- Иги адам абынса да, джангылмаз.
- Къазанны башы ачыкъ болса, итге уят керекди.
- Чоюнну башы ачыкъ болса, итге уят керекди.
- Ашда – бёрю, ишде – ёлю.
- Аманны тукъумуна къарама, игини тукъумун сорма.
- Ата – баланы уясы.
- Байлыкъдан саулукъ ашхыды.
- Билмейме деген – бир сёз
- Ёгюзню мюйюзлери ауурлукъ этмейдиле.
- Акъылсызны джууукъгъа алма, акъыллыны кенгнге салма.
- Ач къалгъандан, кеч къалгъан къолай.
- Ёзденликни кёбю ётюрюк.
- Телиге акъыл салгъандан эсе, ёлгеннге джан салырса.
- Ариу сёз – къылычдан джити.
- Аджашхан тёгерек айланыр.
- Оюмсуз атлагъан, аджалсыз ёлюр.
- Болджал ишни бёрю ашар.
- Ашатыргъа иш – ашхы, ишлетирге аш – ашхы.
- Къызын тута билмеген, тул этер, джашын тута билмеген, къул этер.
- Кёпюр салгъан кеси ётер, уру къазгъан кеси кетер.
- Къумурсхала джыйылсала, пилни да джыгъадыла.
- Малны кют, джерни тюрт.
- Джашлыкъ этмеген, башлыкъ этмез.
- Зар адам ашынгы ашар, кесинги сатар.
- Аз айтсам, кёб ангылагъыз.
- Нафысынгы айтханын этме, намысынгы айтханын эт.
- Биреуге аманлыкъны тилеме да, кесинге ашхылыкъны тиле.
- Ёнгкюч къууана барыр, джылай келир.
- Билмезни кёзю кёрмез, этмезни къулагъы эшитмез.
- Акъыллы башны – тили къысха.
- Кийимни бичсенг, кенг бич, тар этген къыйын тюлдю.
- Насыблыны баласы кюн кюнден да баш болур, насыбсызны баласы, кюн кюнден да джаш болур.
- Экиндини кеч къылсанг, чабыб джетер ашхам.
- Хоншуну тауугъу къаз кёрюнюр, келини къыз кёрюнюр.
- Эл элде бирер малынг болгъандан эсе, бирер тенгинг болсун.
- Адамны аманы адамны бети бла ойнар.
- Уруну арты – къуру.
- Нёгер болсанг, тенг бол, тенг болмасанг, кенг бол.
- Ана къойну – балагъа джандет.
- Бет бетге къараса, бет да джерге къарар.
- Насыблы элин сюер, насыбсыз кесин сюер.
- Ышармагъан – кюлмез, кюлмеген – къууанчны билмез.
- Кёкдеги болмаса, джердегин кёрмейди.
- Аш иеси бла татлыды.
- Адам боллукъ, атламындан белгили болур.
- Алтыннга тот къонмаз.
- Къонакъ хазыр болгъанлыкъгъа, къонакъбай хазыр тюлдю.
- Ариу сёзде ауруу джокъ.
- Ариу джол аджал келтирмез.
- Хантына кёре тузу, юйюне кёре къызы.
Лииз, Лизооон, Лис)) С Днём Рождения тебя!!
|
для кого- то день рожденье- это радостно событие, а для кого-то нет... но разве это важно, когда поздравляешь замечательного человека?! с днем варенья!
|
|
|
|
|
|
Лиза)))))))))))))с Днём Рождения тебя)))))))
желаю пройти по этой жизни с лучезарной улыбкой,получить от неё всего да побольше
))))и вообще удачи и счастья))))))))))))))))))))))))
|
|
|
|
|
|
Поздравляю!!! Лиза, желаю тебе всего самого хорошего.. счастья, здоровья, удачи, чистой и светлой дороги! )) да, и побольше терпения на работе )
|
|
|
|
|
|
дубль ))
|
|
|
|
|
|
[b:c0e85dab13]С днем рождения!!!!! желаю огромного счастья!!!! [/b:c0e85dab13]
:smt127 :smt127 :smt127 :smt127 :smt127 :smt127 :smt127 :smt127 :smt127 :smt127 :smt127 [/url]
|
|
|
|
|
|
[b:27c30115ec]Джокер[/b:27c30115ec], Шук, дружок...) удивил...темой..ей богу..) сау бол...уялтдынг....) всего тебе хорошего...)) пусть твоя "мелкая" чаще тебя веселит и радует..)))
иии...нуу...билеседа...)))
[b:27c30115ec]Амина (?)[/b:27c30115ec], мм...психолог...)) сау бол, Амина...))) не пропадай так надолго)))
[b:27c30115ec]аааа[/b:27c30115ec], Юсуф....сау бол...биргелей....сени алгъышларынгы окъусам, ана тилимми анданда бек сюеме...))) так держать))))
|
|
|
|
|
|
[b:a2b27a6ae3]Фортуна Фиделя[/b:a2b27a6ae3], Окса...ммм...ты для меня такая необычная....вот почему-ьто ассоциируешься банально с Кубой....но еще...с пловом....Фридой....Эсмеральдой...
в тебе столько всего разного...противоречивого))))) коктейль...каЩЩа)))) оставайся всегда такой же..... разной и в то же время оч гармоничной)))) и спасибо тебе)))
|
|
|
|
|
|
[b:2447b63855]Сухарик[/b:2447b63855], менда Амин дейим...)) а тебе . Зуняша вот чего желаю...)))
где то середина декабря....
[img:2447b63855]http://www.prolinguis.ru/schools/images_gross/68503_148_050_014.jpg[/img:2447b63855]
[img:2447b63855]http://www.dragoncars.com/images/malaga-airport.jpg[/img:2447b63855]
[img:2447b63855]http://www.remunda.com/images/zurich_airport.jpg[/img:2447b63855]
[img:2447b63855]http://i30.beon.ru/39/23/672339/10/22312110/domodedovo.gif[/img:2447b63855]
ну тут можно и....
[img:2447b63855]http://i034.radikal.ru/0712/72/7f02cb72ad1b.jpg[/img:2447b63855]
и еще...
[img:2447b63855]http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/8/81/Semyonovkaya_Metro_station.jpg/800px-Semyonovkaya_Metro_station.jpg[/img:2447b63855]
[i:2447b63855]м. Семеновская, Семеновская площадь 7, Бизнес-центр, офис ?600[/i:2447b63855]
далее...
[img:2447b63855]http://www.euruchess.org/images/uploads/nalchik_airport.jpg[/img:2447b63855]
и по пути слушай вот это)))
и нашу....)))) про нас...)))
|
|
|
|
|
|
[b:150a89ec2d]Marine[/b:150a89ec2d], Марина...спсибо тебе....))) ты такая мягкая ...и в то же время с таким крпким стержнем...)) оствайся всегда такой же...))))
[b:150a89ec2d]Лейла-1[/b:150a89ec2d], Лейляя...сау бол.....)) ты такое море позитива....пусть этот запал не затухает)))
|
|
|
|
|
|
[b:9f1a9515b7]zuuu[/b:9f1a9515b7], оо..Зухруша....спасибо)))) знаешь же, что все взаимно..)) поразила внешней хрупкостью...ии....тааакой физической силой))))))))
тебе...)))
[img:9f1a9515b7]http://www.tkg.org.ua/files/images/3cau06nv_chimage017.jpg[/img:9f1a9515b7]
ты дошла туда....))) меня ж дошли)))))
|
|
|
|
|
|
[b:2d4f0b31bf]Серенити[/b:2d4f0b31bf], спасибо тебе...))) оч мудрая малышка)))
[b:2d4f0b31bf]Halimat[/b:2d4f0b31bf], спасибо тебе...))) как ты, меня никто не поймет))) спасибо...стараемся...)))))
|
|
|
|
|
|
[b:5cd70fa146]Mingi-Tau[/b:5cd70fa146], оооо....МингиТаурик...)) сау бол...)) Аллах разы болсун))))
взаимно))))
зы....мен стипендия бермейме)) мен кредитле береме)))))
[b:5cd70fa146]Blаck Diamond[/b:5cd70fa146],
Диля....просто не слов...))) оставайся всегда такой же обоятельной...привлекательной...душевной...)))))
[b:5cd70fa146]Айшат[/b:5cd70fa146], сау бол...и еще раз...толу юйдегили болугъуз_))))))
[b:5cd70fa146]Ангелок[/b:5cd70fa146], все то же самое моежно сказать о тебе...помноженное нааа....минимум два раза..))))))))) сау бол, Фотик)))))))
*Фотик дегенлей...где наши фото с "фотика"...ммм....сама знаешь кого*))))?
|
|
|
|
|
|
[b:0f94f695e8]ELISABETH[/b:0f94f695e8], прими поздравления! желаю исполнения желаний и сил для их осуществлений))
луче позже чем никогда!!!
|
|
|
|
|
|
Элизабет...
Такое красивое имя...
В нем звучит все....
И мне кажется, оно тебе очень подходит...
Умная, грациозная....
Эх... Тебе родиться бы во времена балов и галантных кавалеров....
Почему-то ассоциируешься ты у меня именно с этим временем....
Неси ту же гармонию, и лучезарную улыбку по всей тропинке своей жизни...
Счастья тебе и осуществления самых заветных желаний!!!
С Днем Рождения, Лиза....
|
|
|
|
|
|
[b:4e982b0693]ELISABETH[/b:4e982b0693], и здесь опоздала)) с Днем Рождения! побольше поводов для радости и поменьше для огорчений!!)) :smt125 :smt127
|
||||
|
|
|
|||
Читают тему (гостей: 1)

