Войти на сайт
25 Июня  2026 года

 

  • Ана къойну – балагъа джандет.
  • Аманнга алтын чыдамаз.
  • Ётюрюкчюню шагъаты – къатында.
  • Ишлерге уял да, ашаргъа табма.
  • Босагъагъа джууукъ орун болса, ашыгъыб тёрге озма.
  • Бал чибинни ургъаны – ачы, балы – татлы.
  • Намыс сатылыб алынмайды.
  • Къонакъ кёб келюучю юйню, къазаны отдан тюшмез.
  • Бир абыннган – минг сюрюнюр.
  • Таш ата билмеген, башына урур.
  • Тойгъа барсанг, тоюб бар, эски тонунгу къоюб бар.
  • Къая джолда джортма, ачыкъ сёзден къоркъма.
  • Таукел адам тау тешер.
  • Олтуруб кёрюнмей эди да, ёрге туруб кёрюне эди.
  • Джангыз терек къынгыр ёсер.
  • Аууздан келген, къолдан келсе, ким да патчах болур эди.
  • Окъугъан – асыу, окъумагъан – джарсыу.
  • Ариу сёз – джаннга азыкъ, аман сёз – башха къазыкъ.
  • Джашны джигитлиги сорулур, къызны джигерлиги сорулур.
  • Къызын тута билмеген, тул этер, джашын тута билмеген, къул этер.
  • Джан саулукъ бермей, сан саулукъ бермезсе.
  • Чабар ат – джетген къыз.
  • Джырчы джырчыгъа – къарнаш.
  • Къолунгдан къуймакъ ашатсанг да, атаны борчундан къутулмазса.
  • Джаз бир кюнню джатсанг, къыш талай кюнню абынырса.
  • Уллу къашыкъ эрин джыртар.
  • Ишни аллы бла къууанма да, арты бла къууан.
  • Ишге юренсин къоллары, халкъ бла болсун джоллары.
  • Окъумагъан сокъурду, сокъур ташха абыныр!
  • Ёнгкюч къууана барыр, джылай келир.
  • Ашда – бёрю, ишде – ёлю.
  • Ётюрюкден тюбю джокъ, кёлтюрюрге джиби джокъ.
  • Мен да «сен», дейме, сен да «кесим», дейсе.
  • Тамырсыз терекге таянма – джыгъылырса.
  • Чакъырылмагъан къонакъ къачан кетерин сормаз.
  • Атынг аманнга чыкъгъандан эсе, джанынг тамагъынгдан чыкъсын.
  • Соргъан айыб тюлдю, билмеген айыбды.
  • Байлыкъ келсе, акъыл кетер.
  • Билим насыб берир, билим джолну керир.
  • Эски джаугъа ышанма.
  • Башланнган иш битер, къымылдагъан тиш тюшер.
  • Тамбла алтындан бюгюн багъыр ашхы.
  • Эки ойлашыб, бир сёлешген.
  • Рысхы джалгъанды: келген да этер, кетген да этер.
  • Элге къуллукъ этмеген, элге ие болмаз.
  • Илму – джашауну джолу.
  • Джауумдан сора, кюн кюйдюрюр, ётюрюкден сора, айыб кюйдюрюр.
  • Ауругъаннга – кийик саулукъ, джетген къызгъа – чилле джаулукъ.
  • Тыш элде солтан болгъандан эсе, кесинги элде олтан болгъан игиди!
  • Уруну арты – къуру.

 

Страницы: 1
RSS
ПЕРСОНА L - МАРАТ МИРЗОЕВ, он же SANSEI
 
[img:9981d2d7f1]http://s47.radikal.ru/i116/1010/d0/cd9775cea348.png[/img:9981d2d7f1]

Уважаемые Эльбрусоиды, Форумчане, Чатлане и гости фонда Эльбрусоид!
Команда [b:9981d2d7f1]Первого Эльбовского[/b:9981d2d7f1] представляет!
---------------------> [b:9981d2d7f1]Персона L[/b:9981d2d7f1] <---------------------

Сегодня у нас в гостях, хореограф-постановщик, Заслуженный артист республики Ингушетия- [b:9981d2d7f1]Марат Мирзоев[/b:9981d2d7f1], он же [b:9981d2d7f1]sansei [/b:9981d2d7f1]
[img:9981d2d7f1]http://s013.radikal.ru/i325/1101/a0/a13d4579c991.jpg[/img:9981d2d7f1]

Пользуясь случаем, команда [b:9981d2d7f1]ПЕРВОГО ЭЛЬБОВСКОГО[/b:9981d2d7f1] поздравляет Марата и Лейлю с рождением дочурки. Жашагъан жанчыкъ болсун! :smt127 :smt127 :smt127
Мы очень сильно хотели выпустить программу с Маратом к рождению дочки, но по техническим причинам у нас такой возможности не оказалось, но тем не менее этот выспуск в честь новорожденной.

В общем не будем вас долго утомлять своей долгой писаниной, тем более все то, что хочется написать про нашего гостя уже есть в самом эфире.

От вас дорогие товарищи, мы ждем рецензий, пожеланий, обсуждение гостя и.т.п.
Рады сообщить Вам о том, что нас теперь можно смотреть в [img:9981d2d7f1]http://forum.dom.shareman.tv/forum/images/forum/ico_clan_hd.gif[/img:9981d2d7f1]
Пожалуй начнем.

Итак, все камеры готовы:

[img:9981d2d7f1]http://s10.rimg.info/4f0c983e60b9662e3463e7c7bd92716d.gif[/img:9981d2d7f1] [img:9981d2d7f1]http://s10.rimg.info/4f0c983e60b9662e3463e7c7bd92716d.gif[/img:9981d2d7f1] [img:9981d2d7f1]http://s10.rimg.info/4f0c983e60b9662e3463e7c7bd92716d.gif[/img:9981d2d7f1]

громогласный [b:9981d2d7f1]МОТОР!!!![/b:9981d2d7f1]
[img:9981d2d7f1]http://s5.rimg.info/ed2ac0897b3c164a94edf62fb7d57ab0.gif[/img:9981d2d7f1]

[b:9981d2d7f1]В общем поехали:[/b:9981d2d7f1]

[b:9981d2d7f1]Часть 1[/b:9981d2d7f1]
http://www.youtube.com/watch?v=oPrPKVH16qI
[b:9981d2d7f1]Часть 2[/b:9981d2d7f1]
http://www.youtube.com/watch?v=LmwkhbSg-Zs
[b:9981d2d7f1]Часть 3[/b:9981d2d7f1]
http://www.youtube.com/watch?v=nmb0lR5bZck

[img:9981d2d7f1]http://s54.radikal.ru/i145/0911/65/b86b21aff445.jpg[/img:9981d2d7f1]
--------------[img:9981d2d7f1]http://s008.radikal.ru/i303/1011/cd/235159e899c4.png[/img:9981d2d7f1][img:9981d2d7f1]http://s009.radikal.ru/i307/1011/5f/551e88118e49.png[/img:9981d2d7f1][img:9981d2d7f1]http://s005.radikal.ru/i212/1011/5b/52326ca2494d.png[/img:9981d2d7f1]--------------
 
Как Я рада была увидеть Марата!!! :smt026 :smt023
Очень лаконичная беседа...
Очень тронуло его уважительное и *трепетное* отношение к Мутаю Ульбашеву!
Аперим, къарындашым)))
 
Очень обидно видеть только один коммент в этой теме.
 
[b:5f32bb9d08]СССР[/b:5f32bb9d08], посмотрела,наконец то! Приятный молодой человек!
Такой молодой уже двое деток!!.Жене его (к сожалению не знаю ,как зовут)отдельный респект,с артистами жить тяжело(вечно в разъездах)
Очень лаконичная беседа,присоединюсь к [b:5f32bb9d08]Piece of Happiness[/b:5f32bb9d08].
Правда мало вопросов было(( но это уже претензия к нам-форумчанам!
Команда "Персоны",как всегда на уровне! Никогда не устану вас благодарить и нахваливать! Молодцы!:smt023 спасибо вам,за то что так, близко знакомите,нас одними из самых интересных,многогранных представителей нашего народа и форумов!
з.ы.только у меня пропала картинка и звук,когда давал совет всем холостым??!Прям засада! :smt003
Страницы: 1
Читают тему (гостей: 1)

 

Написать нам