Войти на сайт
25 Июня  2026 года

 

  • Къартха ушагъан джаш – акъыллы, джашха ушагъан къарт – тели.
  • Кийимни бир кюнню аясанг, минг кюннге джарар.
  • Ёгюзню мюйюзюнден тутадыла, адамны сёзюнден тутадыла.
  • Кюлме джашха – келир башха.
  • Эркиши – от, тиширыу – суу.
  • Бёрю да ач къалмасын, эчки да ашалмасын.
  • Окъ къызбайны джокълайды.
  • Эки къатын алгъанны къулагъы тынгнгаймаз.
  • Атадан ёксюз – бир ёксюз, анадан ёксюз – эки ёксюз.
  • Тёрдеги кюлсе, эшикдеги ышарыр.
  • Ачыу алгъа келсе, акъыл артха къалады.
  • Юй кюйдю да, кюйюз чыкъды, ортасындан тюйюш чыкъды.
  • Ышармагъан – кюлмез, кюлмеген – къууанчны билмез.
  • Урунуу – насыбны анасы.
  • Ашхы атаны – джашы ашхы, ашхы ананы – къызы ашхы.
  • Булут кёкге джарашыу, уят бетге джарашыу.
  • Мухардан ач ычхынмаз.
  • Къазанчы аман болса, къазаны къайнамаз.
  • Кёзюнде тереги болгъан, чёбю болгъаннга кюле эди.
  • Окъугъан – асыу, окъумагъан – джарсыу.
  • Ариу сёз – джаннга азыкъ, аман сёз – башха къазыкъ.
  • Танг атмайма десе да, кюн къоярыкъ тюйюлдю.
  • Накъырданы арты керти болур.
  • Уллу къазанда бишген эт, чий къалмаз.
  • Тойгъа барсанг, тоюб бар, эски тонунгу къоюб бар.
  • Кесине гебен этелмеген, биреуге черен эте эди.
  • Сёлеш деб шай берген, тохта деб, сом берген.
  • Тёрени джагъы джокъ.
  • Ауругъанны сау билмез, ач къарынны токъ билмез.
  • Кийиминг бла танылма, адамлыкъ бла таныл.
  • Ёгюзню мюйюзлери ауурлукъ этмейдиле.
  • Ат басханны джер билед.
  • Къарын къуру болса, джюрек уру болур.
  • Эм ашхы къайын ана мамукъ бла башынгы тешер.
  • Къан бла кирген, джан бла чыгъар.
  • Джашны джигитлиги сорулур, къызны джигерлиги сорулур.
  • Мал тутхан – май джалар.
  • Иесиз малны бёрю ашар.
  • Азыкълы ат арымаз, къатыны аман джарымаз.
  • Билими азны – ауузунда кирит.
  • Чарсда алчыны эл кёреди.
  • Кийим тукъум сордурур.
  • Бюгюн дуния кибик, тамбла ахыратды.
  • Чакъырылмагъан къонакъ – орунсуз.
  • Адамны сыфатына къарама, сёзюне къара.
  • Тёзген – тёш ашар!
  • «Ёгюз, джаргъа джууукъ барма, меннге джюк боллукъса», - дегенди эшек.
  • Ач, тоймам, дейди, тойгъан, ач болмам, дейди.
  • Кёб къычыргъандан – къоркъма, тынч олтургъандан – къоркъ.
  • Чомартха Тейри да борчлуду.

 

Страницы: Пред. 1 2
RSS
Дейдре, конспирация разоблачена) с днем рождения!
 
[b:446c0fce39]Youth[/b:446c0fce39], Линдачко, Сау бол!))) :smt058
 
[b:a15f5859c4]дейдре[/b:a15f5859c4], ооо, моя замечательная девочка Максииии, поздравляю, солнце!! Удачлива будь, успешна будь, здорова будь, в общем, Будь))))) Всего тебе доброго, светлого и прекрасного! Счастья безмерного :smt007 :smt008 :smt127
 
[b:5c15b1a6dd]Ангелок[/b:5c15b1a6dd], Сау бол, тебе того же! :smt127
 
[b:d46e4faa47]дейдре[/b:d46e4faa47], принимай запоздалые)))) будь счастлива...желаю, чтобы ты не успевала генерировать мечты...из-за их скорых исполнений)))) :smt127
 
[b:f9a7486f87]дейдре[/b:f9a7486f87], тоже с опозданием, поздравляю и желаю достижения самых высоких целей, айриш принцесс!!))) :smt127 :smt127 :smt127
 
[b:cb1789ce9a]дейдре[/b:cb1789ce9a], а я исчо раз поздравлю :smt003 С Днем Рожденья!!! :smt006
 
[b:ece2ee461a]Сумерки[/b:ece2ee461a], сау бол, Мадина, ваимно! :smt127 [b:ece2ee461a]aIien[/b:ece2ee461a], о, звучит))) сау бол! :smt127 [b:ece2ee461a]Beleza[/b:ece2ee461a], :smt129 :smt050
 
[b:968563ad94]дейдре[/b:968563ad94], :smt003
 
[b:3b48428d48]дейдре[/b:3b48428d48], с прошедшим! Желаю быть любимой и счастливой! [img:3b48428d48]http://www.rhinocarhire.com/images/CountryImages/400x500/Northern-Ireland-Monument.jpg[/img:3b48428d48]
 
Цитата
Макс,с прошедшим тебя! Радости и света! Будь счастлива! Будь неповторима! Мне импонирует в тебе все: мысли,манера их излагать,мировосприятие. Я почему то уверена,что тебя ждет необычная судьба,удивительно интересная и красивая. Береги свою неповторимость,нестандартность. С искренней симпатией НЕ-Я [img:3bda95407b]http://solnsad.ru/image-zveti/618_1496.jpg[/img:3bda95407b]
 
[b:cf17ade6b7]Sweet Dreams[/b:cf17ade6b7], сау бол, взаимно! :smt127
 
[b:bdee8a4917]НЕобыкновеннаЯ,[/b:bdee8a4917]... :smt055 :smt041 :smt041 :smt041 невыразимый радость! Сау бол!!! все таг скучают... :smt010 Но надеюсь, там, где ты, прекрасно! По-другому и быть не может! :smt127 [b:bdee8a4917]аааа[/b:bdee8a4917], сау бол!=)))
 
Насыплы бол. Успеха и побольше реализованных идей удовлетворяющих амбиции такого целеустремлённого человека как ты! p.s. помню как за тебя радовалась сидя в зале на землячестве. :smt023 :smt127 :smt127 :smt127 :smt127 :smt127
 
Сау бол, [b:29751ba5bf]Акъбийче[/b:29751ba5bf]! :smt127 Редкий гость болгъанса! :smt006
 
[b:cc3d304d9a]Дейдре[/b:cc3d304d9a], наконец-то у моего любимого человечка День Рождения!! Чин-чин! [img:cc3d304d9a]http://turi100.net/upload/Image/bokali.jpg[/img:cc3d304d9a] Дорогая Дейдре. В этот знаменательный день я хочу подарить тебе безвазмездна, то есть, даром, скромный, но очень красивый подарок - этот букет! -))) [img:cc3d304d9a]http://proori.com/images/buket-1.jpg[/img:cc3d304d9a] Желаю счастья, здоровья, удачи тебе и всем твоим близким :smt006 С Днем Рождения, Дейдруль :smt127
 
[b:1b98f9d4c9]Beleza,[/b:1b98f9d4c9] Уайя.... :smt127 только щас смогла посмореть полностью))) Еще раз Сау бол, Белезок! Къуандырдынг, кюн сайын да къуаныб джаша кесинг да! :smt054
 
[b:b0150a3350]дейдре[/b:b0150a3350], Пусик...... :smt003 :smt008 и тут поздравляю ))))) будь самой счастливой :smt008 :smt127 :smt127 :smt127 :smt007
 
[b:f884502722]Дейдре! Насыплы бол :smt008 Этген муратларынг толсунла...))) [/b:f884502722] [img:f884502722]http://s009.radikal.ru/i307/1109/a5/e6b6ae958964.jpg[/img:f884502722]
 
Макса, присоединяюсь ко всем пожеланиям. Тепла и радости! Насыблы бол! :smt127 [img:4b822115ec]http://vcegdaprazdnik.ru/uploads/posts/2010-07/1278926324_1260167070_1-90.gif[/img:4b822115ec]
 
[b:59a1e0cb46]дейдре[/b:59a1e0cb46], Макса, поздравляю :smt006 :smt008 :smt127 [img:59a1e0cb46]http://dlm1.meta.ua/pic/0/36/211/R5Xpwbx3Pa.jpg[/img:59a1e0cb46]
 
[b:4b7cc71324]Ангелок[/b:4b7cc71324], :smt004 :smt005 :smt005 Сау бол, Ангелочка))) :smt127 [b:4b7cc71324]Дымка[/b:4b7cc71324], Сау бол!))) Биргелей! :smt127 [b:4b7cc71324]Маляк[/b:4b7cc71324], Сау бол! :smt127 :smt127 :smt127 [b:4b7cc71324]zuu[/b:4b7cc71324], Сау бол, Зуу))) :smt127 какие красивые, сохранила! :smt007
 
[b:c32e43d200]дейдре[/b:c32e43d200], желаю... Ну чтобы ,вот прям ОГОГО, КАК ВСЁ ХОРОШО, было ,стало и будет! Чтобы сама себе завидовала;)И ближайшее время открыли бы в этом разделе тему,как у Рашми;) Насыблы бол :smt127
 
[b:0f9cce75ac]darling[/b:0f9cce75ac], сау бол :smt127 *вот я тормоз)))))*
Страницы: Пред. 1 2
Читают тему (гостей: 1)

 

Написать нам