Расширенный поиск
24 Июня  2026 года
Логин: Регистрация
Пароль: Забыли пароль?
  • Экиндини кеч къылсанг, чабыб джетер ашхам.
  • Адамны джюреги нени кёрюрге сюйсе, кёзю да аны кёрюрге ёч болады.
  • Чомартны къолун джокълукъ байлар.
  • Махтаннган къыз, тойда джукълар.
  • Таякъ этден ётер, тил сюекден ётер.
  • Сууда джау джокъ, кёб сёзде магъана джокъ.
  • Ишленмеклик адамлыкъды.
  • Аууздан келген, къолдан келсе, ким да патчах болур эди.
  • Джашны джигитлиги сорулур, къызны джигерлиги сорулур.
  • Термилгенинги табмазса, кюлгенинге тюберсе.
  • Киштикге къанат битсе, чыпчыкъ къалмаз эди.
  • Джауумдан сора, кюн кюйдюрюр, ётюрюкден сора, айыб кюйдюрюр.
  • Бойнуму джети джерден кессенг да, мен ол ишни этеллик тюлме.
  • Суу да къайтады чыкъгъан джерине.
  • Телиге от эт десенг, юйюнге от салыр.
  • Ишни аллы бла къууанма да, арты бла къууан.
  • Мухарны эси – ашарыкъда.
  • Магъанасыз сёз – тауушсуз сыбызгъы.
  • Баш болса, бёрк табылыр.
  • Ишлемеген – тишлемез.
  • Къууут – джелге, берне – бошха.
  • Чакъырылмагъан къонакъ къачан кетерин сормаз.
  • Бир онгсуз адам адет чыгъарды, деб эштирик тюлсе.
  • Кюн кёрмеген, кюн кёрсе, кюндюз чыракъ джандырыр.
  • Келлик заман – къартлыкъ келтирир, кетген заман – джашлыкъ ёлтюрюр.
  • Тойгъан джерден туугъан джер игиди.
  • Ашыкъгъан cуу, тенгизге джетмез.
  • От этилмеген джерден тютюн чыкъмайды.
  • Айран ичген – къутулду, джугъусун джалагъан – тутулду.
  • Джарлы джети элни сёзюн этер.
  • Бал – татлы, балдан да бала – татлы.
  • Биреу ашаб къутулур, биреу джалаб тутулур.
  • Къан бла кирген, джан бла чыгъар.
  • Ариу сёзде ауруу джокъ.
  • Кесине оноу эте билмеген, халкъына да эте билмез.
  • Кёл ашады да, кеси ашады.
  • Сабийликде юретмесенг, уллу болса – тюзелмез.
  • Терслик кетер, тюзлюк джетер.
  • Къазанчы аман болса, къазаны къайнамаз.
  • Адам сёзге тынгыла, акъыл сёзню ангыла.
  • Этим кетсе да, сюегим къалыр.
  • Кийиминг бла танылма, адамлыкъ бла таныл.
  • Ышармагъан – кюлмез, кюлмеген – къууанчны билмез.
  • Арыгъан къош чамчы болур.
  • Джылар джаш, атасыны сакъалы бла ойнар.
  • Тюзлюк тас болмайды.
  • Уллу сёзде уят джокъ.
  • Татлы сёз – балдан татлы.
  • Джаханимни кёрмей, джандетге кёл салмазса.
  • Къайтырыкъ эшигинги, къаты уруб чыкъма.
Страницы: 1 2 След.
Тададам)))) опять у нас Эльбапара новая )))) Поздравляем Легенду и Кьарачыкь!!!!, Аллах насыплы этсин сизни!!!!
 
Эльдар и Римма Поздравляю!!!! Аллах толу юй этсин!!!! Бир бирни багьалатып кеп жылланы бирге жашарча этсин!!!!
Религиозность – это не только нахождение в мечети, но и хорошие взаимоотношения с людьми и благой нрав. Вот на эти качества должна обратить внимание молодежь при выборе второй половинки.
 
Поздравляю! Желаю взаимопонимания и долгой счастливой семейной жизни!
 
Эээ, захомутали жашны) Чувствую, без действий Кролика здесь не обошлось)) Профисиянал!))
Поздравляю! Аллах толу юй этсин!!!)
Лучше орел в небе, чем попугай под каблуком!
 
даааа моя работа💪💪💪💪😊😊😊😊

Меня позвали на свадьбу на сегодня))))как самый почетный гость)))))только я на морях))))
Я сказала не могу попасть на свадьбу, но мой подарок можете отправить в сентябре в Москву)))))))))))
Религиозность – это не только нахождение в мечети, но и хорошие взаимоотношения с людьми и благой нрав. Вот на эти качества должна обратить внимание молодежь при выборе второй половинки.
 
На самом деле, приятная новость!))) Легенда и Къарачыкъ, вас поздравляю, а нам остальным, чтоб мы после вас там все были!)))))

Кстати, а фотку невесты хотя б?))
 
Религиозность – это не только нахождение в мечети, но и хорошие взаимоотношения с людьми и благой нрав. Вот на эти качества должна обратить внимание молодежь при выборе второй половинки.
 
Аллах насыблы этсин, толу юйдеги болуб бир бирлерин англаб джашарча буюрсун )
 
Ооо, мен да алгъышлайма!
Толу юйдегили болугъуз! Аллах ийман, насыб эм берекет берсин джангы къуралгъан юйдегигизге!
Къайгъысыз, чамчы форумчула эдигиз экигизге, энтда келе туругъуз)) Азаматдан юлгю алыб))
 
Цитата
бездушный кролик пишет:
даааа моя работа💪💪💪💪😊😊😊😊

Меня позвали на свадьбу на сегодня))))как самый почетный гость)))))только я на морях))))
Я сказала не могу попасть на свадьбу, но мой подарок можете отправить в сентябре в Москву)))))))))))
))) Ой, сени огъесе))

Все, энди барын да къоюб, мени иш эт, блин)) А то счас Гость прибежит, бармагъын да бурнуна сугъуп "Я тооожеее хачууу женитьсяяя" деб)))
Лучше орел в небе, чем попугай под каблуком!
 
Алгъышлагъа къошулама, толу юйюр болуъуз!

Легенда кечерсе, не успел дать дельный совет, есге тюшюрейим)))

тема "Интересные диалоги"
Цитата
Totur_Ram пишет:
Сахадин:
отун жара билемисе?))

legenda:
Билеме,джарыб башласам хоншу тийре сеийр болады))кюеулеб барсамда дюккючню руками колоть буду без топора))))

Сахадин:
Керюнюп турады))) Аллах болушсун)))
Халимат, это тебе на заметку)))


КОЛОНКА ПОЛИТИЧЕСКОГО ЮМОРА :lol: :lol: :lol:
https://www.youtube.com/watch?v=EQR1JcPoaiw
Изменено: Сахадин - 13.08.2016 02:43:07
 
Цитата
Katik пишет:
Цитата
бездушный кролик пишет:
даааа моя работа💪💪💪💪😊😊😊😊

Меня позвали на свадьбу на сегодня))))как самый почетный гость)))))только я на морях))))
Я сказала не могу попасть на свадьбу, но мой подарок можете отправить в сентябре в Москву)))))))))))
))) Ой, сени огъесе))

Все, энди барын да къоюб, мени иш эт, блин)) А то счас Гость прибежит, бармагъын да бурнуна сугъуп "Я тооожеее хачууу женитьсяяя" деб


Бурнун кьазып)))))))))))))))))))))))))))Прости гость не удержалась)))))))
Катик счас домой еду))))) оммакь да кийинип)))) только Ол Адидас костюмунгу кийме Ол кедала бла😂😂😂😂😂😂😂и келесе кьызла сайларгьа😂😂😂😂😂😂😂😂
Религиозность – это не только нахождение в мечети, но и хорошие взаимоотношения с людьми и благой нрав. Вот на эти качества должна обратить внимание молодежь при выборе второй половинки.
 
Цитата
Сахадин пишет:
Алгъышлагъа къошулама, толу юйюр болуъуз!

Легенда кечерсе, не успел дать дельный совет, есге тюшюрейим)))

тема "Интересные диалоги"
Цитата
Totur_Ram пишет:
Сахадин:
отун жара билемисе?))

legenda:
Билеме,джарыб башласам хоншу тийре сеийр болады))кюеулеб барсамда дюккючню руками колоть буду без топора))))

Сахадин:
Керюнюп турады))) Аллах болушсун)))
Халимат, это тебе на заметку)))


КОЛОНКА ПОЛИТИЧЕСКОГО ЮМОРА
https://www.youtube.com/watch?v=EQR1JcPoaiw
))))))))))))))))))

Сахадин, кксинге керекди дельный советле энди)))))))
Религиозность – это не только нахождение в мечети, но и хорошие взаимоотношения с людьми и благой нрав. Вот на эти качества должна обратить внимание молодежь при выборе второй половинки.
 
Поздравляю!!! Симпатичная пара :) Прям подходят друг дружке))
Счастья вам :гоккачыкъ:
-если я с тобой соглашусь, то мы оба будем неправы.
 
Эльдар, Римма, поздравляю! Аллах толу юй этсин, терен къартлыгъыгъызгъа дери ойнай-кюле, бири-биригизни багъалатыб, агылаб, аяб джашарча этсин! Римма, какая красивая невеста!!! Ма шаа Аллах! Хотелось бы и Эльдара хоть на фоторафии увидеть)), наверное, тоже красивый, раз такая красотка приняла его предложение))





Я самая классная на форуме))))))))))))))
 
бездушный кролик, Халимуся, ма шаа Аллах сенге!)) Ама красоткаса))))))))))))
Я самая классная на форуме))))))))))))))
 
Цитата
бездушный кролик пишет:
Цитата
Katik пишет:
Цитата
бездушный кролик пишет:
даааа моя работа💪💪💪💪😊😊😊😊

Меня позвали на свадьбу на сегодня))))как самый почетный гость)))))только я на морях))))
Я сказала не могу попасть на свадьбу, но мой подарок можете отправить в сентябре в Москву)))))))))))
))) Ой, сени огъесе))

Все, энди барын да къоюб, мени иш эт, блин)) А то счас Гость прибежит, бармагъын да бурнуна сугъуп "Я тооожеее хачууу женитьсяяя" деб
Бурнун кьазып)))))))))))))))))))))))))))Прости гость не удержалась)))))))
Катик счас домой еду))))) оммакь да кийинип)))) только Ол Адидас костюмунгу кийме Ол кедала бла😂😂😂😂😂😂😂и келесе кьызла сайларгьа😂😂😂😂😂😂😂😂
)))) :lol:

О, кет-кет, къыз уже бир ненча жыл ээээртте сайланыб турады, тебе осталось только уговорить ее))

А чо, Адидасы счас не в моде? :чёссе: Андан унамай тура болурму къыз??? :финкинг: Кримплен келегим да барды)))
Лучше орел в небе, чем попугай под каблуком!
 
Цитата

Katik пишет:
О, кет-кет, къыз уже бир ненча жыл ээээртте сайланыб турады, тебе осталось только уговорить ее))

А чо, Адидасы счас не в моде? Андан унамай тура болурму къыз??? Кримплен келегим да барды)))


Если ещё знала кто это?)))) ещё б знала с
чем её едят😂😂😂😂
Неа не в моде Адидас 👍😂😂😂😂😂кримплин келек а самый в тему будет😂😂😂😂😂😂
Религиозность – это не только нахождение в мечети, но и хорошие взаимоотношения с людьми и благой нрав. Вот на эти качества должна обратить внимание молодежь при выборе второй половинки.
 
Цитата
бездушный кролик пишет:
Цитата

Katik пишет:
А чо, Адидасы счас не в моде? Андан унамай тура болурму къыз??? Кримплен келегим да барды)))
Неа не в моде Адидас 👍😂😂😂😂😂кримплин келек а самый в тему будет😂😂😂😂😂😂
))))) :lol:


Цитата
бездушный кролик пишет:
Цитата

Katik пишет:
О, кет-кет, къыз уже бир ненча жыл ээээртте сайланыб турады, тебе осталось только уговорить ее))
Если ещё знала кто это?)))) ещё б знала с
чем её едят😂😂😂😂
Къара мынга :чёссе: Я же тебе сказал, что я согласен только на ту девушку, которая во всем первая!!! Причем, даже фамилия важна - ОНА должна быть из такой фамилии, чтобы даже фамилия у нее начиналась только на первую букву алфавита!)) Короче, ОНА во всем первая - анга жеткен жокъту!))
Лучше орел в небе, чем попугай под каблуком!
 
Цитата

Katik пишет:
Къара мынга Я же тебе сказал, что я согласен только на ту девушку, которая во всем первая!!! Причем, даже фамилия важна - ОНА должна быть из такой фамилии, чтобы даже фамилия у нее начиналась только на первую букву алфавита!)) Короче, ОНА во всем первая - анга жеткен жокъту!))


Башыммы аурутма!!!! Мен кимни ал десем аны аллыкьса!!!! Все её время вышло))) келлик кьыз бугьунуп турмайды)))))турсун анда пусть пыль сдувают с неё )) тафкагьа салып))))))))
Религиозность – это не только нахождение в мечети, но и хорошие взаимоотношения с людьми и благой нрав. Вот на эти качества должна обратить внимание молодежь при выборе второй половинки.
 
бездушный кролик, эээ, она ваще не причем, во всем моя вина)) Это я тормоз)) Короче, алгъа манга дуа жаздыр))
Лучше орел в небе, чем попугай под каблуком!
 
Цитата

бездушный кролик пишет:
Эльдар и Римма Поздравляю!!!! Аллах толу юй этсин!!!! Бир бирни багьалатып кеп жылланы бирге жашарча этсин!!!!


Поздравляю!!))) желаю всего самого большого и много самых маленьких)))
 
Цитата
бездушный кролик пишет:
Сахадин, кесинге керекди дельный советле энди)))))))
бездушный кролик, будучи вне родины не забывай, что его дрова сколоты, сложены и готовы дать свою энергию келир къуанчлагъа)))))
 
Урррряяяяяяяяяяяяяяяяяяяя!!!!!!!!!!!!!! :браво:

Суууаблыкъ алдыгъыз))))))))) ма мени къууаннганымы багъасы не барды бир айтыгъыз!!!!! :гыы: :oops:
Легенда энд Къарачыкъ... таза джюрекден алгъышлайма сизни !!!!! :ухх:
Аллах толу юйдегили этсин!!!!!! :гоккачыкъ: Муратларыгъызгъа джетигиз!!!!!!!!!!! :гоккачыкъ:
Бирда бек насыблыла болугъуз!!!!!!! :ухх:
Риммончик...это тебе :гоккачыкъ:

Халлю!!!!!!!Машаллах сеннге!!!!!!)))
Артурджан явно кёрмегенди бу теманы))))) ансын а кийимле сайлаб тебрерик эди да :попкорн:



Бу эки джаш адамны ауруу саулай форумгъа джайылсын!!!!!!

Сизни бу иги хапарыгъызны ызы бла Алий Хасанович бла бизни да болгъаааааааааан умутларыбыз,муратларыбыз толуб ,ишибиз ёргеден ёрге барыб тебресин!!!! АМИН АЛЛАХ! !!! :гоккачыкъ:
Изменено: Nasib&Namis - 14.08.2016 01:28:06
 
Очень и очень радостная новость! Хотя знаком только по форуму, и, все же, уверен, Аллах айтса, интересная, дружная, светлая семья будет!
Сахадин, после его ответа Вам, я понял, что он не ударит в грязь лицом, и будет нести свою кюеускую участь очень достойно!)))) Аллах Аны буюрсун! Толу юйдегили этсин! Иги муратларыгъызны берсин! Хар тутхан ишигизни тынчы бла ариуу бла этдирсин!
Легенда, мы в тебя верим! :дайпять:
Келинчикке - гоккала! :гоккачыкъ: :гоккачыкъ: :гоккачыкъ: :гоккачыкъ: :гоккачыкъ: :гоккачыкъ: :гоккачыкъ:
 
Поздравляю молодоженов! Вам цветы и мороженое)))) А для остальных, как у нас говорится джюгъысты болсын! ))
 
Сауболугъуз)сизленида Аллах этген муратларыгъызны берсин)Кролик келмегенсе,къарачай тойда хычындан къуру къалдынг))))
Si vis pacem, para bellum
 
Цитата
Katik пишет:
А то счас Гость прибежит, бармагъын да бурнуна сугъуп "Я тооожеее хачууу женитьсяяя" деб)))
:недибучот: ать! ))))
 
Цитата
бездушный кролик пишет:
Бурнун кьазып)))))))))))))))))))))))))))Прости гость не удержалась)))))))
не отвлекайте меня от работы))))))))
 
Цитата
legenda пишет:
Сауболугъуз)сизленида Аллах этген муратларыгъызны берсин)Кролик келмегенсе,къарачай тойда хычындан къуру къалдынг))))
О, молодожён появился)))))Сахадинге айтханынгы эттингми?))))))))
За пирожки не переживай )) Энди Риммагьа барама Сал Ол махтаннган пирожокларын легенданы Деп 😂😂😂😂😂
Религиозность – это не только нахождение в мечети, но и хорошие взаимоотношения с людьми и благой нрав. Вот на эти качества должна обратить внимание молодежь при выборе второй половинки.
 
Цитата
Гъость [в_шкафу] пишет:
Цитата
бездушный кролик пишет:
Бурнун кьазып)))))))))))))))))))))))))))Прости гость не удержалась)))))))
не отвлекайте меня от работы))))))))
Очень нужен ты нам))))))))рапотай давай)))) жениться много денег надо)))))
Религиозность – это не только нахождение в мечети, но и хорошие взаимоотношения с людьми и благой нрав. Вот на эти качества должна обратить внимание молодежь при выборе второй половинки.
Страницы: 1 2 След.
Читают тему (гостей: 1)

Форум  Мобильный | Стационарный