Войти на сайт
24 Июня  2026 года

 

  • Ашаса, ашамаса да, бёрюню ауузу – къан.
  • Ана къолу ачытмаз.
  • Баланы адам этген анады.
  • Ким бла джюрюсенг, аны кёзю бла кёрюнюрсе.
  • Башынга джетмегенни сорма.
  • Акъыл бла адеб эгизледиле.
  • Кимни – тили, тиши онглу, кимни – къолу, иши онглу.
  • Джылыгъа джылан илешир.
  • Болджал ишни бёрю ашар.
  • Эте билген, этген этеди, эте билмеген, юретген этеди!
  • Насыблы элин сюер, насыбсыз кесин сюер.
  • Насыб бютеу халкъны юлюшюдю.
  • Джарлыны тону джаз битер.
  • Ач да бол, токъ да бол – намысынга бек бол.
  • Миллетни бойну – базыкъ, аны бла кюрешген – джазыкъ.
  • Иги джашны ышаны – аз сёлешиб, кёб тынгылар.
  • Гитче джилтин уллу элни джандырыр.
  • Ёлген аслан – сау чычхан.
  • Джашынгы кесинг юретмесенг, джашау юретир.
  • Насыблыны баласы кюн кюнден да баш болур, насыбсызны баласы, кюн кюнден да джаш болур.
  • Къолу уллу – асыу, аягъы уллу – джарсыу.
  • Кенгеш болса, уруш болмаз.
  • Джогъун бар этген, барын бал этген.
  • Ач, тоймам, дейди, тойгъан, ач болмам, дейди.
  • Кирсизни – саны таза, халалны – къаны таза.
  • Къатыны харакетли болса, эри къымсыз болур.
  • Айтылгъан буйрукъ, сёгюлмез
  • Ач – эснер, ат – кишнер.
  • Джахил болса анасы, не билликди баласы?
  • Къонакъ аман болса, къонакъбай джунчур
  • Тойгъан антын унутур.
  • Джашны джигитлиги сорулур, къызны джигерлиги сорулур.
  • Ашатыргъа иш – ашхы, ишлетирге аш – ашхы.
  • Эл ауузу – элия.
  • Тойгъан джерге джети къайт.
  • Чомарт къонакъ юй иесин сыйлар.
  • Къазанчы аман болса, къазаны къайнамаз.
  • Термилгенинги табмазса, кюлгенинге тюберсе.
  • Этим кетсе да, сюегим къалыр.
  • Халкъны юйю – туугъан джери.
  • Орундукъ тюбюнде атылсам да, орта джиликме, де да айлан.
  • Таукел къуру къалмаз.
  • Аллахха ийнаннган кишини, Аллах онгдурур ишин.
  • Тай асырагъан, атха минер.
  • Хата – гитчеден.
  • Адебсиз адам – джюгенсиз ат.
  • Уруну арты – къуру.
  • Сагъыш – къартлыкъгъа сюйюмчю.
  • Тынгылагъан тынгы бузар.
  • Ётюрюкчюню шагъаты – къатында.

 

Страницы: 1
RSS
ПЕРСОНА L - МАРАТ МИРЗОЕВ, он же SANSEI
 
[img:9981d2d7f1]http://s47.radikal.ru/i116/1010/d0/cd9775cea348.png[/img:9981d2d7f1]

Уважаемые Эльбрусоиды, Форумчане, Чатлане и гости фонда Эльбрусоид!
Команда [b:9981d2d7f1]Первого Эльбовского[/b:9981d2d7f1] представляет!
---------------------> [b:9981d2d7f1]Персона L[/b:9981d2d7f1] <---------------------

Сегодня у нас в гостях, хореограф-постановщик, Заслуженный артист республики Ингушетия- [b:9981d2d7f1]Марат Мирзоев[/b:9981d2d7f1], он же [b:9981d2d7f1]sansei [/b:9981d2d7f1]
[img:9981d2d7f1]http://s013.radikal.ru/i325/1101/a0/a13d4579c991.jpg[/img:9981d2d7f1]

Пользуясь случаем, команда [b:9981d2d7f1]ПЕРВОГО ЭЛЬБОВСКОГО[/b:9981d2d7f1] поздравляет Марата и Лейлю с рождением дочурки. Жашагъан жанчыкъ болсун! :smt127 :smt127 :smt127
Мы очень сильно хотели выпустить программу с Маратом к рождению дочки, но по техническим причинам у нас такой возможности не оказалось, но тем не менее этот выспуск в честь новорожденной.

В общем не будем вас долго утомлять своей долгой писаниной, тем более все то, что хочется написать про нашего гостя уже есть в самом эфире.

От вас дорогие товарищи, мы ждем рецензий, пожеланий, обсуждение гостя и.т.п.
Рады сообщить Вам о том, что нас теперь можно смотреть в [img:9981d2d7f1]http://forum.dom.shareman.tv/forum/images/forum/ico_clan_hd.gif[/img:9981d2d7f1]
Пожалуй начнем.

Итак, все камеры готовы:

[img:9981d2d7f1]http://s10.rimg.info/4f0c983e60b9662e3463e7c7bd92716d.gif[/img:9981d2d7f1] [img:9981d2d7f1]http://s10.rimg.info/4f0c983e60b9662e3463e7c7bd92716d.gif[/img:9981d2d7f1] [img:9981d2d7f1]http://s10.rimg.info/4f0c983e60b9662e3463e7c7bd92716d.gif[/img:9981d2d7f1]

громогласный [b:9981d2d7f1]МОТОР!!!![/b:9981d2d7f1]
[img:9981d2d7f1]http://s5.rimg.info/ed2ac0897b3c164a94edf62fb7d57ab0.gif[/img:9981d2d7f1]

[b:9981d2d7f1]В общем поехали:[/b:9981d2d7f1]

[b:9981d2d7f1]Часть 1[/b:9981d2d7f1]
http://www.youtube.com/watch?v=oPrPKVH16qI
[b:9981d2d7f1]Часть 2[/b:9981d2d7f1]
http://www.youtube.com/watch?v=LmwkhbSg-Zs
[b:9981d2d7f1]Часть 3[/b:9981d2d7f1]
http://www.youtube.com/watch?v=nmb0lR5bZck

[img:9981d2d7f1]http://s54.radikal.ru/i145/0911/65/b86b21aff445.jpg[/img:9981d2d7f1]
--------------[img:9981d2d7f1]http://s008.radikal.ru/i303/1011/cd/235159e899c4.png[/img:9981d2d7f1][img:9981d2d7f1]http://s009.radikal.ru/i307/1011/5f/551e88118e49.png[/img:9981d2d7f1][img:9981d2d7f1]http://s005.radikal.ru/i212/1011/5b/52326ca2494d.png[/img:9981d2d7f1]--------------
 
Как Я рада была увидеть Марата!!! :smt026 :smt023
Очень лаконичная беседа...
Очень тронуло его уважительное и *трепетное* отношение к Мутаю Ульбашеву!
Аперим, къарындашым)))
 
Очень обидно видеть только один коммент в этой теме.
 
[b:5f32bb9d08]СССР[/b:5f32bb9d08], посмотрела,наконец то! Приятный молодой человек!
Такой молодой уже двое деток!!.Жене его (к сожалению не знаю ,как зовут)отдельный респект,с артистами жить тяжело(вечно в разъездах)
Очень лаконичная беседа,присоединюсь к [b:5f32bb9d08]Piece of Happiness[/b:5f32bb9d08].
Правда мало вопросов было(( но это уже претензия к нам-форумчанам!
Команда "Персоны",как всегда на уровне! Никогда не устану вас благодарить и нахваливать! Молодцы!:smt023 спасибо вам,за то что так, близко знакомите,нас одними из самых интересных,многогранных представителей нашего народа и форумов!
з.ы.только у меня пропала картинка и звук,когда давал совет всем холостым??!Прям засада! :smt003
Страницы: 1
Читают тему (гостей: 1)

 

Написать нам