Расширенный поиск
25 Июня  2026 года
Логин: Регистрация
Пароль: Забыли пароль?
  • Акъыл къартда, джашда тюйюлдю – башдады.
  • Кюл тюбюндеги от кёрюнмейди.
  • Сакъламагъан затынга джолукъсанг, не бек къууанаса, не бек ачыйса.
  • Аз сёлеш, кёб ишле.
  • Адеб базарда сатылмаз.
  • Иги сёз – джаннга азыкъ, аман сёз башха – къазыкъ.
  • Халкъны джырын джырласанг, халкъ санга эжиу этер.
  • Тюзню ётмеги тюзде къалса да, тас болмаз.
  • Аманнга да, игиге да оноусуз къатышма.
  • Ариу джол аджал келтирмез.
  • Ашда – бёрю, ишде – ёлю.
  • Адам бла мюлк юлешмеген эсенг, ол адамны билиб бошагъанма, деб кесинги алдама.
  • Джан саулукъ бермей, сан саулукъ бермезсе.
  • Эли джокъну – кёлю джокъ.
  • Джыйырма къойну юч джыйырма эбзе кюте эди.
  • Адам къыйынлыгъын кёлтюрюр, зауукълугъун кёлтюрмез.
  • Игини сыйлагъан адетди.
  • Мураты болгъанны джюрек тебюую башхады.
  • Хансыз джомакъ болмаз.
  • Ёлген аслан – сау чычхан.
  • Ишни аллы бла къууанма да, арты бла къууан.
  • Джарлы тюеге минсе да, ит къабар.
  • Шайтан алдады, тюзлюк къаргъады.
  • Ач бёрюге мекям джокъ.
  • Кёпюр салгъан кеси ётер, уру къазгъан кеси кетер.
  • Адамны аманы адамны бети бла ойнар.
  • Малны кют, джерни тюрт.
  • Хазыр ашха – терен къашыкъ.
  • Джаз бир кюнню джатсанг, къыш талай кюнню абынырса.
  • Хунаны тюбюн къазсанг, юсюнге ауар.
  • Адамны джюреги нени кёрюрге сюйсе, кёзю да аны кёрюрге ёч болады.
  • Келинин тута билмеген, къул этер, къызын тута билмеген, тул этер.
  • Арыгъан къош чамчы болур.
  • Къарт болгъан джерде, берекет болур, сабий болгъан джерде, оюн болур.
  • Тик ёргени, тик энгишгеси да болады.
  • Атлыны ашхысы, ат тизгининден билинир
  • Ёпкелегенни ашы татлы болады.
  • Тилсиз миллет джокъ болур.
  • Ашхы болсанг, атынг чыгъар, аман болсанг, джанынг чыгъар.
  • Юй ишлеген балта эшикде къалыр.
  • Ата – билек, ана – джюрек!
  • Оюмсуз атлагъан, аджалсыз ёлюр.
  • Айырылмаз джууугъунга, унутмаз сёзню айтма.
  • Акъыл сабырлыкъ берир.
  • Шапа кёб болса, аш татымсыз болур.
  • Этни бети бла шорпасы.
  • Ариу сёзде ауруу джокъ.
  • Адам туугъан джеринде, ит тойгъан джеринде.
  • От этилмеген джерден тютюн чыкъмайды.
  • Джауумдан сора, кюн кюйдюрюр, ётюрюкден сора, айыб кюйдюрюр.
Страницы: 1 2 3 4 5 След.
cheLOVEchek, Аминка, поздравляяяяяем :)
 
Аминка, золотой чеЛОВЕчек, поздравляю Тебя с Днем Рождения...
Внимательная, ласковая, заботливая, очень нежная и безумно талантливая!!!!
Я уверена, Эльба оценит Твои способности, ты только пиши...Ведь у тебя такие красивые стихи и не менее красивая проза

Успехов тебе во всем, удачи,пусть мечты сбудутся!!

Пусть все доброе, хорошее и светлое, что есть на земле- будет у тебя!!
Пусть дорога жизни Твоей будет длинной и красивой!!!
И пусть сказки..сбываются



 
Поздравляю,ариу къызчыкъ!!!!!!!!!!!!!!!!!!Эм насыблыладан бол!Аллах сюйген адамларынгдан айырмасын!!!!Узакъ ёмюрлю,иманлы,саулукълу бол!
 
А ну и ,конечно же ,принца на белом "Мерсе"))))
 
Сибирского тебе здоровья, Кавказского долголетия и Индийской любви!!)) Алгъышлайма!!!!
 
Внимательная, ласковая, заботливая, очень нежная и безумно талантливая!!!!Я уверена, Эльба оценит Твои способности, ты только пиши...Ведь у тебя такие красивые стихи и не менее красивая проза
и я и я такого мнения!))
Насыблы бол, Аминкачыкъ!
Бютеу муратларынг толсунла!
Джашауунг да къуру да къууанч кюнледен, насыбдан толсун!

 

Поздравляю!!!!)))Будь счастлива!!!!)))
 
поздравляю лапочка)) будь самой счастливой
 
Поздравляю))Насыплы бол))))
 
оо, кесибизни адамчыкъ)))
Алгъыщлайма) кеб джаша
 
Поздравляю красавица
 
Аминка насыблычыкъ бол, этген муратларынга джет, джашауунг кесинг сюйгенча болсун!!!






 
Ангелокчукъ и Рамла вы меня переоценили...))
Ангелок Мой золтой крылатый дружочек, спасибо тебе за добрые слова...
Да ниспошлет Аллах тебе всех благ и добра...

Treasure Сау бол, моя юмористка.....))я про вчерашнее вспомнила )))П.С. о самом главном то не забыла...)))

Мотылек Спасибо ...все взаимно ...

Рамла Фотеееечкаааа, сау бол, джаным, Аллах чексиз насыб берсин сеннге да...

ЛЕДИ МЕЛИАН Анняяяяякааа, сау бол от души, къууннганлай джаша......

фирстовна спасибо, моя дорогаяяяяяяяяяяя, и тебе счастья...

бездушный кролик спасибо большое.........

karach кесибизни адамчыкъ)))
)))))еще бы...))) сау бол...сен да Аллахдан къууан....

OAE Dubai.........шпасииииииииибки, ООм.....

Игичик Ути Игичигим, сау бол......Радости всегда и добрааааа.....
 
Присоединяюсь к поздравлениям!!! счастлива будь!!
 
Амийка, алгъшлайма!
Джер юсюнде эм насыблы адамланы санларына къошулурча этсин сени Аллаху Тагъаля! Саулукълу бол! Иманынг къаты боллсун! Хар не этген иги муратларынг толсунла къысха заманны ичинде!
Аллах сюиген адамларынгы ышыкъларындан айырмасын кёб джылланы узагъына! Джашауда тыиыншлы орнунгу табыб, миллетибизни атын иги бал аитдырырча къызланы бири бол! Кесинг, эт адамларынг сюйгенча бир къыз болуб, аякъ орунлу бол джашауда!
Ёмюрюнг узакъ болсун, аджалынг аджашсын, насблы бол!

Саугъагъа джырчыкъ, сюйюб тынгыларса, деб ышанама
 
Ой, я опоздала, да?
Аминка, поздравляю тебя! Краса и умничка наша!



Муратларынга джет.



Эм насыблычыкъ бол!

 
Туугъан кюнюнг бла алгъышлайма!!!! Узакъ емюрлю бол, этген муратларынга жет!!!!!!!!!
 
Аминка... человечк мой дорогой))
Аллах насыблычыкъ этсин сени!!!
Джюрегингде болгъан ашхы муратларынг барыда толсунла!!!!

Джашауунг кесинг сюйгенча ариу,кирсиз,къууанчдан толу болсун!!!
...прости,что припозднилась.......




 
C днем рождения, счастья, здоровья, исполнения желаний!!

П.С. столько красивых слов, хотелось бы увидеть фото именинницы
 
Dalila
Да да)))))чето мы отстали от жизни)))))))))
 
бездушный кролик
партнер, надо привести базу в порядок))) призови Ангелок к порядку
 
Dalila
Надо надо)))))а то здесь столько свежей крови)))))))))))
 
бездушный кролик
даю вам неделю срока))))))))))))) и отчет на стол
 
бездушный кролик
Dalila
 
Рамла
картын салчы былайгъа аминяйканы))))мы тоже хотим смотреть)))
 
бездушный кролик
бир иги къызчыкъды, врач къызчыкъ, ариучукъ, кесчигида халисида)) картын а...менида холостой къарнашларым бардыла
 
Рамла
Вот так всегда игилени для своих))))))))))))))
 
а...менида холостой къарнашларым бардыла ??????

насыплы бол кеб джаша. муратларынга джет.
 
969
а...менида холостой къарнашларым бардыла ??????


Керти да ариучукъ, кесчиги да бир игичик
 
Игичик
чыртда бир кюлюр зат кермейме...
 
969
Къойдум
Страницы: 1 2 3 4 5 След.
Читают тему (гостей: 1)

Форум  Мобильный | Стационарный