Войти на сайт
25 Июня  2026 года

 

  • Башы джабылгъан челекге, кир тюшмез.
  • Ётюрюк хапар аякъ тюбю бла джюрюйдю.
  • Аманны эки битли тону болур, бирин сеннге кийдирир, бирин кеси киер.
  • Тынгылагъан тынгы бузар.
  • Гугук кесини атын айтыб къычыргъанча, мен, мен деб нек тураса?
  • Адеби болмагъан къыз – тузсуз хант.
  • Аууздан келген, къолдан келсе, ким да патчах болур эди.
  • Башсыз урчукъ тюзюне айланмаз.
  • Джюз элде джюз ёгюзюм болгъандан эсе, джюз джууугъум болсун.
  • Джангыз торгъай джырламаз.
  • Ачлыкъ отха секиртир.
  • Элиб деген, элге болушур.
  • Башланнган иш битер, къымылдагъан тиш тюшер.
  • Кюн кёрмеген, кюн кёрсе, кюндюз чыракъ джандырыр.
  • Къарнынг бла ёч алма.
  • Ариу сёз – джаннга азыкъ, аман сёз – башха къазыкъ.
  • Башда акъыл болмаса, эки аякъгъа кюч джетер.
  • Сормай – алма, чакъырылмай – барма.
  • Билимден уллу байлыкъ джокъду.
  • Керти сёзге тёре джокъ.
  • Уллу атлама – абынырса, уллу къабма – къарылырса.
  • Тилчи тилден къаныкъмаз.
  • Тёгюлген тюгел джыйылмайды.
  • Тёрде – темир таякълы, къаяда – чыпчыкъ аякълы.
  • Джырчы джырчыгъа – къарнаш.
  • Кесинг сынамагъан затны, адамгъа буюрма.
  • Баланы адам этген анады.
  • Иги адамны бир сёзю эки болмаз.
  • Сютден ауузу кюйген, суугъа юфгюре эди.
  • Эркиши – от, тиширыу – суу.
  • Байлыкъдан саулукъ ашхыды.
  • Къарнынг тойгъунчу аша да, белинг талгъынчы ишле.
  • Ата джурт – алтын бешик.
  • Адам сёзге тынгыла, акъыл сёзню ангыла.
  • Мадар болса, къадар болур.
  • Телиге акъыл салгъандан эсе, ёлгеннге джан салырса.
  • Аш берме да, къаш бер.
  • Ышармагъан – кюлмез, кюлмеген – къууанчны билмез.
  • Кёл ашады да, кеси ашады.
  • Хар ишни да аллы къыйынды.
  • Сыфатында болмагъаны, суратында болмаз.
  • Эллинг бла джау болсанг да, юйюнг бла джау болма.
  • Тюзлюк шохлукъну бегитир.
  • Сютню башын джалагъан къутулур, тюбюн ичген тутулур.
  • Ач къалгъандан, кеч къалгъан къолай.
  • Тёрдеги кюлсе, эшикдеги ышарыр.
  • Зар адам ашынгы ашар, кесинги сатар.
  • Ойнай-ойнай кёз чыгъар.
  • Аджал соруб келмез, келсе, къайтыб кетмез.
  • Къартны бурнун сюрт да, оноугъа тут.

 

Страницы: 1 2 3 4 След.
RSS
Аммачыкъ09 - 06.08 )))))))))))
 
именно эта дата 06.09. черт нает какого года стала тем самым днем када на питер обрушилось чудо-юдо . короче , вы тут поздравляйте ,а я потом полюбуюсь и подпишусь )))))))
 
поздравляю, тезка!!))))) :smt127 :smt127 :smt127 всего-всего тебе хорошего и приятного в день рождения и не только))))) и, конечно, побольше всяких-разных "тапочек" :smt127 :smt127 :smt127
 
Еще один львенок в наших рядах :smt038 :smt003 Туугъан кюнюн бла алгъышлайма))))) :smt127 :smt127 :smt127 Красоты...нежности....любви....и пусть все будет так, как ты захочешь!!!))) :smt031 :smt006 А энто тебе подарки :smt003 :smt003 :smt003 [img:03143915fe]http://s59.radikal.ru/i163/0808/5a/1d3ee3e98313.jpg[/img:03143915fe] [img:03143915fe]http://s43.radikal.ru/i101/0808/bf/9597865eae71.jpg[/img:03143915fe]
 
[img:f4a2d31081]http://s41.radikal.ru/i093/0808/a3/2e56213cbfa7.jpg[/img:f4a2d31081] Пусть беззаботно жизнь идет,Легко, как бабочки полет. Пусть радость каждый день несет,Пусть тебе во всем везет. [img:f4a2d31081]http://s41.radikal.ru/i093/0808/2f/3ddc3f68aebe.jpg[/img:f4a2d31081] расти бооооольшой на радость родителям и нам :smt121 [img:f4a2d31081]http://s50.radikal.ru/i127/0808/98/5c994bacf5b3.jpg[/img:f4a2d31081] по-з-д-ра-в-ляю :smt127
 
амма...туудум дейсе сора..не?))))да тапочкаларынгы джаны ючюн..заманында бир хапар берсенг эди уа...))) Аллах насыб, къууанч, саулукъ ичинде джашатсын... джашау джолунг тюз болсун...бу джол да...Аллах абындырмасын... абынганынг болса уа...абынган джеринг джумушакъ болсун... хаман ышаргъанлай... алнынга чыгъар къыйынлыкъланы юсю бла атларча бол...не муратынг бар эсе... толгъанларын кер...)) энтда джюз джылны... бу кюн...сенге алгъыш этилирча этсин...Аллах....
 
С днём рождения!!!!!!!!!!!!!!!! Аллах насыб берсин!!!! [img:e9b5f7a7da]http://s46.radikal.ru/i113/0808/ee/2977223b5352.jpg[/img:e9b5f7a7da]
 
[img:d0de8206e8]http://s60.radikal.ru/i168/0808/c9/3faa6a778248.jpg[/img:d0de8206e8] [b:d0de8206e8] [color=violet:d0de8206e8][size=24:d0de8206e8]с праздником!!! Пусть взгляд в небо, дела-в гору, душа к свету!))) Насыблы бол)))[/size:d0de8206e8][/color:d0de8206e8][/b:d0de8206e8]
 
ой ничего себе, как неожиданно)))) [b:adfaaf44f3]Marine[/b:adfaaf44f3], [b:adfaaf44f3]Добрый инопланетянин)))[/b:adfaaf44f3], [b:adfaaf44f3]zuuu[/b:adfaaf44f3], [b:adfaaf44f3]Айшат[/b:adfaaf44f3], [b:adfaaf44f3]Олимпиада[/b:adfaaf44f3], девочки огромное сау болугуз, и про тапочки не забыли, очень приятненько)))) :smt007 :smt122 [b:adfaaf44f3]аааа[/b:adfaaf44f3], Сау бол, Аллах разы болсун...))) [b:adfaaf44f3]MOZG.spb[/b:adfaaf44f3], друх с балшой буквы, сенге да сау бол)))
 
[b:31291b1c93]ammachik09Malika[/b:31291b1c93], стока красоты тебе понадорили тут что самому бабой захотелось стать на денек-другой )))))
 
[size=18:7b08d4fb02][color=blue:7b08d4fb02]Маринка, лови и от мну подарочеГ[/color:7b08d4fb02][/size:7b08d4fb02] :smt122 [color=blue:7b08d4fb02]Улыбнись Если дождь за окном не кончается Улыбнись Если что-то не получается Улыбнись Если счастье за тучами спряталось Улыбнись Если даже душа поцарапалась Улыбнись И увидишь - тогда все изменится Улыбнись Дождь пройдет и земля в свет оденется Улыбнись И печаль стороною пройдет Улыбнись И тогда душа заживет [/color:7b08d4fb02] [img:7b08d4fb02]http://www.lota.ru/cards/42-1648.gif[/img:7b08d4fb02]
 
[b:19c2038169]ammachik09Malika[/b:19c2038169], Маринка, с прошедшим тебя праздником, с Днём Рождения!!!)))))))) :smt127 :smt127 :smt127 :smt127 :smt127 как всегда- с опозданием... :smt122 прости пожалуйста...)))) :smt121 Пусть будет полон счастьем дом В котором ты живёшь, Пусть будет чист и ясен путь Которым ты идешь. Удача, спутницей твоей Пусть станет навсегда, И жизненный осветит путь Счастливая звезда! :smt006 :smt127 :smt127 :smt127
 
спасибо [b:b3b4babfb7]ne angel[/b:b3b4babfb7], [b:b3b4babfb7]Сухарик[/b:b3b4babfb7], за столь добрые поздравления!!))
 
[b:ce6d39e53d]MOZG.spb[/b:ce6d39e53d],
Цитата
бабой захотелось стать на денек-другой )))))
вот нет слов, одни эмоции... даже незнаю какой смайлик на это поставить....
 
С Днем Варенья, Марина!) Хорошего настроения и чудовищного везения!) [img:f14822180f]http://media.aplus.by/uploads/posts/1204835202_g.jpg[/img:f14822180f]
 
[b:111bbb0c11]ammachik09Malika[/b:111bbb0c11], с опозданием, но присоединяюсь ко всему вышесказанному!)))
 
:smt127 [color=blue:ca35d33946][b:ca35d33946]ЖЕЛАЮ БЛАГОСКЛОННОСТИ ВСЕШЫШНЕГО, НАСЫБЛЫ БОЛ!!![/b:ca35d33946][/color:ca35d33946] :smt127 [img:ca35d33946]http://mokkoufa.ru/zap/3/7.jpg[/img:ca35d33946]
 
Присоединяюсь ко всем поздравлениям! [img:f47401cdc2]http://www.farfor.su/forum/uploads/post-300-1202151452.jpg[/img:f47401cdc2]
 
Еще раз ВСЕМ БАЛШОЕ САУ БОЛУГУЗ))))
 
[b:93d70c496d]ammachik09Malika[/b:93d70c496d], Извини я тоже с опозданием)))... Присоединяюсь ко всему вышесказанному! Будь счастлива!:smt127 [img:93d70c496d]http://img105.imageshack.us/img105/3060/73642cc04687vv4.jpg[/img:93d70c496d]
 
хех...теперь все ясно...)))365 дней значит))) Аллах насыб берсин...муратларынга джет...)))алгъыш эштир...айтыр себеблеринг кеб болсун...)))) джашау джолунг тюз бол... сыйдам...джарыкъ болсун...)))Аллах абындырмасын...))) ну и конечно...много тапочек... хороших и разных...)))) узун сезню къысахсы бла...)))Аллах насыб бла саулукъ берсин...)))
 
присоединяюсь к поздровлениям! куанчъбла игиликътен Аллах аиръмасын!
 
Поздравляю, мастер актуального литературного жанра))))) удачи во всех начинаниях и успеха во всех завершениях!:))) и...приятного праздника! :smt127
 
[b:53422d03e6]аааа[/b:53422d03e6], [b:53422d03e6]kub-rub09[/b:53422d03e6], джашла сау болугуз..)) Аллах разы болсун... [b:53422d03e6]Фортуна Фиделя[/b:53422d03e6],
Цитата
мастер актуального литературного жанра)))))
если бы не скобки в конце в себя поверилабы)))) спасибо за поздравления)))
 
[b:7c208d8849]09Malika[/b:7c208d8849], [size=18:7c208d8849] [color=darkblue:7c208d8849][i:7c208d8849]одна из самых моих любимых "негритятушек")))))))))) С днем рожденья! Индивидуальность,вещь тонкая...и она в тебе очень яркая. Могу только пожелать и дальше оставаться самой собой. А ещё кучу всяких всякостей,которые тебе понадобятся на ближайшие сто лет)))) Здоровья,счастья,любви,радости,успеха и ещё много всего,что сама пожелаешь))))))))[/i:7c208d8849][/color:7c208d8849][/size:7c208d8849] [img:7c208d8849]http://img0.liveinternet.ru/images/attach/c/0/38/664/38664429_Siniy_buket.jpg[/img:7c208d8849]
 
[b:7b08874420]09Malika[/b:7b08874420], ой, скобки по привычке!)))))))) читай без них))))))))))
Страницы: 1 2 3 4 След.
Читают тему (гостей: 7)

 

Написать нам