Войти на сайт
24 Июня  2026 года

 

  • Тюзню ётмеги тюзде къалса да, тас болмаз.
  • Берекет берсин деген джерде, берекет болур.
  • Джыйырма къойну юч джыйырма эбзе кюте эди.
  • Алтыннга тот къонмаз.
  • Адамны сыфатына къарама, сёзюне къара.
  • Иесиз малны бёрю ашар.
  • Кёб ант этген, кёб ётюрюк айтыр.
  • Чабакъ башындан чирийди.
  • Аш берме да, къаш бер.
  • Ётген ёмюр – акъгъан суу.
  • Телини эшигин, махтау джабар.
  • Ёгюзню мюйюзлери ауурлукъ этмейдиле.
  • Аууз сакълагъан – джан сакълар.
  • Джангыз торгъай джырламаз.
  • Сууда джау джокъ, кёб сёзде магъана джокъ.
  • Тойчу джашха къарама, къойчу джашха къара.
  • Накъырда – кертини келечиси.
  • Накъырданы арты керти болур.
  • Мухарны эси – ашарыкъда.
  • Миллетни бойну – базыкъ, аны бла кюрешген – джазыкъ.
  • Бир абыннган – минг сюрюнюр.
  • Бир онгсуз адам адет чыгъарды, деб эштирик тюлсе.
  • Эл элде бирер малынг болгъандан эсе, бирер тенгинг болсун.
  • Терслик кетер, тюзлюк джетер.
  • Ачны эсинде – аш.
  • Нафысынгы айтханын этме, намысынгы айтханын эт.
  • Ётюрюк хапар аякъ тюбю бла джюрюйдю.
  • Къарны аманнга къазан такъдырма, къолу аманнга от джакъдырма.
  • Этек чакъмакълары баш джаргъан, сёлешген сёзлери таш джаргъан.
  • Намыс болмагъан джерде, насыб болмаз.
  • Тилчи бир сагъатха айлыкъ хата этер.
  • Хар адамгъа кеси миннген тау кибик.
  • Къонагъы джокъну – шоху джокъ.
  • Джуртун къоругъан озар.
  • Тёрени джагъы джокъ.
  • Этни бети бла шорпасы.
  • Танг атмайма десе да, кюн къоярыкъ тюйюлдю.
  • Ашхы адам – халкъ байлыгъы, ашхы джер – джашау байлыгъы.
  • Керек ташны ауурлугъу джокъ.
  • Иги – алгъыш этер, аман – къаргъыш этер.
  • Айтхан сёзюне табылгъан.
  • Ачыу алгъа келсе, акъыл артха къалады.
  • Къарт болгъан джерде, берекет болур, сабий болгъан джерде, оюн болур.
  • Эринчекни эр алмаз, эр алса да, кёл салмаз, кёл салса да, кёб бармаз!
  • Тёгюлген тюгел джыйылмайды.
  • Юй кюйдю да, кюйюз чыкъды, ортасындан тюйюш чыкъды.
  • Джаханимни кёрмей, джандетге кёл салмазса.
  • Окъумагъан сокъурду, сокъур ташха абыныр!
  • Ишин билген, аны сыйын чыгъарады.
  • Эллинг бла джау болсанг да, юйюнг бла джау болма.

 

Страницы: 1 2 3 4 5 6 След.
RSS
С Днем Рождения, Zuuu!!!))))))
 
[size=18:798c4f86fe][color=violet:798c4f86fe]Моя милая тезка :smt127 :smt127 :smt127 ! Поздравляю тебя с Днем рождения! Желаю тебе всего самого светлого, доброго и нежного в этом мире какая ты сама :smt008 , счастья, успехов, удачи во всем!!! Пусть сбудутся все твои желания!!! :smt055 :smt058 [/color:798c4f86fe][/size:798c4f86fe] Открытки позже :smt003
 
оххо...)))ну что..г-жа бухгалтер...родилась дейсе не?))))) Аллах насыб бла саулукъ берсин...))джашауунгда не да кесинг сюйгенча болсун...)))муратларынг толсунла... аланы орнуна джангы муратла келсинле...)))атынг Зухрады да...)))ол кекдеги Зухра кибик джылтырагъанлай джылтыра...)))алай а...аны тегерегинде болгъан сууукъ... сени къатынга да басмасын..)))) насыблы бол..))))
 
Зухра, поздравляю!!! Будь счастлива...и богата любящими тебя и любимыми тобой людьми...))))
 
Зухрушка! Счастья, счастья и еще огромного бесконечного..... счастья! :smt127
 
[b:bb8cf879c0]Зухрааааа, джаным!!!! насыблы бол!!! Аллах ёнчелемей берсин игилигин!!!!!!!!! [/b:bb8cf879c0] [img:bb8cf879c0]http://images.cards.mail.ru/23/50/34f63142e9c37b723bb223790d615023.jpg[/img:bb8cf879c0]
 
[img:7af8957f7a]http://s54.radikal.ru/i143/0810/64/84a94aa81267.jpg[/img:7af8957f7a]
 
[b:7e158e1ae1]Зуууууу!!!![/b:7e158e1ae1] Насыблы бол!!! :smt127 Пусть каждый день будет радостней предыдущего!!! :smt127 :smt127 :smt127
 
[b:daf570a658]zuuuuuuuuuu[/b:daf570a658], С Днем рождения! Здоровья и много радостей в жизни :smt127 :smt127 :smt127
 
[img:37c98c537e]http://i041.radikal.ru/0810/fa/a4e7f18efd05.jpg[/img:37c98c537e] Зууу оставайся такой же солнечной и светлой!! Интересных встреч и радостных открытий на твоем Пути!! [img:37c98c537e]http://s39.radikal.ru/i084/0810/d0/5bf7dfd3d427.jpg[/img:37c98c537e] [img:37c98c537e]http://s58.radikal.ru/i161/0810/90/57808e416946.jpg[/img:37c98c537e]
 
Зухриш, туугъан кюнюнг бла!!!!!!!!!!!!!!!!! С удовольствием поздравляю тебя с твоим праздником!!!!! Желаю: [img:874d542a88]http://s57.radikal.ru/i158/0810/04/222b45c09bb8.jpg[/img:874d542a88] чтоб только добрые улыбки заполняли твою жизнь!!! [img:874d542a88]http://s57.radikal.ru/i157/0810/6c/2414f31b71e2.jpg[/img:874d542a88] чтобы не случалось, всегда был свет!!!!!!!!!!!!!!!! [img:874d542a88]http://s45.radikal.ru/i110/0810/cf/12fd99d63608.jpg[/img:874d542a88] чтобы чувства как в танце!!!! всегда!!!!!!!!!!!!! [img:874d542a88]http://i024.radikal.ru/0810/7b/bb35c7738ded.jpg[/img:874d542a88] чтобы все честно и искренне!!!!!!! [img:874d542a88]http://i049.radikal.ru/0810/0a/dc8acc289d50.jpg[/img:874d542a88] нежности и красоты!!!!!!!! [img:874d542a88]http://s45.radikal.ru/i109/0810/af/f17cc176f73d.jpg[/img:874d542a88] и бесконечного праздника!!!!!!!!!!!! :smt127 :smt127 :smt127 :smt127 :smt127 :smt127 :smt127 :smt127 :smt127 :smt127 :smt127 :smt127 :smt127 :smt127 :smt127 :smt127 :smt127 :smt127 :smt127 :smt127 :smt127 :smt127 :smt127 :smt127 :smt127 :smt127 :smt127 :smt127 :smt127
 
Зу, солнце, с днем рождения! Желаю всего самого лучшего:) пусть тебя в жизни окружают только добрые, светлые, любящие люди.
 
Зууууу!!!!! поздравляю тебя, дорогая, с этим важным днем!!!! :smt127 :smt127 :smt127 пусть каждый день светится радостью и счастьем! чтобы дорогие сердцу люди были рядом почаще!!! :smt127 :smt127 и чтобы весело отпраздновала)))))) а уж мы тебе пожелаем всего, чего хочешь! :smt001 :smt127
 
Зуууу...няшечка! С днюхой! Алгъышлайма! Аллах кесинг сюйгенча этсин хар негида, кесинг билмеген бир игилик бар эсе да, андан да толтурсун джашаунгу! :smt127 :smt127 :smt127 Ззззвездного счастья на многие годы вперед, если ночью, то только звездного, если днем, то только солнечного неба над головой. Насыблы бол, къысхасы бла! :smt127 :smt127 :smt127
 
[b:e40a70eb7d] :smt113 :smt113 :smt113 С днем Рождения Zuuu!!! :smt023 [/b:e40a70eb7d]
 
Зуууу!!! Всего самого наиприятного))) :smt127
 
[img:23eec92fba]http://files.life-lyrics.ru/uploads/site/holidays/card09.jpg[/img:23eec92fba] :smt127 :smt127 [b:23eec92fba][color=red:23eec92fba][size=24:23eec92fba]ПОЗДРАВЛЯЮ!!!!!!!!!!!!!!![/size:23eec92fba][/color:23eec92fba][/b:23eec92fba] :smt127 :smt127 [b:23eec92fba][color=green:23eec92fba][size=18:23eec92fba]Насыблы бол!!!! Аллах муратларынгы толу этерге болушсун!!![/size:23eec92fba][/color:23eec92fba][/b:23eec92fba] [img:23eec92fba]http://img-2005-05.photosight.ru/10/855794.jpg[/img:23eec92fba]
 
Зухра! С Днем Рождения! Будь счастлива! Желаю тебе много любви, света, тепла, близких и любимых людей рядом)))) и всего самого хорошего)))) Поздравляю! :smt127 :smt127 :smt127 :smt127 :smt127
 
Алгъышлайма!!! Аллах муратларынга джетдирсин!!! Джашаунг насыбдан толсун!!! :smt127 :smt127 :smt127
 
Туугъан кюнюнг бла, ариу сабий! Аллах джашаунгу ариу этсин. [img:bf6dcbb5c0]http://krassota.com/i/angel/19.gif[/img:bf6dcbb5c0]
 
присоединяюсь ко всему вышесказанному.и желаю тебе помимо этого крепкой веры и убежденности
 
С Днем Рождения, Zuuu!!!))) Всего самого прекрасного, чего сама себе желаешь и чего желают тебе твои близкие! :smt127
 
С днем рождения!!!! Ну как же плохо не бывать в интернете в полной мере... Как же плохо не поздравить вовремя такую девушку как ZUU!!! Счастья тебе и исполнения всех самых заветных желаний!!! :smt127 :smt127 :smt127
 
ЧУТЬ НЕ ПРОПУСТИЛА)))) С ДНЕМ РОЖДЕНИЯ!!! :smt127 :smt127 :smt127 :smt127 :smt127
 
:smt001 ну наконец то, я могу сказать всем СПАСИБО :smt127 [img:626a3b55eb]http://foto.rambler.ru/public/dark7lord/6/1/1-web.jpg[/img:626a3b55eb] [b:626a3b55eb]Z[/b:626a3b55eb], Зухриш, сау бол, я рада тому что ты есть у меня, ты заслуживаешь всего самго наилучшего, самого прекрасного ))) [img:626a3b55eb]http://lightreiki.org/_fr/5/s2934980.jpg[/img:626a3b55eb] [b:626a3b55eb]аааа[/b:626a3b55eb],
Цитата
ну что..г-жа бухгалтер
:smt003 танымагъанда таныгъыз, билмегенда билигиз,))))) деймисе))) а вообще, сау бол, бек ариу алгъышды, сенгеде насыбдан джылтыраб айланырча, Аллах, аллай бир насыб берсин ))) [b:626a3b55eb]Сумерки[/b:626a3b55eb], Мадина, спасибо! яркая, веселая, интересная девушка, оставайся всегда такой же!)) [img:626a3b55eb]http://trina.ru/1_flowers/bukets/PICT2457.jpg[/img:626a3b55eb] [b:626a3b55eb]alenushka[/b:626a3b55eb], Алина, дорогая, уже практически родная, желаю найти все то что ищешь! будь счастлива и помни о себе любимой!!!))) [img:626a3b55eb]http://i024.radikal.ru/0712/a0/b542209bbce7.gif[/img:626a3b55eb] [b:626a3b55eb]Айшат[/b:626a3b55eb], сау бол! не иги зат барасе де бу дунияны башында, барысы да сеники болсун! Тебя я просто люблю :smt122 [img:626a3b55eb]http://img1.liveinternet.ru/images/attach/b/1/5217/5217491_FlowerPic_10.jpg[/img:626a3b55eb] [b:626a3b55eb]дейдре[/b:626a3b55eb], Максимилиана, если честно не знаю правильно ли набрала, но согласитесь красивое, необычное имя, спааааааасибо, красотулька энд умничка! [img:626a3b55eb]http://allflowersplanet.ru/wp-content/uploads/2008/05/105.jpg[/img:626a3b55eb] [b:626a3b55eb]aikaB[/b:626a3b55eb], спасибо, здоровье - самый ценный дар в нашей жизни! [img:626a3b55eb]http://www.8888.com.ua/wp-content/uploads/2008/03/rose_asters_bouquet.jpg[/img:626a3b55eb] [b:626a3b55eb]Галадриэль[/b:626a3b55eb], спасибо, прекрасная волшебница нашего форума :smt127 [img:626a3b55eb]http://s61.radikal.ru/i172/0810/68/30792d9325e9.jpg[/img:626a3b55eb]
 
[b:3a5e777f45]Фортуна Фиделя[/b:3a5e777f45], Оксанка, бек уллу сааааау бол! :smt127 [img:3a5e777f45]http://content.foto.mail.ru/mail/valentinae312/3991/i-10008.jpg[/img:3a5e777f45] [b:3a5e777f45]Ария[/b:3a5e777f45], Светка - конфетка))) сау бол :smt006 [img:3a5e777f45]http://content.foto.mail.ru/mail/valentinae312/9615/i-10089.jpg[/img:3a5e777f45] [b:3a5e777f45]Marine[/b:3a5e777f45], Мариночка, оч. рада нашему знакомству, спасибо односельчанка :smt127 [img:3a5e777f45]http://content.foto.mail.ru/mail/feofanovna49/3374/i-3982.jpg[/img:3a5e777f45] [b:3a5e777f45]inessa[/b:3a5e777f45], сау бол! къысхасы бла, обрести Всем НФчанам своих вторых половинок :smt121 [img:3a5e777f45]http://content.foto.mail.ru/mail/fitielena/2/i-90.jpg[/img:3a5e777f45] [b:3a5e777f45]Obi-Wan Kenobi[/b:3a5e777f45], [b:3a5e777f45]Бред09[/b:3a5e777f45], сау болугъуз! :smt121 [b:3a5e777f45]Сьюзи[/b:3a5e777f45], Земфирочка -красавица, сау бол )) [img:3a5e777f45]http://content.foto.mail.ru/mail/nataha-mem/_blogs/i-435.jpg[/img:3a5e777f45]
Страницы: 1 2 3 4 5 6 След.
Читают тему (гостей: 1)

 

Написать нам