Расширенный поиск
25 Июня  2026 года
Логин: Регистрация
Пароль: Забыли пароль?
  • Суу кетер, таш къалыр.
  • Арыгъан къош чамчы болур.
  • Къартны сыйын кёрмеген, къартлыгъында сыйлы болмаз.
  • Ётюрюкчюню шагъаты – къатында.
  • Акъдан къара болмаз.
  • Аджаллыгъа окъсуз шкок атылыр.
  • Хоншуну тауугъу къаз кёрюнюр, келини къыз кёрюнюр.
  • Минг тенг да азды, бир джау да кёбдю.
  • Керилген да, ургъан кибикди.
  • Ашхы болсанг, атынг чыгъар, аман болсанг, джанынг чыгъар.
  • Акъыл къартда, джашда тюйюлдю – башдады.
  • Экеу тутушса, биреу джыгъылыр.
  • Чабакъгъа акъыл, табагъа тюшсе келеди.
  • Ойнаб айтсанг да, эслеб айт.
  • Окъуу – билимни ачхычы, окъуу – дунияны бачхычы.
  • Ашда уялгъан – мухар, ишде уялгъан – хомух.
  • Аджал соруб келмез, келсе, къайтыб кетмез.
  • Къонакъ кёб келюучю юйню, къазаны отдан тюшмез.
  • Термилгенинги табмазса, кюлгенинге тюберсе.
  • Билимден уллу байлыкъ джокъду.
  • Хар ишни да аллы къыйынды.
  • Арба аугъандан сора, джол кёргюзтюучю кёб болур.
  • Борчунг бар эсе, хурджунунга ойлаб узал.
  • Ётюрюкден тюбю джокъ, кёлтюрюрге джиби джокъ.
  • Джаханимни кёрмей, джандетге кёл салмазса.
  • Кюн – узун, ёмюр – къысха.
  • Кийимни бир кюнню аясанг, минг кюннге джарар.
  • Тёгюлген тюгел джыйылмайды.
  • Акъыл аздырмаз, билим тоздурмаз.
  • Айранны сюйген, ийнек тутар.
  • Ач къарынны, токъ билмез
  • Нарт сёз – тилни бети.
  • Агъач – джерни чырайы, кийим – эрни чырайы.
  • Биреуге кёлтюрген таягъынг, кесинги башынга урур.
  • Айыбны суу бла джууалмазса.
  • Иги болса, тамадама – махтау, аман болса, меннге – айыб.
  • Окъумагъан сокъурду, сокъур ташха абыныр!
  • Душманны тышы – акъ, ичи – къара.
  • Ачлыкъда тары гырджын халыуадан татлы.
  • Байны оноуу, джарлыгъа джарамаз.
  • Хазыр ашха – терен къашыкъ.
  • Этим кетсе да, сюегим къалыр.
  • Кюн кёрмеген, кюн кёрсе, кюндюз чыракъ джандырыр.
  • Ашха уста, юйюнде болсун
  • Хар адамгъа кеси миннген тау кибик.
  • Ана къойну – балагъа джандет.
  • Къызбайны юйюне дери сюрсенг, батыр болур.
  • Урунуу – насыбны анасы.
  • Байма, деб да, къууанма, джарлыма, деб да, джылама.
  • Ашлыкъны арба юйге келтирир, чана базаргъа элтир.
Страницы: 1 2 След.
Эльбапара Кьалайса Пикчер и Софикошка Поздравляем со свадьбой!!!!, Бек насыплыла болугьуз!!!!
 
Толу юй болугьуз!!!!!!Видели мы уже фотки ))) Ма щаа Аллах!!!! Ариу жарыкь жашауу буюрсун Уллу Аллах сизге!!!
Религиозность – это не только нахождение в мечети, но и хорошие взаимоотношения с людьми и благой нрав. Вот на эти качества должна обратить внимание молодежь при выборе второй половинки.
 
МашаАллах!!! Аллах толу юй этсин! Муратларыгьызгьа джетигиз!🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹
Мени джылытмагъан кюн, меннге тиймесин!
 
бездушный кролик,
А где фотки?)) сюда хоть одну киньте😊
Мени джылытмагъан кюн, меннге тиймесин!
 
Проворен))) Поздравляю вас!))
 
Вот если вставиться)))
image.jpeg (54.66 КБ)
Религиозность – это не только нахождение в мечети, но и хорошие взаимоотношения с людьми и благой нрав. Вот на эти качества должна обратить внимание молодежь при выборе второй половинки.
 
:alamat:
 
Это не эльбапара)), это СУПЕР МЕГА ЭЛЬБА ПАРА)))

Ильяс!)) Софикошечка!)) Аллах толу юй этсин! Аллах насыблы юйдеги этсин! Аллах терен къартлыгъыгъызгъа дери бири-биригизни ангылаб, аяб, тутуб (поддерживать этиб), бири-биригизге къууаа, бири-биригизи къууадыра, экигиз да бирге телюлеригиз кеб болуб, узакъ болуб, есдюрюрча, аланы насыбларын керюрча этсин! :гоккачыкъ: :гоккачыкъ: :гоккачыкъ:

Кеб адам къууандыла сизни юйдеги къурагъаныгъызны эштиб. Аллах сизден кеб къууанч хапарла эшитдирсин мыдан ары да, сиз да кеб къууанч хапар эштигиз. Джырда айтылгъаныча), насыбха - къууачха белене, кеб джылланы джашагъыз! Джууукъла да бири-бирлерин тутсунла, бири - къалай иги келичик тюшдю бизге, деб)), ол бир джаны да - бизни кюеуге джетген джокъду, деб, сизге къууаа, бири-бирлери бла татлы джашасыла!





Надя, сени да энчи алгъышларгъа сюеме)). Келинчигигиз огъур аякъ бла кирсин арбазыгъызгъа, джангы джууукъларыгъыз огъурлу болсунла! :гоккачыкъ: :гоккачыкъ: :гоккачыкъ:

Девочки-карачаевки, Муза и... а больше никого и не могу вспомнить))... вас тоже поздравляю)), что к вам приехала подружка с Карачая))).



ВОобще всех балкарцев поздравляю - какую келинку "отхватили"))))) :гоккачыкъ: :гоккачыкъ: :гоккачыкъ:



А больше всех поздравляю карачаевцев))))))))) - къаллай кюеуюбюз барды!!!))) :alamat:



Два мега-умницы! Просто радость вселенского масштаба!)) Ма шаа Аллах!

Изменено: Сэстренка - 22.07.2016 02:09:09
Я самая классная на форуме))))))))))))))
 
Я самая классная на форуме))))))))))))))
 
Поздравляю!!! Толу юйдеги болугъуз!!!
 
Вот и опровержение теме " Почему красивые и умные девушки остаются незамужними?"...))
Поздравляю вас, благополучия и взаимопонимания)
 
Цитата
Сэстренка пишет:
Девочки-карачаевки, Муза и...
И Гокачык наша там еще вроде :)

Поздравляю новую ячейку)) благополучия и счастья вам :гоккачыкъ:
-если я с тобой соглашусь, то мы оба будем неправы.
 
Сонечка, Ильяс, вы сделали прекрасный подарок всем, кто любит Эльбу)) Столько светлого и доброго связано с вашими именами)) Радуююююсь)))
Будьте счастливы отныне и вовек! Пусть сбудутся ваши мечты и все добрые пожелания любящих вас!
:emojio64: :ухх:
 
Алгъышлайма! Толу юйдегили болугъуз!
 
Поздравляю! Пусть Аллах наполнит ваши сердца любовью, души - терпением, дом - детьми!)
Нет крепче моста и корочи дороги, связывающей Балкарию и Къарачай, чем брачный союз людей!)
 
Уряяяяяяяяяяяяяяяяя! ! ! ! ! ! !
! ! ! ! ! ! ! ! ! ! :превед:

Сразу скажу. .... сизни аурууугъуз къысха заманны ичинде къалгъан форумчулагъа да джукъсун!!!!! :царь:







Багъалы Ильяс бла Софикошка! !!!!!
:мерси:

Аллах толу юйдегили этсин :гоккачыкъ:
!!!! :дайпять:

Бир--биригизден къууаныб джашар насыбны уллу Аллах кеси берсин!!!!! :alamat:


Насыблы болугъуз! !!!!!!!
:emojio64:


Муратларыгъызгъа джетигиз!!!! :emoji122:
ХАЛИМАТ МАГОМЕДОВНА :ухх:
 
ДА ЗДРАВСТВУЕТ
Э
Л
Ь
Б
Р
У
С
О
И
Д
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Поздравляю! :гоккачыкъ: Счастья вам! :ухх: Аллах толу юйдегили этсин! :куку: :сумасшествие:
273136356.gif (1.42 МБ)
big_7.jpg (333.84 КБ)
Кочевница...
 
http://www.elbrusoid.org/forum/forum187/topic25443/

:lol: :lol: :lol:
 
Ильяс, беркюнг огъурлу болсун! Насыплы болугъуз!!!
 
Цитата

Гъость [в_шкафу] пишет:
http://www.elbrusoid.org/forum/forum187/topic25443/

)))))))))))))))))))))

энди бирге къарарыкъдыла)))
 
Цитата
Nasib&Namis пишет:
энди бирге къарарыкъдыла)))
Аха, ток прямой эфир будут смотреть в КБР))))))
 
Цитата

Гъость [в_шкафу] пишет:
ЦитатаNasib&Namis пишет:
энди бирге къарарыкъдыла)))
Аха, ток прямой эфир будут смотреть в КБР))))))

Аны уа билмезсе)))))))) может и в КБР поедет театр... специально для молодоженов )) да и зрители наверняка не будут против))) один язык 😉
 
Я самая классная на форуме))))))))))))))
 
Софико)) красотка ты наша)) Будь самой счастливой))
Ильяс и София, Аллах толу юйдегили этсин❤
Действительно, мегаэльбапара)))
Не позволяйте своему уму развлекаться грустными мыслями.
 
Ма ша Аллах!
Алгъышлайма.Аллах кёб иман,насыб берсин.Аллах уллу тукъум этсин.
 
Даже не знаю, кого больше поздравить, Ильяса :дайпять: , за то, что такую умницу красавицу к себе увез, или Софикошку :гоккачыкъ: , что с таким настоящим джигитом свою судьбу связала?!))) Ма ша Аллах!
:emojio68: :emojio68: :emojio68: :emojio68: :emojio68: :emojio68: :emojio68: :emojio68: :emojio68: :emojio68: :emojio68: :emojio68: :emojio68: :emojio68: :emojio68: :emojio68: :emojio68:
Алгъышлайма! :серенада:
:emojio68: :emojio68: :emojio68: :emojio68: :emojio68: :emojio68: :emojio68: :emojio68: :emojio68: :emojio68: :emojio68: :emojio68: :emojio68: :emojio68: :emojio68: :emojio68: :emojio68:
Аллах толу юйдегили этсин! Бир-биригизни ангылаб, тынгылаб, сююб, багъалатыб, къууанч кюнледе бирге къууаныб, къыйын кюнледе билек болуб, болушуб, хар салгъан муратларыгъызгъа эм тюз джол бла джетиб, джуукъланы-хоншуланы разы этиб, узакъ ёмюрню джарыкъ, рахат, ариу джашау джашар насыбны Аллах сизге берсин! Джарыкъ къууанч кюнле, эгиз-эгиз сабийле ийсин! Юйленген кюнюгюзден къууанчыгъызны джылдан джылгъа кёбден кёб этсин!
:emojio68: :emojio68: :emojio68: :emojio68: :emojio68: :emojio68: :emojio68: :emojio68: :emojio68: :emojio68: :emojio68: :emojio68: :emojio68: :emojio68: :emojio68: :emojio68: :emojio68:
 
Рамазан, забыл добавить))))) аякь ызыгьыз бизге дженгил болсун деп 😂😂😂😂😂😂
Религиозность – это не только нахождение в мечети, но и хорошие взаимоотношения с людьми и благой нрав. Вот на эти качества должна обратить внимание молодежь при выборе второй половинки.
 
Толу юй болугъуз!
Джашаугъуз насыблы болсун!
Если радость придет, радость прими
И не гордись, будь достоин ее.
Если горе придет, губы сожми
И не страшись, будь достоин его.

К. Кулиев
 
бездушный кролик, Амин! Амин! Быртданда дженгил!))) Бу неприкаянный неженатиклени мыдах бетлери иги халымы тюшюредиле)))
 
наконец добралась до этой темы )))
Не используй остроту своих речей на матери, которая научила тебя говорить.
Страницы: 1 2 След.
Читают тему (гостей: 2)

Форум  Мобильный | Стационарный