Войти на сайт
25 Июня  2026 года

 

  • Джарлы эскисин джамаса, къууаныр.
  • Ана къолу ачытмаз.
  • Ётюрюкню къуйругъу – бир тутум.
  • Ата Джуртуму башы болмасам да, босагъасында ташы болайым.
  • Джумушакъ сёз къаты таякъны сындырыр.
  • Дуния мал дунияда къалады.
  • Насыблыны баласы кюн кюнден да баш болур, насыбсызны баласы, кюн кюнден да джаш болур.
  • Эркишиге тары кебек танг кёрюнюр.
  • Адам сёзге тынгыла, акъыл сёзню ангыла.
  • Аманнга да, игиге да оноусуз къатышма.
  • Кёл ашады да, кеси ашады.
  • Нарт сёз – тилни бети.
  • Ашлыкъ – бюртюкден, джюн – тюкден.
  • Юйлю уругъа ит чабмаз.
  • Ауругъаннга – кийик саулукъ, джетген къызгъа – чилле джаулукъ.
  • Джюз элде джюз ёгюзюм болгъандан эсе, джюз джууугъум болсун.
  • Чыбыкълыкъда бюгюлмеген, къазыкълыкъда бюгюлмей эди.
  • Тин – байлыгъынг, терен саулугъунг.
  • Ачны эсинде – аш.
  • Алтыннга тот къонмаз.
  • Сютню башын джалагъан къутулур, тюбюн ичген тутулур.
  • Суу ичген шауданынга тюкюрме.
  • Къонакъ болсанг, ийнакъ бол.
  • Окъуу – билимни ачхычы, окъуу – дунияны бачхычы.
  • Биреу ашаб къутулур, биреу джалаб тутулур.
  • Ойнай-ойнай кёз чыгъар.
  • Айран тёгюлсе, джугъусу къалыр.
  • Бозаны арты дауур болур.
  • Къайтырыкъ эшигинги, къаты уруб чыкъма.
  • Джолда аягъынга сакъ бол, ушакъда тилинге сакъ бол.
  • Айтханы чапыракъдан ётмеген.
  • Байны къызы баймакъ болса да, юйде къалмаз!
  • Таула не мийик болсала да, аууш табылыр.
  • Джюрекге ариу – кёзге да ариу.
  • Босагъа таш юйге кирмей эди, тыбыр таш эшикге чыкъмай эди.
  • Айраннга суу къош, телиге джол бош.
  • Билим ат болуб да чабар, къуш болуб да учар.
  • Акъыл неден да кючлюдю.
  • Иги – алгъыш этер, аман – къаргъыш этер.
  • Эшекге миннген – биринчи айыб, андан джыгъылгъан – экинчи айыб.
  • Байдан умут эте, джарлыдан ёгюз багъасы къорады.
  • Ётюрюкчюню шагъаты – къатында.
  • Ат басханны джер билед.
  • Тёзген – тёш ашар!
  • Элге къуллукъ этмеген, элге ие болмаз.
  • Байлыкъ келсе, акъыл кетер.
  • Кийимни бичсенг, кенг бич, тар этген къыйын тюлдю.
  • Адебсиз адам – джюгенсиз ат.
  • Джолунга кёре – джюрюшюнг, джагъанга кёре – юлюшюнг.
  • Намыс болмагъан джерде, насыб болмаз.

 

Страницы: Пред. 1 2
RSS
Дейдре, конспирация разоблачена) с днем рождения!
 
[b:446c0fce39]Youth[/b:446c0fce39], Линдачко, Сау бол!))) :smt058
 
[b:a15f5859c4]дейдре[/b:a15f5859c4], ооо, моя замечательная девочка Максииии, поздравляю, солнце!! Удачлива будь, успешна будь, здорова будь, в общем, Будь))))) Всего тебе доброго, светлого и прекрасного! Счастья безмерного :smt007 :smt008 :smt127
 
[b:5c15b1a6dd]Ангелок[/b:5c15b1a6dd], Сау бол, тебе того же! :smt127
 
[b:d46e4faa47]дейдре[/b:d46e4faa47], принимай запоздалые)))) будь счастлива...желаю, чтобы ты не успевала генерировать мечты...из-за их скорых исполнений)))) :smt127
 
[b:f9a7486f87]дейдре[/b:f9a7486f87], тоже с опозданием, поздравляю и желаю достижения самых высоких целей, айриш принцесс!!))) :smt127 :smt127 :smt127
 
[b:cb1789ce9a]дейдре[/b:cb1789ce9a], а я исчо раз поздравлю :smt003 С Днем Рожденья!!! :smt006
 
[b:ece2ee461a]Сумерки[/b:ece2ee461a], сау бол, Мадина, ваимно! :smt127 [b:ece2ee461a]aIien[/b:ece2ee461a], о, звучит))) сау бол! :smt127 [b:ece2ee461a]Beleza[/b:ece2ee461a], :smt129 :smt050
 
[b:968563ad94]дейдре[/b:968563ad94], :smt003
 
[b:3b48428d48]дейдре[/b:3b48428d48], с прошедшим! Желаю быть любимой и счастливой! [img:3b48428d48]http://www.rhinocarhire.com/images/CountryImages/400x500/Northern-Ireland-Monument.jpg[/img:3b48428d48]
 
Цитата
Макс,с прошедшим тебя! Радости и света! Будь счастлива! Будь неповторима! Мне импонирует в тебе все: мысли,манера их излагать,мировосприятие. Я почему то уверена,что тебя ждет необычная судьба,удивительно интересная и красивая. Береги свою неповторимость,нестандартность. С искренней симпатией НЕ-Я [img:3bda95407b]http://solnsad.ru/image-zveti/618_1496.jpg[/img:3bda95407b]
 
[b:cf17ade6b7]Sweet Dreams[/b:cf17ade6b7], сау бол, взаимно! :smt127
 
[b:bdee8a4917]НЕобыкновеннаЯ,[/b:bdee8a4917]... :smt055 :smt041 :smt041 :smt041 невыразимый радость! Сау бол!!! все таг скучают... :smt010 Но надеюсь, там, где ты, прекрасно! По-другому и быть не может! :smt127 [b:bdee8a4917]аааа[/b:bdee8a4917], сау бол!=)))
 
Насыплы бол. Успеха и побольше реализованных идей удовлетворяющих амбиции такого целеустремлённого человека как ты! p.s. помню как за тебя радовалась сидя в зале на землячестве. :smt023 :smt127 :smt127 :smt127 :smt127 :smt127
 
Сау бол, [b:29751ba5bf]Акъбийче[/b:29751ba5bf]! :smt127 Редкий гость болгъанса! :smt006
 
[b:cc3d304d9a]Дейдре[/b:cc3d304d9a], наконец-то у моего любимого человечка День Рождения!! Чин-чин! [img:cc3d304d9a]http://turi100.net/upload/Image/bokali.jpg[/img:cc3d304d9a] Дорогая Дейдре. В этот знаменательный день я хочу подарить тебе безвазмездна, то есть, даром, скромный, но очень красивый подарок - этот букет! -))) [img:cc3d304d9a]http://proori.com/images/buket-1.jpg[/img:cc3d304d9a] Желаю счастья, здоровья, удачи тебе и всем твоим близким :smt006 С Днем Рождения, Дейдруль :smt127
 
[b:1b98f9d4c9]Beleza,[/b:1b98f9d4c9] Уайя.... :smt127 только щас смогла посмореть полностью))) Еще раз Сау бол, Белезок! Къуандырдынг, кюн сайын да къуаныб джаша кесинг да! :smt054
 
[b:b0150a3350]дейдре[/b:b0150a3350], Пусик...... :smt003 :smt008 и тут поздравляю ))))) будь самой счастливой :smt008 :smt127 :smt127 :smt127 :smt007
 
[b:f884502722]Дейдре! Насыплы бол :smt008 Этген муратларынг толсунла...))) [/b:f884502722] [img:f884502722]http://s009.radikal.ru/i307/1109/a5/e6b6ae958964.jpg[/img:f884502722]
 
Макса, присоединяюсь ко всем пожеланиям. Тепла и радости! Насыблы бол! :smt127 [img:4b822115ec]http://vcegdaprazdnik.ru/uploads/posts/2010-07/1278926324_1260167070_1-90.gif[/img:4b822115ec]
 
[b:59a1e0cb46]дейдре[/b:59a1e0cb46], Макса, поздравляю :smt006 :smt008 :smt127 [img:59a1e0cb46]http://dlm1.meta.ua/pic/0/36/211/R5Xpwbx3Pa.jpg[/img:59a1e0cb46]
 
[b:4b7cc71324]Ангелок[/b:4b7cc71324], :smt004 :smt005 :smt005 Сау бол, Ангелочка))) :smt127 [b:4b7cc71324]Дымка[/b:4b7cc71324], Сау бол!))) Биргелей! :smt127 [b:4b7cc71324]Маляк[/b:4b7cc71324], Сау бол! :smt127 :smt127 :smt127 [b:4b7cc71324]zuu[/b:4b7cc71324], Сау бол, Зуу))) :smt127 какие красивые, сохранила! :smt007
 
[b:c32e43d200]дейдре[/b:c32e43d200], желаю... Ну чтобы ,вот прям ОГОГО, КАК ВСЁ ХОРОШО, было ,стало и будет! Чтобы сама себе завидовала;)И ближайшее время открыли бы в этом разделе тему,как у Рашми;) Насыблы бол :smt127
 
[b:0f9cce75ac]darling[/b:0f9cce75ac], сау бол :smt127 *вот я тормоз)))))*
Страницы: Пред. 1 2
Читают тему (гостей: 1)

 

Написать нам