Войти на сайт
24 Июня  2026 года

 

  • Къарыусузгъа кюлме, онгсузгъа тийме.
  • Аш хазыр болса, иш харам болур.
  • Тюз сёз баргъан сууну тыяр.
  • Ушамагъан – джукъмаз.
  • Эки элинги тыйсанг, джети элде махталырса.
  • Азыкъ аз болса, эртде орун сал.
  • Ашхы болсанг, атынг чыгъар, аман болсанг, джанынг чыгъар.
  • Аурууну келиую тынч, кетиую – къыйын.
  • Халкъгъа джарагъан, джарлы къалмаз.
  • Бозанг болмагъан джерге, къалагъынгы сукъма.
  • Нарт сёз – тилни бети.
  • Алтыннга тот къонмаз.
  • Къонакъ аз олтурур, кёб сынар.
  • Адам туугъан джеринде, ит тойгъан джеринде.
  • Эки итни арасына сюек атма, эки адамны арасында сёз чыгъарма.
  • Аллахдан тилесенг, кёб тиле.
  • Аджашханны ызындагъы кёреди, джангылгъанны джанындагъы биледи.
  • Кимни – тили, тиши онглу, кимни – къолу, иши онглу.
  • Ачыкъ джюрекге джол – ачыкъ.
  • Уллу сёлешме да, уллу къаб.
  • Ариу – кёзге, акъыл – джюрекге.
  • Къазанны башы ачыкъ болса, итге уят керекди.
  • Миллетни бойну – базыкъ, аны бла кюрешген – джазыкъ.
  • Мен да «сен», дейме, сен да «кесим», дейсе.
  • Ач къарным, тынч къулагъым.
  • Ач – эснер, ат – кишнер.
  • Мухарны эси – ашарыкъда.
  • Уясында не кёрсе, учханында аны этер.
  • Къыз келсе, джумуш эте келеди, къатын келсе, ушакъ эте келеди.
  • Аманнга да, игиге да оноусуз къатышма.
  • Тилсиз миллет джокъ болур.
  • Кюн кёрмеген, кюн кёрсе, кюндюз чыракъ джандырыр.
  • Ойнай-ойнай кёз чыгъар.
  • Эм ашхы къайын ана мамукъ бла башынгы тешер.
  • Эрине къаргъыш этген къатын, эрнин къабар.
  • Джаш болсун, къыз болсун, акъылы, саны тюз болсун.
  • Тёрде – темир таякълы, къаяда – чыпчыкъ аякълы.
  • Ата Джуртуму башы болмасам да, босагъасында ташы болайым.
  • Айтылгъан сёз ызына къайтмаз.
  • Джахил болса анасы, не билликди баласы?
  • Кесинге джетмегенни, кёб сёлешме.
  • Тау башында, тау болмаз, джангыз терек, бау болмаз.
  • Билмейме деген – бир сёз
  • Магъанасыз сёз – тауушсуз сыбызгъы.
  • Бал – татлы, балдан да бала – татлы.
  • Эки ойлашыб, бир сёлешген.
  • Эллинг бла джау болсанг да, юйюнг бла джау болма.
  • Къыз тиширыу кеси юйюнде да къонакъды.
  • Эшекге миннген – биринчи айыб, андан джыгъылгъан – экинчи айыб.
  • Башсыз урчукъ тюзюне айланмаз.

 

Страницы: Пред. 1 2 3
RSS
Happy Birthday!!!)))))))) Джокер))))))
 
[b:7c7a3ca37e]ФединФан! Х)[/b:7c7a3ca37e], Спасиб! :smt127 [b:7c7a3ca37e]Marine[/b:7c7a3ca37e], :smt019 :smt003
 
[b:6be822d76b]Джокер[/b:6be822d76b], как же мне нравится твоя аватарка :smt122
 
[b:ec8f9092fd]Гошаях бийче[/b:ec8f9092fd], Сау бол! :smt127 долго я её искал.. забывал, вспоминал и снова искал) и вот нашел))
 
С прошедшим вас днем рождения! Здоровья вам! И что бы все ваши начинания заканчивались безусловным успехом и приносили вам огромное количество радости! :smt006
 
[b:f02db5f6a0]Ночь[/b:f02db5f6a0], Спасибо! Пусть все наши начинания заканчиваются успехом! :smt127 :smt006
 
тук-тук-тук))) Хэппи бездей ту ю)))) *еще вернусь* :smt121
 
[b:53ab4a8880]Джокер[/b:53ab4a8880], :smt127 чтобы у тебя всё в жизни было,как в смысле твоей подписи.....(ммм...так закрутила,аж запуталась...Ну надеюсь ты понял!!!) с наилучшими пожеланиями!!! :smt003
 
[b:dd101eed94]Шууук[/b:dd101eed94], друуук, чудесный человек! :smt041 Насыблы бол, саулкълу бол, иманлы бол! Аллах толу этсин бютеу муратларынгы! Джуукъларынга-тенглеринге Аллах саулукъ, эсенлик берсин! Джашауунг къуруда къууанч кюнледен толсун! :smt127 [img:dd101eed94]http://s015.radikal.ru/i333/1010/e3/13414a108f74.jpg[/img:dd101eed94] лексус форева)))
 
Шук, поздравляю! будь счастлив....здоров...и любим... муратларынга джет... :smt006 [img:d48b303418]http://i081.radikal.ru/0911/c4/477d5e5f6d50.jpg[/img:d48b303418]
 
Шуук))) :smt006 поздравляю))) [img:582f767ae6]http://s52.radikal.ru/i137/0908/b2/8675b3dfcb2a.jpg[/img:582f767ae6]
 
Джокер, Шук!)) с днюхой!))) пусть планы, желания, мечты, капризы.. имеют свойство сбываться, достигаться, удаваться)))) пусть все будет так, как ты бы себе пожелал))
 
[b:a1e66483a9]Шук))) Скорпиончик! С днем рождения!))) ты классный!))) я тебе желаю...много, много, много)) всего самого хорошего...))) здоровья! счастья! любви! радости! успехов...удачи))) чтобы рядом были любящие люди...родные, близкие))) чтобы исполнялись желания...и сбывались мечты...))) [/b:a1e66483a9] [img:a1e66483a9]http://i012.radikal.ru/0711/bc/19aa03257fec.jpg[/img:a1e66483a9]
 
Поздравляю , желаю всего самого доброго , чистого , светлого и исполнения всех желаний! :smt127 :smt127 :smt127
 
[b:f47fdfad70]Джокер[/b:f47fdfad70], С Днем рождения!! здоровья и чтобы было всегда настроение на ура))) :smt127
 
[b:84750a3143]Джо лимонадный[/b:84750a3143]))))))) С днюхом! Хороший ты чувак! :smt023 Счастья, здоровья и всего самого самого! :smt001
 
[size=18:a142232c75][color=blue:a142232c75]C Днем Рождения ШУК!)))) Ты наш добрый, открытый, романтичный и симпатичный друх, пусть твоя жизнь будт похожа на сказку, на красивую сказку[/color:a142232c75] [/size:a142232c75] :smt006 Картинка в подарок... [img:a142232c75]http://radiopatriot.files.wordpress.com/2010/05/65760388erloek_ph.jpg[/img:a142232c75]
 
[color=darkblue:54de0c30e3][b:54de0c30e3]Ангелок[/b:54de0c30e3], сау бол, жулдузчукъ! :smt127 Цитируя форумчан о знакомстве с Ангелком "Я познакомилась (-ся) с Ангелком. Такая лапочка и в правду Ангелок.")), добавлю.. действительно Ангелок и ник по праву твой!))) [b:54de0c30e3]darling[/b:54de0c30e3], сау бол, Дарлинг! :smt127 А подпись на прямую связана с моей жизнью! Не запутывайся тока!))) [b:54de0c30e3]Рамла[/b:54de0c30e3], сау бол, Рамлик! :smt127 Айтхан алгъышынг жюз къат кесинге къайтсын! А вот на счёт Лексуса поспорю, но дареному сама понимаешь.. :smt003 [b:54de0c30e3]zuu[/b:54de0c30e3], сау бол, Зухри! :smt127 Красивый салют.. Надо как нить выставить фотографии салютов с Домбая!)) [b:54de0c30e3]Маляк[/b:54de0c30e3], сау бол, Аминка! :smt127 Скорпион - Генералиссимус!))) [b:54de0c30e3]Youth[/b:54de0c30e3], сау бол, Красная! :smt127 "пусть все будет так, как ты бы себе пожелал))" - Тааак, надо над этим подумать.. :smt003 [b:54de0c30e3]дымка[/b:54de0c30e3], сау бол, Лейлюш! :smt127 Рыбка!))) Пусть твоя очаровательная улыбка не знает грусти!)) :smt002 [b:54de0c30e3]Ночь[/b:54de0c30e3], сау бол, Совесть! :smt003 :smt127 Ни какой личной жизни! :smt003 [b:54de0c30e3]aIien[/b:54de0c30e3], сау бол, не земная! :smt127 Зачем убрала аватарку??))) :smt014 [b:54de0c30e3]Mingi-Tau[/b:54de0c30e3], сау бол, двуглавый!)))))) Ни кричи ты на весь форум, про лимонад!)))))) [b:54de0c30e3]Martisha[/b:54de0c30e3], сау бол, Диля! :smt127 Очень приятно! :smt006 Я уже и название этой сказки придумал :smt020[/color:54de0c30e3]
 
пора принимать подарки))) Хэппи бездей))) :smt006
 
[b:4954003cba]Шук))) Буду тебя здесь поздравлять...))) может заглянешь на форум... а то совсем пропал...))) Счастья тебе... удачи))) Пусть все задуманное исполнится...)))[/b:4954003cba]
 
[b:abf0b02af8]Джокер[/b:abf0b02af8], :smt006 [img:abf0b02af8]http://www.meschuroff.ru/images/026_1.gif[/img:abf0b02af8]
 
Джо, с прошешим тя ещё раз! Я с цветами.... :smt127 :smt127 :smt127
Страницы: Пред. 1 2 3
Читают тему (гостей: 1)

 

Написать нам