- Ашхы атаны – джашы ашхы, ашхы ананы – къызы ашхы.
- Эр сокъур болсун, къатын тилсиз болсун.
- Миллетни бойну – базыкъ, аны бла кюрешген – джазыкъ.
- Тил джюрекге джол ишлейди.
- Тойчу джашха къарама, къойчу джашха къара.
- Биреуню къыйынлыгъы бла кесинге джол ишлеме.
- Айтхан – тынч, этген – къыйын.
- Тёзгеннге, джабылгъан эшик ачылыр.
- Къобан да къуру да къобханлай турмайды, адам да къуру да патчахлай турмайды.
- Ашхылыкъ джерде джатмайды, аманлыкъ суугъа батмайды.
- Чомартха хар кюн да байрамды.
- Кимни – тили, тиши онглу, кимни – къолу, иши онглу.
- Бал – татлы, балдан да бала – татлы.
- Баланы адам этген анады.
- Джашны джигитлиги сорулур, къызны джигерлиги сорулур.
- Эринчекни эр алмаз, эр алса да, кёл салмаз, кёл салса да, кёб бармаз!
- Халкъгъа джарагъан, джарлы къалмаз.
- Урама да – ёледи, сатама да – келеди.
- Чомарт бергенин айтмаз.
- Биреуню эскиси биреуге джангы болмайды.
- Насыблыны баласы кюн кюнден да баш болур, насыбсызны баласы, кюн кюнден да джаш болур.
- Джарлы джети элни сёзюн этер.
- Джарлыны эшигин махтагъан джабар.
- Юйлю уругъа ит чабмаз.
- Джюрекден джюрекге джол барды.
- Ойнай билмеген, уруб къачар.
- Баргъанынга кёре болур келгенинг.
- Уллу атлама – абынырса, уллу къабма – къарылырса.
- Башы ишлегенни, ауузу да ишлер.
- Сыфатында болмагъаны, суратында болмаз.
- Харам къарнашдан, халал тенг ашхы.
- Къан бла кирген, джан бла чыгъар.
- Айранны сюйген, ийнек тутар.
- Кёзден кетген, кёлден да кетеди.
- Рысхысына кёре, джаш ёсер, къышлыгъына кёре, мал ёсер.
- Ашхы сёз таш тешер.
- Адеб джокъда, намыс джокъ.
- Элни кючю – эмеген.
- Бир онгсуз адам адет чыгъарды, деб эштирик тюлсе.
- Тенгинг джокъ эсе – изле, бар эсе – сакъла!
- Келинни – келгинчи, бёркню кийгинчи кёр.
- Магъанасыз сёз – тауушсуз сыбызгъы.
- Аз сёлешген, къайгъысыз турур.
- Ашхы адам – халкъ байлыгъы, ашхы джер – джашау байлыгъы.
- Эки къатын алгъан – эки ташны ортасына башын салгъан.
- Чалманны аллы къалай башланса, арты да алай барады.
- Тёрдеги кюлсе, эшикдеги ышарыр.
- Джыгъылгъанны сырты джерден тоймаз.
- Акъыл неден да кючлюдю.
- Хар адамгъа кеси миннген тау кибик.
Лииз, Лизооон, Лис)) С Днём Рождения тебя!!
|
для кого- то день рожденье- это радостно событие, а для кого-то нет... но разве это важно, когда поздравляешь замечательного человека?! с днем варенья!
|
|
|
|
|
|
Лиза)))))))))))))с Днём Рождения тебя)))))))
желаю пройти по этой жизни с лучезарной улыбкой,получить от неё всего да побольше
))))и вообще удачи и счастья))))))))))))))))))))))))
|
|
|
|
|
|
Поздравляю!!! Лиза, желаю тебе всего самого хорошего.. счастья, здоровья, удачи, чистой и светлой дороги! )) да, и побольше терпения на работе )
|
|
|
|
|
|
дубль ))
|
|
|
|
|
|
[b:c0e85dab13]С днем рождения!!!!! желаю огромного счастья!!!! [/b:c0e85dab13]
:smt127 :smt127 :smt127 :smt127 :smt127 :smt127 :smt127 :smt127 :smt127 :smt127 :smt127 [/url]
|
|
|
|
|
|
[b:27c30115ec]Джокер[/b:27c30115ec], Шук, дружок...) удивил...темой..ей богу..) сау бол...уялтдынг....) всего тебе хорошего...)) пусть твоя "мелкая" чаще тебя веселит и радует..)))
иии...нуу...билеседа...)))
[b:27c30115ec]Амина (?)[/b:27c30115ec], мм...психолог...)) сау бол, Амина...))) не пропадай так надолго)))
[b:27c30115ec]аааа[/b:27c30115ec], Юсуф....сау бол...биргелей....сени алгъышларынгы окъусам, ана тилимми анданда бек сюеме...))) так держать))))
|
|
|
|
|
|
[b:a2b27a6ae3]Фортуна Фиделя[/b:a2b27a6ae3], Окса...ммм...ты для меня такая необычная....вот почему-ьто ассоциируешься банально с Кубой....но еще...с пловом....Фридой....Эсмеральдой...
в тебе столько всего разного...противоречивого))))) коктейль...каЩЩа)))) оставайся всегда такой же..... разной и в то же время оч гармоничной)))) и спасибо тебе)))
|
|
|
|
|
|
[b:2447b63855]Сухарик[/b:2447b63855], менда Амин дейим...)) а тебе . Зуняша вот чего желаю...)))
где то середина декабря....
[img:2447b63855]http://www.prolinguis.ru/schools/images_gross/68503_148_050_014.jpg[/img:2447b63855]
[img:2447b63855]http://www.dragoncars.com/images/malaga-airport.jpg[/img:2447b63855]
[img:2447b63855]http://www.remunda.com/images/zurich_airport.jpg[/img:2447b63855]
[img:2447b63855]http://i30.beon.ru/39/23/672339/10/22312110/domodedovo.gif[/img:2447b63855]
ну тут можно и....
[img:2447b63855]http://i034.radikal.ru/0712/72/7f02cb72ad1b.jpg[/img:2447b63855]
и еще...
[img:2447b63855]http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/8/81/Semyonovkaya_Metro_station.jpg/800px-Semyonovkaya_Metro_station.jpg[/img:2447b63855]
[i:2447b63855]м. Семеновская, Семеновская площадь 7, Бизнес-центр, офис ?600[/i:2447b63855]
далее...
[img:2447b63855]http://www.euruchess.org/images/uploads/nalchik_airport.jpg[/img:2447b63855]
и по пути слушай вот это)))
и нашу....)))) про нас...)))
|
|
|
|
|
|
[b:150a89ec2d]Marine[/b:150a89ec2d], Марина...спсибо тебе....))) ты такая мягкая ...и в то же время с таким крпким стержнем...)) оствайся всегда такой же...))))
[b:150a89ec2d]Лейла-1[/b:150a89ec2d], Лейляя...сау бол.....)) ты такое море позитива....пусть этот запал не затухает)))
|
|
|
|
|
|
[b:9f1a9515b7]zuuu[/b:9f1a9515b7], оо..Зухруша....спасибо)))) знаешь же, что все взаимно..)) поразила внешней хрупкостью...ии....тааакой физической силой))))))))
тебе...)))
[img:9f1a9515b7]http://www.tkg.org.ua/files/images/3cau06nv_chimage017.jpg[/img:9f1a9515b7]
ты дошла туда....))) меня ж дошли)))))
|
|
|
|
|
|
[b:2d4f0b31bf]Серенити[/b:2d4f0b31bf], спасибо тебе...))) оч мудрая малышка)))
[b:2d4f0b31bf]Halimat[/b:2d4f0b31bf], спасибо тебе...))) как ты, меня никто не поймет))) спасибо...стараемся...)))))
|
|
|
|
|
|
[b:5cd70fa146]Mingi-Tau[/b:5cd70fa146], оооо....МингиТаурик...)) сау бол...)) Аллах разы болсун))))
взаимно))))
зы....мен стипендия бермейме)) мен кредитле береме)))))
[b:5cd70fa146]Blаck Diamond[/b:5cd70fa146],
Диля....просто не слов...))) оставайся всегда такой же обоятельной...привлекательной...душевной...)))))
[b:5cd70fa146]Айшат[/b:5cd70fa146], сау бол...и еще раз...толу юйдегили болугъуз_))))))
[b:5cd70fa146]Ангелок[/b:5cd70fa146], все то же самое моежно сказать о тебе...помноженное нааа....минимум два раза..))))))))) сау бол, Фотик)))))))
*Фотик дегенлей...где наши фото с "фотика"...ммм....сама знаешь кого*))))?
|
|
|
|
|
|
[b:0f94f695e8]ELISABETH[/b:0f94f695e8], прими поздравления! желаю исполнения желаний и сил для их осуществлений))
луче позже чем никогда!!!
|
|
|
|
|
|
Элизабет...
Такое красивое имя...
В нем звучит все....
И мне кажется, оно тебе очень подходит...
Умная, грациозная....
Эх... Тебе родиться бы во времена балов и галантных кавалеров....
Почему-то ассоциируешься ты у меня именно с этим временем....
Неси ту же гармонию, и лучезарную улыбку по всей тропинке своей жизни...
Счастья тебе и осуществления самых заветных желаний!!!
С Днем Рождения, Лиза....
|
|
|
|
|
|
[b:4e982b0693]ELISABETH[/b:4e982b0693], и здесь опоздала)) с Днем Рождения! побольше поводов для радости и поменьше для огорчений!!)) :smt125 :smt127
|
||||
|
|
|
|||
Читают тему (гостей: 1)

