Войти на сайт
25 Июня  2026 года

 

  • Тойгъа алгъа да барма, тойда артха да къалма.
  • Ата Джуртун танымагъан, атасын да танымаз.
  • Махтаннган къыз, тойда джукълар.
  • Къан бла кирген, джан бла чыгъар.
  • Джыланны къуйругъундан басарынг келсе, аны башы болгъанын унутма.
  • Джыйырма къойну юч джыйырма эбзе кюте эди.
  • Ачны эсинде – аш.
  • Къобан да къуру да къобханлай турмайды, адам да къуру да патчахлай турмайды.
  • Джылар джаш, атасыны сакъалы бла ойнар.
  • Юйюнг бла джау болгъандан эсе, элинг бла джау бол.
  • Ашын ашагъанынгы, башын да сыйла.
  • Адамны джюреги нени кёрюрге сюйсе, кёзю да аны кёрюрге ёч болады.
  • Телиге акъыл салгъандан эсе, ёлгеннге джан салырса.
  • Уллу суу бла уллу ауруудан башынгы сакъла.
  • Сёз сёзню айтдырыр.
  • Сыфатында болмагъаны, суратында болмаз.
  • Ёлюр джаннга, ёкюл джокъ.
  • Эр сокъур болсун, къатын тилсиз болсун.
  • Намысы джокъну – дуниясы джокъ.
  • Босагъа таш юйге кирмей эди, тыбыр таш эшикге чыкъмай эди.
  • Ёзденликни кёбю ётюрюк.
  • Тешик этген тынчды, аны джамагъан къыйынды.
  • Киштикге къанат битсе, чыпчыкъ къалмаз эди.
  • Намысы болмагъанны, сыйы болмаз.
  • Эски джаугъа ышанма.
  • Къонагъынгы артмагъын алма да, алгъышын ал.
  • Уллу атлама – абынырса, уллу къабма – къарылырса.
  • Ёгюзню мюйюзюнден тутадыла, адамны сёзюнден тутадыла.
  • Дуния малгъа сатылма, кесингден телиге къатылма.
  • Билимсиз иш бармаз.
  • Джылкъыдан – ат чыгъар, тукъумдан – джаш чыгъар.
  • Джукъу тёшек сайламайды.
  • Нарт сёз – тилни бети.
  • Телиге от эт десенг, юйюнге от салыр.
  • Адеб этмеген, адеб кёрмез.
  • Тамбла алтындан бюгюн багъыр ашхы.
  • Джеринден айырылгъан – джети джылар, джуртундан айырылгъан – ёлгюнчю джылар.
  • Биреуню къыйынлыгъы бла кесинге джол ишлеме.
  • Арпа, будай – ащды, алтын, кюмюш а – ташды.
  • Кёбню кёрген – кёб билир.
  • Ёпкелегенни ашы татлы болады.
  • Башланнган иш битер, къымылдагъан тиш тюшер.
  • Ашыкъгъан cуу, тенгизге джетмез.
  • Ашхы адам – халкъ байлыгъы, ашхы джер – джашау байлыгъы.
  • Айыбны суу бла джууалмазса.
  • Гугук кесини атын айтыб къычыргъанча, мен, мен деб нек тураса?
  • Бети къызарыучу адамны, джюреги харам болмаз.
  • Джаз бир кюнню джатсанг, къыш талай кюнню абынырса.
  • Тойгъан джерге джети къайт.
  • Хаухну атма, ёнгкючню сатма.

 

Страницы: 1
RSS
ПЕРСОНА L - МАРАТ МИРЗОЕВ, он же SANSEI
 
[img:9981d2d7f1]http://s47.radikal.ru/i116/1010/d0/cd9775cea348.png[/img:9981d2d7f1]

Уважаемые Эльбрусоиды, Форумчане, Чатлане и гости фонда Эльбрусоид!
Команда [b:9981d2d7f1]Первого Эльбовского[/b:9981d2d7f1] представляет!
---------------------> [b:9981d2d7f1]Персона L[/b:9981d2d7f1] <---------------------

Сегодня у нас в гостях, хореограф-постановщик, Заслуженный артист республики Ингушетия- [b:9981d2d7f1]Марат Мирзоев[/b:9981d2d7f1], он же [b:9981d2d7f1]sansei [/b:9981d2d7f1]
[img:9981d2d7f1]http://s013.radikal.ru/i325/1101/a0/a13d4579c991.jpg[/img:9981d2d7f1]

Пользуясь случаем, команда [b:9981d2d7f1]ПЕРВОГО ЭЛЬБОВСКОГО[/b:9981d2d7f1] поздравляет Марата и Лейлю с рождением дочурки. Жашагъан жанчыкъ болсун! :smt127 :smt127 :smt127
Мы очень сильно хотели выпустить программу с Маратом к рождению дочки, но по техническим причинам у нас такой возможности не оказалось, но тем не менее этот выспуск в честь новорожденной.

В общем не будем вас долго утомлять своей долгой писаниной, тем более все то, что хочется написать про нашего гостя уже есть в самом эфире.

От вас дорогие товарищи, мы ждем рецензий, пожеланий, обсуждение гостя и.т.п.
Рады сообщить Вам о том, что нас теперь можно смотреть в [img:9981d2d7f1]http://forum.dom.shareman.tv/forum/images/forum/ico_clan_hd.gif[/img:9981d2d7f1]
Пожалуй начнем.

Итак, все камеры готовы:

[img:9981d2d7f1]http://s10.rimg.info/4f0c983e60b9662e3463e7c7bd92716d.gif[/img:9981d2d7f1] [img:9981d2d7f1]http://s10.rimg.info/4f0c983e60b9662e3463e7c7bd92716d.gif[/img:9981d2d7f1] [img:9981d2d7f1]http://s10.rimg.info/4f0c983e60b9662e3463e7c7bd92716d.gif[/img:9981d2d7f1]

громогласный [b:9981d2d7f1]МОТОР!!!![/b:9981d2d7f1]
[img:9981d2d7f1]http://s5.rimg.info/ed2ac0897b3c164a94edf62fb7d57ab0.gif[/img:9981d2d7f1]

[b:9981d2d7f1]В общем поехали:[/b:9981d2d7f1]

[b:9981d2d7f1]Часть 1[/b:9981d2d7f1]
http://www.youtube.com/watch?v=oPrPKVH16qI
[b:9981d2d7f1]Часть 2[/b:9981d2d7f1]
http://www.youtube.com/watch?v=LmwkhbSg-Zs
[b:9981d2d7f1]Часть 3[/b:9981d2d7f1]
http://www.youtube.com/watch?v=nmb0lR5bZck

[img:9981d2d7f1]http://s54.radikal.ru/i145/0911/65/b86b21aff445.jpg[/img:9981d2d7f1]
--------------[img:9981d2d7f1]http://s008.radikal.ru/i303/1011/cd/235159e899c4.png[/img:9981d2d7f1][img:9981d2d7f1]http://s009.radikal.ru/i307/1011/5f/551e88118e49.png[/img:9981d2d7f1][img:9981d2d7f1]http://s005.radikal.ru/i212/1011/5b/52326ca2494d.png[/img:9981d2d7f1]--------------
 
Как Я рада была увидеть Марата!!! :smt026 :smt023
Очень лаконичная беседа...
Очень тронуло его уважительное и *трепетное* отношение к Мутаю Ульбашеву!
Аперим, къарындашым)))
 
Очень обидно видеть только один коммент в этой теме.
 
[b:5f32bb9d08]СССР[/b:5f32bb9d08], посмотрела,наконец то! Приятный молодой человек!
Такой молодой уже двое деток!!.Жене его (к сожалению не знаю ,как зовут)отдельный респект,с артистами жить тяжело(вечно в разъездах)
Очень лаконичная беседа,присоединюсь к [b:5f32bb9d08]Piece of Happiness[/b:5f32bb9d08].
Правда мало вопросов было(( но это уже претензия к нам-форумчанам!
Команда "Персоны",как всегда на уровне! Никогда не устану вас благодарить и нахваливать! Молодцы!:smt023 спасибо вам,за то что так, близко знакомите,нас одними из самых интересных,многогранных представителей нашего народа и форумов!
з.ы.только у меня пропала картинка и звук,когда давал совет всем холостым??!Прям засада! :smt003
Страницы: 1
Читают тему (гостей: 1)

 

Написать нам