Расширенный поиск
25 Июня  2026 года
Логин: Регистрация
Пароль: Забыли пароль?
  • Башы ишлегенни, ауузу да ишлер.
  • Чакъырылгъанны аты, чакъырылмагъанны багъасы болур.
  • Ишленмеклик адамлыкъды.
  • Уллу къазанда бишген эт, чий къалмаз.
  • Адам бла мюлк юлешмеген эсенг, ол адамны билиб бошагъанма, деб кесинги алдама.
  • Ёксюзню тилеги къабыл болур.
  • Таукел тауну аудурур.
  • Къанны къан бла джуума, аманны аман бла къуума.
  • Джумушакъ сёз къаты таякъны сындырыр.
  • Мени джылытмагъан кюн, меннге тиймесин!
  • Джарлы эскисин джамаса, къууаныр.
  • Юйюнгден чыкъдынг – кюнюнгден чыкъдынг.
  • Акъыллы эркиши атын махтар, акъылсыз эркиши къатынын махтар.
  • Гыдай эчки суугъа къараб, мюйюзле кёрмесе, джашма алкъын, дегенди.
  • Кенгеш болса, уруш болмаз.
  • Болджал ишни бёрю ашар.
  • Ёлген ийнек сютлю болур.
  • Мен да «сен», дейме, сен да «кесим», дейсе.
  • Кёлсюзден сёзсюз тууар.
  • Къонагъы джокъну – шоху джокъ.
  • Къызбайны юйюне дери сюрсенг, батыр болур.
  • Чакъырылмагъан къонакъ – орунсуз.
  • Арыгъан къош чамчы болур.
  • Акъыл къартда, джашда тюйюлдю – башдады.
  • Тойчу джашха къарама, къойчу джашха къара.
  • Къыз тиширыу кеси юйюнде да къонакъды.
  • Къартха ушагъан джаш – акъыллы, джашха ушагъан къарт – тели.
  • Джаным-тиним – окъуу, билим.
  • Азыкълы ат арымаз, къатыны аман джарымаз.
  • Харам къарнашдан, халал тенг ашхы.
  • Аллахха ийнаннган кишини, Аллах онгдурур ишин.
  • Чомарт къолда мал къалмаз.
  • Джюрекге ариу – кёзге да ариу.
  • Бетинги сатма, малынгы сат.
  • Тынгылагъан тынгы бузар.
  • Ауузу бла къуш тута айланады.
  • Дженгил джетерикме деб, узун джолну къоюб, къысхасын барма.
  • Ариу джол аджал келтирмез.
  • Сангырау къулакъ эл бузар.
  • Агъач – джерни чырайы, кийим – эрни чырайы.
  • Акъыл неден да кючлюдю.
  • Башда акъыл болмаса, эки аякъгъа кюч джетер.
  • Сакъламагъан затынга джолукъсанг, не бек къууанаса, не бек ачыйса.
  • Къаллай салам берсенг, аллай джууаб алырса.
  • Адам сёзюнден белгили.
  • Келинни – келгинчи, бёркню кийгинчи кёр.
  • Алгъанда – джууукъ, бергенде – джау.
  • Къарт бла баш аша, джаш бла аякъ аша.
  • Кёб къычыргъандан – къоркъма, тынч олтургъандан – къоркъ.
  • Уллу къашыкъ эрин джыртар.
Страницы: 1 2 След.
Эльбапара Кьалайса Пикчер и Софикошка Поздравляем со свадьбой!!!!, Бек насыплыла болугьуз!!!!
 
Толу юй болугьуз!!!!!!Видели мы уже фотки ))) Ма щаа Аллах!!!! Ариу жарыкь жашауу буюрсун Уллу Аллах сизге!!!
Религиозность – это не только нахождение в мечети, но и хорошие взаимоотношения с людьми и благой нрав. Вот на эти качества должна обратить внимание молодежь при выборе второй половинки.
 
МашаАллах!!! Аллах толу юй этсин! Муратларыгьызгьа джетигиз!🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹
Мени джылытмагъан кюн, меннге тиймесин!
 
бездушный кролик,
А где фотки?)) сюда хоть одну киньте😊
Мени джылытмагъан кюн, меннге тиймесин!
 
Проворен))) Поздравляю вас!))
 
Вот если вставиться)))
image.jpeg (54.66 КБ)
Религиозность – это не только нахождение в мечети, но и хорошие взаимоотношения с людьми и благой нрав. Вот на эти качества должна обратить внимание молодежь при выборе второй половинки.
 
:alamat:
 
Это не эльбапара)), это СУПЕР МЕГА ЭЛЬБА ПАРА)))

Ильяс!)) Софикошечка!)) Аллах толу юй этсин! Аллах насыблы юйдеги этсин! Аллах терен къартлыгъыгъызгъа дери бири-биригизни ангылаб, аяб, тутуб (поддерживать этиб), бири-биригизге къууаа, бири-биригизи къууадыра, экигиз да бирге телюлеригиз кеб болуб, узакъ болуб, есдюрюрча, аланы насыбларын керюрча этсин! :гоккачыкъ: :гоккачыкъ: :гоккачыкъ:

Кеб адам къууандыла сизни юйдеги къурагъаныгъызны эштиб. Аллах сизден кеб къууанч хапарла эшитдирсин мыдан ары да, сиз да кеб къууанч хапар эштигиз. Джырда айтылгъаныча), насыбха - къууачха белене, кеб джылланы джашагъыз! Джууукъла да бири-бирлерин тутсунла, бири - къалай иги келичик тюшдю бизге, деб)), ол бир джаны да - бизни кюеуге джетген джокъду, деб, сизге къууаа, бири-бирлери бла татлы джашасыла!





Надя, сени да энчи алгъышларгъа сюеме)). Келинчигигиз огъур аякъ бла кирсин арбазыгъызгъа, джангы джууукъларыгъыз огъурлу болсунла! :гоккачыкъ: :гоккачыкъ: :гоккачыкъ:

Девочки-карачаевки, Муза и... а больше никого и не могу вспомнить))... вас тоже поздравляю)), что к вам приехала подружка с Карачая))).



ВОобще всех балкарцев поздравляю - какую келинку "отхватили"))))) :гоккачыкъ: :гоккачыкъ: :гоккачыкъ:



А больше всех поздравляю карачаевцев))))))))) - къаллай кюеуюбюз барды!!!))) :alamat:



Два мега-умницы! Просто радость вселенского масштаба!)) Ма шаа Аллах!

Изменено: Сэстренка - 22.07.2016 02:09:09
Я самая классная на форуме))))))))))))))
 
Я самая классная на форуме))))))))))))))
 
Поздравляю!!! Толу юйдеги болугъуз!!!
 
Вот и опровержение теме " Почему красивые и умные девушки остаются незамужними?"...))
Поздравляю вас, благополучия и взаимопонимания)
 
Цитата
Сэстренка пишет:
Девочки-карачаевки, Муза и...
И Гокачык наша там еще вроде :)

Поздравляю новую ячейку)) благополучия и счастья вам :гоккачыкъ:
-если я с тобой соглашусь, то мы оба будем неправы.
 
Сонечка, Ильяс, вы сделали прекрасный подарок всем, кто любит Эльбу)) Столько светлого и доброго связано с вашими именами)) Радуююююсь)))
Будьте счастливы отныне и вовек! Пусть сбудутся ваши мечты и все добрые пожелания любящих вас!
:emojio64: :ухх:
 
Алгъышлайма! Толу юйдегили болугъуз!
 
Поздравляю! Пусть Аллах наполнит ваши сердца любовью, души - терпением, дом - детьми!)
Нет крепче моста и корочи дороги, связывающей Балкарию и Къарачай, чем брачный союз людей!)
 
Уряяяяяяяяяяяяяяяяя! ! ! ! ! ! !
! ! ! ! ! ! ! ! ! ! :превед:

Сразу скажу. .... сизни аурууугъуз къысха заманны ичинде къалгъан форумчулагъа да джукъсун!!!!! :царь:







Багъалы Ильяс бла Софикошка! !!!!!
:мерси:

Аллах толу юйдегили этсин :гоккачыкъ:
!!!! :дайпять:

Бир--биригизден къууаныб джашар насыбны уллу Аллах кеси берсин!!!!! :alamat:


Насыблы болугъуз! !!!!!!!
:emojio64:


Муратларыгъызгъа джетигиз!!!! :emoji122:
ХАЛИМАТ МАГОМЕДОВНА :ухх:
 
ДА ЗДРАВСТВУЕТ
Э
Л
Ь
Б
Р
У
С
О
И
Д
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Поздравляю! :гоккачыкъ: Счастья вам! :ухх: Аллах толу юйдегили этсин! :куку: :сумасшествие:
273136356.gif (1.42 МБ)
big_7.jpg (333.84 КБ)
Кочевница...
 
http://www.elbrusoid.org/forum/forum187/topic25443/

:lol: :lol: :lol:
 
Ильяс, беркюнг огъурлу болсун! Насыплы болугъуз!!!
 
Цитата

Гъость [в_шкафу] пишет:
http://www.elbrusoid.org/forum/forum187/topic25443/

)))))))))))))))))))))

энди бирге къарарыкъдыла)))
 
Цитата
Nasib&Namis пишет:
энди бирге къарарыкъдыла)))
Аха, ток прямой эфир будут смотреть в КБР))))))
 
Цитата

Гъость [в_шкафу] пишет:
ЦитатаNasib&Namis пишет:
энди бирге къарарыкъдыла)))
Аха, ток прямой эфир будут смотреть в КБР))))))

Аны уа билмезсе)))))))) может и в КБР поедет театр... специально для молодоженов )) да и зрители наверняка не будут против))) один язык 😉
 
Я самая классная на форуме))))))))))))))
 
Софико)) красотка ты наша)) Будь самой счастливой))
Ильяс и София, Аллах толу юйдегили этсин❤
Действительно, мегаэльбапара)))
Не позволяйте своему уму развлекаться грустными мыслями.
 
Ма ша Аллах!
Алгъышлайма.Аллах кёб иман,насыб берсин.Аллах уллу тукъум этсин.
 
Даже не знаю, кого больше поздравить, Ильяса :дайпять: , за то, что такую умницу красавицу к себе увез, или Софикошку :гоккачыкъ: , что с таким настоящим джигитом свою судьбу связала?!))) Ма ша Аллах!
:emojio68: :emojio68: :emojio68: :emojio68: :emojio68: :emojio68: :emojio68: :emojio68: :emojio68: :emojio68: :emojio68: :emojio68: :emojio68: :emojio68: :emojio68: :emojio68: :emojio68:
Алгъышлайма! :серенада:
:emojio68: :emojio68: :emojio68: :emojio68: :emojio68: :emojio68: :emojio68: :emojio68: :emojio68: :emojio68: :emojio68: :emojio68: :emojio68: :emojio68: :emojio68: :emojio68: :emojio68:
Аллах толу юйдегили этсин! Бир-биригизни ангылаб, тынгылаб, сююб, багъалатыб, къууанч кюнледе бирге къууаныб, къыйын кюнледе билек болуб, болушуб, хар салгъан муратларыгъызгъа эм тюз джол бла джетиб, джуукъланы-хоншуланы разы этиб, узакъ ёмюрню джарыкъ, рахат, ариу джашау джашар насыбны Аллах сизге берсин! Джарыкъ къууанч кюнле, эгиз-эгиз сабийле ийсин! Юйленген кюнюгюзден къууанчыгъызны джылдан джылгъа кёбден кёб этсин!
:emojio68: :emojio68: :emojio68: :emojio68: :emojio68: :emojio68: :emojio68: :emojio68: :emojio68: :emojio68: :emojio68: :emojio68: :emojio68: :emojio68: :emojio68: :emojio68: :emojio68:
 
Рамазан, забыл добавить))))) аякь ызыгьыз бизге дженгил болсун деп 😂😂😂😂😂😂
Религиозность – это не только нахождение в мечети, но и хорошие взаимоотношения с людьми и благой нрав. Вот на эти качества должна обратить внимание молодежь при выборе второй половинки.
 
Толу юй болугъуз!
Джашаугъуз насыблы болсун!
Если радость придет, радость прими
И не гордись, будь достоин ее.
Если горе придет, губы сожми
И не страшись, будь достоин его.

К. Кулиев
 
бездушный кролик, Амин! Амин! Быртданда дженгил!))) Бу неприкаянный неженатиклени мыдах бетлери иги халымы тюшюредиле)))
 
наконец добралась до этой темы )))
Не используй остроту своих речей на матери, которая научила тебя говорить.
Страницы: 1 2 След.
Читают тему (гостей: 1)

Форум  Мобильный | Стационарный