Расширенный поиск
25 Июня  2026 года
Логин: Регистрация
Пароль: Забыли пароль?
  • Чомартха хар кюн да байрамды.
  • Алма терегинден кери кетмез.
  • Бек ашыкъгъан меннге джетсин, дегенди аракъы.
  • Биреу ашаб къутулур, биреу джалаб тутулур.
  • Таш ата билмеген, башына урур.
  • Джаш болсун, къыз болсун, акъылы, саны тюз болсун.
  • Магъанасыз сёз – тауушсуз сыбызгъы.
  • Къарнынг ауруса, ауузунгу тый
  • Эм уллу байлыкъ – джан саулукъ.
  • Таукел тауну аудурур.
  • Ойнай билмеген, оюн бузар.
  • Иги джашны ышаны – аз сёлешиб, кёб тынгылар.
  • Адамны джюреги нени кёрюрге сюйсе, кёзю да аны кёрюрге ёч болады.
  • Башланнган иш битер, къымылдагъан тиш тюшер.
  • Аш берме да, къаш бер.
  • Ойнай билмеген, уруб къачар.
  • Тойгъа алгъа да барма, тойда артха да къалма.
  • Аман эсирсе, юйюн ояр.
  • «Ёгюз, джаргъа джууукъ барма, меннге джюк боллукъса», - дегенди эшек.
  • Тас болгъан бычакъны сабы – алтын.
  • Акъыллы – эл иеси, тели – эл баласы.
  • Иги – алгъыш этер, аман – къаргъыш этер.
  • Бир онгсуз адам адет чыгъарды, деб эштирик тюлсе.
  • Ашхы атаны – джашы ашхы, ашхы ананы – къызы ашхы.
  • Къызбайны юйюне дери сюрсенг, батыр болур.
  • Тура эдим джата, къайдан чыкъды хата?
  • Айранын берсенг, челегин да къызгъанма.
  • Эринчекни аурууу – кёб.
  • Эркиши – от, тиширыу – суу.
  • Иесиз малны бёрю ашар.
  • Ётген ёмюр – акъгъан суу.
  • Ким бла джюрюсенг, аны кёзю бла кёрюнюрсе.
  • Къонакъ аман болса, къонакъбай джунчур
  • Билимли ёлмез, билимсиз кёрмез.
  • Кесине оноу эте билмеген, халкъына да эте билмез.
  • Сабийликде юретмесенг, уллу болса – тюзелмез.
  • Ойнай-ойнай кёз чыгъар.
  • Кюл тюбюндеги от кёрюнмейди.
  • Термилгенинги табмазса, кюлгенинге тюберсе.
  • Адам бла мюлк юлешмеген эсенг, ол адамны билиб бошагъанма, деб кесинги алдама.
  • Шайтан алдады, тюзлюк къаргъады.
  • Ачыу алгъа келсе, акъыл артха къалады.
  • Экеулен сёлеше тура эселе, орталарына барыб кирме.
  • Бозанг болмагъан джерге, къалагъынгы сукъма.
  • Ушамагъан – джукъмаз.
  • Уллу къазанда бишген эт, чий къалмаз.
  • Окъдан джара эртде-кеч болса да бителир, сёз джара, ёмюрге къалыр.
  • Ач къарным, тынч къулагъым.
  • Баш – акъыл ючюн, акъылман – халкъ ючюн.
  • Урама да – ёледи, сатама да – келеди.
Страницы: 1 2 3 4 5 След.
cheLOVEchek, Аминка, поздравляяяяяем :)
 
Аминка, золотой чеЛОВЕчек, поздравляю Тебя с Днем Рождения...
Внимательная, ласковая, заботливая, очень нежная и безумно талантливая!!!!
Я уверена, Эльба оценит Твои способности, ты только пиши...Ведь у тебя такие красивые стихи и не менее красивая проза

Успехов тебе во всем, удачи,пусть мечты сбудутся!!

Пусть все доброе, хорошее и светлое, что есть на земле- будет у тебя!!
Пусть дорога жизни Твоей будет длинной и красивой!!!
И пусть сказки..сбываются



 
Поздравляю,ариу къызчыкъ!!!!!!!!!!!!!!!!!!Эм насыблыладан бол!Аллах сюйген адамларынгдан айырмасын!!!!Узакъ ёмюрлю,иманлы,саулукълу бол!
 
А ну и ,конечно же ,принца на белом "Мерсе"))))
 
Сибирского тебе здоровья, Кавказского долголетия и Индийской любви!!)) Алгъышлайма!!!!
 
Внимательная, ласковая, заботливая, очень нежная и безумно талантливая!!!!Я уверена, Эльба оценит Твои способности, ты только пиши...Ведь у тебя такие красивые стихи и не менее красивая проза
и я и я такого мнения!))
Насыблы бол, Аминкачыкъ!
Бютеу муратларынг толсунла!
Джашауунг да къуру да къууанч кюнледен, насыбдан толсун!

 

Поздравляю!!!!)))Будь счастлива!!!!)))
 
поздравляю лапочка)) будь самой счастливой
 
Поздравляю))Насыплы бол))))
 
оо, кесибизни адамчыкъ)))
Алгъыщлайма) кеб джаша
 
Поздравляю красавица
 
Аминка насыблычыкъ бол, этген муратларынга джет, джашауунг кесинг сюйгенча болсун!!!






 
Ангелокчукъ и Рамла вы меня переоценили...))
Ангелок Мой золтой крылатый дружочек, спасибо тебе за добрые слова...
Да ниспошлет Аллах тебе всех благ и добра...

Treasure Сау бол, моя юмористка.....))я про вчерашнее вспомнила )))П.С. о самом главном то не забыла...)))

Мотылек Спасибо ...все взаимно ...

Рамла Фотеееечкаааа, сау бол, джаным, Аллах чексиз насыб берсин сеннге да...

ЛЕДИ МЕЛИАН Анняяяяякааа, сау бол от души, къууннганлай джаша......

фирстовна спасибо, моя дорогаяяяяяяяяяяя, и тебе счастья...

бездушный кролик спасибо большое.........

karach кесибизни адамчыкъ)))
)))))еще бы...))) сау бол...сен да Аллахдан къууан....

OAE Dubai.........шпасииииииииибки, ООм.....

Игичик Ути Игичигим, сау бол......Радости всегда и добрааааа.....
 
Присоединяюсь к поздравлениям!!! счастлива будь!!
 
Амийка, алгъшлайма!
Джер юсюнде эм насыблы адамланы санларына къошулурча этсин сени Аллаху Тагъаля! Саулукълу бол! Иманынг къаты боллсун! Хар не этген иги муратларынг толсунла къысха заманны ичинде!
Аллах сюиген адамларынгы ышыкъларындан айырмасын кёб джылланы узагъына! Джашауда тыиыншлы орнунгу табыб, миллетибизни атын иги бал аитдырырча къызланы бири бол! Кесинг, эт адамларынг сюйгенча бир къыз болуб, аякъ орунлу бол джашауда!
Ёмюрюнг узакъ болсун, аджалынг аджашсын, насблы бол!

Саугъагъа джырчыкъ, сюйюб тынгыларса, деб ышанама
 
Ой, я опоздала, да?
Аминка, поздравляю тебя! Краса и умничка наша!



Муратларынга джет.



Эм насыблычыкъ бол!

 
Туугъан кюнюнг бла алгъышлайма!!!! Узакъ емюрлю бол, этген муратларынга жет!!!!!!!!!
 
Аминка... человечк мой дорогой))
Аллах насыблычыкъ этсин сени!!!
Джюрегингде болгъан ашхы муратларынг барыда толсунла!!!!

Джашауунг кесинг сюйгенча ариу,кирсиз,къууанчдан толу болсун!!!
...прости,что припозднилась.......




 
C днем рождения, счастья, здоровья, исполнения желаний!!

П.С. столько красивых слов, хотелось бы увидеть фото именинницы
 
Dalila
Да да)))))чето мы отстали от жизни)))))))))
 
бездушный кролик
партнер, надо привести базу в порядок))) призови Ангелок к порядку
 
Dalila
Надо надо)))))а то здесь столько свежей крови)))))))))))
 
бездушный кролик
даю вам неделю срока))))))))))))) и отчет на стол
 
бездушный кролик
Dalila
 
Рамла
картын салчы былайгъа аминяйканы))))мы тоже хотим смотреть)))
 
бездушный кролик
бир иги къызчыкъды, врач къызчыкъ, ариучукъ, кесчигида халисида)) картын а...менида холостой къарнашларым бардыла
 
Рамла
Вот так всегда игилени для своих))))))))))))))
 
а...менида холостой къарнашларым бардыла ??????

насыплы бол кеб джаша. муратларынга джет.
 
969
а...менида холостой къарнашларым бардыла ??????


Керти да ариучукъ, кесчиги да бир игичик
 
Игичик
чыртда бир кюлюр зат кермейме...
 
969
Къойдум
Страницы: 1 2 3 4 5 След.
Читают тему (гостей: 1)

Форум  Мобильный | Стационарный