Расширенный поиск
24 Июня  2026 года
Логин: Регистрация
Пароль: Забыли пароль?
  • Бети – къучакълар, джюреги – бычакълар.
  • Джюрекден джюрекге джол барды.
  • Адеб этмеген, адеб кёрмез.
  • Айран тёгюлсе, джугъусу къалыр.
  • Аманны къуугъан, аманлыкъ табар.
  • Тешигини къатында, чычхан да батыр болур.
  • Мени джылытмагъан кюн, меннге тиймесин!
  • Къарнынг ауруса, ауузунгу тый
  • Тойчу джашха къарама, къойчу джашха къара.
  • Билмезни кёзю кёрмез, этмезни къулагъы эшитмез.
  • Джаным-тиним – окъуу, билим.
  • Адам туугъан джеринде, ит тойгъан джеринде.
  • Кимни – тили, тиши онглу, кимни – къолу, иши онглу.
  • Аз айтсам, кёб ангылагъыз.
  • Байдан умут эте, джарлыдан ёгюз багъасы къорады.
  • Аманнга игилик этсенг, юйюнге сау бармазса.
  • Сакъалы текени да бар, мыйыгъы киштикни да бар.
  • Хар адамгъа кеси миннген тау кибик.
  • Джыланны къуйругъундан басарынг келсе, аны башы болгъанын унутма.
  • Джюз элде джюз ёгюзюм болгъандан эсе, джюз джууугъум болсун.
  • Аджал соруб келмез, келсе, къайтыб кетмез.
  • Тура эдим джата, къайдан чыкъды хата?
  • Ашхы болсанг, атынг чыгъар, аман болсанг, джанынг чыгъар.
  • Хата – гитчеден.
  • Азыкъ аз болса, эртде орун сал.
  • Азыгъы аз, алгъа къабар, аты аман, алгъа чабар.
  • Биреуню тёрюнден, кесинги эшик артынг игиди.
  • Телиге от эт десенг, юйюнге от салыр.
  • Хазыр ашха – терен къашыкъ.
  • Юре билмеген ит, къонакъ келтирир.
  • Адам сёзге тынгыла, акъыл сёзню ангыла.
  • Дженгил джетерикме деб, узун джолну къоюб, къысхасын барма.
  • Азыкълы ат арымаз, къатыны аман джарымаз.
  • Суу да къайтады чыкъгъан джерине.
  • Юйюнг бла джау болгъандан эсе, элинг бла джау бол.
  • Душманны тышы – акъ, ичи – къара.
  • Бек анасы джыламаз.
  • Аш иеси бла татлыды.
  • Хатерли къул болур.
  • Къобан да къуру да къобханлай турмайды, адам да къуру да патчахлай турмайды.
  • Окъугъан – асыу, окъумагъан – джарсыу.
  • Эки элинги тыйсанг, джети элде махталырса.
  • Сууда джау джокъ, кёб сёзде магъана джокъ.
  • Ишлегенден, къарагъан уста.
  • Гитче джилтин уллу элни джандырыр.
  • Тамырсыз терекге таянма – джыгъылырса.
  • Джырчы джырчыгъа – къарнаш.
  • Чомарт къолда мал къалмаз.
  • Алгъанда – джууукъ, бергенде – джау.
  • Иши джокъну, сыйы джокъ.
Страницы: 1 2 3 След.
С днем рождения ALANIA!!! Наш веселый солнечный Зайчик! ))) Поздравляем!))))
 
Риммушка, моя самая замечательная сестричка, с днем рождения тебя!!! Аллах санга кеб насыб берсин! Джашаунгдан да къуру да къуаныб джашарча этсин ! Не муратларынг баресе , барсын къысха заманда толурча этсин! (P.S.: уж ты это точно заслужила! ))))) )






Всегда оставайся такой же веселой, оптимистичной, доброй, нежной, ... ... ... прекрасной! И что бы всякий раз ты для нас искрилась своим хорошим настроением, и встреча с тобой была таким же феерверком и ярким праздником, каким была всегда!!!



 

Римма, алгъышлайма с днем рождения, Аллах муратларынгы толу этсин! Насыблы, иманлы бол! Бизге къонакъгъа келе тур
 

Алгышлайма!!!!Римма, насыблы бол, муратларынга джет!)
 
 
Поздравляю!!!Аллах насыбдан айырмасын!!!Ашхы муратларынг толсунла!
 
Римма, поздравляю!!!!



Будь девушкой, уверенной в себе,
В своей борьбе, в тропе своей, в судьбе.
В толпе держись, как будто ты одна,
Как будто ты Богиней рождена!



Аллах иги муратларынгы берсин!
 
Римма, алгъышлайма туугъан кюнюнг бла!
Насыблы бол!Аллах сени иги джарыкъ муратларынгы толтурсун!Джашау джолунг тарлыкъ этмесинг,джулдузунг джарыкъ джансын!Дунияда болгъан эм сыйлы алгъышла айтылсынла сеннге!Болумунг бла, фахмунг бла - кесингден, джуукъ-тенгден озуб - миллетинге, джеринге болушурча бол! Eтген муратларынга джет!
саугъагъа джыр, сюйюб тынгыларса деб умутлума
 
День Рожденья ? День чудесный!
Ты не дремлешь, друг, прелестный!

маленькие презентики для тебя...



Красивая улыбка в День Рожденья ? это раз;
Твои счастливые глаза ? это два;
Хорошее настроенье ? это три:
Три секрета Дня Рожденья
Подарят счастья ощущенье!



Будь счастлива Римма-Риммка!!!

 
Алтынка

Байдушка спасибо еще раз за поздравления! ))))) Биргелей!

koketka

Айшулечка! Биргелей сау бол! )) А къонаккъа наверное в следующую пятницу только к вам попаду! Ждите! И вычеркните из лексикона на тот день слова : диета, сладкое не ем , после 5-ти не ем и пр. понятия издевательства над сущностью человека!
 
ЛЕДИ МЕЛИАН

Марьяша сау бол!Биргелей! Кел мени бла бареесенг Эльбагъа къонаккъа!

prosto podrugomu



Treasure

Золотце мое-наше сокровище! Спасибо! И тебе того же желаю!
 
Девушка Гор

Фатимка-Джанымка! Сау бол! Насыблы бол! ! Айтхан алгъышларынг биргелей толсун!

всезнайка

Мадиночка! Мен ол сен менге теджеген затланы джартысын тындыралырча адам болалсам ... миллетиме да, джериме да болушалырча болуб, башым аллай бир терен ишлеб-менден насыблы да болмазед! Ол айтханым, ким да сенича болуб баралмайды! Алай а къолумдан келгенни этерге уа кюреширме! Сау бол! Сенге да Аллахдан кеб насыб тилейме!

ARWEN

Сиз да бек сау болугъуз! Сизни да Аллах насыбдан айырмасын!
 
С днем рождения! Счастья и здоровья!))
 
Alania4ka, поздравляю, Римма) всего сааамого наилучшего, насыплы къызчыкъ бол!)


 
Римма
Аллах толу этсин бютеу муратларынгы!
Ариу, уллу насыбынгы Аллах берсин!
 
Alania
Поздравляю , насыплы саулукълу бол!
 
СЧАСТЬЯ, СЧАСТЬЯ, СЧАСТЬЯ
 
Римма, Поздравляю!!! Всего всего всего самого наилучшего!!!

 
Это ж надо,какой ник отхватила! "И пусть весь мир подождёт" . ))
Давай,джигу своей жизни танцуй на все 100!
 

Алгъышлайма!!!
Аллах муртларынг толур насыбны берсин!!!
Насыблычыкъ бол!!!
Джашауунг кирсиз,ариу,джарыкъ ... къууанчдан толу болсун!!!
п.с. Твои желания-мои пожелания!!!
 



Поздравляю!!!!! Кеб джаша, насыблы бол)))
 
Римма,туугъан кюню бла!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Аллах Иманынкъатты этсин,Муратларын барыда толсунла!!!!!!!!!!!
 
Римммкаааа))))) ну вот))))))) писала тебе поздравления..и услышала в живую)))))

Поздравляю, Риммочка!!! Желаю тебе всего самого-самого хорошего!! пусть в жизни все будет так, как хочешь ты!
Пусть не будет поводов для грусти и печали...и все невзгоды проходят стороной...
Пусть на жизненном пути всегда сопутствуют удача, успех и, конечно же, СЧАСТЬЕ

 
Ангелок
Римммкаааа))))) ну вот))))))) писала тебе поздравления..и услышала в живую)))))


Это называется интуиция сестренка! Я такая...

fonblond
Liberty
Рамла
Faida

Спасибо за поздравление девчонки!

мики
ALANSKAY PRINCESSA
таулума мен
И вам спасибо! Рада была знакомству с вами!

Aimywka
Апсатыны ариу къызы

Къызла сау болугыз сиз да! Ариу эгешчикле!

Всем, всем, всем огромное спасибо! Алгъышларыгъыз биргелей толсунла, кёб къат болуб кайтсынла ызына!!!
 
Пиражёкну цархы

Это ж надо,какой ник отхватила!

Старалась!

Давай,джигу своей жизни танцуй на все 100!

Аллах айтса... станцуем! Разучивай...
 
Алгъышлайма, Римма! Аллах джашаунгу узакъ этсин, джарыкъ этсинг, къуаныр кюнлеринг кёб болсун, насыблычыкъ бол!!!
 
С Днём Вылупления! Аллах муратларынгы толтурсун! Насыплы бол!
 
Долгих лет и крепкого здоровья,
Силы, мудрости и красоты!
Пусть всегда, не только в день рожденья,
Исполняются заветные мечты.
 
Alania

Римма, солнечная ты наша С прошедшим праздником тебя! ТЫ - энергичный, жизнерадостный человек! Оставайся всегда такой же и приумножай свои достоинства! Пусть счастье не проходит мимо, а неудачи обходят тебя стороной!!!



 
Фердaус
ёжик
ЭгешЦик
SOFIKOSHKA

Девчонки-и-и! Спасибо огромное за поздравления!
Менге айтхан алгъышларыгъыз кесигизге да джюз къат къайтсын! Аллах барынга да насыб берсин!
Надеюсь скоро свидимся!
 
Риммочка! ПОздравляю! Пусть самые смелые мечты сбываются
Страницы: 1 2 3 След.
Читают тему (гостей: 1)

Форум  Мобильный | Стационарный