Войти на сайт
25 Июня  2026 года

 

  • Мадар болса, къадар болур.
  • Къар – келтирди, суу – элтди.
  • Зар адамны насыбы болмаз.
  • Онгсузну – джакъла, тенгликни – сакъла.
  • Эски джаугъа ышанма.
  • Кёкдеги болмаса, джердегин кёрмейди.
  • Кийим тукъум сордурур.
  • Джюрекге ариу – кёзге да ариу.
  • Нёгерсизни джолу узун.
  • Таш бла ургъанны, аш бла ур.
  • Къыз чыгъаргъан – къызыл къымжа.
  • Аууз сакълагъан – джан сакълар.
  • Аманнга да, игиге да оноусуз къатышма.
  • Ашыкъгъан cуу, тенгизге джетмез.
  • Ишлегенде эринме, ишде чолакъ кёрюнме.
  • Берекет берсин деген джерде, берекет болур.
  • Джарлыны эшигин махтагъан джабар.
  • Айран ичген – къутулду, джугъусун джалагъан – тутулду.
  • Байдан умут эте, джарлыдан ёгюз багъасы къорады.
  • Чабакъгъа акъыл, табагъа тюшсе келеди.
  • Мал ёлсе, сюек къалыр, адам ёлсе, иши къалыр.
  • Тил – миллетни джаны.
  • Аджашханны ызындагъы кёреди, джангылгъанны джанындагъы биледи.
  • Айныгъанлы алты кюн, тогъайгъанлы тогъуз кюн.
  • Акъыл неден да кючлюдю.
  • Къызны минг тилер, бир алыр.
  • Ата – билек, ана – джюрек!
  • Эте билген, этген этеди, эте билмеген, юретген этеди!
  • Тин – байлыгъынг, терен саулугъунг.
  • Аманны тукъумуна къарама, игини тукъумун сорма.
  • Минг тенг да азды, бир джау да кёбдю.
  • Азыкълы ат арымаз, къатыны аман джарымаз.
  • Сууда джау джокъ, кёб сёзде магъана джокъ.
  • Танг атмайма десе да, кюн къоярыкъ тюйюлдю.
  • Айран тёгюлсе, джугъусу къалыр.
  • Ана къойну – балагъа джандет.
  • Къалгъан ишге къар джауар.
  • Джылар джаш, атасыны сакъалы бла ойнар.
  • Кёзюнде тереги болгъан, чёбю болгъаннга кюле эди.
  • Ишлерге уял да, ашаргъа табма.
  • Джерни букъусу кёкге къонмаз.
  • Къарнынг къанлынга кийирир.
  • Туз, гырджын аша, тюзлюк бла джаша.
  • Алтыда кюлмеген, алтмышда кюлмез.
  • Мен да «сен», дейме, сен да «кесим», дейсе.
  • Билим къая тешер.
  • Джашлыкъ этмеген, башлыкъ этмез.
  • Керек ташны ауурлугъу джокъ.
  • Кюн – узун, ёмюр – къысха.
  • Тынгылагъан тынгы бузар.

 

Страницы: 1 2 След.
RSS
Поздравляем Рашми со свадьбой!!!
 
[size=18:ae3f2357a1][color=green:ae3f2357a1][b:ae3f2357a1]Рустам и Индира, Аллах толу юйдегили этсин, муратларыгъызны толтурсун. Очень рада за вас.[/b:ae3f2357a1][/color:ae3f2357a1][/size:ae3f2357a1]:smt127 :smt127 :smt127 [img:ae3f2357a1]http://s49.radikal.ru/i123/0908/77/a01e41b14ce2.jpg[/img:ae3f2357a1] [color=red:ae3f2357a1][b:ae3f2357a1]Любовь, семья - лишь в вашей власти. Сосуд хрустальный, полный роз, Подарок неба, основа счастья, Для многих лишь источник грез. Возьмите бережно дар в руки, Как пламя легкое свечи. Не расплескайте и несите Сквозь все преграды и мечи.[/b:ae3f2357a1][/color:ae3f2357a1] [img:ae3f2357a1]http://xxlsite.narod.ru/i/svadba/002.gif[/img:ae3f2357a1]
 
ооо, какая новость!!! :smt041 :smt007 Алгъышлайма,Инди! :smt008 :smt127 :smt127 :smt127 Аллах толу юй этсин сизни! Алгъышлада айтылырча юйдеги болугъуз! Бир бирнги разылыгъын табыб, кёб джылланы къууанч бла джашагъыз! Насыбыл болугъуз! :smt127 :smt127 :smt127
 
:smt118 :smt119 :smt120 :smt103 :smt101 я в шоке)) кажется, могу сказать только "поздравляю!" пожелания-при реальной встрече :smt023
 
ничего себе хапар)))) толу юйдегили болугъуз...)))бирибигизни ангылаб... бир биригизге къууаныб...узун ёмюрню джашагъыз...)))къыйын кюнде билек болуб... къууанч кюнде бетигиз нюр чачыб...джашар насыб берсин Аллах...)))тегерегигиздегиле сизге къараб къууансынла...)))атларгъыз алгъышлада айтылсынла...))) башхалагъа юлгю болгъан юйдеги болугъуз...)))юйгюз тыш оноу керекли болмасын...)))) Аллах экигизге да... насыб бла саулукъ берсин)))
 
Замечательная новость! По-больше б таких! :smt023 Поздравляю, будь счастлива, Индира!)) :smt127 :smt127 :smt127
 
Фото новобрачных в студию :smt003
 
Здорово! поздравляю, счастья радости Вам желаю... Толу юйдегили болугъуз, муратларыгъызга джетигиз, бир биригизни ангылаб, къууанч бла насыбда джашагъыз :smt127 :smt127 :smt127 :smt127 :smt127
 
Когда мне сообщили эту новость, я так обрадовалась:) Индирка, алгъышлайма:) пусть все будет как вы сами хотите:)
 
Ничего себе! :smt041 :smt041 :smt041 Индирочка,счастья тебе огромного! :smt127 :smt127 :smt127 [img:7041496c98]http://i080.radikal.ru/1006/2e/51eb88133821.jpg[/img:7041496c98] [img:7041496c98]http://s57.radikal.ru/i156/1006/a2/2612d41425b5.gif[/img:7041496c98]
 
Индира)) судя по реакции...ты всех удивила :smt002 )) Поздравляю))) Желаю долгих и счастливых лет совместной жизни! :smt127
 
:smt127 :smt127 :smt127 :smt127 :smt127 :smt127 :smt127 Примите мои поздравления ! Счастья , радости , тепла и света !
 
Индира, Рустам, Аллах бир уллу насып берсин! Толу юйдегили болугъуз, бир биригизни жюрегин ачытмай, къууанчда жашагъыз! :smt127 :smt127 :smt127
 
Цитата
Фото новобрачных в студию :smt003
да+1 :smt006
 
Поздравляю!!! Аллах кёб къууанч берсин)))) :smt127 :smt127 :smt127
 
и я удивилась)) и обрадовалась))) хорошая новость))) счастья и понимания будущей семья))) тепла и радости))) детишек))))) Аллах бир биригизден айырмасын, толу юйдеги этсин!))))
 
поздравляю))) счастья молодой семье))
 
видела....Инди - красота..))) Джама, энди башангы айландырыкъдыла)))))
 
[b:0f52db5917]ELISABETH[/b:0f52db5917], и мы бы посмотрели... :smt122
 
Цитата
[b:409d93faf3]ELISABETH[/b:409d93faf3], и мы бы посмотрели... :smt122
так мне по секрету:) думаю Аминка вернется и покажет нам фото:) кстати, Аминка тоже хороша была:)
 
Не сомневаюсь,как они были красивы,потому и нам хоцца)))) :smt001
 
Индирочка, поздравляю тебя, алтынбала, с замечательным событием! :smt127 :smt127 :smt127 Пусть оно станет началом череды еще более замечательных и радостных событий для твоей новой семьи! :smt023 Аллах насыблы толу юйдегели етсин!
 
Солнышко))) ты мое))))) вот и вошла ты в чью-то СЧАСТЛИВУЮ семью натсоящим солнцем)))) надеюсь, они понимают какое сокровище получили))))) пусть ты в его семье будешь ни келин, а дочерью))))Индиркин))) от всей души поздравляю))) насыблы болугъуз.... пусть у вас будет длиная, счастивая, сказочная совместная жизнь)))) :smt007 :smt007 :smt007 :smt008 :smt008 :smt008 :smt127
 
Индира, алгъышлайма! Насыблы болугъуз! [img:4366764b91]http://domsovetof.ru/_pu/8/88022.jpg[/img:4366764b91] Желаю чтоб на Вашем браке Стоял "Знак качества" большой! Чтоб донесли любви Вы факел До Вашей свадьбы "Золотой". Желаю вечного горенья, Любви одной, но на двоих, Здоровья, бодрости, трпенья И всяких радостей земных. Этот радостный день Вашей жизни Пусть запомнится Вам навсегда, А печали, сомненья, разлуки Пусть не будет у Вас никогда. Пусть союз Ваш, родившийся ныне, Согревает тепло Ваших душ, Пусть сей пламень вовек не остынет Cредь житейских буранов и стуж. Будьте счастливы, нежно любимы, Чтоб друзьями был полон Ваш дом, Пусть желания все исполнимы Ваши будут сейчас и потом. Мы желаем Вам солнца и света, Улыбалась, чтоб жизнь вновь и вновь. Лишь влюбленным дается все это, Так да зравствует вечно любовь!
 
Примите и наши поздравления :smt127 Аллах муратларыгъызны толу этсин, эки джуукъ юйню насыб эшиклерин кенг ачсын.
 
[img:1017082339]http://www.ljplus.ru/img4/m/a/maybe_i/wedding_gold-red.jpg[/img:1017082339]
Страницы: 1 2 След.
Читают тему (гостей: 1)

 

Написать нам