Расширенный поиск
25 Июня  2026 года
Логин: Регистрация
Пароль: Забыли пароль?
  • Бек ашыкъгъан меннге джетсин, дегенди аракъы.
  • Джаз бир кюнню джатсанг, къыш талай кюнню абынырса.
  • Бек анасы джыламаз.
  • Aдам боллукъ, сыфатындан белгили.
  • Билим къая тешер.
  • Келгинчи, къонакъ уялыр, келгенден сора, къонакъбай уялыр.
  • Къарт болгъан джерде, берекет болур, сабий болгъан джерде, оюн болур.
  • Айтханы чапыракъдан ётмеген.
  • Ойнай-ойнай кёз чыгъар.
  • Юре билмеген ит, къонакъ келтирир.
  • Чомартха Тейри да борчлуду.
  • Аманны къуугъан, аманлыкъ табар.
  • Биреуню эскиси биреуге джангы болмайды.
  • Нарт сёз – тилни бети.
  • Джети тилни билген джети кишиди.
  • Тил – кесген бычакъ, сёз – атылгъан окъ.
  • Хар зат кесини орнуна иги.
  • Суу да къайтады чыкъгъан джерине.
  • Адеб базарда сатылмаз.
  • Ауурну тюбю бла, дженгилни башы бла джюрюген.
  • Къарнынг къанлынга кийирир.
  • Билим насыб берир, билим джолну керир.
  • Уллу къазанда бишген эт, чий къалмаз.
  • Джыгъылгъанны сырты джерден тоймаз.
  • Ёзденликни джайгъан – джокълукъ.
  • Ариу джол аджал келтирмез.
  • Этни да ашады, бетни да ашады.
  • Джюрекден джюрекге джол барды.
  • Аман эсирсе, юйюн ояр.
  • Кёпюр салгъан кеси ётер, уру къазгъан кеси кетер.
  • Ачыу алгъа келсе, акъыл артха къалады.
  • Гитче джилтин уллу элни джандырыр.
  • Бир абыннган – минг сюрюнюр.
  • Ашаса, ашамаса да, бёрюню ауузу – къан.
  • Садакъачыны джаны – къапчыгъында.
  • Тик ёргени, тик энгишгеси да болады.
  • Татлы сёз – балдан татлы.
  • Билеги кючлю, бирни джыгъар, билими кючлю, мингни джыгъар.
  • Аманнга игилик этсенг, юйюнге сау бармазса.
  • Урунуу – насыбны анасы.
  • Иги джашны ышаны – аз сёлешиб, кёб тынгылар.
  • Атлыны ашхысы, ат тизгининден билинир
  • Ариуну – ауруу кёб.
  • Кечеси – аяз, кюню – къыш, джарлы къаргъагъа бир аш тюш!
  • Асхат ашлыкъ сата, юйдегиси ачдан къата.
  • Окъуусуз билим – джокъ, билимсиз кюнюнг – джокъ.
  • Насыб бютеу халкъны юлюшюдю.
  • Ашыкъгъан cуу, тенгизге джетмез.
  • Джангыз торгъай джырламаз.
  • Билген билмегенни юретген адетди.
С днем рождения ALANIA!!! Наш веселый солнечный Зайчик! ))) Поздравляем!))))
 
Риммушка, моя самая замечательная сестричка, с днем рождения тебя!!! Аллах санга кеб насыб берсин! Джашаунгдан да къуру да къуаныб джашарча этсин ! Не муратларынг баресе , барсын къысха заманда толурча этсин! (P.S.: уж ты это точно заслужила! ))))) )






Всегда оставайся такой же веселой, оптимистичной, доброй, нежной, ... ... ... прекрасной! И что бы всякий раз ты для нас искрилась своим хорошим настроением, и встреча с тобой была таким же феерверком и ярким праздником, каким была всегда!!!



Страницы: Пред. 1 2 3 След.
Ответы
 
Риммочка, среди эльбовских ников твой считаю одним из самых удачных... Само собой, он красив, эпичен, щедр на глубокий, хороший подтекст. Но главное, славная форумчанка, он тебе, твоему характеру очень идёт...
Полнокровного счастья тебе. Пусть "синицы" в твоих руках неизменно взлетают "журавлями" в небо
 
Alania
С Днем Рождения! Мира, любви, счастья
 
Shine

Рузанна саубол , биргелей моя хорошая! Сени да Аллах не уллу муратынгы да толтурсун!

Зарни

Спасибо за пожелания, а еще,за красивый слог и высокий стиль, которым ты пишешь, и которым мы зачитываемся на обеих форумах!

madya

Точное попадание в цель! Уютный загородный домик, утопающий в пышной зелени, и безмятежной тишине , а особенно в горной местности- это моя еще детская... надеюсь исполнимая мечта! Спасибо за пожелания! Аллах айтханларыгъызны биргелей толтурсун!
 
С прошедшим тебя Кёб джаша, насыблы бол
 
Alania
Мои поздравления! Всего всего и побольше тебе в жизни!
 
Ванхельсинг

Сау бол Даха! Сенида Аллах насыбдан айырмасын!

Фи Эс Бе бе бе

Спасибо! Дай Аллах и вам, и нам , и всем, счастья... да побольше !
 
Менда алгъышлайым. ))
Насыблы бол, Аллах кеб саулукъ , кеб насыб берсин, узакъ емюрлю этсин! Менге тынгласанг бары да толуб къаллыкъты! ))
Къара менге Патий не бергендиии- танышхан кюнюбюз.))





Кел ариучугъум алыб кетейим,
ой-дари-да-ой
элтиб анама келин этейим ,
ой-даридара-ой ))))))))))
Алтынка Тюз айтамамы Патийййй. )))
 
Джамал

Хоууу! Алда бар , мен разыма! )))) (ёлтюртюрге тебрегенбиз мени! ))) )
 
Джамал
Алтынка

Оздугъуз энди уа..((

Алтынка я то думала , что же такого произошло ,пока мы с Фаей по делам ходили, что ты так таинственно улыбаешься... совести у тебя нет! Юйде къозугъаныгъыз аз эди.Все я обиделась... больше к вам ни-ни.. )))

Джамал хотела сказать загляни в личку,а ты дилетант, даже не залогинился... )) Не солидно... Больше так не делай..
 
Alania
Кеч болсада не этериксе, бир затынга джаратырса, прими и мои поздравления.)))
Насыблы бол, иги къыз, Аллах ёмюрюнгю къуанчдан толтурсун!
 
Папин Южак

Сауболугъуз! Сизни да Аллах насыбыгъызны къызгъанмасын! Онг берсин!
 
О! Точно - веселый зайчик!))) Аланияны мен да сюеме))). Бир джыйылыу болса: "Интересно, Алания бардымы экен?" - деб, биринчи сагъышым ол болады. Не ючюн десенг, Алания болгъан джерден суратла/роликле форумгъа дженгил тюшедиле, биз да окъуб/къараб келюбюз джарыкъ болады. Мени келюме ол затны юсю бла бир сагъыш келеди. Ол да неди десегиз: Алания адамлабла къууанчын юлеширге сюйген адамды, адамланы къууандырыргъа ашыгъады, кеси къууаннганы бла къалыб кетмей, игилкни-ашхылыкъны джаяргъа, башхалагъа юлюш этерге сюеди. Алайды да, Риммочка, пусть твоя доброта бумерангом возвращается к тебе от людей, получающих ее от тебя! А Всевышний пусть поставит свою резолюцию на твоих делах: "Принимаю и благодарю!" Аллах уллу, кеб насыб берсин сеннге! Кеб джаша, джарыкъ адам!)))
 
Сэстренка
Алания адамлабла къууанчын юлеширге сюйген адамды,

Спасибо за море теплых слов и пожеланий!))))) Биргелей! Стараюсь! Люблю делать неожиданные сюрпризы (хорошие), не выношу унылых лиц и занудливых особ... потому и спешу всегда поделится радостью! Жизнь слишком коротка и непредсказуема и нужно уметь радоваться любому проявлению благосклонности Аллаха! Хвала Аллаху у нас все спокойно, нет ни войны , ни чумы, ни прочего лиха... это уже само по себе огромный повод для возблагодарения Всевышнего и повод для радости! Многие этого не понимают и живут в унынии жалуясь на судьбу... но мы не такие, да?! И в жилах у нас течет не кефир, а кровь!
 
Римма!!! Поздравляю!!!! Наконец-то я добралась до инета и могу поздравить тебя с прошедшим днем рождения!!!
Насыблы бол!Аллах сени муратларынгы берсин!
Аллах джашаунгу къуанчдан толтурсун!
Борисовне привет!
 
Туугъан кюнюнг бла алгъышлайма
 



Желаю искренно, сердечно
Не знать волнений и тревог,
Чтобы сопутствовали вечно
Здоровье, счастье и любовь!
 


Римуличка дорогая родная джангы къайын къызчыгъым джюрегимден алгъышлайма бек насыплыладан бири бол алтыным!!! Люблюююююююююююю!!!!!!!!!!!!
 
Азазель
sansei
хасаньяны кьызы
ТАУЛУ КЪЫЗ


Спасибо вам друзья! Алгъышларынгызны барыбызгъада толуб кёрейик! Аллах насыбдан айырмасын барынгы да!

ТАУЛУ КЪЫЗ
Люблюююююююююююю!!!!!!!!!!!!

Да сюмей а не мадарынг барды энди... келинчик... Это взаимно моя красотуля!

Азазель
Борисовне привет!

Алтыным, сказано- сделано!
 
Alania
Мен а къайда къалгъанма билмейме)))))Алгъышлайма от души)))))насып саулукъ санга да юйюрюнге да)))
 
бездушный кролик

Сауболугъуз Халимат! Биргелей!!!
 
Alania
Ненча жылынг болду Римма?)))))))
 
бездушный кролик
Ну ненча джылы болгъанын не знаю но къысха заманны ичинде по моим стопам мою золовушку уже можно ашырыргъа

Alania
Къайынчыгъым ну ето вощим ну как сказать вощим я же любяяяяяяяяяяя
 
бездушный кролик
Alania
Ненча жылынг болду Римма?)))))))


М-дааа! Чувствую пора... пора закрывать эту тему с поздравлялкой ... , а если серьезно Халимат - в душе 18 !

ТАУЛУ КЪЫЗ

упа сени!
 
Alania
Жангы жылгъа къараргъа барыкъма специальна санга))) ТАУЛУ КЪЫЗ
ты настоящий друк)))киеуцюкге эсинги асламыракъ бер))))
 
бездушный кролик

Келигиз, кель... хазырланайым! Салон красоты мы дейсе, наращивание волос, ногтей, солярий, модельная стрижка, мейк-ап... и даже на тренажеры не поленюсь схожу... ради такого-то дела! Смотрите, зырафына ийиб къоймагъыз эткен ишими... келмейин къалыб!
 
Alania
хы эт эт не эталыесенгда))))техпригодность проверим)))))
 
бездушный кролик

Да сиз требовательныйлесиз... айтханымдан ары игирек хазырланайим! Кетдим, заманны бошнагъына ашырмайым былайда...юйренейим, ингичке малкъар хыцынцыкъла этерге... а вдруг...

Звёздочка

Сау бол джаным!
 
Alania
 
Alania
С опозданием, но всё же.)
Аллах бютеу муратларынгы толтурсун!!!
 
Папин Южак

Спасибо Алий Хасанович! Это ваше поздравление мне вдвойне приятно! Но Бог как известно троицу любит!
Страницы: Пред. 1 2 3 След.
Читают тему (гостей: 2)

Форум  Мобильный | Стационарный