Расширенный поиск
25 Июня  2026 года
Логин: Регистрация
Пароль: Забыли пароль?
  • Уллу къазанда бишген эт, чий къалмаз.
  • Ёлген ийнек сютлю болур.
  • Кесине гебен этелмеген, биреуге черен эте эди.
  • Чыбыкълыкъда бюгюлмеген, къазыкълыкъда бюгюлмей эди.
  • Кюл тюбюндеги от кёрюнмейди.
  • Орну джокъну – сыйы джокъ.
  • Насыблыны баласы кюн кюнден да баш болур, насыбсызны баласы, кюн кюнден да джаш болур.
  • Малны кют, джерни тюрт.
  • Къолу уллу – асыу, аягъы уллу – джарсыу.
  • Рысхы – насыбха къор.
  • Билим ат болуб да чабар, къуш болуб да учар.
  • Элге къуллукъ этмеген, элге ие болмаз.
  • Хаухну атма, ёнгкючню сатма.
  • Кёкдеги болмаса, джердегин кёрмейди.
  • Кийиминг бла танылма, адамлыкъ бла таныл.
  • Къарт болгъан джерде, берекет болур, сабий болгъан джерде, оюн болур.
  • Башы джабылгъан челекге, кир тюшмез.
  • Тюзню ётмеги тюзде къалса да, тас болмаз.
  • Ёгюзню мюйюзлери ауурлукъ этмейдиле.
  • Узун джолну барсанг, бюгюн келирсе, къысха джолну барсанг, тамбла келирсе.
  • Кёб джат да, бек чаб.
  • Ана къолу ачытмаз.
  • Бет бетге къараса, бет да джерге къарар.
  • Юре билмеген ит, къонакъ келтирир.
  • Экеулен сёлеше тура эселе, орталарына барыб кирме.
  • Окъумагъан сокъурду, сокъур ташха абыныр!
  • Адам къыйынлыгъын кёлтюрюр, зауукълугъун кёлтюрмез.
  • Ишлегенден, къарагъан уста.
  • Къарт айтханны этмеген, къартаймаз.
  • Артына баргъанны, къатына барма.
  • Бети къызарыучу адамны, джюреги харам болмаз.
  • Борчунг бар эсе, хурджунунга ойлаб узал.
  • Юй ишлеген балта эшикде къалыр.
  • Джан саулукъ бермей, сан саулукъ бермезсе.
  • Ариуну – ауруу кёб.
  • Таукел тауну аудурур.
  • Келинин тута билмеген, къул этер, къызын тута билмеген, тул этер.
  • Билмезни кёзю кёрмез, этмезни къулагъы эшитмез.
  • Къызын тута билмеген, тул этер, джашын тута билмеген, къул этер.
  • Акъыл неден да кючлюдю.
  • Хунаны тюбюн къазсанг, юсюнге ауар.
  • Бети – къучакълар, джюреги – бычакълар.
  • Ашына кёре табагъы, балына кёре къалагъы.
  • Ёксюзню къалачы уллу кёрюнюр.
  • Ёлген аслан – сау чычхан.
  • Суугъа – чабакъ, къаягъа – ыргъакъ.
  • Къая джолда джортма, ачыкъ сёзден къоркъма.
  • Иги джашны ышаны – аз сёлешиб, кёб тынгылар.
  • Джол бла сёзню къыйыры джокъ.
  • Чабакъгъа акъыл, табагъа тюшсе келеди.
Страницы: 1 2 3 След.
С днем рождения ALANIA!!! Наш веселый солнечный Зайчик! ))) Поздравляем!))))
 
Риммушка, моя самая замечательная сестричка, с днем рождения тебя!!! Аллах санга кеб насыб берсин! Джашаунгдан да къуру да къуаныб джашарча этсин ! Не муратларынг баресе , барсын къысха заманда толурча этсин! (P.S.: уж ты это точно заслужила! ))))) )






Всегда оставайся такой же веселой, оптимистичной, доброй, нежной, ... ... ... прекрасной! И что бы всякий раз ты для нас искрилась своим хорошим настроением, и встреча с тобой была таким же феерверком и ярким праздником, каким была всегда!!!



 

Римма, алгъышлайма с днем рождения, Аллах муратларынгы толу этсин! Насыблы, иманлы бол! Бизге къонакъгъа келе тур
 

Алгышлайма!!!!Римма, насыблы бол, муратларынга джет!)
 
 
Поздравляю!!!Аллах насыбдан айырмасын!!!Ашхы муратларынг толсунла!
 
Римма, поздравляю!!!!



Будь девушкой, уверенной в себе,
В своей борьбе, в тропе своей, в судьбе.
В толпе держись, как будто ты одна,
Как будто ты Богиней рождена!



Аллах иги муратларынгы берсин!
 
Римма, алгъышлайма туугъан кюнюнг бла!
Насыблы бол!Аллах сени иги джарыкъ муратларынгы толтурсун!Джашау джолунг тарлыкъ этмесинг,джулдузунг джарыкъ джансын!Дунияда болгъан эм сыйлы алгъышла айтылсынла сеннге!Болумунг бла, фахмунг бла - кесингден, джуукъ-тенгден озуб - миллетинге, джеринге болушурча бол! Eтген муратларынга джет!
саугъагъа джыр, сюйюб тынгыларса деб умутлума
 
День Рожденья ? День чудесный!
Ты не дремлешь, друг, прелестный!

маленькие презентики для тебя...



Красивая улыбка в День Рожденья ? это раз;
Твои счастливые глаза ? это два;
Хорошее настроенье ? это три:
Три секрета Дня Рожденья
Подарят счастья ощущенье!



Будь счастлива Римма-Риммка!!!

 
Алтынка

Байдушка спасибо еще раз за поздравления! ))))) Биргелей!

koketka

Айшулечка! Биргелей сау бол! )) А къонаккъа наверное в следующую пятницу только к вам попаду! Ждите! И вычеркните из лексикона на тот день слова : диета, сладкое не ем , после 5-ти не ем и пр. понятия издевательства над сущностью человека!
 
ЛЕДИ МЕЛИАН

Марьяша сау бол!Биргелей! Кел мени бла бареесенг Эльбагъа къонаккъа!

prosto podrugomu



Treasure

Золотце мое-наше сокровище! Спасибо! И тебе того же желаю!
 
Девушка Гор

Фатимка-Джанымка! Сау бол! Насыблы бол! ! Айтхан алгъышларынг биргелей толсун!

всезнайка

Мадиночка! Мен ол сен менге теджеген затланы джартысын тындыралырча адам болалсам ... миллетиме да, джериме да болушалырча болуб, башым аллай бир терен ишлеб-менден насыблы да болмазед! Ол айтханым, ким да сенича болуб баралмайды! Алай а къолумдан келгенни этерге уа кюреширме! Сау бол! Сенге да Аллахдан кеб насыб тилейме!

ARWEN

Сиз да бек сау болугъуз! Сизни да Аллах насыбдан айырмасын!
 
С днем рождения! Счастья и здоровья!))
 
Alania4ka, поздравляю, Римма) всего сааамого наилучшего, насыплы къызчыкъ бол!)


 
Римма
Аллах толу этсин бютеу муратларынгы!
Ариу, уллу насыбынгы Аллах берсин!
 
Alania
Поздравляю , насыплы саулукълу бол!
 
СЧАСТЬЯ, СЧАСТЬЯ, СЧАСТЬЯ
 
Римма, Поздравляю!!! Всего всего всего самого наилучшего!!!

 
Это ж надо,какой ник отхватила! "И пусть весь мир подождёт" . ))
Давай,джигу своей жизни танцуй на все 100!
 

Алгъышлайма!!!
Аллах муртларынг толур насыбны берсин!!!
Насыблычыкъ бол!!!
Джашауунг кирсиз,ариу,джарыкъ ... къууанчдан толу болсун!!!
п.с. Твои желания-мои пожелания!!!
 



Поздравляю!!!!! Кеб джаша, насыблы бол)))
 
Римма,туугъан кюню бла!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Аллах Иманынкъатты этсин,Муратларын барыда толсунла!!!!!!!!!!!
 
Римммкаааа))))) ну вот))))))) писала тебе поздравления..и услышала в живую)))))

Поздравляю, Риммочка!!! Желаю тебе всего самого-самого хорошего!! пусть в жизни все будет так, как хочешь ты!
Пусть не будет поводов для грусти и печали...и все невзгоды проходят стороной...
Пусть на жизненном пути всегда сопутствуют удача, успех и, конечно же, СЧАСТЬЕ

 
Ангелок
Римммкаааа))))) ну вот))))))) писала тебе поздравления..и услышала в живую)))))


Это называется интуиция сестренка! Я такая...

fonblond
Liberty
Рамла
Faida

Спасибо за поздравление девчонки!

мики
ALANSKAY PRINCESSA
таулума мен
И вам спасибо! Рада была знакомству с вами!

Aimywka
Апсатыны ариу къызы

Къызла сау болугыз сиз да! Ариу эгешчикле!

Всем, всем, всем огромное спасибо! Алгъышларыгъыз биргелей толсунла, кёб къат болуб кайтсынла ызына!!!
 
Пиражёкну цархы

Это ж надо,какой ник отхватила!

Старалась!

Давай,джигу своей жизни танцуй на все 100!

Аллах айтса... станцуем! Разучивай...
 
Алгъышлайма, Римма! Аллах джашаунгу узакъ этсин, джарыкъ этсинг, къуаныр кюнлеринг кёб болсун, насыблычыкъ бол!!!
 
С Днём Вылупления! Аллах муратларынгы толтурсун! Насыплы бол!
 
Долгих лет и крепкого здоровья,
Силы, мудрости и красоты!
Пусть всегда, не только в день рожденья,
Исполняются заветные мечты.
 
Alania

Римма, солнечная ты наша С прошедшим праздником тебя! ТЫ - энергичный, жизнерадостный человек! Оставайся всегда такой же и приумножай свои достоинства! Пусть счастье не проходит мимо, а неудачи обходят тебя стороной!!!



 
Фердaус
ёжик
ЭгешЦик
SOFIKOSHKA

Девчонки-и-и! Спасибо огромное за поздравления!
Менге айтхан алгъышларыгъыз кесигизге да джюз къат къайтсын! Аллах барынга да насыб берсин!
Надеюсь скоро свидимся!
 
Риммочка! ПОздравляю! Пусть самые смелые мечты сбываются
Страницы: 1 2 3 След.
Читают тему (гостей: 2)

Форум  Мобильный | Стационарный