Войти на сайт
(везде)
Форум
Статьи
События
Фотогалерея
Аудио
Видео
Библиотека
Блоги
Расширенный поиск
25 Июня
2026 года
Логин:
Регистрация
Пароль:
Забыли пароль?
Запомнить меня
Войти
Войти через социальные сети:
Навигация
Elbrusoid.org
События
Статьи
Форум
Фото
Видео
Аудио
Библиотека
Радио
Словарь
Голосование
Миллионер боламыса?
О нас
Устав Фонда
Контакты
Словарь
Джангыз торгъай джырламаз.
Аш кетер да бет къалыр.
Келинни – келгинчи, бёркню кийгинчи кёр.
Юйюнгден чыкъдынг – кюнюнгден чыкъдынг.
Ханы къызы буюгъа-буюгъа киштик болду.
Билмейме деген – бир сёз
Джылкъыдан – ат чыгъар, тукъумдан – джаш чыгъар.
Кюн кёрмеген, кюн кёрсе, кюндюз чыракъ джандырыр.
Къанны къан бла джуума, аманны аман бла къуума.
Джауумдан сора, кюн кюйдюрюр, ётюрюкден сора, айыб кюйдюрюр.
Соргъан айыб тюлдю, билмеген айыбды.
Мухар, кеси тойса да, кёзю тоймаз.
Бир абыннган – минг сюрюнюр.
Телиге от эт десенг, юйюнге от салыр.
Хар сёзню орну барды.
Кимни – тили, тиши онглу, кимни – къолу, иши онглу.
Сакъ юйюне сау барыр.
Иги джашны ышаны – аз сёлешиб, кёб тынгылар.
Билеги кючлю, бирни джыгъар, билими кючлю, мингни джыгъар.
Джыгъылгъанны сырты джерден тоймаз.
Тёгюлген тюгел джыйылмайды.
Тилчи бир сагъатха айлыкъ хата этер.
Игини сыйлагъан адетди.
Окъуусуз билим – джокъ, билимсиз кюнюнг – джокъ.
Джырына кёре эжиую.
Ёмюрлюк шохлукъну джел элтмез.
Болджал ишни бёрю ашар.
Айтылгъан сёз ызына къайтмаз.
Ашарыкъда сайлагъаннга – чий гырджын.
Урунуу – насыбны анасы.
Рысхы – насыбха къор.
Къалгъан ишге къар джауар.
Ишлемеген – тишлемез.
Дуния аламаты сен эсенг да, игиме деб айтма.
Суугъа – таянма, джаугъа – ийнанма.
Къарт болгъан джерде, берекет болур, сабий болгъан джерде, оюн болур.
Элде адам къалмаса, ит тахтагъа минер.
Сабийликде юретмесенг, уллу болса – тюзелмез.
Атлыны ашхысы, ат тизгининден билинир
Ач келгенни – тойдур, кеч келгенни – къондур.
Чыкълы кюнде чыкъмагъан, чыкъса къуру кирмеген.
Тойну къарнашы – харс, джырны къарнашы – эжиу.
Киштикге къанат битсе, чыпчыкъ къалмаз эди.
Биреуню тёрюнден, кесинги эшик артынг игиди.
Кесинг сынамагъан затны, адамгъа буюрма.
Алтыда кюлмеген, алтмышда кюлмез.
Чакъырылмагъан джерге барма, чакъырылгъан джерден къалма.
Бир онгсуз адам адет чыгъарды, деб эштирик тюлсе.
Джангызны оту джарыкъ джанмаз!
Къарнынг ауруса, ауузунгу тый
События
Статьи
Форум
Фото
Видео
Аудио
Библиотека
Радио
Форум
Главная
Обновления
Подписки
Правила
Архив
Форум
/
Пользователи
/
Tagvi
Форум:
Все форумы
Ана тилде :: Ana tilde
Джангылыкъла :: Новости
Джамагъат :: Общество
Дин :: Религия
Илму бла окъуу :: Наука и образование
Санат бла маданият :: Искусство и культура
Тарих :: История
Спорт
Адамланы бир-бирлери бла келишиулери :: Межличностные отношения
Башха затла :: Разное
Великая Отечественная Война
Выполнение интернационального долга в Афганистане
Первая Мировая Война и Гражданская война
Русско-турецкие войны и Русско-японская война
Разное
Ныгъыш :: Болтология
Оюн бла накъырда :: Игры и юмор
Алгъышлайбыз :: Поздравляем
Форум бла форумчула :: Форум и форумчане
Администрация :: Общение с администрацией
Разное
Мероприятия
Помощь
Дата создания:
…
Тема:
Сообщение:
Упорядочить:
по темам
по сообщениям
Страницы:
1
Студия танца "Эльбрусоид" возобновляет свою работу!, Танцуют все!)))
Tagvi
Эльбрусоид
Сообщений:
6
Регистрация:
02.09.2014
#
10.01.2015 18:06:04
Translit
Прослушали.. Спасибо.
Около 20 человек. В зависимости от сезона соплей:-)
Перейти
Студия танца "Эльбрусоид" возобновляет свою работу!, Танцуют все!)))
Tagvi
Эльбрусоид
Сообщений:
6
Регистрация:
02.09.2014
#
10.01.2015 03:33:21
Translit
Доброй ночи! Когда занятия после каникул новогодних? Спасибо.
Перейти
Студия танца "Эльбрусоид" возобновляет свою работу!, Танцуют все!)))
Tagvi
Эльбрусоид
Сообщений:
6
Регистрация:
02.09.2014
#
02.09.2014 23:38:50
Translit
Огромное спасибо. Значит нам к 4.
Перейти
Студия танца "Эльбрусоид" возобновляет свою работу!, Танцуют все!)))
Tagvi
Эльбрусоид
Сообщений:
6
Регистрация:
02.09.2014
#
02.09.2014 14:32:57
Translit
И в сб разве в первом посте не взрослые? Девочке 6 лет.
Перейти
Студия танца "Эльбрусоид" возобновляет свою работу!, Танцуют все!)))
Tagvi
Эльбрусоид
Сообщений:
6
Регистрация:
02.09.2014
#
02.09.2014 14:26:27
Translit
Спасибо большое. А можно чуть подробнее, куда идти? Этаж там, корпус...
Перейти
Студия танца "Эльбрусоид" возобновляет свою работу!, Танцуют все!)))
Tagvi
Эльбрусоид
Сообщений:
6
Регистрация:
02.09.2014
#
02.09.2014 03:44:03
Translit
Прдскажите, к кому можно обратиться по поводу танцев для барышни 6л. Тел. Альберта Султанова не обслуживается. Спасибо.
Перейти
Страницы:
1
Форум
Мобильный
|
Стационарный