылгъан алгъышла къабыл болсунла! маратларыгъызгъа джетигиз и не скрывайте от нас такие радостные события :гоккачыкъ:
мама Рамазана!
 
оооо машаАллах)))
Аллах толу юй этсин!!!! )
алгъышлайма
 
Алгъышлайма! :серенада:
Аллах толу юйюр эттсин! Насыб, саулукъ, кудурет эм да берекет берсин!

Загрузка плеера
 
Аллах толу юй этсин!насыбдан айырмасын!
Если радость придет, радость прими
И не гордись, будь достоин ее.
Если горе придет, губы сожми
И не страшись, будь достоин его.

К. Кулиев
 
Толу юйдегили болугъуз
![img]http://uld15.odnoklassniki.ru/getImage?photoId=483527791328&photoType=0[/img]
Изменено: всезнайка - 20.02.2013 21:25:27
псори тамам
 
Азамат, крепись..
Мадина, иги заш бол! = )))
да няйтайым.. НЕ дай вам Бог болгъан муратларыгъыз минг къаты исполниться этерге )
известно же ведь, что человек может любить что-то, а в этом есть зло. и может быть что-то ненавистным, а в этом есть благо. Аллах знает, а мы не знаем. дай Вам Бог тот прямой путь. который приводит к счастью и благу дунияда да ахирада да . хайырлы билим, халал ырысхы, къабыл болуучу ахшы ишле Аллах берсин сизге. Аллах нёгеригиз болсун жашау жолугъузда. туудукъларыгъыздан къууанып, ата ана разылыкъ табып. Аллахны разылыгъында болугъуз. и неме. жаннетли болайыкъ барыбызда! ))


+ БаракяЛлаху лякума уа баракя 'аляйкума уа джама'а байнакума фи хайр!
Изменено: МЭН - 20.02.2013 23:27:59 (+)
 
Присоединяюсь ко всем добрым пожеланиям!!!
 
:) Вы подходите друг дружке)) Живите долго и счастливо))
-если я с тобой соглашусь, то мы оба будем неправы.
 
Ъ!)
 
Маа шаа ЛЛАХ)) столько свадьб в этом месяце))) Мадин, поздравляю тебя:гоккачыкъ: Аллах сизге насыб саулукъ берсин. Бу дуньяда да ахыратда да Аллах сизге эм игисин берсин, иманлы саулукълу сабийчикле берсин.

Барака-Ллаху ля-ка, уа барака ъаляй-ка , уа джамаъа байна-кума фи хайр.
Да благословит тебя Аллах, и да ниспошлет Он тебе Свои благословения, и да соединит Он вас во благе.
Пусть тот, кто верует в АЛЛАХА и Судный день, говорит благое или молчит.
 
молодыееее
getImage.jpg (60.26 КБ)
 
Цитата
Гошаях бийче пишет:
Аллах толу юйдегили этсин! Дунияда эм насыплы юйдеги болугьуз! Хар джашарыкь кюнюгюз етген кюнюгюзден татлы болсун!!! :гоккачыкъ:
АминАллах!):гоккачыкъ:
b42a910326cd.jpg (134.91 КБ)
WE WERE BORN TO SHINE
*Чистые помыслы - добрые дела*

 
Очень красивая пара! Азамат и Мадина рада за Вас!
Толу юйдегили болугъуз! Этген муратларыгъызгъа джетигиз! :гоккачыкъ: :гоккачыкъ::гоккачыкъ:
 
!АЛЛАХУТАГЪАЛА ,МИЛЛЕТГЕ ЮЛГЮЛЮ ,ТОЛУ ЮЙДЕГИ ЭТСИН!
с УВАЖЕНИЕм !
 
Алгъышлайма. Аллах толу юйдегили этсин.
[SPAN]Да благословит тебя Аллах, и да ниспошлет Он тебе Свои благословения, и да соединит Он вас во благе![/SPAN][SPAN] [/SPAN][SPAN]И тебя сестренка поздравляю. Пусть Аллах сделает вашу семью крепкой и проявит Свою милость. Одарит вас праведным потомством. [/SPAN]
Страницы: 1 2 След.
Читают тему (гостей: 1)

Форум  Мобильный | Стационарный