Войти на сайт
25 Июня  2026 года

 

  • Тойгъа барсанг, тоюб бар, эски тонунгу къоюб бар.
  • Таякъ этден ётер, тил сюекден ётер.
  • Эм уллу байлыкъ – джан саулукъ.
  • Чакъырылмагъан джерге барма, чакъырылгъан джерден къалма.
  • Билими азны – ауузунда кирит.
  • Байлыкъ тауусулур, билим тауусулмаз.
  • Керилген да, ургъан кибикди.
  • Уруну арты – къуру.
  • Джыйырма къойну юч джыйырма эбзе кюте эди.
  • Ашарыкъда сайлагъаннга – чий гырджын.
  • Мухар, кеси тойса да, кёзю тоймаз.
  • Иесиз малны бёрю ашар.
  • Намысы джокъну – дуниясы джокъ.
  • Къарнынг тойгъунчу аша да, белинг талгъынчы ишле.
  • Арбаз сайлама да, хоншу сайла.
  • Бир онгсуз адам адет чыгъарды, деб эштирик тюлсе.
  • Кёзюнде тереги болгъан, чёбю болгъаннга кюле эди.
  • Таула не мийик болсала да, аууш табылыр.
  • Телиге акъыл салгъандан эсе, ёлгеннге джан салырса.
  • Ёлген ийнек сютлю болур.
  • Берекет берсин деген джерде, берекет болур.
  • Джашлыкъ этмеген, башлыкъ этмез.
  • Адамны аманы адамны бети бла ойнар.
  • Нёгер болсанг, тенг бол, тенг болмасанг, кенг бол.
  • Уллу суу бла уллу ауруудан башынгы сакъла.
  • Джолда аягъынга сакъ бол, ушакъда тилинге сакъ бол.
  • Тау башында, тау болмаз, джангыз терек, бау болмаз.
  • Оюмсуз атлагъан, аджалсыз ёлюр.
  • Азыкъ аз болса, эртде орун сал.
  • Джарлы джети элни сёзюн этер.
  • Юреннген ауруу къалмаз.
  • Къазанны башы ачыкъ болса, итге уят керекди.
  • Ариу сёз аурууунгу алыр.
  • Джиби бир къат джетмей эди да, эки къат тарта эди.
  • Чомартха Тейри да борчлуду.
  • Кёбден умут этиб, аздан къуру къалма.
  • Эл тойса, тоймагъан, эл къойса, къоймагъан.
  • Юй кюйдю да, кюйюз чыкъды, ортасындан тюйюш чыкъды.
  • Чомартны къолун джокълукъ байлар.
  • Джан саулукъ бермей, сан саулукъ бермезсе.
  • Бети бедерден, намыс сакълама.
  • Хаухну атма, ёнгкючню сатма.
  • Сангырау къулакъ эл бузар.
  • Кёзню ачылгъаны – иги, ауузну джабылгъаны – иги.
  • Ойнай-ойнай кёз чыгъар.
  • Тай асырагъан, атха минер.
  • Сибиртки да сыйлы болду, кюрек да кюнлю болду.
  • Чомартны къолу берекет.
  • Къызгъанчдан ычхыныр, мухардан ычхынмаз.
  • Ишлемеген – тишлемез.

 

Страницы: 1 2 3 4 5 6 След.
RSS
С Днем Рождения, Zuuu!!!))))))
 
[size=18:798c4f86fe][color=violet:798c4f86fe]Моя милая тезка :smt127 :smt127 :smt127 ! Поздравляю тебя с Днем рождения! Желаю тебе всего самого светлого, доброго и нежного в этом мире какая ты сама :smt008 , счастья, успехов, удачи во всем!!! Пусть сбудутся все твои желания!!! :smt055 :smt058 [/color:798c4f86fe][/size:798c4f86fe] Открытки позже :smt003
 
оххо...)))ну что..г-жа бухгалтер...родилась дейсе не?))))) Аллах насыб бла саулукъ берсин...))джашауунгда не да кесинг сюйгенча болсун...)))муратларынг толсунла... аланы орнуна джангы муратла келсинле...)))атынг Зухрады да...)))ол кекдеги Зухра кибик джылтырагъанлай джылтыра...)))алай а...аны тегерегинде болгъан сууукъ... сени къатынга да басмасын..)))) насыблы бол..))))
 
Зухра, поздравляю!!! Будь счастлива...и богата любящими тебя и любимыми тобой людьми...))))
 
Зухрушка! Счастья, счастья и еще огромного бесконечного..... счастья! :smt127
 
[b:bb8cf879c0]Зухрааааа, джаным!!!! насыблы бол!!! Аллах ёнчелемей берсин игилигин!!!!!!!!! [/b:bb8cf879c0] [img:bb8cf879c0]http://images.cards.mail.ru/23/50/34f63142e9c37b723bb223790d615023.jpg[/img:bb8cf879c0]
 
[img:7af8957f7a]http://s54.radikal.ru/i143/0810/64/84a94aa81267.jpg[/img:7af8957f7a]
 
[b:7e158e1ae1]Зуууууу!!!![/b:7e158e1ae1] Насыблы бол!!! :smt127 Пусть каждый день будет радостней предыдущего!!! :smt127 :smt127 :smt127
 
[b:daf570a658]zuuuuuuuuuu[/b:daf570a658], С Днем рождения! Здоровья и много радостей в жизни :smt127 :smt127 :smt127
 
[img:37c98c537e]http://i041.radikal.ru/0810/fa/a4e7f18efd05.jpg[/img:37c98c537e] Зууу оставайся такой же солнечной и светлой!! Интересных встреч и радостных открытий на твоем Пути!! [img:37c98c537e]http://s39.radikal.ru/i084/0810/d0/5bf7dfd3d427.jpg[/img:37c98c537e] [img:37c98c537e]http://s58.radikal.ru/i161/0810/90/57808e416946.jpg[/img:37c98c537e]
 
Зухриш, туугъан кюнюнг бла!!!!!!!!!!!!!!!!! С удовольствием поздравляю тебя с твоим праздником!!!!! Желаю: [img:874d542a88]http://s57.radikal.ru/i158/0810/04/222b45c09bb8.jpg[/img:874d542a88] чтоб только добрые улыбки заполняли твою жизнь!!! [img:874d542a88]http://s57.radikal.ru/i157/0810/6c/2414f31b71e2.jpg[/img:874d542a88] чтобы не случалось, всегда был свет!!!!!!!!!!!!!!!! [img:874d542a88]http://s45.radikal.ru/i110/0810/cf/12fd99d63608.jpg[/img:874d542a88] чтобы чувства как в танце!!!! всегда!!!!!!!!!!!!! [img:874d542a88]http://i024.radikal.ru/0810/7b/bb35c7738ded.jpg[/img:874d542a88] чтобы все честно и искренне!!!!!!! [img:874d542a88]http://i049.radikal.ru/0810/0a/dc8acc289d50.jpg[/img:874d542a88] нежности и красоты!!!!!!!! [img:874d542a88]http://s45.radikal.ru/i109/0810/af/f17cc176f73d.jpg[/img:874d542a88] и бесконечного праздника!!!!!!!!!!!! :smt127 :smt127 :smt127 :smt127 :smt127 :smt127 :smt127 :smt127 :smt127 :smt127 :smt127 :smt127 :smt127 :smt127 :smt127 :smt127 :smt127 :smt127 :smt127 :smt127 :smt127 :smt127 :smt127 :smt127 :smt127 :smt127 :smt127 :smt127 :smt127
 
Зу, солнце, с днем рождения! Желаю всего самого лучшего:) пусть тебя в жизни окружают только добрые, светлые, любящие люди.
 
Зууууу!!!!! поздравляю тебя, дорогая, с этим важным днем!!!! :smt127 :smt127 :smt127 пусть каждый день светится радостью и счастьем! чтобы дорогие сердцу люди были рядом почаще!!! :smt127 :smt127 и чтобы весело отпраздновала)))))) а уж мы тебе пожелаем всего, чего хочешь! :smt001 :smt127
 
Зуууу...няшечка! С днюхой! Алгъышлайма! Аллах кесинг сюйгенча этсин хар негида, кесинг билмеген бир игилик бар эсе да, андан да толтурсун джашаунгу! :smt127 :smt127 :smt127 Ззззвездного счастья на многие годы вперед, если ночью, то только звездного, если днем, то только солнечного неба над головой. Насыблы бол, къысхасы бла! :smt127 :smt127 :smt127
 
[b:e40a70eb7d] :smt113 :smt113 :smt113 С днем Рождения Zuuu!!! :smt023 [/b:e40a70eb7d]
 
Зуууу!!! Всего самого наиприятного))) :smt127
 
[img:23eec92fba]http://files.life-lyrics.ru/uploads/site/holidays/card09.jpg[/img:23eec92fba] :smt127 :smt127 [b:23eec92fba][color=red:23eec92fba][size=24:23eec92fba]ПОЗДРАВЛЯЮ!!!!!!!!!!!!!!![/size:23eec92fba][/color:23eec92fba][/b:23eec92fba] :smt127 :smt127 [b:23eec92fba][color=green:23eec92fba][size=18:23eec92fba]Насыблы бол!!!! Аллах муратларынгы толу этерге болушсун!!![/size:23eec92fba][/color:23eec92fba][/b:23eec92fba] [img:23eec92fba]http://img-2005-05.photosight.ru/10/855794.jpg[/img:23eec92fba]
 
Зухра! С Днем Рождения! Будь счастлива! Желаю тебе много любви, света, тепла, близких и любимых людей рядом)))) и всего самого хорошего)))) Поздравляю! :smt127 :smt127 :smt127 :smt127 :smt127
 
Алгъышлайма!!! Аллах муратларынга джетдирсин!!! Джашаунг насыбдан толсун!!! :smt127 :smt127 :smt127
 
Туугъан кюнюнг бла, ариу сабий! Аллах джашаунгу ариу этсин. [img:bf6dcbb5c0]http://krassota.com/i/angel/19.gif[/img:bf6dcbb5c0]
 
присоединяюсь ко всему вышесказанному.и желаю тебе помимо этого крепкой веры и убежденности
 
С Днем Рождения, Zuuu!!!))) Всего самого прекрасного, чего сама себе желаешь и чего желают тебе твои близкие! :smt127
 
С днем рождения!!!! Ну как же плохо не бывать в интернете в полной мере... Как же плохо не поздравить вовремя такую девушку как ZUU!!! Счастья тебе и исполнения всех самых заветных желаний!!! :smt127 :smt127 :smt127
 
ЧУТЬ НЕ ПРОПУСТИЛА)))) С ДНЕМ РОЖДЕНИЯ!!! :smt127 :smt127 :smt127 :smt127 :smt127
 
:smt001 ну наконец то, я могу сказать всем СПАСИБО :smt127 [img:626a3b55eb]http://foto.rambler.ru/public/dark7lord/6/1/1-web.jpg[/img:626a3b55eb] [b:626a3b55eb]Z[/b:626a3b55eb], Зухриш, сау бол, я рада тому что ты есть у меня, ты заслуживаешь всего самго наилучшего, самого прекрасного ))) [img:626a3b55eb]http://lightreiki.org/_fr/5/s2934980.jpg[/img:626a3b55eb] [b:626a3b55eb]аааа[/b:626a3b55eb],
Цитата
ну что..г-жа бухгалтер
:smt003 танымагъанда таныгъыз, билмегенда билигиз,))))) деймисе))) а вообще, сау бол, бек ариу алгъышды, сенгеде насыбдан джылтыраб айланырча, Аллах, аллай бир насыб берсин ))) [b:626a3b55eb]Сумерки[/b:626a3b55eb], Мадина, спасибо! яркая, веселая, интересная девушка, оставайся всегда такой же!)) [img:626a3b55eb]http://trina.ru/1_flowers/bukets/PICT2457.jpg[/img:626a3b55eb] [b:626a3b55eb]alenushka[/b:626a3b55eb], Алина, дорогая, уже практически родная, желаю найти все то что ищешь! будь счастлива и помни о себе любимой!!!))) [img:626a3b55eb]http://i024.radikal.ru/0712/a0/b542209bbce7.gif[/img:626a3b55eb] [b:626a3b55eb]Айшат[/b:626a3b55eb], сау бол! не иги зат барасе де бу дунияны башында, барысы да сеники болсун! Тебя я просто люблю :smt122 [img:626a3b55eb]http://img1.liveinternet.ru/images/attach/b/1/5217/5217491_FlowerPic_10.jpg[/img:626a3b55eb] [b:626a3b55eb]дейдре[/b:626a3b55eb], Максимилиана, если честно не знаю правильно ли набрала, но согласитесь красивое, необычное имя, спааааааасибо, красотулька энд умничка! [img:626a3b55eb]http://allflowersplanet.ru/wp-content/uploads/2008/05/105.jpg[/img:626a3b55eb] [b:626a3b55eb]aikaB[/b:626a3b55eb], спасибо, здоровье - самый ценный дар в нашей жизни! [img:626a3b55eb]http://www.8888.com.ua/wp-content/uploads/2008/03/rose_asters_bouquet.jpg[/img:626a3b55eb] [b:626a3b55eb]Галадриэль[/b:626a3b55eb], спасибо, прекрасная волшебница нашего форума :smt127 [img:626a3b55eb]http://s61.radikal.ru/i172/0810/68/30792d9325e9.jpg[/img:626a3b55eb]
 
[b:3a5e777f45]Фортуна Фиделя[/b:3a5e777f45], Оксанка, бек уллу сааааау бол! :smt127 [img:3a5e777f45]http://content.foto.mail.ru/mail/valentinae312/3991/i-10008.jpg[/img:3a5e777f45] [b:3a5e777f45]Ария[/b:3a5e777f45], Светка - конфетка))) сау бол :smt006 [img:3a5e777f45]http://content.foto.mail.ru/mail/valentinae312/9615/i-10089.jpg[/img:3a5e777f45] [b:3a5e777f45]Marine[/b:3a5e777f45], Мариночка, оч. рада нашему знакомству, спасибо односельчанка :smt127 [img:3a5e777f45]http://content.foto.mail.ru/mail/feofanovna49/3374/i-3982.jpg[/img:3a5e777f45] [b:3a5e777f45]inessa[/b:3a5e777f45], сау бол! къысхасы бла, обрести Всем НФчанам своих вторых половинок :smt121 [img:3a5e777f45]http://content.foto.mail.ru/mail/fitielena/2/i-90.jpg[/img:3a5e777f45] [b:3a5e777f45]Obi-Wan Kenobi[/b:3a5e777f45], [b:3a5e777f45]Бред09[/b:3a5e777f45], сау болугъуз! :smt121 [b:3a5e777f45]Сьюзи[/b:3a5e777f45], Земфирочка -красавица, сау бол )) [img:3a5e777f45]http://content.foto.mail.ru/mail/nataha-mem/_blogs/i-435.jpg[/img:3a5e777f45]
Страницы: 1 2 3 4 5 6 След.
Читают тему (гостей: 1)

 

Написать нам