Расширенный поиск
25 Июня  2026 года
Логин: Регистрация
Пароль: Забыли пароль?
  • Илму – джашауну джолу.
  • Джашлыкъ этмеген, башлыкъ этмез.
  • Билмегенинги, билгеннге сор.
  • Джыйырма къойну юч джыйырма эбзе кюте эди.
  • Алгъанда – джууукъ, бергенде – джау.
  • Эринчекге кюн узун.
  • Эте билген, этген этеди, эте билмеген, юретген этеди!
  • Ачлыкъда тары гырджын халыуадан татлы.
  • Сабийни джумушха джибер да, ызындан бар.
  • Сакъламагъан затынга джолукъсанг, не бек къууанаса, не бек ачыйса.
  • Тиширыусуз юй – отсуз от джагъа.
  • Элде адам къалмаса, ит тахтагъа минер.
  • Чомартны къолун джокълукъ байлар.
  • Аманнга алтын чыдамаз.
  • Таугъа чыгъаллыкъ эсенг, тюзде къалма.
  • Джашны джигитлиги сорулур, къызны джигерлиги сорулур.
  • Кёб ант этген, кёб ётюрюк айтыр.
  • Эл элде бирер малынг болгъандан эсе, бирер тенгинг болсун.
  • Къызны минг тилер, бир алыр.
  • Кёб къычыргъандан – къоркъма, тынч олтургъандан – къоркъ.
  • Тойгъа барсанг, тоюб бар, эски тонунгу къоюб бар.
  • Уллу суу бла уллу ауруудан башынгы сакъла.
  • Бет бетге къараса, бет да джерге къарар.
  • Болджал ишни бёрю ашар.
  • Алтыннга тот къонмаз.
  • Аш хазыр болса, иш харам болур.
  • Олтуруб кёрюнмей эди да, ёрге туруб кёрюне эди.
  • Мадар болса, къадар болур.
  • Къарны аманнга къазан такъдырма, къолу аманнга от джакъдырма.
  • Ашлыкъны арба юйге келтирир, чана базаргъа элтир.
  • Башынга джетмегенни сорма.
  • Элни кючю – эмеген.
  • Чарсда алчыны эл кёреди.
  • Ата джурт – алтын бешик.
  • Сангырау къулакъ эл бузар.
  • Суугъа – чабакъ, къаягъа – ыргъакъ.
  • Эшекге миннген – биринчи айыб, андан джыгъылгъан – экинчи айыб.
  • Джангыз терек къынгыр ёсер.
  • Ариуну – ауруу кёб.
  • Телиге акъыл салгъандан эсе, ёлгеннге джан салырса.
  • Джюрекден джюрекге джол барды.
  • Ишлегенден, къарагъан уста.
  • Ишленмеклик адамлыкъды.
  • Этни да ашады, бетни да ашады.
  • Билим насыб берир, билим джолну керир.
  • Байны къызы баймакъ болса да, юйде къалмаз!
  • Адамны адамлыгъы къыйынлыкъда айгъакъланады.
  • Ана кёлю – балада, бала кёлю – талада.
  • Дуния малгъа сатылма, кесингден телиге къатылма.
  • Джол бла сёзню къыйыры джокъ.
Страницы: 1 2 След.
Эльбапара Кьалайса Пикчер и Софикошка Поздравляем со свадьбой!!!!, Бек насыплыла болугьуз!!!!
 
Толу юй болугьуз!!!!!!Видели мы уже фотки ))) Ма щаа Аллах!!!! Ариу жарыкь жашауу буюрсун Уллу Аллах сизге!!!
Религиозность – это не только нахождение в мечети, но и хорошие взаимоотношения с людьми и благой нрав. Вот на эти качества должна обратить внимание молодежь при выборе второй половинки.
 
МашаАллах!!! Аллах толу юй этсин! Муратларыгьызгьа джетигиз!🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹
Мени джылытмагъан кюн, меннге тиймесин!
 
бездушный кролик,
А где фотки?)) сюда хоть одну киньте😊
Мени джылытмагъан кюн, меннге тиймесин!
 
Проворен))) Поздравляю вас!))
 
Вот если вставиться)))
image.jpeg (54.66 КБ)
Религиозность – это не только нахождение в мечети, но и хорошие взаимоотношения с людьми и благой нрав. Вот на эти качества должна обратить внимание молодежь при выборе второй половинки.
 
:alamat:
 
Это не эльбапара)), это СУПЕР МЕГА ЭЛЬБА ПАРА)))

Ильяс!)) Софикошечка!)) Аллах толу юй этсин! Аллах насыблы юйдеги этсин! Аллах терен къартлыгъыгъызгъа дери бири-биригизни ангылаб, аяб, тутуб (поддерживать этиб), бири-биригизге къууаа, бири-биригизи къууадыра, экигиз да бирге телюлеригиз кеб болуб, узакъ болуб, есдюрюрча, аланы насыбларын керюрча этсин! :гоккачыкъ: :гоккачыкъ: :гоккачыкъ:

Кеб адам къууандыла сизни юйдеги къурагъаныгъызны эштиб. Аллах сизден кеб къууанч хапарла эшитдирсин мыдан ары да, сиз да кеб къууанч хапар эштигиз. Джырда айтылгъаныча), насыбха - къууачха белене, кеб джылланы джашагъыз! Джууукъла да бири-бирлерин тутсунла, бири - къалай иги келичик тюшдю бизге, деб)), ол бир джаны да - бизни кюеуге джетген джокъду, деб, сизге къууаа, бири-бирлери бла татлы джашасыла!





Надя, сени да энчи алгъышларгъа сюеме)). Келинчигигиз огъур аякъ бла кирсин арбазыгъызгъа, джангы джууукъларыгъыз огъурлу болсунла! :гоккачыкъ: :гоккачыкъ: :гоккачыкъ:

Девочки-карачаевки, Муза и... а больше никого и не могу вспомнить))... вас тоже поздравляю)), что к вам приехала подружка с Карачая))).



ВОобще всех балкарцев поздравляю - какую келинку "отхватили"))))) :гоккачыкъ: :гоккачыкъ: :гоккачыкъ:



А больше всех поздравляю карачаевцев))))))))) - къаллай кюеуюбюз барды!!!))) :alamat:



Два мега-умницы! Просто радость вселенского масштаба!)) Ма шаа Аллах!

Изменено: Сэстренка - 22.07.2016 02:09:09
Я самая классная на форуме))))))))))))))
 
Я самая классная на форуме))))))))))))))
 
Поздравляю!!! Толу юйдеги болугъуз!!!
 
Вот и опровержение теме " Почему красивые и умные девушки остаются незамужними?"...))
Поздравляю вас, благополучия и взаимопонимания)
 
Цитата
Сэстренка пишет:
Девочки-карачаевки, Муза и...
И Гокачык наша там еще вроде :)

Поздравляю новую ячейку)) благополучия и счастья вам :гоккачыкъ:
-если я с тобой соглашусь, то мы оба будем неправы.
 
Сонечка, Ильяс, вы сделали прекрасный подарок всем, кто любит Эльбу)) Столько светлого и доброго связано с вашими именами)) Радуююююсь)))
Будьте счастливы отныне и вовек! Пусть сбудутся ваши мечты и все добрые пожелания любящих вас!
:emojio64: :ухх:
 
Алгъышлайма! Толу юйдегили болугъуз!
 
Поздравляю! Пусть Аллах наполнит ваши сердца любовью, души - терпением, дом - детьми!)
Нет крепче моста и корочи дороги, связывающей Балкарию и Къарачай, чем брачный союз людей!)
 
Уряяяяяяяяяяяяяяяяя! ! ! ! ! ! !
! ! ! ! ! ! ! ! ! ! :превед:

Сразу скажу. .... сизни аурууугъуз къысха заманны ичинде къалгъан форумчулагъа да джукъсун!!!!! :царь:







Багъалы Ильяс бла Софикошка! !!!!!
:мерси:

Аллах толу юйдегили этсин :гоккачыкъ:
!!!! :дайпять:

Бир--биригизден къууаныб джашар насыбны уллу Аллах кеси берсин!!!!! :alamat:


Насыблы болугъуз! !!!!!!!
:emojio64:


Муратларыгъызгъа джетигиз!!!! :emoji122:
ХАЛИМАТ МАГОМЕДОВНА :ухх:
 
ДА ЗДРАВСТВУЕТ
Э
Л
Ь
Б
Р
У
С
О
И
Д
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Поздравляю! :гоккачыкъ: Счастья вам! :ухх: Аллах толу юйдегили этсин! :куку: :сумасшествие:
273136356.gif (1.42 МБ)
big_7.jpg (333.84 КБ)
Кочевница...
 
http://www.elbrusoid.org/forum/forum187/topic25443/

:lol: :lol: :lol:
 
Ильяс, беркюнг огъурлу болсун! Насыплы болугъуз!!!
 
Цитата

Гъость [в_шкафу] пишет:
http://www.elbrusoid.org/forum/forum187/topic25443/

)))))))))))))))))))))

энди бирге къарарыкъдыла)))
 
Цитата
Nasib&Namis пишет:
энди бирге къарарыкъдыла)))
Аха, ток прямой эфир будут смотреть в КБР))))))
 
Цитата

Гъость [в_шкафу] пишет:
ЦитатаNasib&Namis пишет:
энди бирге къарарыкъдыла)))
Аха, ток прямой эфир будут смотреть в КБР))))))

Аны уа билмезсе)))))))) может и в КБР поедет театр... специально для молодоженов )) да и зрители наверняка не будут против))) один язык 😉
 
Я самая классная на форуме))))))))))))))
 
Софико)) красотка ты наша)) Будь самой счастливой))
Ильяс и София, Аллах толу юйдегили этсин❤
Действительно, мегаэльбапара)))
Не позволяйте своему уму развлекаться грустными мыслями.
 
Ма ша Аллах!
Алгъышлайма.Аллах кёб иман,насыб берсин.Аллах уллу тукъум этсин.
 
Даже не знаю, кого больше поздравить, Ильяса :дайпять: , за то, что такую умницу красавицу к себе увез, или Софикошку :гоккачыкъ: , что с таким настоящим джигитом свою судьбу связала?!))) Ма ша Аллах!
:emojio68: :emojio68: :emojio68: :emojio68: :emojio68: :emojio68: :emojio68: :emojio68: :emojio68: :emojio68: :emojio68: :emojio68: :emojio68: :emojio68: :emojio68: :emojio68: :emojio68:
Алгъышлайма! :серенада:
:emojio68: :emojio68: :emojio68: :emojio68: :emojio68: :emojio68: :emojio68: :emojio68: :emojio68: :emojio68: :emojio68: :emojio68: :emojio68: :emojio68: :emojio68: :emojio68: :emojio68:
Аллах толу юйдегили этсин! Бир-биригизни ангылаб, тынгылаб, сююб, багъалатыб, къууанч кюнледе бирге къууаныб, къыйын кюнледе билек болуб, болушуб, хар салгъан муратларыгъызгъа эм тюз джол бла джетиб, джуукъланы-хоншуланы разы этиб, узакъ ёмюрню джарыкъ, рахат, ариу джашау джашар насыбны Аллах сизге берсин! Джарыкъ къууанч кюнле, эгиз-эгиз сабийле ийсин! Юйленген кюнюгюзден къууанчыгъызны джылдан джылгъа кёбден кёб этсин!
:emojio68: :emojio68: :emojio68: :emojio68: :emojio68: :emojio68: :emojio68: :emojio68: :emojio68: :emojio68: :emojio68: :emojio68: :emojio68: :emojio68: :emojio68: :emojio68: :emojio68:
 
Рамазан, забыл добавить))))) аякь ызыгьыз бизге дженгил болсун деп 😂😂😂😂😂😂
Религиозность – это не только нахождение в мечети, но и хорошие взаимоотношения с людьми и благой нрав. Вот на эти качества должна обратить внимание молодежь при выборе второй половинки.
 
Толу юй болугъуз!
Джашаугъуз насыблы болсун!
Если радость придет, радость прими
И не гордись, будь достоин ее.
Если горе придет, губы сожми
И не страшись, будь достоин его.

К. Кулиев
 
бездушный кролик, Амин! Амин! Быртданда дженгил!))) Бу неприкаянный неженатиклени мыдах бетлери иги халымы тюшюредиле)))
 
наконец добралась до этой темы )))
Не используй остроту своих речей на матери, которая научила тебя говорить.
Страницы: 1 2 След.
Читают тему (гостей: 1)

Форум  Мобильный | Стационарный