- Адеб этмеген, адеб кёрмез.
- Ойнай-ойнай кёз чыгъар.
- Къонакъ кёб келюучю юйню, къазаны отдан тюшмез.
- Булут кёкге джарашыу, уят бетге джарашыу.
- Орну джокъну – сыйы джокъ.
- Ашхы атаны – джашы ашхы, ашхы ананы – къызы ашхы.
- Адамны аты башхача, акъылы да башхады.
- Акъыл къартда, джашда тюйюлдю – башдады.
- Акъыл аздырмаз, билим тоздурмаз.
- Этек чакъмакълары баш джаргъан, сёлешген сёзлери таш джаргъан.
- Эр сокъур болсун, къатын тилсиз болсун.
- Ат да турмайды бир териде.
- Адамны сабийин сюйген джюреги, бычакъча, джитиди.
- Билим къая тешер.
- Эркишини аманы тиширыуну джылатыр.
- Тюзню ётмеги тюзде къалса да, тас болмаз.
- Къыз чыгъаргъан – къызыл къымжа.
- Аманнга игилик этсенг, юйюнге сау бармазса.
- Уллу сёзде уят джокъ.
- Къуру гыбыт бек дыгъырдар.
- Айтылгъан сёз ызына къайтмаз.
- Мураты болгъанны джюрек тебюую башхады.
- Къыз тиширыу кеси юйюнде да къонакъды.
- Душманны тышы – акъ, ичи – къара.
- Джарашыу сюйген – джалынчакъ.
- Эркиши – от, тиширыу – суу.
- Байлыкъ болгъан джерде, тынчлыкъ джокъду.
- Эл тойса, тоймагъан, эл къойса, къоймагъан.
- Баш болса, бёрк табылыр.
- Къызбайны юйюне дери сюрсенг, батыр болур.
- Алгъанда – джууукъ, бергенде – джау.
- Акъыллы айтыр эди, акъылсыз къоймайды.
- Ач уят къоймаз.
- Джарлы джети элни сёзюн этер.
- Къарыусузгъа кюлме, онгсузгъа тийме.
- Эртде тургъан джылкъычыны эркек аты тай табар.
- Кёлсюзден сёзсюз тууар.
- Къоркъакъны кёзю экили кёрюр.
- Тенгинг джокъ эсе – изле, бар эсе – сакъла!
- Джолунга кёре – джюрюшюнг, джагъанга кёре – юлюшюнг.
- Аджаллыгъа окъсуз шкок атылыр.
- Келинни – келгинчи, бёркню кийгинчи кёр.
- Аджашханны ызындагъы кёреди, джангылгъанны джанындагъы биледи.
- Джаралыны джастыгъында сау ёлюр.
- Ашарыкъда сайлагъаннга – чий гырджын.
- Чомарт къонакъ юй иесин сыйлар.
- Нарт сёз къарт болмаз.
- Насыб бютеу халкъны юлюшюдю.
- Сакъалы текени да бар, мыйыгъы киштикни да бар.
- Иги сёз – джаннга азыкъ, аман сёз башха – къазыкъ.
Дейдре, конспирация разоблачена) с днем рождения!
|
[b:446c0fce39]Youth[/b:446c0fce39], Линдачко, Сау бол!))) :smt058
|
|
|
|
|
|
[b:5c15b1a6dd]Ангелок[/b:5c15b1a6dd], Сау бол, тебе того же! :smt127
|
|
|
|
|
|
[b:d46e4faa47]дейдре[/b:d46e4faa47], принимай запоздалые)))) будь счастлива...желаю, чтобы ты не успевала генерировать мечты...из-за их скорых исполнений)))) :smt127
|
|
|
|
|
|
[b:f9a7486f87]дейдре[/b:f9a7486f87], тоже с опозданием, поздравляю и желаю достижения самых высоких целей, айриш принцесс!!))) :smt127 :smt127 :smt127
|
|
|
|
|
|
[b:cb1789ce9a]дейдре[/b:cb1789ce9a], а я исчо раз поздравлю :smt003
С Днем Рожденья!!! :smt006
|
|
|
|
|
|
[b:968563ad94]дейдре[/b:968563ad94], :smt003
|
|
|
|
|
|
[b:cf17ade6b7]Sweet Dreams[/b:cf17ade6b7], сау бол, взаимно! :smt127
|
|
|
|
|
|
[b:bdee8a4917]НЕобыкновеннаЯ,[/b:bdee8a4917]... :smt055 :smt041 :smt041 :smt041 невыразимый радость! Сау бол!!! все таг скучают... :smt010 Но надеюсь, там, где ты, прекрасно! По-другому и быть не может! :smt127
[b:bdee8a4917]аааа[/b:bdee8a4917], сау бол!=)))
|
|
|
|
|
|
Насыплы бол. Успеха и побольше реализованных идей удовлетворяющих амбиции такого целеустремлённого человека как ты!
p.s. помню как за тебя радовалась сидя в зале на землячестве. :smt023 :smt127 :smt127 :smt127 :smt127 :smt127
|
|
|
|
|
|
Сау бол, [b:29751ba5bf]Акъбийче[/b:29751ba5bf]! :smt127 Редкий гость болгъанса! :smt006
|
|
|
|
|
|
[b:cc3d304d9a]Дейдре[/b:cc3d304d9a], наконец-то у моего любимого человечка День Рождения!!
Чин-чин!
[img:cc3d304d9a]http://turi100.net/upload/Image/bokali.jpg[/img:cc3d304d9a]
Дорогая Дейдре. В этот знаменательный день я хочу подарить тебе безвазмездна, то есть, даром, скромный, но очень красивый подарок - этот букет! -)))
[img:cc3d304d9a]http://proori.com/images/buket-1.jpg[/img:cc3d304d9a]
Желаю счастья, здоровья, удачи тебе и всем твоим близким :smt006
С Днем Рождения, Дейдруль :smt127
|
|
|
|
|
|
[b:1b98f9d4c9]Beleza,[/b:1b98f9d4c9] Уайя.... :smt127 только щас смогла посмореть полностью)))
Еще раз Сау бол, Белезок! Къуандырдынг, кюн сайын да къуаныб джаша кесинг да! :smt054
|
|
|
|
|
|
[b:b0150a3350]дейдре[/b:b0150a3350], Пусик...... :smt003 :smt008
и тут поздравляю )))))
будь самой счастливой :smt008 :smt127 :smt127 :smt127 :smt007
|
|
|
|
|
|
[b:f884502722]Дейдре!
Насыплы бол :smt008 Этген муратларынг толсунла...)))
[/b:f884502722]
[img:f884502722]http://s009.radikal.ru/i307/1109/a5/e6b6ae958964.jpg[/img:f884502722]
|
|
|
|
|
|
Макса, присоединяюсь ко всем пожеланиям. Тепла и радости! Насыблы бол! :smt127
[img:4b822115ec]http://vcegdaprazdnik.ru/uploads/posts/2010-07/1278926324_1260167070_1-90.gif[/img:4b822115ec]
|
|
|
|
|
|
[b:59a1e0cb46]дейдре[/b:59a1e0cb46], Макса, поздравляю :smt006 :smt008 :smt127
[img:59a1e0cb46]http://dlm1.meta.ua/pic/0/36/211/R5Xpwbx3Pa.jpg[/img:59a1e0cb46]
|
|
|
|
|
|
[b:4b7cc71324]Ангелок[/b:4b7cc71324], :smt004 :smt005 :smt005 Сау бол, Ангелочка))) :smt127
[b:4b7cc71324]Дымка[/b:4b7cc71324], Сау бол!))) Биргелей! :smt127
[b:4b7cc71324]Маляк[/b:4b7cc71324], Сау бол! :smt127 :smt127 :smt127
[b:4b7cc71324]zuu[/b:4b7cc71324], Сау бол, Зуу))) :smt127 какие красивые, сохранила! :smt007
|
|
|
|
|
|
[b:c32e43d200]дейдре[/b:c32e43d200], желаю... Ну чтобы ,вот прям ОГОГО, КАК ВСЁ ХОРОШО, было ,стало и будет! Чтобы сама себе завидовала;)И ближайшее время открыли бы в этом разделе тему,как у Рашми;) Насыблы бол :smt127
|
|
|
|
|
|
[b:0f9cce75ac]darling[/b:0f9cce75ac], сау бол :smt127 *вот я тормоз)))))*
|
||||
|
|
|
|||
Читают тему (гостей: 1)

