Расширенный поиск
25 Июня  2026 года
Логин: Регистрация
Пароль: Забыли пароль?
  • Кёб къычыргъандан – къоркъма, тынч олтургъандан – къоркъ.
  • Кесинг сынамагъан затны, адамгъа буюрма.
  • Баланы адам этген анады.
  • Эринчекни эр алмаз, эр алса да, кёл салмаз, кёл салса да, кёб бармаз!
  • Аууздан келген, къолдан келсе, ким да патчах болур эди.
  • Таукел къуру къалмаз.
  • Ойнай билмеген, оюн бузар.
  • Къанны къан бла джуума, аманны аман бла къуума.
  • Орну джокъну – сыйы джокъ.
  • Айтылгъан буйрукъ, сёгюлмез
  • Айран ичген – къутулду, джугъусун джалагъан – тутулду.
  • Эшекге миннген – биринчи айыб, андан джыгъылгъан – экинчи айыб.
  • Иги болса, тамадама – махтау, аман болса, меннге – айыб.
  • Таш бла ургъанны, аш бла ур.
  • Джарлыны тону джаз битер.
  • Башы джабылгъан челекге, кир тюшмез.
  • Тенгни тенглиги джашай барсанг билинир.
  • Рысхы – сют юсюнде кёмюк кибикди.
  • Болджал ишни бёрю ашар.
  • Сагъыш – къартлыкъгъа сюйюмчю.
  • Таякъ этден ётер, тил сюекден ётер.
  • Джукъу тёшек сайламайды.
  • Ариу сёз – джаннга азыкъ, аман сёз – башха къазыкъ.
  • Окъдан джара эртде-кеч болса да бителир, сёз джара, ёмюрге къалыр.
  • Ойнаб айтсанг да, эслеб айт.
  • Къар – келтирди, суу – элтди.
  • Къонакъны къачан кетерин сорма, къачан келлигин сор.
  • Сууда джау джокъ, кёб сёзде магъана джокъ.
  • Тюз сёз баргъан сууну тыяр.
  • Къулакъдан эсе, кёзге ышан.
  • Дуния малгъа сатылма, кесингден телиге къатылма.
  • Агъач – джерни чырайы, кийим – эрни чырайы.
  • Ашхы тенг джолгъа салыр, аман тенг джолдан тайдырыр.
  • Кимни – тили, тиши онглу, кимни – къолу, иши онглу.
  • Ишленмеген джаш – джюгенсиз ат, ишленмеген къыз – тузсуз хант.
  • Шапа кёб болса, аш татымсыз болур.
  • Эл тойса, тоймагъан, эл къойса, къоймагъан.
  • Сютню башын джалагъан къутулур, тюбюн ичген тутулур.
  • Джашынгы кесинг юретмесенг, джашау юретир.
  • Эри аманны, къатыны – аман.
  • Юйюнгден чыкъдынг – кюнюнгден чыкъдынг.
  • Эм уллу байлыкъ – джан саулукъ.
  • Иги бла джюрюсенг, джетерсе муратынга, аман бла джюрюсенг, къалырса уятха.
  • Адамны джюреги нени кёрюрге сюйсе, кёзю да аны кёрюрге ёч болады.
  • Джаш къарыу бла кючлю, къарт акъыл бла кючлю.
  • Тешигини къатында, чычхан да батыр болур.
  • Джыйырма къойну юч джыйырма эбзе кюте эди.
  • Намыс сатылыб алынмайды.
  • Аманнга игилик этсенг, юйюнге сау бармазса.
  • Ичимден чыкъды хата, къайры барайым сата?
Страницы: 1 2 3 4 5 След.
cheLOVEchek, Аминка, поздравляяяяяем :)
 
Аминка, золотой чеЛОВЕчек, поздравляю Тебя с Днем Рождения...
Внимательная, ласковая, заботливая, очень нежная и безумно талантливая!!!!
Я уверена, Эльба оценит Твои способности, ты только пиши...Ведь у тебя такие красивые стихи и не менее красивая проза

Успехов тебе во всем, удачи,пусть мечты сбудутся!!

Пусть все доброе, хорошее и светлое, что есть на земле- будет у тебя!!
Пусть дорога жизни Твоей будет длинной и красивой!!!
И пусть сказки..сбываются



 
Поздравляю,ариу къызчыкъ!!!!!!!!!!!!!!!!!!Эм насыблыладан бол!Аллах сюйген адамларынгдан айырмасын!!!!Узакъ ёмюрлю,иманлы,саулукълу бол!
 
А ну и ,конечно же ,принца на белом "Мерсе"))))
 
Сибирского тебе здоровья, Кавказского долголетия и Индийской любви!!)) Алгъышлайма!!!!
 
Внимательная, ласковая, заботливая, очень нежная и безумно талантливая!!!!Я уверена, Эльба оценит Твои способности, ты только пиши...Ведь у тебя такие красивые стихи и не менее красивая проза
и я и я такого мнения!))
Насыблы бол, Аминкачыкъ!
Бютеу муратларынг толсунла!
Джашауунг да къуру да къууанч кюнледен, насыбдан толсун!

 

Поздравляю!!!!)))Будь счастлива!!!!)))
 
поздравляю лапочка)) будь самой счастливой
 
Поздравляю))Насыплы бол))))
 
оо, кесибизни адамчыкъ)))
Алгъыщлайма) кеб джаша
 
Поздравляю красавица
 
Аминка насыблычыкъ бол, этген муратларынга джет, джашауунг кесинг сюйгенча болсун!!!






 
Ангелокчукъ и Рамла вы меня переоценили...))
Ангелок Мой золтой крылатый дружочек, спасибо тебе за добрые слова...
Да ниспошлет Аллах тебе всех благ и добра...

Treasure Сау бол, моя юмористка.....))я про вчерашнее вспомнила )))П.С. о самом главном то не забыла...)))

Мотылек Спасибо ...все взаимно ...

Рамла Фотеееечкаааа, сау бол, джаным, Аллах чексиз насыб берсин сеннге да...

ЛЕДИ МЕЛИАН Анняяяяякааа, сау бол от души, къууннганлай джаша......

фирстовна спасибо, моя дорогаяяяяяяяяяяя, и тебе счастья...

бездушный кролик спасибо большое.........

karach кесибизни адамчыкъ)))
)))))еще бы...))) сау бол...сен да Аллахдан къууан....

OAE Dubai.........шпасииииииииибки, ООм.....

Игичик Ути Игичигим, сау бол......Радости всегда и добрааааа.....
 
Присоединяюсь к поздравлениям!!! счастлива будь!!
 
Амийка, алгъшлайма!
Джер юсюнде эм насыблы адамланы санларына къошулурча этсин сени Аллаху Тагъаля! Саулукълу бол! Иманынг къаты боллсун! Хар не этген иги муратларынг толсунла къысха заманны ичинде!
Аллах сюиген адамларынгы ышыкъларындан айырмасын кёб джылланы узагъына! Джашауда тыиыншлы орнунгу табыб, миллетибизни атын иги бал аитдырырча къызланы бири бол! Кесинг, эт адамларынг сюйгенча бир къыз болуб, аякъ орунлу бол джашауда!
Ёмюрюнг узакъ болсун, аджалынг аджашсын, насблы бол!

Саугъагъа джырчыкъ, сюйюб тынгыларса, деб ышанама
 
Ой, я опоздала, да?
Аминка, поздравляю тебя! Краса и умничка наша!



Муратларынга джет.



Эм насыблычыкъ бол!

 
Туугъан кюнюнг бла алгъышлайма!!!! Узакъ емюрлю бол, этген муратларынга жет!!!!!!!!!
 
Аминка... человечк мой дорогой))
Аллах насыблычыкъ этсин сени!!!
Джюрегингде болгъан ашхы муратларынг барыда толсунла!!!!

Джашауунг кесинг сюйгенча ариу,кирсиз,къууанчдан толу болсун!!!
...прости,что припозднилась.......




 
C днем рождения, счастья, здоровья, исполнения желаний!!

П.С. столько красивых слов, хотелось бы увидеть фото именинницы
 
Dalila
Да да)))))чето мы отстали от жизни)))))))))
 
бездушный кролик
партнер, надо привести базу в порядок))) призови Ангелок к порядку
 
Dalila
Надо надо)))))а то здесь столько свежей крови)))))))))))
 
бездушный кролик
даю вам неделю срока))))))))))))) и отчет на стол
 
бездушный кролик
Dalila
 
Рамла
картын салчы былайгъа аминяйканы))))мы тоже хотим смотреть)))
 
бездушный кролик
бир иги къызчыкъды, врач къызчыкъ, ариучукъ, кесчигида халисида)) картын а...менида холостой къарнашларым бардыла
 
Рамла
Вот так всегда игилени для своих))))))))))))))
 
а...менида холостой къарнашларым бардыла ??????

насыплы бол кеб джаша. муратларынга джет.
 
969
а...менида холостой къарнашларым бардыла ??????


Керти да ариучукъ, кесчиги да бир игичик
 
Игичик
чыртда бир кюлюр зат кермейме...
 
969
Къойдум
Страницы: 1 2 3 4 5 След.
Читают тему (гостей: 1)

Форум  Мобильный | Стационарный