Войти на сайт
24 Июня  2026 года

 

  • Тамырсыз терекге таянма – джыгъылырса.
  • Суу да къайтады чыкъгъан джерине.
  • Аманнга да, игиге да оноусуз къатышма.
  • Ариуну – ауруу кёб.
  • Намысы болмагъанны, сыйы болмаз.
  • Мал тутхан – май джалар.
  • Байлыкъ тауусулур, билим тауусулмаз.
  • Кийимни бичсенг, кенг бич, тар этген къыйын тюлдю.
  • Тин – байлыгъынг, терен саулугъунг.
  • Таш ата билмеген, башына урур.
  • Акъыллы башны – тили къысха.
  • Кёзню ачылгъаны – иги, ауузну джабылгъаны – иги.
  • Сакъ юйюне сау барыр.
  • Ач келгенни – тойдур, кеч келгенни – къондур.
  • Къаллай салам берсенг, аллай джууаб алырса.
  • Юреннген ауруу къалмаз.
  • «Ёгюз, джаргъа джууукъ барма, меннге джюк боллукъса», - дегенди эшек.
  • Кесинг сынамагъан затны, адамгъа буюрма.
  • Нарт сёз къарт болмаз.
  • Джылкъыдан – ат чыгъар, тукъумдан – джаш чыгъар.
  • Ачылгъан эт джабылыр, кёрген кёз унутмаз.
  • Зар адам ашынгы ашар, кесинги сатар.
  • Битмегеннге сакъал – танг.
  • Окъуу – билимни ачхычы, окъуу – дунияны бачхычы.
  • Чыкълы кюнде чыкъмагъан, чыкъса къуру кирмеген.
  • От кюйдюрген, сау болса да, тот кюйдюрген, сау болмаз.
  • Аш иеси бла татлыды.
  • Нёгерсизни джолу узун.
  • Аманны эки битли тону болур, бирин сеннге кийдирир, бирин кеси киер.
  • Адам къыйынлыгъын кёлтюрюр, зауукълугъун кёлтюрмез.
  • Акъыл сабырлыкъ берир.
  • Биреуге кёлтюрген таягъынг, кесинги башынга урур.
  • Кёзден кетген, кёлден да кетеди.
  • Джырчы джырчыгъа – къарнаш.
  • Ойнаб айтсанг да, эслеб айт.
  • Джаным-тиним – окъуу, билим.
  • Арыгъан къош чамчы болур.
  • Джолда аягъынга сакъ бол, ушакъда тилинге сакъ бол.
  • Ишлегенден, къарагъан уста.
  • Рысхысына кёре, джаш ёсер, къышлыгъына кёре, мал ёсер.
  • Таула не мийик болсала да, аууш табылыр.
  • Онгсузну – джакъла, тенгликни – сакъла.
  • Харам къарнашдан, халал тенг ашхы.
  • Урунуу – насыбны анасы.
  • Окъугъанны бети джарыкъ.
  • Ачлыкъ отха секиртир.
  • Танг атмайма десе да, кюн къоярыкъ тюйюлдю.
  • Ишге юренсин къоллары, халкъ бла болсун джоллары.
  • Къонакъ хазыр болгъанлыкъгъа, къонакъбай хазыр тюлдю.
  • Аман хансны – урлугъу кёб.

 

Страницы: 1
RSS
Не могу больше молчать))) Сумерки, поздравляем!)))
 
толу юйдегили болугъуз!!! :smt051 :smt051 :smt051 :smt051 :smt051 :smt051 :smt051 :smt051 :smt051 :smt051
 
[b:323bd99623]Фортуна Фиделя[/b:323bd99623], вабабай))))))) ну тогъда поздравляем))) [img:323bd99623]http://s017.radikal.ru/i443/1111/40/aa5a8641d237.jpg[/img:323bd99623] [img:323bd99623]http://s19.radikal.ru/i192/1111/dc/273c2ea0d189.jpg[/img:323bd99623] юйюгюз насыбдан толу болсун :smt127
 
Мадина и Аубекир поздравляю! :smt006 :smt127 [img:60a9c548f7]http://glorim.ru/uploads/posts/2011-09/1316073618_glorim-ru02.gif[/img:60a9c548f7] Любовь к Вам в дом пускай войдет, Не просто словом и звучаньем Пусть среди Вас она живет, Как соль, как хлеб насущный. Пусть Ваших чувств не охладят Ни бури, ни ненастья, И пусть, войдя в семью, царят Здоровье, мир и счастье. Пусть дети явятся для Вас Любви взаимным знаком. Пусть брак Ваш будет - высший класс! Хотя зовется браком. :smt127 [img:60a9c548f7]http://dusha-comp.ru/wp-content/uploads/2011/10/6b57f55ab05a1.jpg[/img:60a9c548f7] Толу юйдегили болугъуз! :smt127 :smt127 :smt127
 
оооо, примите и мои поздравления! Толуу юйдегили болугъуз) джашаугъуз ариу, джарыкъ болсун! :smt127
 
Какая хорошая новость) Толу юйдегили болугъуз! Къууанч бла джашагъыз! [b:b8636c38b2]Сумерки[/b:b8636c38b2], поздравляю! :smt006 [img:b8636c38b2]http://newsfromweb.ru/images/news7/65216192346.jpg[/img:b8636c38b2]
 
наша солнечная рыжая девочка прекрасно смотрелась в классическом свадебном платье с испанской фатой :smt023 Под карачаевскими платками на соответствующем этапе празднования тоже!!!)))) Мне все очень понравилась, счастлива была поздравлять Мадину и Аубекира за праздничным столом...поздравляю и здесь)) Къуанчлы , насыблы болугъуз! От вас обоих исходит невероятное взаимопонимание, молодость и жизнелюбие....пусть всегда будет именно так!))) [img:edc45da672]http://s017.radikal.ru/i429/1111/56/63296f5b5730.gif[/img:edc45da672]
 
[b:d04cb9e951]Фортуна Фиделя[/b:d04cb9e951], полунамекнула и сбежала... Вот в чем дело было!)) Сумерки, поздравляю! )) Пусть это будет самый лучший выбор и самое прекрасное решение в твоей жизни! Насыб кетмей юйюгюзден, бир биригизни англаб джашагъз! ))
 
[b:4e36605e9a]Алгъышлайма))) Толу юйдегили болугъуз))) Бир биригизни ангылап, сюйюп... кеп жылланы жашагъыз...))) [/b:4e36605e9a] [img:4e36605e9a]http://s57.radikal.ru/i157/0807/e2/40516816ecf4.jpg[/img:4e36605e9a]
 
Поздравляю :smt127
 
[img:3d49196456]http://fashiony.ru/pic/wedding/pic/41763/2.jpg[/img:3d49196456] [color=green:3d49196456]Аубекир бла Мадина, алгъышлайбыз.) Толу юйдегили болугъуз, насыблы болугъуз, бир биригизден къууаныб, бир биригизни англаб джашарча болугъуз.) P/S/ Я очень рада за вас. :smt001 P/S1/ Здесь открылась французская булочная. :smt002 [/color:3d49196456] :smt127 :smt127 :smt127
 
Ух ты! Какие новости! Поздравляю! Насыблы, толу юйдегили болугъуз! :smt127 :smt127 :smt127 :smt127 :smt127 :smt127 :smt127
Цитата
наша солнечная рыжая девочка прекрасно смотрелась в классическом свадебном платье с испанской фатой Под карачаевскими платками на соответствующем этапе празднования тоже!!!))))
Уау!)))Я себе быстренько уже все представила!)) :smt004
 
[size=18:350ddf75b1][color=darkred:350ddf75b1][i:350ddf75b1][b:350ddf75b1]Поздравляю! Аллах толу юйдеги этсин! Здоровья, счастья, и любви! Насыблы болугъуз!!! [/b:350ddf75b1][/i:350ddf75b1][/color:350ddf75b1][/size:350ddf75b1]:smt127 :smt127 :smt127 [img:350ddf75b1]http://s49.radikal.ru/i125/1007/b4/1ebb231e087d.jpg[/img:350ddf75b1]
 
в общем, ждем в соответствующей теме фото... :smt004 без отговорок! [-X
 
[b:83614919fc]Liberty[/b:83614919fc], если получу разрешение, непременно :smt024
 
[b:ed39062ff5]Ух тыыы! Поздравляю!! Любви и взаимопонимания![/b:ed39062ff5] :smt127 [img:ed39062ff5]http://s2.rimg.info/25bad21bc6518596ccb2e70f77863300.gif[/img:ed39062ff5]
 
Мадина,Аллах толу юй этсин!Насыблы болугъуз! Муратларыгъыз толсун!:-):-):-) :smt127
 
Всем спасибо за поздРавления, и вам всего наилучшего :smt127 ДиЛя, про булочную знаю, и кондитерская так ведь?!;)
 
[b:090b9346d7]Сумерки[/b:090b9346d7], Я за любой кипиш...в Пятигорске.) [b:090b9346d7]Фортуна Фиделя[/b:090b9346d7], :smt016 :smt003
 
эх, пропустила! [b:cae55a5e1b]Сумерки[/b:cae55a5e1b], Мадина! алгъышлайма))) счастья, понимания, любви вам ))) и близким людям много поводов за вас радоваться)) толу юйдегили болугъуз)) Аллах бир биригизден айырмасын)) :smt127
Страницы: 1
Читают тему (гостей: 1)

 

Написать нам