Войти на сайт
24 Июня  2026 года

 

  • Тойгъа алгъа да барма, тойда артха да къалма.
  • Тамырсыз терекге таянма – джыгъылырса.
  • Аууз сакълагъан – джан сакълар.
  • Джолунга кёре – джюрюшюнг, джагъанга кёре – юлюшюнг.
  • Хата – гитчеден.
  • Тил – миллетни джаны.
  • Кёкдеги болмаса, джердегин кёрмейди.
  • Джигер – джаннга къыйынлыкъ.
  • Билим насыб берир, билим джолну керир.
  • Айран тёгюлсе, джугъусу къалыр.
  • Джашынгы кесинг юретмесенг, джашау юретир.
  • Булут кёкге джарашыу, уят бетге джарашыу.
  • Эркишиге тары кебек танг кёрюнюр.
  • Керек ташны ауурлугъу джокъ.
  • Тау башында, тау болмаз, джангыз терек, бау болмаз.
  • Адам туугъан джеринде, ит тойгъан джеринде.
  • Тойгъан джерге джети къайт.
  • Тюз сёз баргъан сууну тыяр.
  • Эрине къаргъыш этген къатын, эрнин къабар.
  • Бёрю да ач къалмасын, эчки да ашалмасын.
  • Джумушакъ терекни къурт ашар.
  • Джылыгъа джылан илешир.
  • Аджалсыз ёлюм болмаз.
  • Кёпюр салгъан кеси ётер, уру къазгъан кеси кетер.
  • Насыблыны баласы кюн кюнден да баш болур, насыбсызны баласы, кюн кюнден да джаш болур.
  • Къарыусузгъа кюлме, онгсузгъа тийме.
  • Ургъан суудан башынгы сакъла.
  • Кийимни бичсенг, кенг бич, тар этген къыйын тюлдю.
  • Джукъу тёшек сайламайды.
  • Ашхы болсанг, атынг чыгъар, аман болсанг, джанынг чыгъар.
  • Юре билмеген ит, къонакъ келтирир.
  • Атлыны кёрсе, джаяуну буту талыр.
  • Ач келгенни – тойдур, кеч келгенни – къондур.
  • Адамны сыфатына къарама, сёзюне къара.
  • Биреуге аманлыкъны тилеме да, кесинге ашхылыкъны тиле.
  • Тёзгеннге, джабылгъан эшик ачылыр.
  • Шайтан алдады, тюзлюк къаргъады.
  • Телини эшигин, махтау джабар.
  • Бети бедерден, намыс сакълама.
  • Кийиминг бла танылма, адамлыкъ бла таныл.
  • Билмезни кёзю кёрмез, этмезни къулагъы эшитмез.
  • Байлыкъ келсе, акъыл кетер.
  • Ёлмесенг да, къарт дамы болмазса?
  • Акъылсызны джууукъгъа алма, акъыллыны кенгнге салма.
  • Адам сёзге тынгыла, акъыл сёзню ангыла.
  • Аш кетер да бет къалыр.
  • Тюзню ётмеги тюзде къалса да, тас болмаз.
  • Бозанг болмагъан джерге, къалагъынгы сукъма.
  • Чакъырылгъанны аты, чакъырылмагъанны багъасы болур.
  • Джаш къарыу бла кючлю, къарт акъыл бла кючлю.

 

Страницы: Пред. 1 2 3 4
RSS
Амииинка!!!!!!Поздравляем!!!@--}--
 
Вопросик))) Амина! с прошедшим))) :smt127 Аллах этген муратынгы толтурсун!)) пусть будет все то, что ты считаешь главным и важным)
 
[b:13962e9f05]Акъбийче[/b:13962e9f05], :smt008 Спасибо!!! :smt127 :smt127 :smt127 [b:13962e9f05]Youth[/b:13962e9f05], Бек сау бол!!)) :smt121
 
[b:1e6099d0b5]Аминка[/b:1e6099d0b5], Поздравляюююююююююю! правда с прошедшим)) Избиняюсь. :smt122 Аллах битеу бералгъан игиликни санга берип турсун! Жашау жолунгда къйыйлыкъ кермей тур. :smt127
 
[b:23f860ef59]Mingi-Tau[/b:23f860ef59], За такие теплые слова можно и с опозданием)) :smt122 Спасибо)) :smt006
 
И я , что то пропустила .Поздравляю тебя Солнце ! Ты такая светлая , лучистая и жизни тебе такой же светлой , искристой , что бы каждый следующий год твоей жизни был лучше , чем прежний . Здоровья и исполнения желаний! :smt127 :smt127 :smt127 :smt127 :smt127
 
[b:6b546de7a9]Ночь[/b:6b546de7a9], здорово)) :smt007 спасибо!!! :smt127
 
[b:ea60267cb1][color=darkblue:ea60267cb1][i:ea60267cb1]С Днем Рождения.. Вопросик!))) Психология конечно вещь.. но ты не затягивай с ней.. :smt016 Насыплы, саулукълу бол.. Муратларынга жет, друхум! :smt127 [/i:ea60267cb1][/color:ea60267cb1][/b:ea60267cb1]
 
[b:9d4363f900]Джокер[/b:9d4363f900], :smt018 :smt122 :smt127 :smt121 :smt003
 
с днем рождения)))
 
[b:b2d9d8fe2f]Аминка! С днем рождения))) Будь счастлива...)))[/b:b2d9d8fe2f] [img:b2d9d8fe2f]http://ashkay907.files.wordpress.com/2010/07/blue_hydrangea_flower_close-up_photography5.jpg[/img:b2d9d8fe2f]
 
Аминка, поздравляю... :smt127 Насыблычыкъ бол.. неда джашаунгда кесинг сюйгенча болсун :smt008 [img:6ac244ee4b]http://charm-flower.ru/published/publicdata/Z158996_NEWBC/attachments/SC/products_pictures/eustoma_001_b_enl.jpg[/img:6ac244ee4b] букет из эустом...в этом году узнала о них...оч.красивые..нежные цветочки :smt001
 
[img:d52660cb4c]http://s017.radikal.ru/i403/1110/05/4358a86434e5.jpg[/img:d52660cb4c] [img:d52660cb4c]http://s017.radikal.ru/i420/1110/5a/481d3aff03b6.jpg[/img:d52660cb4c] [img:d52660cb4c]http://i053.radikal.ru/1110/7c/f0df20c4c20b.jpg[/img:d52660cb4c] Хаппи бездей,Аминка)))сладкой жизни и море счастья.Насыблы бол :smt127 :smt127 :smt127
 
[b:ad0c67d37a]Фортуна Фиделя[/b:ad0c67d37a], [b:ad0c67d37a]Дымка[/b:ad0c67d37a], [b:ad0c67d37a]zuu[/b:ad0c67d37a], спасибо, прям приятно)) Зухра, за эустомы отдельное спасибо)) в 10 попала)) они мне очень нравятся))
 
[b:2cb07b9bd2]darling[/b:2cb07b9bd2], мммммммммм... Какие вкусности)) аж слюнки потекли... Спасибо большое!))
 
[b:cadb7f6267]Амина (?)[/b:cadb7f6267], с Днем Рождения :smt008 Оставайся всегда таким же легким и светлым человечком...как эти бабочки [img:cadb7f6267]http://post.kards.qip.ru/images/postcard/92/bf/9355154.gif[/img:cadb7f6267]
 
Вопросительная!!! днем варенья тебя!!! :smt127 :smt007 [img:9a8c5cb71f]http://i003.radikal.ru/1107/14/9809d8c105aa.jpg[/img:9a8c5cb71f]
 
[b:4877a0e2fa]Piece of Happiness[/b:4877a0e2fa], [b:4877a0e2fa]Маляк[/b:4877a0e2fa], Спасибо огромное)) :-*
 
[b:8fa49514a3]Амина (?)[/b:8fa49514a3], Аминкааа, желаю всегда быть такой доброй, светлой и жизнерадостной, желаю каждое утро встречать улыбкой [img:8fa49514a3]http://friends.kz/uploads/posts/2011-03/thumbs/1300445499_371d174ab41f.jpg[/img:8fa49514a3] бу сенге)
 
[b:f7004d8eb4]Амина (?)[/b:f7004d8eb4], с днем рождения! Огромного счастья и море радости! :smt127
 
[b:09f51c513c]Мэй[/b:09f51c513c], [b:09f51c513c]Flora[/b:09f51c513c], спасибо ))
Страницы: Пред. 1 2 3 4
Читают тему (гостей: 1)

 

Написать нам