Расширенный поиск
24 Июня  2026 года
Логин: Регистрация
Пароль: Забыли пароль?
  • Ойнай билмеген, уруб къачар.
  • Рысхы джалгъанды: келген да этер, кетген да этер.
  • Къазанчы аман болса, къазаны къайнамаз.
  • Терслик кетер, тюзлюк джетер.
  • Ач, тоймам, дейди, тойгъан, ач болмам, дейди.
  • Джети тилни билген джети кишиди.
  • Кёзюнде тереги болгъан, чёбю болгъаннга кюле эди.
  • Акъылсызны джууукъгъа алма, акъыллыны кенгнге салма.
  • Окъ къызбайны джокълайды.
  • Ат басханны джер билед.
  • Аллахдан тилесенг, кёб тиле.
  • Иги сеники эсе да, сюйген кесимикин этеме.
  • Хунаны тюбюн къазсанг, юсюнге ауар.
  • Ана кёлю – балада, бала кёлю – талада.
  • Экиндини кеч къылсанг, чабыб джетер ашхам.
  • Ач келгенни – тойдур, кеч келгенни – къондур.
  • Къошда джокъгъа – юлюш джокъ.
  • Татлы сёз – балдан татлы.
  • Ашха уста, юйюнде болсун
  • Сютню башын джалагъан къутулур, тюбюн ичген тутулур.
  • Бал – татлы, балдан да бала – татлы.
  • Бастасын ашагъан, хантусун да ичер.
  • Таукелге нюр джауар.
  • Джетген къыз джерли эшекни танымаз.
  • Ач къарным, тынч къулагъым.
  • Башсыз урчукъ тюзюне айланмаз.
  • Адамны аты башхача, акъылы да башхады.
  • Эрине къаргъыш этген къатын, эрнин къабар.
  • Насыблыны баласы кюн кюнден да баш болур, насыбсызны баласы, кюн кюнден да джаш болур.
  • Сабий болмагъан джерде, мёлек болмаз.
  • Мухарны эси – ашарыкъда.
  • Ишлерге уял да, ашаргъа табма.
  • Эл тойса, тоймагъан, эл къойса, къоймагъан.
  • Арбаз сайлама да, хоншу сайла.
  • Иги джашны ышаны – аз сёлешиб, кёб тынгылар.
  • Аман адам этегингден тутса, кес да къач.
  • Суу ичген шауданынга тюкюрме.
  • Тенгинг джокъ эсе – изле, бар эсе – сакъла!
  • Тёзген – тёш ашар!
  • Тили узунну, намысы – къысха.
  • Джерни букъусу кёкге къонмаз.
  • Тешигини къатында, чычхан да батыр болур.
  • Ашхы атаны – джашы ашхы, ашхы ананы – къызы ашхы.
  • Алтыннга тот къонмаз.
  • Гыдай эчки суугъа къараб, мюйюзле кёрмесе, джашма алкъын, дегенди.
  • Айран ичген – къутулду, джугъусун джалагъан – тутулду.
  • Бир абыннган – минг сюрюнюр.
  • Джаш болсун, къыз болсун, акъылы, саны тюз болсун.
  • Баргъанынга кёре болур келгенинг.
  • Aдам боллукъ, сыфатындан белгили.
Страницы: 1 2 3 4 5 ... 10 След.
ПРОШУ ПРОЩЕНИЯ..., )))тема не про свадьбы)))) я об даже не подумала)))
 
:гоккачыкъ: Я прошу ПРОЩЕНИЯ,
У всех своих родных,
У всех друзей и близких
И даже у чужих.
Может я обидела ,
Словом или делом.
Может быть молчанием,
Кого-то я задела.
Все мы ошибаемся, умеем обижать.
Но я, хочу покаяться , ведь Бог велел прощать...




Давайте , будем просить друг у друга прощение...
Разылыкъ...
 
Разы болугъуз!
 
Просить прощения нужно глядя в глаза, а не рисуясь.
 
Извините, но и отношения выяснять тоже не здесь надо. Найдите друг друга и и глядя в глаза...
 
Nasib&Namis, бек таб тема ачханса. Бизни адамларыбызны ичинде бир бирин аяй билгенибиз азды арт кёзюуде. Хар ким меннге къалай таб эсе алай деди, ол башхала уа баш тёбен болсала болсунла. Кеси ичигибизге айланыб, мен къаллайма, кимге не игилик, неуа аманлыкъ этмегенме дей сагъыш эте билмеклик уллу затды, керек затды. Хар бош зат ючюн да кёлкъалды болмазгъа кюреширге, юренирге керекбиз.
Цитата
Nasib&Namis пишет:
Разы болугъуз!
сеннге уа разыбыз (неда мен разыма), ариу сёлешгенден, адебден, намысдан башха джукъ алай кёрмейбиз. Аллах разы болсун бу форумда таб джюрютгенин ючюн кесинги, юлгю болгъанынг ючюн.

Мен да разылыкъ тилейме, меннге да разы болугъуз!))
 
Тылмач,
Сау болугъуз! !!!!!
Аллах разы болсун сизге да!!!
Къуру ана тилде джазгъаныгъыз бла да къууандырасыз бизни!!!
Хыйныгъа затха мен алай ийнанмаучанма... алай а форумубузгъа аллай бир зат этилмеген эсе мен билмейме... огъесе иш биздемиди...
Сагъыш этгеглей турама арт кёзюуде бунда болгъан затлагъа...
Мен бу фонду кеси аллыма табханма...
Журналны юсюнде адресин джазыб интернетге...
Ма андан бери хар-кимни башын къандырама бунда... бир юйленигиз....узайтмагъыз бу ишни деб ))))
Аны барын да айтханым..бек къыйналама кеси кесибизни ичинде не юлешгенибизни англамай бир-бирибиз бла кюрешиб турсакъ...
 
Nasib&Namis, тюз айтасыз, артыкъсыз да иши башы джарашыб тургъан, болуму да болгъан адам нек юйленмез, нек узатыб бу джумушну англагъан къыйынды.

Цитата
Nasib&Namis пишет:
Аны барын да айтханым..бек къыйналама кеси кесибизни ичинде не юлешгенибизни англамай бир-бирибиз бла кюрешиб турсакъ
муну англагъан да къыйынды, хоу, тохтаусуз бир затла юлешмей джашаялмагъанча кёрюнедиле бир къауумла.

Не этерикбиз, болумубуз, къарыуубуз джетгенибизча бир тюз затланы айтыргъа, юлгю бла кёргюзтюрге кюреширге керекбиз.

Бу джаны, юлгю кёргюзтесиз, къуру кеси сагъышы этгенледен болмагъаныгъыз сизни джазыуларыгъызда кёрюнеди, сёз джокъ!
 
Файгъамбарны ( салаЛЛаху галейхи уасаллям) сыйлы хадисинде айтылады
: Адамны туудукьлары аджашыучудула,
Аджашханланы эм сыйлылары разылыкъ тилегенле ( екюне билгенле)
Изменено: Azamat - 18.12.2015 10:37:19
 
:нулаадно:
 
насыб спасибо что открыл такую тему,давно хотел попросить у всех прощения не знал как..Простите аланла кого обидел простите и не поминайте лихом как говорят..особенно девочки..много грубил и был дерзким..вощем непавильно поступал :sorry:
будьте счастливы все!!!!!
 
 
alan111,я прощаю)))ты тоже прости))
Религиозность – это не только нахождение в мечети, но и хорошие взаимоотношения с людьми и благой нрав. Вот на эти качества должна обратить внимание молодежь при выборе второй половинки.
 
Если я правильно поняла, тот кто не получил РАЗЫЛЫКЪ...ПРОЩЕНИЕ... ОБИДЕВ КОГО-ТО ...КОГДА-ТО - ТОТ В РАЙ НЕ ПОПАДАЕТ. ... ФИЛЬМ ТУРЕЦКИЙ СМОТРЕЛА... ЛИСТ ПАДАЛ НА ЗЕМЛЮ... И ЧЕЛОВЕК В БЕЛОЙ ОДЕЖДЕ-ДЖАБРАИЛЬ ГОВОРИЛ... ЧЕРЕЗ 4 часа ты умрёшь,попроси прощение у всех,кого обидел или исправь то,что ты неправильно сделал ...
Алай сагъышландырадыла ол кинону сериялары...
 
alan111,
Прощаем... !
Спасибо! И тебе огромного счастья!
 
А что нам мешает сказать слова ''прости'' '' извини '' ''разы бол'' в самый нужный момент..в тот самый момент...в момент ''удара''?! ...гордость , наверное... что же ещё...
 
Ну как говорится в пословице. ..лучше поздно,чем никогда...бете лэйт ве неве))
 
Немного тезисно буду вести свою речь, не будьте суровы.
Приходилось заниматься разными вещями, реклама, копирайт, менеджмент, дизайн... бывало бил баклуши. Есть у меня одна особенность, чрезмерная наблюдательность и сравнение деталей. Время от времени делаю дизайн визиток, в нынешнее время встречают, как и раньше, по одёжке, но проважают по визитке. Каждому делаешь индивидуально, просто и со вкусом... Только, не къарачалыгъа!!! Тут нужно все, притом с маштабом максимального пикселя! Одним словом, чем сложнее, тем лучше, и горы подавай, что бы все цветы радуги, и объемнейшие буквы... Это я к чему, разве много надо, попросить прощение? Это намного приятнее, когда делаешь искренне, пусть будет всего то "прости". Мне, так же кажеться, что нужно усложнить, требуеться предыистория, значимая завуалированность.. Это присудствует у нас.
Разы болугъуз.
 
Аллах разы болсун!
 
Прошу у всех прощения! :гыы: ))))))))

До новых встреч в эфире :гоккачыкъ:

Шкафчик закрывается ))))))))
 
Цитата
Гъость [в_шкафу] пишет:
Прошу у всех прощения! ))))))))

До новых встреч в эфире

Шкафчик закрывается ))))))))
Это было ожидаемо. Вот, негодный мальчишка, попадись ты мне! :недибучот:
Лучше орел в небе, чем попугай под каблуком!
 
Цитата
Katik пишет:
Это было ожидаемо. Вот, негодный мальчишка, попадись ты мне!
Загрузка плеера


https://youtu.be/Ey-cxKMcujk

Ток я вышел и ты сразу раздухарился?)))))) Это тебе от Учителя)))))))) Развесил уши))))) уахахахахаха))))))))) :lol:
 
Сизни диалогларыгъызгъа кюле джашдан джаш болуб барама)))) но как быть с морщинками от смеха)))))))))))
Гъость [в_шкафу],Katik,
 
Nasib&Namis, главное, помолодела, морщиналагъа да бир Аллах айтхан болур))

Цитата
Гъость [в_шкафу] пишет:
Цитата
Katik пишет:
Это было ожидаемо. Вот, негодный мальчишка, попадись ты мне!
https://youtu.be/Ey-cxKMcujk

Ток я вышел и ты сразу раздухарился?)))))) Это тебе от Учителя)))))))) Развесил уши))))) уахахахахаха)))))))))
))) Кролик айтханлай, Кот за дверь - мыши в пляс)))
Лучше орел в небе, чем попугай под каблуком!
 
Цитата
Nasib&Namis пишет:
Сизни диалогларыгъызгъа кюле джашдан джаш болуб барама)))) но как быть с морщинками от смеха)))))))))))
Гъость [в_шкафу] , Katik ,
Есть верное средство))))))))))

 
Цитата
Гъость [в_шкафу] пишет:
Цитата
Nasib&Namis пишет:
Сизни диалогларыгъызгъа кюле джашдан джаш болуб барама)))) но как быть с морщинками от смеха)))))))))))
Гъость [в_шкафу] , Katik ,
Есть верное средство))))))))))

Лишь бы она теперь эту фотку себе на аватарку не поставила))) "Это подарок Гостя" - деб))))
Лучше орел в небе, чем попугай под каблуком!
 
Цитата

Katik пишет:
ЦитатаГъость [в_шкафу] пишет:
Цитата Nasib&Namis пишет:
Сизни диалогларыгъызгъа кюле джашдан джаш болуб барама)))) но как быть с морщинками от смеха)))))))))))
Гъость [в_шкафу] , Katik ,
Есть верное средство))))))))))


Лишь бы она теперь эту фотку себе на аватарку не поставила))) "Это подарок Гостя" - деб))))

😂😂😂😂
Ёлтюрдюгюз))))))))))
 
 
Цитата
Nasib&Namis пишет:
😂😂😂😂
Ёлтюрдюгюз))))))))))
Ну эт ничо, Катик тебя оживит))))))) У него не только схемы анкерных болтов и распила фанер)))))) Вот:





Испей живой водицы ))))))) :lol:
 
Цитата
Гъость [в_шкафу] пишет:
Цитата
Nasib&Namis пишет:
😂😂😂😂
Ёлтюрдюгюз))))))))))
Ну эт ничо, Катик тебя оживит))))))) У него не только схемы анкерных болтов и распила фанер)))))) Вот:





Испей живой водицы )))))))
Это установка для электролиза воды))) У нас на работе есть такая - производства фирмы "Сименс")) Так что, живой водицы всем хватит)))
Лучше орел в небе, чем попугай под каблуком!
 
Цитата
Katik пишет:
Это установка для электролиза воды))) У нас на работе есть такая - производства фирмы "Сименс")) Так что, живой водицы всем хватит)))
Nasib&Namis, вот видишь, а я тебя предупреждал! )))))))
 
Что интересно, из этого электролизера выходит не просто живая, а хыйны этильген вода))) После этой воды сразу женятся / замуж выходят)))
Лучше орел в небе, чем попугай под каблуком!
 
Катик,тащи эту воду на форум))))
Можно было бы и подзаработать...но мы так ...чачарбыз бу интернетге чёгюб женится этерге унамай тургъанлагъа)))
Бир шышачыкъны кесинге къоярса, охо?!))
Страницы: 1 2 3 4 5 ... 10 След.
Читают тему (гостей: 1)

Форум  Мобильный | Стационарный