Войти на сайт
25 Июня  2026 года

 

  • Ашхылыкъ джерде джатмайды, аманлыкъ суугъа батмайды.
  • Адам бла мюлк юлешмеген эсенг, ол адамны билиб бошагъанма, деб кесинги алдама.
  • Къууут – джелге, берне – бошха.
  • Магъанасыз сёз – тауушсуз сыбызгъы.
  • Эртде тургъан бла эртде юйленнген сокъуранмаз.
  • Атлыны ашхысы, ат тизгининден билинир
  • Кёбге таш атма.
  • Хар зат кесини орнуна иги.
  • Тёзгеннге, джабылгъан эшик ачылыр.
  • Кёзю сокъурдан – къоркъма, кёлю сокъурдан – къоркъ.
  • Кёлю джокъну – джолу джокъ.
  • Къуру гыбыт бек дыгъырдар.
  • Таякъ этден ётер, тил сюекден ётер.
  • Гитче джилтин уллу элни джандырыр.
  • Айтылгъан сёз ызына къайтмаз.
  • Биреуге аманлыкъны тилеме да, кесинге ашхылыкъны тиле.
  • Ишлерге уял да, ашаргъа табма.
  • Къайгъыны сюйген, къайгъы табар.
  • Ачлыкъ отха секиртир.
  • Этим кетсе да, сюегим къалыр.
  • «Ёгюз, джаргъа джууукъ барма, меннге джюк боллукъса», - дегенди эшек.
  • Ётюрюкню башын керти кесер.
  • Эки къатын алгъан – эки ташны ортасына башын салгъан.
  • Ачыу алгъа келсе, акъыл артха къалады.
  • Тёрени джагъы джокъ.
  • Чомарт къонакъ юй иесин сыйлар.
  • Намыс болмагъан джерде, насыб болмаз.
  • Экиндини кеч къылсанг, чабыб джетер ашхам.
  • Акъыллы – эл иеси, тели – эл баласы.
  • Ишлегенде эринме, ишде чолакъ кёрюнме.
  • Намысы болмагъанны, сыйы болмаз.
  • Малны кют, джерни тюрт.
  • Айырылгъанланы айю ашар, бёлюннгенлени бёрю ашар.
  • Кютгени беш эчки, сызгъыргъаны уа, джерни джарады.
  • Ариу сёз – джаннга азыкъ, аман сёз – башха къазыкъ.
  • Къолу уллу – асыу, аягъы уллу – джарсыу.
  • Ауузу аманнга «иги», деме.
  • Ашатыргъа иш – ашхы, ишлетирге аш – ашхы.
  • Айныгъанлы алты кюн, тогъайгъанлы тогъуз кюн.
  • Киштикге къанат битсе, чыпчыкъ къалмаз эди.
  • Ётюрюкню къуйругъу – бир тутум.
  • Джол бла сёзню къыйыры джокъ.
  • Юре билмеген ит, къонакъ келтирир.
  • Адам сёзюнден белгили.
  • Татлы тилде – сёз ариу, чемер къолда – иш ариу.
  • Кёб джашагъан – кёб билир.
  • Къонакъ хазыр болгъанлыкъгъа, къонакъбай хазыр тюлдю.
  • Чомарт бергенин айтмаз.
  • Ушамагъан – джукъмаз.
  • Кёрмегеннге кебек – танг, битмегеннге сакъал – танг.

 

Страницы: 1 2 3 4 5 6 След.
RSS
С Днем Рождения, Zuuu!!!))))))
 
[size=18:798c4f86fe][color=violet:798c4f86fe]Моя милая тезка :smt127 :smt127 :smt127 ! Поздравляю тебя с Днем рождения! Желаю тебе всего самого светлого, доброго и нежного в этом мире какая ты сама :smt008 , счастья, успехов, удачи во всем!!! Пусть сбудутся все твои желания!!! :smt055 :smt058 [/color:798c4f86fe][/size:798c4f86fe] Открытки позже :smt003
 
оххо...)))ну что..г-жа бухгалтер...родилась дейсе не?))))) Аллах насыб бла саулукъ берсин...))джашауунгда не да кесинг сюйгенча болсун...)))муратларынг толсунла... аланы орнуна джангы муратла келсинле...)))атынг Зухрады да...)))ол кекдеги Зухра кибик джылтырагъанлай джылтыра...)))алай а...аны тегерегинде болгъан сууукъ... сени къатынга да басмасын..)))) насыблы бол..))))
 
Зухра, поздравляю!!! Будь счастлива...и богата любящими тебя и любимыми тобой людьми...))))
 
Зухрушка! Счастья, счастья и еще огромного бесконечного..... счастья! :smt127
 
[b:bb8cf879c0]Зухрааааа, джаным!!!! насыблы бол!!! Аллах ёнчелемей берсин игилигин!!!!!!!!! [/b:bb8cf879c0] [img:bb8cf879c0]http://images.cards.mail.ru/23/50/34f63142e9c37b723bb223790d615023.jpg[/img:bb8cf879c0]
 
[img:7af8957f7a]http://s54.radikal.ru/i143/0810/64/84a94aa81267.jpg[/img:7af8957f7a]
 
[b:7e158e1ae1]Зуууууу!!!![/b:7e158e1ae1] Насыблы бол!!! :smt127 Пусть каждый день будет радостней предыдущего!!! :smt127 :smt127 :smt127
 
[b:daf570a658]zuuuuuuuuuu[/b:daf570a658], С Днем рождения! Здоровья и много радостей в жизни :smt127 :smt127 :smt127
 
[img:37c98c537e]http://i041.radikal.ru/0810/fa/a4e7f18efd05.jpg[/img:37c98c537e] Зууу оставайся такой же солнечной и светлой!! Интересных встреч и радостных открытий на твоем Пути!! [img:37c98c537e]http://s39.radikal.ru/i084/0810/d0/5bf7dfd3d427.jpg[/img:37c98c537e] [img:37c98c537e]http://s58.radikal.ru/i161/0810/90/57808e416946.jpg[/img:37c98c537e]
 
Зухриш, туугъан кюнюнг бла!!!!!!!!!!!!!!!!! С удовольствием поздравляю тебя с твоим праздником!!!!! Желаю: [img:874d542a88]http://s57.radikal.ru/i158/0810/04/222b45c09bb8.jpg[/img:874d542a88] чтоб только добрые улыбки заполняли твою жизнь!!! [img:874d542a88]http://s57.radikal.ru/i157/0810/6c/2414f31b71e2.jpg[/img:874d542a88] чтобы не случалось, всегда был свет!!!!!!!!!!!!!!!! [img:874d542a88]http://s45.radikal.ru/i110/0810/cf/12fd99d63608.jpg[/img:874d542a88] чтобы чувства как в танце!!!! всегда!!!!!!!!!!!!! [img:874d542a88]http://i024.radikal.ru/0810/7b/bb35c7738ded.jpg[/img:874d542a88] чтобы все честно и искренне!!!!!!! [img:874d542a88]http://i049.radikal.ru/0810/0a/dc8acc289d50.jpg[/img:874d542a88] нежности и красоты!!!!!!!! [img:874d542a88]http://s45.radikal.ru/i109/0810/af/f17cc176f73d.jpg[/img:874d542a88] и бесконечного праздника!!!!!!!!!!!! :smt127 :smt127 :smt127 :smt127 :smt127 :smt127 :smt127 :smt127 :smt127 :smt127 :smt127 :smt127 :smt127 :smt127 :smt127 :smt127 :smt127 :smt127 :smt127 :smt127 :smt127 :smt127 :smt127 :smt127 :smt127 :smt127 :smt127 :smt127 :smt127
 
Зу, солнце, с днем рождения! Желаю всего самого лучшего:) пусть тебя в жизни окружают только добрые, светлые, любящие люди.
 
Зууууу!!!!! поздравляю тебя, дорогая, с этим важным днем!!!! :smt127 :smt127 :smt127 пусть каждый день светится радостью и счастьем! чтобы дорогие сердцу люди были рядом почаще!!! :smt127 :smt127 и чтобы весело отпраздновала)))))) а уж мы тебе пожелаем всего, чего хочешь! :smt001 :smt127
 
Зуууу...няшечка! С днюхой! Алгъышлайма! Аллах кесинг сюйгенча этсин хар негида, кесинг билмеген бир игилик бар эсе да, андан да толтурсун джашаунгу! :smt127 :smt127 :smt127 Ззззвездного счастья на многие годы вперед, если ночью, то только звездного, если днем, то только солнечного неба над головой. Насыблы бол, къысхасы бла! :smt127 :smt127 :smt127
 
[b:e40a70eb7d] :smt113 :smt113 :smt113 С днем Рождения Zuuu!!! :smt023 [/b:e40a70eb7d]
 
Зуууу!!! Всего самого наиприятного))) :smt127
 
[img:23eec92fba]http://files.life-lyrics.ru/uploads/site/holidays/card09.jpg[/img:23eec92fba] :smt127 :smt127 [b:23eec92fba][color=red:23eec92fba][size=24:23eec92fba]ПОЗДРАВЛЯЮ!!!!!!!!!!!!!!![/size:23eec92fba][/color:23eec92fba][/b:23eec92fba] :smt127 :smt127 [b:23eec92fba][color=green:23eec92fba][size=18:23eec92fba]Насыблы бол!!!! Аллах муратларынгы толу этерге болушсун!!![/size:23eec92fba][/color:23eec92fba][/b:23eec92fba] [img:23eec92fba]http://img-2005-05.photosight.ru/10/855794.jpg[/img:23eec92fba]
 
Зухра! С Днем Рождения! Будь счастлива! Желаю тебе много любви, света, тепла, близких и любимых людей рядом)))) и всего самого хорошего)))) Поздравляю! :smt127 :smt127 :smt127 :smt127 :smt127
 
Алгъышлайма!!! Аллах муратларынга джетдирсин!!! Джашаунг насыбдан толсун!!! :smt127 :smt127 :smt127
 
Туугъан кюнюнг бла, ариу сабий! Аллах джашаунгу ариу этсин. [img:bf6dcbb5c0]http://krassota.com/i/angel/19.gif[/img:bf6dcbb5c0]
 
присоединяюсь ко всему вышесказанному.и желаю тебе помимо этого крепкой веры и убежденности
 
С Днем Рождения, Zuuu!!!))) Всего самого прекрасного, чего сама себе желаешь и чего желают тебе твои близкие! :smt127
 
С днем рождения!!!! Ну как же плохо не бывать в интернете в полной мере... Как же плохо не поздравить вовремя такую девушку как ZUU!!! Счастья тебе и исполнения всех самых заветных желаний!!! :smt127 :smt127 :smt127
 
ЧУТЬ НЕ ПРОПУСТИЛА)))) С ДНЕМ РОЖДЕНИЯ!!! :smt127 :smt127 :smt127 :smt127 :smt127
 
:smt001 ну наконец то, я могу сказать всем СПАСИБО :smt127 [img:626a3b55eb]http://foto.rambler.ru/public/dark7lord/6/1/1-web.jpg[/img:626a3b55eb] [b:626a3b55eb]Z[/b:626a3b55eb], Зухриш, сау бол, я рада тому что ты есть у меня, ты заслуживаешь всего самго наилучшего, самого прекрасного ))) [img:626a3b55eb]http://lightreiki.org/_fr/5/s2934980.jpg[/img:626a3b55eb] [b:626a3b55eb]аааа[/b:626a3b55eb],
Цитата
ну что..г-жа бухгалтер
:smt003 танымагъанда таныгъыз, билмегенда билигиз,))))) деймисе))) а вообще, сау бол, бек ариу алгъышды, сенгеде насыбдан джылтыраб айланырча, Аллах, аллай бир насыб берсин ))) [b:626a3b55eb]Сумерки[/b:626a3b55eb], Мадина, спасибо! яркая, веселая, интересная девушка, оставайся всегда такой же!)) [img:626a3b55eb]http://trina.ru/1_flowers/bukets/PICT2457.jpg[/img:626a3b55eb] [b:626a3b55eb]alenushka[/b:626a3b55eb], Алина, дорогая, уже практически родная, желаю найти все то что ищешь! будь счастлива и помни о себе любимой!!!))) [img:626a3b55eb]http://i024.radikal.ru/0712/a0/b542209bbce7.gif[/img:626a3b55eb] [b:626a3b55eb]Айшат[/b:626a3b55eb], сау бол! не иги зат барасе де бу дунияны башында, барысы да сеники болсун! Тебя я просто люблю :smt122 [img:626a3b55eb]http://img1.liveinternet.ru/images/attach/b/1/5217/5217491_FlowerPic_10.jpg[/img:626a3b55eb] [b:626a3b55eb]дейдре[/b:626a3b55eb], Максимилиана, если честно не знаю правильно ли набрала, но согласитесь красивое, необычное имя, спааааааасибо, красотулька энд умничка! [img:626a3b55eb]http://allflowersplanet.ru/wp-content/uploads/2008/05/105.jpg[/img:626a3b55eb] [b:626a3b55eb]aikaB[/b:626a3b55eb], спасибо, здоровье - самый ценный дар в нашей жизни! [img:626a3b55eb]http://www.8888.com.ua/wp-content/uploads/2008/03/rose_asters_bouquet.jpg[/img:626a3b55eb] [b:626a3b55eb]Галадриэль[/b:626a3b55eb], спасибо, прекрасная волшебница нашего форума :smt127 [img:626a3b55eb]http://s61.radikal.ru/i172/0810/68/30792d9325e9.jpg[/img:626a3b55eb]
 
[b:3a5e777f45]Фортуна Фиделя[/b:3a5e777f45], Оксанка, бек уллу сааааау бол! :smt127 [img:3a5e777f45]http://content.foto.mail.ru/mail/valentinae312/3991/i-10008.jpg[/img:3a5e777f45] [b:3a5e777f45]Ария[/b:3a5e777f45], Светка - конфетка))) сау бол :smt006 [img:3a5e777f45]http://content.foto.mail.ru/mail/valentinae312/9615/i-10089.jpg[/img:3a5e777f45] [b:3a5e777f45]Marine[/b:3a5e777f45], Мариночка, оч. рада нашему знакомству, спасибо односельчанка :smt127 [img:3a5e777f45]http://content.foto.mail.ru/mail/feofanovna49/3374/i-3982.jpg[/img:3a5e777f45] [b:3a5e777f45]inessa[/b:3a5e777f45], сау бол! къысхасы бла, обрести Всем НФчанам своих вторых половинок :smt121 [img:3a5e777f45]http://content.foto.mail.ru/mail/fitielena/2/i-90.jpg[/img:3a5e777f45] [b:3a5e777f45]Obi-Wan Kenobi[/b:3a5e777f45], [b:3a5e777f45]Бред09[/b:3a5e777f45], сау болугъуз! :smt121 [b:3a5e777f45]Сьюзи[/b:3a5e777f45], Земфирочка -красавица, сау бол )) [img:3a5e777f45]http://content.foto.mail.ru/mail/nataha-mem/_blogs/i-435.jpg[/img:3a5e777f45]
Страницы: 1 2 3 4 5 6 След.
Читают тему (гостей: 1)

 

Написать нам